BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu #367471 przez vestusia
Mia ja widzę, że ścigamy się w postach ha, ha, ha :D TObie też niezłe poematy wychodzą :) I fakt, widzę w nas wiele podobieństwa :)

Jak Twój Adaśko ma dziś wolne to jak najbardziej korzystaj z tego. To ważne, aby mieć czas dla siebie wspólnie. Więc masz wybaczone i śmigaj do niego.

Kacperek Kochany usypia, widzisz mówiłam Ci. Będzie coraz lepiej, zobaczysz :)

Ta żyrafa Sophie fajna. Ja czekam aż mi wpłynie wypłata, jak będzie dziś to uda mi się jeszcze zamówić tę z breloczkiem. Bo do dziś jest aukcja.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No to w takim razie na pewno kupię ten Atoperal Baby. Może on zlikwiduje te problemy. Ta lekarka powiedziała mi, że tak po prostu ona będzie miała, że to nie jest uczulenie po czymś konkretnym, po prostu ma taką skórę. Zdziwiła się, że pomaga ten krem z Hippa na odparzenia, bo jej zdaniem powinnam to natłuszczać, a nie wysuszać. No ale.

I wykorzystuj Adasia na wszelakie sposoby, a co! :D Też się coś od życia należy :D

Ja to też kurka śpioch, ale przy Zuzi się nie da. U nas jest tak, że Piotrek wstaje do pracy i Zuzia się budzi, więc przynosi mi ją do łóżka. Ja wstaję, robię mleko, zmieniam pieluchę. A też bym se pospała chętnie. No ale. Myślę, że i tak nie mam źle, bo Zuza przesypia całe noce.

Dorciu Kochana a powiedz mi w takim razie jedną rzecz. Na noc jak Lenka idzie spać to dajesz samo mleko i o której go jest godzinie? Tak mniej więcej? Bo u nas po 19 jak jest po kąpieli to je 180ml wody + mleko + kaszka (6 miarek mleka i 5 miarek kaszki jak kiedyś Ci pisałam). No i o tej 6 rano to jej robię 150ml mleka z kaszką (analogicznie pomniejszam ilość miarek jak na wieczór). I nieraz to nie wiem czy ona by jeszcze nie zjadła, bo jednak całą noc śpi i może głodna?
No a jak Lenka zje te 120ml rano no to o której potem jest głodna? I dodajesz 2 łyżeczki czy dwie miarki kaszki? :D Ale Ci pytania serwuję ha, ha, ha :D

Ja wczoraj na wieczór zrobiłam jej mleko i tylko 2 miarki kaszki mannej, w sumie w nocy nie ulewa, bo zasypia, dlatego pozwoliłam sobie na rzadszą konsystencję mleka. Rano dałam jej 150ml mleka i też 3 miarki tej kaszki mannej. W sumie może powinnam dawać faktycznie samo mleko, bo ona i tak rzyga, i tak. Bez różnicy czy ma gęstą kaszkę, czy rzadkie mleko. Rzyga po wszystkim. To może rzeczywiście nie powinnam jej tak wciskać tej kaszki, bo ona słodka więc może od tego taka ciężka? :(

No a Krzyś to zapominalski. Niech załatwi to becikowe to będziesz miała kasiurę! :D Na drobne zakupy :D

Kurka morze, jak ja Ci zazdroszczę! Też chcę nad morze :D

Dziś też będziecie miały zajęty dzień, więc mało Was tu będzie.

Mnie pewnie również.

Zrobiłam sobie drugą kawkę i potem śmigam do łazienki. Zuza zasnęła w końcu więc jest dobrze.

Do napisania, ciao!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367475 przez vestusia
Ha, ha, ha Dorcia! Na "pożyczkę" to jest tak, że zapuszcza takie długie włosy tam, gdzie rosną (np. z boku) i potem zaczesuje je tak na drugi bok jakby miał włosy ha, ha, ha :D Taki ulizany no :D

No Boba to i tak wiele osób się boi, ale ja tam się czuję dobrze, bo bezpiecznie.

Jedź do taty i tyle Dorcia. Ja też bym się bała być sama w wielkim domu. A Ty masz tam doglądać tego domu czy co? Bo chyba znowu nie doczytałam :(

No sny to masz niezłe. Mój Bob to zawsze mówi "jaki właściciel takie sny" :P

A może będziesz w ciąży? Ostatnio wspominałaś, że rozmawialiście o tym z Krzysiem :) Kurka, ja bym chciała, żeby Piotrek chciał mieć jeszcze jedno dziecko he, he, he :D

Oj ja pamiętam jak lekarze myśleli, że zostawili Ci narzędzie w brzuchu. No masakra!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367476 przez vestusia
No właśnie Mia, biedna ta myszka :) A duża ona w ogóle była? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367481 przez mia1082
hehehhee Vestusiu ja teraz zauwazylam ze napisalam "kokos" "zamiast "koks" hahahahhahhahhah przepraszam :P

No faktycznie te posty mi wychodza dlugasne no ale co zrobic tak juz to jest tyle piszecie to ja tyle odpisuje hehehheeh dobra lece bo Adas wstal jakos wczesnie moze tez czegos chce :ohmy: :ohmy: :ohmy:



"pozyczka " wymiata :lol: :lol: :lol:

Dorcia co za sen :ohmy: do mnie bociany przylatuja a Tobie sie sni :P nie moge juz teraz jechac bo do pracy wracam :angry:

buziole i nie szalejcie tu za bardzo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367482 przez mia1082
przestancie z ta mysza :P nie malutka teraz musze poszukac zwlok :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367498 przez Dorciaition
O matko Mia, powodzenia w szukaniu zwłok :ohmy: :ohmy:

Vestusia ja daję tak: Rano, ok 7-8 120 ml mleka i 2 (czasami 3) te łyżeczki mlekowe kaszki. Potem ok 11 kaszkę z miseczki (dziś zmierzę ile ;)), ok 15 obiadek i ok 19 od kilku dni 180 ml mleka. Między czasie chrupek, skórka i woda.
A tą kaszkę manną to dajesz jej taką normalną tak? Nie specjalną dla dzieci? Ja dodaję taką do zupki, nie pomyślałam, że do mleka też może być.

Aaaa, na pożyczkę to wiem już jak. Najlepiej jest jak wiatr zawieje ha ha

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jeju w ciąży nie na razie. Musze się Lenką nacieszyć ;) Może za jakieś 3 lata.
Ostatnio czytałam, że po dwóch szybkich ciążach powinna być przerwa żeby się zregenerować. A ja wiesz- 1,5 roku w ciaży chodziłam. A przerwa była tylko 2 miesięczna.

Ha ha ja też z Krzysiem czuję się bezpieczna :laugh: :laugh: :laugh:


Jeju zmykam juz naprawdę.

buziole


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367500 przez Dorciaition
Aaa Vestusia dziś o żyrafkach w DDTvn. Biedne 2 zmarły z tęsknoty :(


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367512 przez vestusia
Ja już czysta i pachnąca i gotowa na spacer.
Akurat kumpela napisała czy idziemy razem, więc tak, jak wczoraj - dziś też pójdziemy. Tylko moja księżniczka musi się obudzić, bo śpi i śpi :)

Dzięki za info odnośnie tego jedzenia. No to wychodzi, że Zuzia je podobnie, tyle że ona zawsze ma 150ml wody, a na noc 180.
Tę kaszkę manną daję tę z Nestle, ona niby już ma mm, ale dodaję ze 2 te miarki z mleka do mleka :) Jak wstanie to zrobię jej rozdziamdzianego bananka z mlekiem i potem zmykamy na spacer.

A to już rozumiem o co chodzi z tym domem. Chodzi o to, że Karola wyjeżdża, to nie będzie komu gotować teściowi? A co on taki wygodnicki? Że tak powiem, Twoja Mamcia od dłuższego czasu u brata siedzi, a on nie zadba o siebie? Odwiedzaj go, ale niech też jest samodzielny. No bez przesady. No chyba że T. mu nagadała, że Ty nic nie robisz całymi dniami, to możesz mu pogotować he, he, he :D

O ta fryzura to dokładnie ta. Jak wiatr to lepiej beretkę założyć ha, ha, ha. Mój dziadek się tak czesze ha, ha, ha :D

A tą kaszkę manną to zwykłą też można kupić tak? I wtedy można do zupy dodać.

Chyba jutro spróbuję ugotować Zuzi zupę pomidorową, nie wiem czy mi wyjdzie. Aneta ugotowała i mówiła, że Michaś wcinał aż mu się uszy trzęsły. Normalnie z ryżem.

Co do tej ciąży to rzeczywiście. Naciesz się Lenką, tym bardziej, że rzeczywiście sporo chodziłaś w ciąży :( Ja z jednej strony bym chciała, ale z drugiej też właśnie nie - bo Zuzia będzie coraz bardziej kumata, rozumna i chciałabym też jej poświęcać czas, na jakieś zabawy edukacyjne, pieczenie ciasteczek, lepienie z plasteliny, kolorowanki i całe mnóstwo innych zabaw. Nie chciałabym być np. w ciąży, uważać na siebie i potem z drugim dzieciątkiem przez pierwsze 3 miesiące (co najmniej) uwiązana tak non stop. Myślę, że za jakieś 3 lata byłoby ok mieć rodzeństwo. Akurat byłaby czteroletnia różnica wieku (jak u mnie i brata) i to byłoby dobrze. Teraz bym się zajechała, a widzę, że czasami leniwa jestem.

Ja też zmykam. Niech Zuza wstaje i na ten spacer lecimy z kumpelą!

A Dorcia nad morzem rób fotki, nie wiem czy pisałam. Potem nam wklejaj. I naszą Waćpannę (czyt. Daisy) również! :D

Mia biedna mysz! ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367517 przez emkapl84
Dzień dobry :)
Pobudka po 5!!!!!!!o masakra i do 8 płacz z niewiadomo jakiego powodu...tzn w sumie wiadomo-bo nie była noszona na raczkach :angry:
W dodatku Ola jest po nocce wiec ja mialam nocna warte przy Michałku, który budził się co godzinę!!!!!!teraz do południa też mam go na głowie....w dodatku koło południa przychodzi kol z rocznym synkiem!!!!pełna chata normalnie!!!
Z M sie pogodziłam :lol: :lol: :lol: :lol: jak zwykle godzenie się było fajne :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367518 przez mia1082
:angry: :angry: :angry: :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a moj juz wylecial z domu musi cos pozalatwiac na miescie i juz go nie ma ehhhhhhh dzien zaczal sie rewlacyjnie.

Kacprus juz spi 2,5 h :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367539 przez Malina86
Czesc Kochane!

Ja ma chwilke bo na spacer lecimy.

Vestusia ja daje calle zoltko jak gotuje papke, ale ona jest na dwa dni wiec wychodzi po pol na dzien. Nastepna gotuje bez zoltka i tak na przemian. Jajko gotuje osobno, potem oddzielam zoltko i miksuje z reszta skladnikow. Chyba od 9 miesiaca mozna juz podawac codziennie.
I ostrzegam po raz oststni- daj spokoj Zuzce! Miśka zawsze je mleko z kasza, pewnie wazy jakies 300g mniej niz Zuza, bo byla wczesniej wazona wiec to zadna roznica i naprawde nie uwazam, zeby moje dziecko bylo przesadnie grube i Zuzia tez nie jest. Cos Ty sie tak nakrecila? Jak patrze na Zuzola to mi sie wydaje, ze ona chudsza niz moja mloda. Oj Vestusia Vestusia popraw sie :lol:

Dorcia ja pierdziu, ale sen!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


emcia super, ze z M juz dobrze :)

Ide sobie oko pomalowac, bo nie wygladam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367564 przez Kredka
witam !! Jestescie okorpne !!! Wieczorem pisałam a tu do poludnia tyle postów. Szok! Do mne z rana zawitała tesciowa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Byłam dzisiaj umowiona z kolezanka i ta wizyta rozbiła mi plany. Zresztą co za duzo to nie zdrowo.Mikołaj marudny, nadal nie bardzo chce jesc. Rano napasłam go kaszką bo cyca ledwo poduldał. Zmęczona jestem gdzies, choc nie wiem czzym.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
zmykam bo ja tylko na chwilkę
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367616 przez luska
hej kochane

ale miałam stresa , matko mało co sie nie popłakałam!!!nie mogłam na tamtym watku odpisac , temat zablokowany.No ale doszłam do linka i jest oki.
Ale co to ma znaczyc ta część druga!!!!!!


nie nadrobie was na razie , bo normalnie doba jest dla mnie za krótka przydało by sie z 6h i to najlepiej takich gdzie maluchy spiją

Wczoraj cały dzień przesiedziałam w aucie , ciągle gdzieś.......weczorem byłam zgon na maxa, a moje towrzystwo urzędowało do 22.

Walczymy cały czas z susikami małej , mój rodzinn twierdzi , ze nie ma niby infekcij żadnel ale dla pewności dostaliśmy siekrowanie na usg nerek.Małą wczoraj sama usiadła!!!Będe miała chwile to wrzucę fotki.Dzis juz na nia czeka obiadek mamuśi polediwca z marchewką ;) Ale cwaniara odsypia wczorajsze , poszła spać o 9 zaraz 13,a od rana sie fochła na cycusia , chyba pierwszy raz odkad sie urodziła!!!
To tak egoistycznie , ale na pewno was nadrobie , tylko błagam was nie szlejcie juz mam 8 stron do tyłu!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367628 przez Aleksandra
Cześc kochane :)

Wczoraj wieczoram Nacia tak dała mi do wiwatu, że padłam na twarz.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ech....szkoda gadac ale musiałam się wyżalic :)

Kredka współczuje wizyty teściowej, mogła chociaż cię uprzedzic. A co jedzenia Mikusia to jest gorąco i nie chce się dziciaczkom jeśc, ja przechodze przez to samo :dry:

Malina bryka lelegancka, nie pogadasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367646 przez [email protected]
DZIEWCZYNY W BIEDRONCE SA PRODUKTY HIPPA MEGA TANIO!!!!

kaszki, zupki, papki, deserki, soczki i ciasteczka
Domiś uwielbiał wszyskie te produkty:)
a są po 2zł coś-taniej jak w rossmanie na promocji!

kupiłam te spacerówke!
zajmuje bardzo mało miejsca, jest lekka i łatwo się prowadzi-idealna na wakacje:)
a i droga bardzo nie jest więc jestem bardzo zadowolona!
tzn dopiero ją zamóiłam w Niemczech bo tam taniej niż na allegro i ceneo
www.maxicosi.pl/pl-en/products/strollers/strollers/noa.aspx


ok zabieram się za nadrabiane Pisareczki moje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl