BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu #434272 przez Malina86
Kredka zdrowka dla Mikusia. Misia narazie bez antybiotyku, tylko syrop, nasivin i wapno.

Michaśka sie na weselu zalatwila napewno- wiadomo klima, otwierannie drzwi itd., poza tym wszyscy ja nosili, przytulali itd. No coz utwierdzilam sie przekonaniu, ze dziecko na weselu to zly pomysl, no, ale to bylo wesele wyjatkowe.

Wogole to wazylismy Misie u lekarza i wazy 9700 z naszczanym pampkiem wiec mysle, ze ma tak 9500 :laugh:

Chyba sie przejedziemy do dermatologa z Mloda w sobote bo znowu ma buzie brzydka. Masc z antybiotykiem pomaga, ale wystarczy, ze odstawie na jeden dzien i jest to samo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434273 przez Malina86
O zdjecia Igorka dojrzalam. Cudny on i taki "dorosly" :laugh:

Dobra ide spac.

Obijacie sie. Ja mialam usprawiedliwienie, a reszta sie najzwyczajniej opierdziela!!!

Buziaki. Dobrej nocy!

Aaaaaa no to jeszcze Miśke na garze Wam wrzucam :) Patrzcie jaki ma bebzon :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434285 przez polunia
Helołłłł , no jest jakas poprawa w pisaniu :blink:

O a to jest mój mega super hyper wypasiny nocnik , no moze nie mój a Poli :side:

allegro.pl/fisher-price-nocnik-nocniczek...bus-i2637587635.html

Dorcia w Selgrosie zwroty przyjmują , przynajmniej w Poznaniu. Dwa lata temu przed gwiazdka kupilismy Kacprowi hulę-kulę i okazało sie , że szwagier też Kacprowi kupił(no akurat w promocji była :blink: ) w prezencie gwiazdkowym. Więc nasza przyjęli do zwrotu bez zbędnych pytań. Zresztą zdarzało już sie teściowej coś oddawać i nigdy nie było problemu. Raz tylko jak szwagier kupił nie ten alkohol co miał. Klient zamówił sobie 3 kartony jakiejs tam wymyślnej wódki , szwagier sie kopnął i wziął nie tą co miał. Bez sensu zeby stała w sklepie bo to kupe kasy kosztowało a sprzedawałaby sie pewnie ze dwa lata więc pojechała tesciowa i oddała. Były małe schody bo to alkohol i ble ble ble a w końcu wzięli jak tesciowa powiedziała , że zacznie po zakupy do makro jeżdzić. A , że robią zakupy jako Top Klient to im ulegli :silly: :silly: :silly: Problem tylko w tym , że szwagier uparl się , że on z kiblem drugi raz po selgrosi laził nie będzie i go nie oddaje. Musiałabym się sama pofatygować...

Malina oj zaraz bebzon , brzuszek ma troche i tyle :blink: Pola też taki ma i tez mówię , że jest wielki :silly: :silly: :silly: Ale jakie skupienie na tym tronie :blink:

Ja to chyba mam problem z czytaniem ze zrozumienie bo bardzo sie zdziwiłam , że Miska na weselu była. Myslałam , że ja tylko na poprawiny bierzecie. No ale ja często tak mam :silly: Ale widze , że opiekunke mieliście to fajnie. A , że o tej godzinie spać poszła , no cóz w końcu to jej pierwsza tak duża impreza to co miała dziewczyna nie poszaleć :blink:

Zdrówka dla Miski i Mikusia!!!

Malina wyglądałaś rewelacyjnie , a Patryk to chyba prym na parkiecie wiódł :blink: Na tym jednym zdjeciu wyglada jakby głowa w płytki przyiwanił :blink:

No ten mój nocnik to tez bez żadnych bajerów tylko taka króciutką fanfarę ma przy zrobieniu siusiu :(

Luska ciekawe po kim z Aurelci taki czort??? :woohoo: Ł to raczej na spokojnego faceta wyglada :blink:

Pola juz od 10 minut gada w łózeczku , zaraz Kacper wstanie i trzeba bedzie zacząć matkowanie :blink:

Malina no ja myślę , że komplementy się Tobie jak najbardziej należą :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sorry , spadam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434309 przez polunia
Teraz patrze , że tam był parkiet a nie płytki na tej sali :silly: :silly: :silly:

Ooo , vestusia zalogowana, odezwij się kobieto, dak znak , że zyjesz :cheer:

Dorcia shellac-a nie uzupełniasz. Zmywasz i malujesz na nowo. Zmyc możesz w domu jak nie bedziesz mogła dojsc do kosmetyczki akurat. Płyn do zmywania shellaca kupisz w drogerii albo na allegro. Mi poprzednia kosmetyczka mówiła , że może byc zwykły zmywacz do poznokci tyle , że z acetonem. Moczysz wacik , przykładasz do paznokcia , owijasz na 5 minut folis aluminiowa każdy paznokieć osobno. Zdejmujesz , zeskrobujesz patyczkiem drewnianym , przelatujesz paznokiec kostka do polerowania i gotowe. Proste jak drut ale jak dla mnie to i tak za duzo zachodu wole zapłacic kosmetyczce 10zł i mam z głowy. Ostatnio za zmycie i powtórne pomalowanie zapłaciłam 50zł , wydaje mi sie , że to nie duzo jak na 2 tyg spokoju z malowaniem. Niewiem na ile w tym prawdy ale podobno nie niszczy płytki paznokcia :dry: Prawda to Malina?

Ooo , poszalałaś z zakupami. Też bym sie na jakies wybrała ale i czasu i KASY brak :(
W sumie kurtke na zime bym miała , kupiłam sobie w zeszłym roku na wyprzedazy zajebista puchowa Esprita , załozyłam dosłownie pare razy no i na koniec sezonu wyprałam. Zrobiła sie taka bleeee , pierze jest ok , wróciło do normy ale zacieki sie porobiły takie brzydkie. Mysle , że moze jakbym jeszcze raz wrzuciła do pralki na samo płukanie i bez płynu tylko woda to może by jeszcze cos z niej było :dry: W ogóle to na samej końcówce ciąży z Polą przymierzałam boską taka do kolan z Mexx-a , ale nie kupiłam no bo to już końcówka ciązy była i jakos nie mogłam sie zdecydować jaki rozmiar wziąć na po-ciązy. Podejrzewam , że w tym roku juz jej nie bedzie w sklepach , tym bardziej , że to w FactoryOutlet było :(

Nie moge sie tutaj doszukac , ale to chyba tylko na fb wrzuciłas zdjecie Lenisławowego relaksu. Kurde Ona juz taka duza - dorosła dziewczynka. A nogi jakie ma długasne , to chyba za Krzysiem.

Kacper własnie był siusiu i wrócił bez portek od pizamy, biega z goła dupą i nie każe sie ubrać :blink: W ogóle to chyba jednak kupie Poli pchacz-a , wczoraj wstala przy takim drewnianym wózku od Kacpra klocków. On jest na kółkach i ma taka wysoka raczke , chwyciła się i zaczęła sie przemieszczać , bardzo powoli póki co ale moze załapie. Tylko , że sama z wózkiem zostac nie może bo on maga wywrotny jest , jak przy nim wstaje to trzeba trzymać podstawę bo go przeważa i leci razem z nim.

Dobra teraz juz serio musze uciekać , miłego dzionka :kiss: :kiss: :kiss:

ZARABANE OD WRZESNIOWEK , DOBREEEE :silly: Któras to znalazła na allegro :blink:

allegro.pl/wozek-jedo-bartatina-i2665423700.html?source=oo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434450 przez polunia
Ciszy ciag dalszy :(

A ja wstawie jakies fotki :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434497 przez Dorciaition
Hej.

Malina super, że się wybawiłaś. A komplementom wcale się nie dziwię, bo wyglądałaś bosko.
Od porodu się mega zmieniłaś, tzn jak patrzę na Twoje zdjęcie profilowe na fejsie, no to jak nie Ty.
Adi jak zawsze szalał. Ty to masz z nim wesoło. Szkoda, że nam tak nie zatańcował ;)
Ale Miśka skupiona na topku. Fajnie se siedzi. Lenia spiernicza, boi się.

Kredka dużo zdrówka dla Was.

Polunia no to macie lepiej w Selgrosie, bo ja ostatnio chciałam wymienic walizkę na większą to się baby nagadały.

Dzięki za info o tym hybrydowym. Mam chęć na niego naprawdę.

Mama moja też chciała kupić Leni ten topek, co Ty masz, ale w końcu przystało na tym allegro.pl/fisher-price-polski-nocnik-we...ier-i2640150978.html Czy jest ok to jeszcze nie wiem, bo jak pisałam wcześniej Lenia z niego spiernicza.

Polunia no z kurtką może być kiepsko skoro to w Outlecie było, ale na pewno sobie jakąs inną wypatrzysz. Ja już na zimę gotowa w sumie.
z ciuchami poszalałam, to prawda, ale dawno nic porządnego sobie nie kupiłam. Zastanawiam się czy butów nie oddać. Jestem przyzwyczajona do takich na obcasie, a tym razem kupiłąm sobie takie traperki wysokie. Podoba mi się jak dziewczyny mają je na spodniach i rozwiązane sznurowadła. Coś podobnego jak Sarna. Ale nie wiem czy się będę dobrze w takich czuła.

Lenia duża, to prawda. Ale ostatnio mam stresa, bo ona naprawdę mało je, no i wydaje mi się, że schudła. Waży nie całe 9 kg. Buźkę ma pulchną, nogi dosyć też, ale plecy i ramiona to taka chudzizna. Łopatki jej mega wystają. Krzysiu mówi, że mam iśc do lekarza, ale co on mi na to pomoże, że ona mało je. Ostatnio twierdziła, że taka jej natura. Jeszcze ja trochę poobserwują i najwyżej pójdę.

Ogłoszenie z tym wózkiem dobre, he he. Ale wzięcie ma, bo licytują :)

Zdjęcia fajowe. Ale macie tam super. Też chce kunika :) Polcia to też duża kobitka. Kacpra włosy jak zawsze wymiatają. Po Damianie to On ich chyba nie ma co? ;)
Mamusia coś się mało na zdjeciach pokazała. A ta dziewczyna obok to chyba to Twoja sister co?


Buziaki Kochane.

Pisać mi tu proszę.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434535 przez iva 20
Witam :D

Moja Niunka spi :)

Dorcia trzeba sobie jakos humorek poprawic ,a zakupki to super sprawa :D ja tam lubie jezdzic na zakupki i miec troszke kasy na zakupki i kupic sobie wiecej rzeczy :)

Malina wygladalas slicznie ,a Michasia wymiata mala ksiezniczka :) no a wazysz malutko a ile ty masz wzrostu ?? Twoje ulubione jedzonko na tej diecie ?? bo jak ja czytalam to ja bym z glodu umarla a ty co jadlas ???
Z tym zabkiem to moze tak jak mowisz i to jest dwojka poczekaj chwile jak sie dobrze wybije i bedzie wiadomo napewno to nic dziwnego :)Bedzie miala wiecej zeby gryzc :D

Kredka duzo zdrowka dla was !!! mnie tez cos katar lapie miejmy nadzieje ,ze nic wiecej nie bedzie :(

hahha Michsia wymiata na tym klopie !!!! :D:D :D Ona sie zalatwia do niego na serio :D ?? a brzuszek ma jak moja heheh fajnie to wyglada :D

Pola zdjecia super !!!

MOja Niunka wstala raz w nocy to sie wyspalam :) hehe dzisiaj nnie wiem czy na spacer wyjde bo pogoda u mnie niesamowita ... caly czas pada i zimno ... :(

oki spadam cos zjesc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434563 przez Malina86
Czesc Laseczki!

polunia A. nie uderzyal glowa w parkiet tylko wlasnie sie z niego podrywal :laugh: No robil furrore :laugh:
Hybrydowy troszke plytke niszczy i zazwyczaj ciezko go zmywaczem zdjac i trzeba troche spilowac.

Dorcia zostaw buty przydadza sie. Ja sobie tez w zeszlym roku kupilam trapery, ale takie zimowe typowo z kozuszkiem i jestem mega zadowolona, a tez mi dziwnie bylo na poczatku.

Misia tez ucieka z klopa, ale nie dlatego, ze sie boi tylko dlatego, ze ona nie usiedzi minuty w spokoju.

iva ja jadlam serki wiejskie, jogurty, jajka, tunczyka, ciemne pieczywo. Na obiad piers z kurczaka z surowka, no, a kolacji staralam sie wcale, albo jakies owocki. Tak na 100% to sie tej diety nie trzymalam, ale sie nia posilkowalam. A wzrostu mam 165cm. A wogole to Ty z czego sie chcesz odchudzac?!

Na spacer dzisiaj nie idziemy, Misia cos w dodatku pokaslywac zaczyna, ale moze gile ja dusza. Mnie tez gardlo boli takze siedzimy w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434584 przez Malina86
polunia super fotki, no, a ta dziewczyna przy stole to napewno Twoja siorka bo podobna :)

Jejq musze pomalu Roczek ogarniac. Kiedy to zlecialo ja pytam sie?!

Moje dziecko juz ladnie chodzi tylko od czegos do czegos. Wczoraj u mamy przeszla caly pokoj ode mnie do A. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434623 przez polunia
Dorcia no ten mi sie duzo bardziej podoba ale był 47 zł drozszy wiec spasowałam. Taki weselszy jest i siedzisko bardziej wyprofilowane. No ale juz po ptokach , chyba , że w niedziele zachacze o selgros bo jade w końcu kupic Poli fotelik.

No własnie ja jestem wybredna z lumpami. A tamta kurtka spodobała mi sie w sekund 5 :blink:

O i trapery noszone tak jak Sarna bardzo mi sie podobaja więc na Twoim miejscu bym nie oddawała. W sumie to podoba mi sie bardzo jak ktoś jest tak ubrany ale ja bym nie mogła bo musiałabym mieć rurki a przy rurkach to juz w ogóle wyglądam jak szafa trzydrzwiowa! Rurki do kaloszy albo jakis wyzszysz kozaków to i owszem ale jakbym załozyła niskie buty do nich to bym z domu nie wyszła !!!

No mi bardziej chodziło ,m że Lenia wysoka jest. A czy ktos Tobie mowił , że ma niedowagę? Bo jesli nie ma to chyba nie należy sie martwić , może faktycznie taka jej uroda. Kacper tez niejadek straszny ale juz sie przestałam tym stresować , waga w normie , wyniki krwi też więc ok.

Nie no , Kacpra włosy to tylko i wyłacznie po mamusi :blink: Serio , jak byłam młodsza i nosiłam duzo krótsze to mi się kreciły , na starośc sie wyprostowały :silly:

No fakt , ta obok to siostra , ta rozwydrzona małolata w za dużej koszulce bo teraz podobno tak modnie :dry: Ja się tam nie znam :silly: Chociaz w sumie w sobote siedziała na zmywaku bo babka jedna nawaliła i bardzo dobrze jej szło. Na koniec roboty stwierdziła , że mamy się juz od niej odwalić(no , że ja i starsza siora) bo własnie conversy odrobiła. Z siora ja gnębiłysmy , że palcem nie kiwnie a w papciach za tyle kasy popierdala :angry:

Iva no ja się z Toba zgadzam , zakupy mega humor poprawiają :silly:

Malina no ja podejrzewam , że nie uderzył w ten parkiet , że to tylko tak wygląda :blink:

Mi kosmetyczka jak zmywała to ładnie odeszło od patyczka i tylko trochę tą taką biała kostka zjechała. Ale chyba i tak lepsze dla paznokcia niz tips czy żel , bo one chyba bardziej niszczą , tak m i sie wydaje , ale ja tam ekspertem w tych sprawach nie jestem. Najwazniejsze , że duzo mniej czasu zajmuje siedzenie u kosmetyczki bo ja wybitnie nie lubie siedzieć na fotelu u fryzjera czy kosmetyczki :blink:

Miska to mega zdolna dziewcayna , przejśc cały pokój to nie lada wyczyn w jej wieku :)

Ja impreze roczkowa robie 1.12. Uda mi się akurat wbić w wolny termin miedzy imprezami a zajazdem , o ile ten w ogole dojdzie do skutku :dry:

No fakt , zleciał ten czas. Duzo prawdy jest w powiedzeniu , że po dzieciach widac jak sie starzejemy. Ja rok temu o tej porze leżałam w szpitalu z krwawieniem z łożyska i miałam mega stresa.

Jeszcze dwa lata i do przedszkola pójdą :blink: A niektore to może beda miały powtórke z rozrywki. Obstawiam , ze pierwsza będzie Malina :blink:

Uciekam obiad dokończyc , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434737 przez Dorciaition
Iva przyjeżdzaj do Pl. U nas pogoda cudna. :)

Malina zdrówka dla Was. Oby bardziej Was nie chwyciło.

Brawo dla Miśki. Zdolna Kobitka z niej.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj tak to już prawie roczek naszych dzieciaczków. My urodziny Krzysia robimy 1.12, a tydzień wcześniej Lenisławy. Choć Zdanek się jeszcze nad 30stką zastanawia, bo trochę sporo kasy to wyjdzie. A on wylicza coraz więcej gości- jest juz 40. :ohmy: Ochujał!

Polunia nie wymyślaj. Jak ja nosze rurki to i Ty możesz. Teraz kupiłam soobie takie wygodne, nie biodrowki, wiec nie spadają mi z boczków ;)
Chyba macie rację- zostawię te buty.

Nikt nie mówił mi, że ma niedowagę. Doktorka mi ostatnio mówiła, że przybiera książkowo, ale mnie te jej łopatki denerwują wystające.
A Kacper zawsze taki niejadek był?

No widzisz, jaka pracowita siostrzyczka :)

Ha ha ja tez rok temu o ej porze leżałam w szpitalu. Wyszłam 1.10 :)

Kurde, coś chciałam napisać i zapomniałam (ale nie skłamać, bo zapytać) ;/

No to też wrzucę jakieś foty.
Aa, pewnie od jutra będę się mniej odzywać, bo znowu jadę do taty. KRzysiu sie cieszy, no i ja też, bo spędzę czas z Psiapsiółą :)
w odwiedzinach u Daisy ;)


PRzerażona. Ona niesamowicie boi się tej piosenki WillIam This Is Love.
Patrzy w tv jak zaczarowana i buczy przy tym.

Każda lubi sobie czasami wypić ;)

Ulubiona poza na huśtawce

i


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434742 przez luska
hej kochane.

kurcze to mnie chyba namówiłyscie na ten hybrydowy.Tylko ja mam swoje pazury takie brzydkie ale co mi szkodz spróbować ;)

Malina no ja sie nie dziwie , ze komplementy dostawałas , szał ciał normalnie i przy tobie to siara ustać , bo człowiek wygląda już jak totalne dno :dry:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Zdrówka dlqa Mikusia i Michasi.

Pola róznego rodzaju bajery tez sie nie sprawdzaja , jak sa zle pokazane.My mamy ten drugi nocnik i ja bładn zrobilam jak przy olu sprawdzałam czy wszystko gra i efekt taki , ze pierwszy tydzien to chciał sie nim bawic .A teraz to i tak granie jest wyłączone.ale mała je
Tak wlasnie jak ma Docia mamy ale mała jeszce na nim nie debiutowała,

hehe Pola Ł to tylko wyglada na spokojnego , ale w rzeczywistości jest zupełnie innaczej

Pola dzieciaki super konik tez hehe:)

Docia też bym nie odawała nóz , widelec a sie przydadza .mi sie tez tez styl podoba , ale za pewne ja bym sie tak nie ubrala , bo siebie w tym nie widze .Wole jednak cos na obcasach.

Pola to dziewczyny nasze chyba w ten sam dzień beda imprezować.chociaz u mnie to jeszce wielka nie wiadoma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434746 przez luska
a moje dzieci obrały sobie pewien cel który niestrudzenie osiągają.......chva mnie wykonczyc .Wiecie o której te gadziny wtsały ......Olo 4.40 a Auresska 5.00.Oćipieje, tym bardziej , ze chodze ciagle spac w granicach 24-1 .Wczoraj w łóżku wyladowałam 24.20 i za chwile dosłownie musiałam wstać .w sumei teraz bym sie mogła kimnoąć , bo młoda śpi a olesław w przedszkolu , ale penie za nim przysne to juz bede musialam wstawać .Musze sie wziąćs poza tym za farsz do krokietów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434755 przez Dorciaition
Luśka ja też wlaśnie mam straszne swoje paznokcie, dlatego zawsze są umalowane. zreszta mam kilkadziesiąt lakierów, więc musze je zużyć ;) A za żelami czy akrylami nie przepadam.

O kurde Kobieto Ty to nie pośpisz. Jeszcze obiad robisz?? Odpoczywaj kiedy tylko się da, bo padniesz.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434771 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Lenisława cudna, te pozy na kanape to ma dobre :laugh: Miśka lubi ta piosenke, zwlaszcza solowke tej babki :)
Haha Daisy z winiaczem smiechowa :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl