BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369507 przez luska
olu ale za to obiadu nie musisz gotować , mój tez w robocie.Pewnie jak zwykle wróc wieczorem , ale za to mamuska będzie wieczorem:)

Własnie Kredzia uswiadomiłas mi z tymi pazurami , coprawda kuzynka zawsze mi robi i nie ma problemu 22 i jest u mnie w razie co ale bez sensu.

Młoda własnie wstała i gaworzy w łóżeczku


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369516 przez Aleksandra
Ale z niej ślicznotka :)

Faktycznie obiad mam z bańki :) Ja już w makijażu, młoda śpi ale chyba nie długo sie obudzi bo teściu postanowił trawe kosic :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369521 przez Aleksandra
Ja już zmykam. Do później :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369556 przez [email protected]
DZIEWCZYNKI KOCHANIUUTKIE DZIĘKUJĘ ZA ZA ZYCZENIA
WSZYSTKIEGO NAJWASPANIALSZEGO DLA wAS!!!
SAMYCH UŚMIECHOW I RADOSNYCH DNI!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369559 przez mia1082
Ja juz ogarnelam dom zrobilam pranie i teraz jeszcze tylko poprasowac. Reszte dnia poswiecam Kacprusiowi i odpoczynkowi. Teraz zasnal i jak tylko wstanie to zmykamy do ogrodu bo piekna pogoda u nas nareszcie :laugh: Kacper juz przestaje plakac w lozeczku zanim zdaze wyjsc z pokoju :lol: :lol: :lol: zaskakujace jak szybko sie nauczyl a ja glupia tyle zwlekalam. To sie chyba nazywa nadopiekuncza mama hehehhehe.

dziewczynki przeczytalam ale jakos pamiec zawodzi nie wiem czy wszystkim odpisze :laugh:

Kimus to cudownie ze tak minal pierwszy dzien w pracy a nie dziwie Ci sie ze sie poryczalas. Super ze maluszek zniosl rozlake bez problemu i wydaje mi sie ze to my mamy czasem tak przezywamy a dziecko nawet nie zauwazy bo wciaz sie przy nas budza i z nami zasypiaja :laugh:

Vestusiu zycze milych baletow i wyszalej sie i za mnie kochana :laugh:

Luska ale Aurelcia pieknie wyglada na tych zdjeciach zakochalam sie w pierwszym i ostatnim zdjeciu urocza :lol:

lece polezec na kanapie i odpoczac zanim Kacperek wstanie buzile mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369576 przez Dorciaition
MAMUSIE WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO W TYM NASZYM DNIU :)



Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369591 przez emkapl84
My bylismy dzis nad rzeką...na facebooku wrzuciłam kilka fotek :lol: :lol: :lol: o matko jak goraco!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369619 przez mamakuby
Wszystkiego najlepszego dla Was Mamusie :kiss:

Macie tu coś ciekawego babyonline.pl/niemowle_rozwoj_artykul,3941.html

:side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369696 przez Kredka
LUSIA ale mam cudowną synową :)te oczka niebieskie i usteczka wprost do całowania. Jutro jak Mikus sie obudzi to mu pokazę jego dziewczynę.

EMKAPL zdjecia piekne :) ale laseczki z Ciebie i Natalki. A M.jaki szczesliwy tatus. Fajnie tak wypoczac nad wodą.

MIA nadopiekumcza mama - mozemy sobie rece podać. Fajnie ze Kacperek szybko sie uczy.

VESTUSIA udanej imprezki :)

MAMOKUBY kiedys w radiu mowili że bujanie dziecka stymuluje mózg dziecka i dzieki temu szybciej sie dziecko rozwija. Ja bujam mojego bączka, choc czasem sił mi brakuje. Bo to juz okolo 9 kg do bujania wiec nie mało...

U nas dzionek szybko minął. A własnie jak moj synus usnał o 9:30 to spał do 12:20 - kurcze az kursowąłam do łózeczka poniewaz ostatnio spał po 15-30 min 2 razy dziennie. Dawno tak długo nie spał. I kto tu jest nadopiekunczą mamą? ehehehe
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369718 przez Róża
Wszystkiego najlepszego mamusie :* :* :*

Cudownie być mamą więc cieszmy się tym każdego dnia, tego i sobie i Wam z całego serduszka życzę :)

Oby Nasze pociechy przysparzały coraz więcej powodów do uśmiechu, dumy i radości :)
[/color][/size]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369753 przez Kredka
RÓŻA bycie mamą to najcudowniejsze uczucie na świecie.
Zmykam juz spać!!
Dobranoc!!bayyyyyy

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369767 przez Batmanik
witam,
wkoncu Was znalazlam:)
dalej mam malo czasu bo zawsze cos mam do zrobienia czy do zalatwienia a jak z pracy przychodze to nawet do domu nie ide bo igor mi nie daje i tak siedze z nim na dworze do 18-19tej
wiec nie wracam do mojej pracy bo jak sie okazalo ze nie moge no ale moze to i lepiej tu pracuje i krocej i mam blizej
oj kiedy wkoncu bede z wami na biezaco to nie wiem...
nie wiem co pisac bo nie jestem na biezaco...
uciekam zrobic sniadanie...
pozdr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369771 przez mia1082
Witam z rana :laugh:

Na poczatku Rozyczko wybacz ale przegapilam wczoraj 6 miesiecy Szymcia to chyba przez ten dzien mamy ;)

Szymcio wszystkiego naj.... naj... naj.... :kiss: :kiss: :kiss: spoznione ale szczere :laugh:

U nas jakbym znow miala noworodka w domu. Kacprusiowi sie znow wlaczyly pobudki co 1,5 lub 2 godz. Chodze jak pajak po scianach bo juz sie przyzwyczailam do jednej :( Nie wiem czy to nie wina pokarmu jakos ostatnio nie mam apetytu i jest go chyba mniej :(
Moze sie moj glodomor nie najada :huh:

My dzis sami kolejny dzien. Tatus nie wrocil na noc bo w pracy zadyma ehhhhhh kiedy to sie skonczy.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369782 przez emkapl84
Dzien dobry!!!!!
Luska als slodziak z Aurelci jak sobie tak fajnie spi..moja wczoraj pierwszy raz od ur zasnęła na brzuszku!!!!!
Kredka mikołaj jaki przystojniak w tym wozku!!!!!!!
mia współczuje tych pobudek..ja ostatnio wstawałam co godzine do synka kolezanki wiec od paru nocek tez nie dosypiam..A w ogóle Natalka ostatnio przestawiła sie na rytm tylko dwóch pół godzinnych drzemek w ciagu dnia!!!!!Jak sie obudzi koło 7 to później z 5 godzin nie spi i dopiero w południe ucina sobie krótka drzemkę :huh:
A ja wczoraj znowu zabalowałam..urzadzilismy z M grilla i do pólnocy siedzielismy no a moja gwiazdeczka zadecydowała ze po 5 juz pora wstawać...ale tak jest pieknie na dworze ze nie jest mi szkoda, ze jeszcze nie spie..zrobiłam sobie kawke i wyszlam zlaptopem na ogrodek...juz tak grzeje, ze nie wiem jak to bedzie w ciagu dnia...
miłego dnia mamuśki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369799 przez iva 20
Witam mamuski :*

Alekasandra no to u was krucho jak na razie :( a Z nie szuka naprawde tej pracy i czemu przystaje tylko na cv ???


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wy wszytskie o bodziakach na ramiaczkach a ja nie mam ani jednego hehe ale zakupie jak pojade do polski :D

Oczywiscie spoznione zyczonka dla Mikolaja i Kacperka :* :) Buziaki i moc usciskow :*

Sarna to twoje pisanie na darmo :P masz sie o co obrazic tyle godzin w plecy :)

Ola fryzurka super !!! Slicznie i twarzowo :)
Aurelka super na tych zdjeciach :D hehe

Emcia u Ciebie pogoda jak i umnie goraco jak nie wiem :)

Moja corcia wlasnie spi sobie a ja czytalam tak szybko te ponad 10 stron do nadrobienia :D hehe sorki ,ze wszystkim nie odpisalam :) nie dalabym rady :)
Mnie tak czestonie ma bo jestem calymi dniami na dworku z mala albo na balkonie sie opalam :) Ja juz na obiadek naszykowalam teraz tylko szybko zrobie i wolne caly dzien :) Bylam dzisiaj juz z rana biegac :) Pozniej jedziemy do sklepu i na dworku jak przyjedziemy bedziemy wiec napisze cos na wieczor jak mnie M nie dorwie hihi Milego dnia mamusie :Ä*


I wszytskiego Najlepszego z okazji dnia mamusi :* Spoznione jeden dzien ale szczere :D Buziaki Milego dnia !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl