BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431351 przez Kredka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusia ale fajnie, że Aurelcia juz próbuje sama chodzic. MIki to sie puszcza i staje kilka sekund sam. Potem sie łapie czegos co jest w poblizu. Najczesciej mnie albo męża.
MIkus dzisiaj tak przyładował w narożnik że tak płakał - az sie serce kroiło. TAk szlochającego go uspiłam..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Może tak HAni zostanie, że nocki bedą przespane? Życzę Ci tego.

KIma Kubus to takie szczęśliwe dziecko. Rozbraja otoczenie swoimi loczkami i dołeczkami w policzkach - uroczy.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zmykam pod kołderkę. Dobrej nocki ;)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431357 przez Kredka
Na dobranoc kilka fotek Mikusia na fb

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431382 przez luska
hej z rana

Mooja pelaska dzis przespała cała nocke , wow .Dawno jej sie to nie zdarzało, ale ja przetrzymałam i zasneła po 20.Wstała o 5 na cyca i poszła dalej spac .Tylko o 6.30 przylazł Olo i ja obudził.Ale mimo tego , ze wczoraj znowu sie zasiedziałam do 2 to sie wyspałam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredzia musze wleść i zobaczyc fotki póki jet chwila i te moje gadziny sie jedzeniem zajeły :P

Gratuluje dla Kuzynki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431419 przez Dorciaition
Dzień Dobry.

My dziś pospałyśmy tylko do 7:30.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Super, że Hanka przespała całą noc. Oby zdarzało się to jak najczęściej :)

Luśka dobrze, że znalazłaś kolczyk. Leni kilka razy wypadł, ale to najczęściej przy przebieraniu.

O wow, Aurelcia pewnie na dniach zacznie pięknie zadylać. :)

Ha ha Kredzia oj Leni ząbki to nie jak z reklamy, bo mega krzywe są ;) takie na skos :)

Miki widzę bardzo interesuje się komputerkiem. Mały informatyk albo elektryk ;)

No Luśka i Aurelcia też tak pięknie spała? No super.

Luśka przypominam o fotkach B)

Ja czekam na Leni drzemkę, a potem wybieramy sie po odbiór przesyłki. Coś do mnie przyszło i jest do odebrania w innej dzielnicy w jakimś sklepie. Chyba pójdziemy na pieszo. To kawał drogi, ale mam uraz do transportu miejskiego ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431480 przez Dorciaition
Nie no, szalejecie.

Coś mi się wydaje, że wpisów z dnia na dzień będzie coraz mniej


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431572 przez mamakuby
Witam :kiss:

Istne szaleństwo z postami, nie wyrabiam z podczytywaniem :ohmy:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431586 przez Dorciaition
Oo MamoKuby nie zauważyłam. Kurka co to za pindy nas podglądają. :angry: :angry: :angry:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431708 przez madziaska
Dzien dobry :)

Faktycznie, ruch jak w Rzymie ;)

Luska, jejku jak fajnie, ze Aurelcia juz drepta :) Gratulacje dla niej :kiss: Ciekawe, ktory dzieciaczek bedzie nastepny :)

Kredzia, no Miki faktycznie komputerowiec maly :)

Hania wlasnie wysypuje ziemie z doniczki ;)

Za godz. musze wrocic do pracy :angry:

Mam nadzieje, ze w tym czasie cos naskrobiecie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431756 przez Dorciaition
Madzia miłej pracy :)

My byłyśmy po odbiór tej przesyłki i od razu na zakupach.
Mama i bratowa przesłały mi mnóstwo kiecek dla Lenki. Cudne są :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431790 przez luska
HEJ KOBIETKI

Oj malutko tych postów , czytac nie ma co ;)

Hhehe Madzia chyba wszystkie maluch lubia porzadki w doniczkach robic .Aurelka kilka kwiatów u teściów załatwiła ;) Ja nie za bardzo przepadam za zielenia w domu i chyba mam az 4 daniczki w całym domu i mam święty spokój.

Docia dobrze ty masz z ta mamcią.Ja brata molestuje i przyszła szwagierke o ciuchy.Ostatnio mi na skeypie pokazywali co kupili i dla Ola wiecej rzeczy wnalezli a z jego szmatkami to jajuz sie nigdzie nie mieszcze, bo cały czas cos od kogos dostaje , a Aurelcie musze sama obkupywac , bo ja fleja by chodziła , albo chlopczyk.

U mnie nudy, mój mnie wpieklił.Wielki pan i władca się obraził , bo psa nie nakarmiłam ,a pojechalam na zakupy.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
a i tak bylam zła bo nic nie znalazłam ani dla siebie , ani dla Aureski.

Jutro ide na balety , a kompletnie nie mam w czym :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431937 przez vestusia
Dżem dobry wieczór ;-)

Po całym męczącym weekendzie oznajmiam, że jakoś funkcjonuję. Ledwo, bo ledwo, ale daję radę.

Malina, życzę Ci udanej zabawy na weselu siory! Foty z panieńskiego rewelacyjne no a z tej skurczonej kiecki na poprawiny to się uśmiałam ;-) Nie wiem czemu tak się stało. Mam nadzieję, że zabawa będzie udana i wkleisz nam jakieś fotki :) Super, że Misiulka już zasuwa. Michał od Anety też już drepta a ja nie mogę się doczekać, aż Zuzia zacznie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia, zdjęcia Lenisławki cudaśne, a jaki uśmiech! No rozbrajający!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Super, że paczuszka przyszła, ciuszków nigdy dość. No i Lenisławkę można stroić :)

Kredzia, ale Miki rozrabia przy komputerze he, he, he :D Cwaniaczek mały :)

Super, że tak Ci z tą dietką idzie, ja od poniedziałku biorę się za siebie, bo stanęłam w miejscu, a też chciałabym zejść do 45kg.

Polunia no padłam z Twojego suwaczka. Po prostu mnie rozbawił na całego ;-)
Gdzieś mi w oko wpadło pytanie czy byś puściła Kacpra z dziadkami nad morze. Ja Ci powiem tak, że jeśli o mnie i o Zuzię chodzi, to ja chętnie wysłałabym Zuźkę z moimi teściami. Ona teraz jest mała, ale myślę, że jak kupimy autko, to zaczniemy stopniowo podsyłać im Zuzię na weekend, potem na wakacje, aby była z nimi oswojona i abyśmy i my mogli odpocząć - no a dziadki nacieszyć się wnuczką. Więc ja bym puściła, ale wszystko zależy i od teściów, i od dziecka. Więc ocena sytuacji należy do Ciebie.

Madziaska, gratuluję kolejnego zębola, normalnie Hanuli sypią się jeden po drugim :D Fajno!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusia a moja Zuzia dziś też zgubiła kolczyka i śmiałam się w drodze do pracy jak czytałam Twój post. Ale jak wróciłam do domu to znalazłam kolczyka na dywanie, ale wkrętki nie udało mi się znaleźć (swoją drogą to ta sama wkrętka, którą wcześniej Zuzia zgubiła i dałam jej z jakiegoś swojego kolczyka). Tak czy inaczej trzeba będzie kupić jej inne kolczyki, ale to na spokojnie.
No i Aurelka też kroczki robi, no superowo i gratulacje ode mnie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I tyle co u nas, więc sporo tego, nerwy przez to, stres, ciągłe myśli wokół tego się kręcą... No ale, widocznie tak miało być.

Jakąś godzinę temu wróciłam z Zuzanką ze spaceru, zjadła, wykąpaliśmy ją i zasnęła. Ciekawe, do której pośpi. Piotrek idzie na ostatnią nockę a ja zaraz idę spać, bo padam na cycory...

No nic, troszkę egoistycznie było dzisiejszego wieczoru, ale jutro z rana usiądę przy kawce i spokojnie poodpisuję jeszcze na inne kwestie, o których pewnie zapomniałam...

Kolorowych snów Lasencje i do juterka. Jutro pewnie będą tu pustki, bo jest weekend ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431939 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431945 przez vestusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432024 przez Malina86
Czesc Kochane!

Podczytuje Was, ale czasu ni mam na odpisywanie :)

Vestusia[/b jak to Cie nie będzie na zjeździe?! Nie zgadzam się :)

My jutro balujemy, tylko pogoda ma być do kitu.

Ide spac. Rano fryzjera mam i pare masek do pomalowania. Tak smierdze samoopalaczem, ze chyba nie zasne :laugh:

Buziaki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432025 przez Malina86
Czesc Kochane!

Podczytuje Was, ale czasu ni mam na odpisywanie :)

Vestusia[/b jak to Cie nie będzie na zjeździe?! Nie zgadzam się :)

My jutro balujemy, tylko pogoda ma być do kitu.

Ide spac. Rano fryzjera mam i pare masek do pomalowania. Tak smierdze samoopalaczem, ze chyba nie zasne :laugh:

Buziaki!!!

Nie wiem o co chodzi, ze ucina mi posta :angry: Jak biorę edytuj to jest cały, a po wysłaniu tylko fragment!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl