BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu #436367 przez luska
HEJ LASECZKI

Batmanko kurka 15kg!!!!!!Normalnie aż na siatce centylowej sprawdziłam wage towojej "małej" i jest duzo powyżej 97 centyl , jak dla mnie to jest nadwaga spora i takim czymś to mozna dziecku tylko kłopotu narobić , pewnie bym była u lekarza ,a na pewno bym diete zmieniła małej.Tym bardziej , ze wzrostem jakos nie odstaje tylko wagą :ohmy:
Kima dzieki za info o tej potrawie , może tez upichce , byle by goscia gebki zakryć .Wczoraj lukałam na zaproszenia ale jakies lipne takie.No ale jeszcze czas na razie taki wywiad .ale w razie co dziewczyny chwalcie sie swoimi.

U nas dzi s standard 5.30 mloda juz spac nie chciała o 6 wstał Bolesław.Najgorsze jest to , ze mała poszla spac 9.30 i wstała po 40 minutach z płaczem , chyba jej sie cos smilo bo paluszkiem pokazywała , ale tak jakby sama nie wiedziala o co chodzi.I tym sposobem są zamiast krokietów naleśniki z kapusta i grzybami , ale tez bardzo dobrze.nie to , ze chwale swoje zdolności kulinarne , ale ostatnio samo cisto na nalesniki takie czaderskie mi wychodzi , ze jemy je na sucho :silly:

A zaraz wrzuce filmika jak mała urzeduje w szmatkach i drepcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436401 przez Malina86
Polciu wszystkiego dobrego! Buziakujemy :kiss:

Co do podobienstwa Poli to czysty tatuncio! Na zdeciu w serduchu to bardzo widac.
Kacper za mocny z krolikiem :laugh: Moze Was podpatrzyl w nocy? ;) :blink:

lusia dawaj filmik.

Ja Misie jutro nagram jak bedzie A., bo jak widzi, ze stoje z aparatem to leci do mnie na leb na szyje i musze ja lapac. A wogole to zmarnowana przez ta chorobr jest. Za nic gili nie moge jej odciagnac.

Ide kawke sobie zrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436419 przez luska
juz daje
Ale Malina u nas jest to samo jak tylko wyczai kamere lbo telefon to juz koniec , tu w miare nie latała ale i tak była ciuchami zajeta


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jeszcze mała z gilem lata , oj biedna sie namęczy pewnie.zdrówka dla niej

Och i sto lat dla Poli , wybaczcie ale ja juz totanie nie pamietam o miesięcznicach.A ja nie powiem do kogo mała jesttak podobna , chyba troche mieszana ale moze jednak z tendecja do taty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #436423 przez polunia
No pieknie sobie dziewczyna radzi! Napatrzec sie nie mogę :) Super , w ogole patzre na nia i widzę Ł. Normalnie skora z ojca zdjeta :blink: A widze , że krzesla jeszcze z folii sie nie rozpakowały :blink:

Malina raz zrobił wejście smoka ale był tak zaspany , że za wiele nie zauważył :silly:

Luska ja jak zerkne w Dorciowa tabelke to jestem mądra a bez wglądu to pamietam Miskowe tylko bo to 11.11 :blink: Ja to prawie zawsze rano mam zagwozdkę jaki jest dzień tygodnia o dacie nie wspominając :silly:

Uciekam bo Poldek upierdliwy jest na maxa! Brynczy , płacze , sra 6 razy na dobę i w ogóle nie do urzgania jest :angry:

Malina a weź Ty spróbuj Misce wkroplic sól fizjologiczna do noska , ona i nawet bez odciagania fajnie oczyszcza nosek. O ile w ogóle dasz rade utrzymać przez 3 minuty Miske na kolanach , zawsze mozesz przydusic kolanem do podłogi i próbować :cheer: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #436433 przez Malina86
Haha, ale Aurelka niezla agentka! Takie to male, a jakie sprytne :)

polunia zakrapiam Misi Nasivinem nos, ale wkurza mnie on bo psika jakby chcial, a nie mogl. Moze faktycznie ta sola sprobuje, albo woda morska, zeby jej wylecialo wszystko bo az bulgcze.

sarenka czy Ty sie jeszcze do nas odezwiesz czy juz calkiem przepadlas z kretesem? Mamy co liczyc na zdjecia jeszcze w tym roku czy mozemy zapomniec?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436443 przez vestusia
hallo:-D

Najlepsze zyczonka dla Poli :-*

wracam wlasnie z pracy Kochane. bob ma noge w gipsie bo ma ja skrecona. obrazony na mnie na Amen. jade teraz po Zuzie potem do sklepu i do domu.

odezwe sie wieczorkiem bo mam troszke rzwczy do zrobienia w domu. ale w koncu weekend ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436445 przez Dorciaition
Nie no Aurelcia wymiata. Nie całe 10 miesięcy i tak pięknie sobie radzi. Cudna jest!
Ha ha i forum nawet było widać :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #436447 przez luska
Pola ja z dniami tygodnia to mam to samo co ty.Ostatnio gdyby nie to , ze mnie Ł uswiadomił , ze jest soboto to bym Ola do przedszkola zawiozła ,a tydzien leci mi jak szalony!!!!
a małej twoje to by tak zbki dokuczały ?? Oj biedna Pola , ty sie nie cackaj i daj jej cos przeciwbólowego

Malina no własnie hehe dasz rade usadzic Miske na moment na kolanach ;)
A to macie jeszcze jeden

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436449 przez luska
ee ale ja zajebista jestem znowu ominełam cała strone postów :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436466 przez luska
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pola matko boska no przeraziam sie do jakich ty lekarz isc musisz :ohmy: No oby kontrol nic nowego nie wykazała.

Jestes straszna panikarą :silly:

Ta robie w domu roczek ( znaczy u tesciów , bo u mnie nie wejdzie tyle ludu) dla mnie to nie nowość ;)

POla ale Kcperek hehe cudny , jakie on ma włosy jejku az mu zazdroszce tych blond pierścionków

no to nadrobiłam zaległą strone :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #436508 przez polunia
Dziewuszki własnie jestem w trakcie przegladania garderoby moich dzieci i tak sobie pomyślałam , czy nie znacie kogos kto ma malutkiego synka i chciałby kupic ciuszki. Mam od groma lumpków od 62 do 92. Duza większość w idealnym stanie. Cześc chciałabym sprzedać część tych co i tak bym na allegro nie wystawiła (śpiochy rajstopki czy jakieś w ciut gorszym stanie - nie na tyle zeby dzieicaczek nie mógł załozyć. Te faktycznie zniszczone czy pomlamione wyrzucam bo sama takich bym nie chciała dostać)dorzucę za free. Będe to wystawiała na allegro ale może akurat trafi sie ktos kto bedzie "od ręki" zainteresowany :dry: Mam też buty Primigi zimowe rozm.25 w bardzo dobrym stanie , dla chłopca oczywiscie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436536 przez Malina86
O polunia widze, ze dzisiaj dzien porzadkow w szafie dzieci :) Ja tez Miśki ciuchy dzisiaj przegladalam i dwie duze torby mam do wyniesienia.

lusia, ale Aurelka bosko tancuje :)

Miśka wlasnie dorwala gazete i dzieli na strzepy i daje mi po kawalku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436563 przez Dorciaition
Vestusia ale fajnie widzieć Twój długaśny post. :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vestusia Ty po tym placu zabaw też Zuzię gonisz na czterech? Tak zrozumiałam :laugh:
Ha ha, a Zuzanka niech pokazuje tatusiowi „nu nu” skoro broi ;) Ale fajne te nasze dzieciaki.
Z telefonem może wybierz się do sieci w której go masz? Tam powinni coś na to poradzić. Mój to nie odbiera mmsów, ani ja nie mogę wysłać. Dobija mnie to.
No kto wie, może Ty pierwsza zaciążysz. Widzę, że byś się nie obraziła :) Ja też mówiłam, że nie, ale jak teraz to w mega stresie czekałam na @. Tabletek już też nie mam, a dziś powinnam rozpocząć opakowanie :/
Ha ha jeżyk Daisy zaginął w akcji. Nie mam pojęcia gdzie jest.
Kuźwa, ale Wam się trafiło z tą nogą Boba. Cholera, ciągle coś. Niech chociaż na rękach śmiga, ale niech załatwia te dokumenty.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Brawo dla Mamy i Zuzi za pierwsze zasypianie bez smoka. No oby tak dalej. Super.
Lenia już od kilku miesięcy nie bierze smoka. Nawet dokładnie nie pamiętam od kiedy. Tak po prostu pewnej nocy nie chciała i koniec. Z tym, że ona w dzień w ogóle nie brała go do buzi, tylko wieczorem do zasniecia, wiec chyba jakos się do niego nie przywiązała.
Mam taką kumpele, która prawie, że codziennie dodaje zdjęcia na fb i ten jej synek zawsze jest ze smoczkiem (ma rok). Chyba z samej ciekawości musze sprawdzić czy na którymś jest bez. Jakos mnie się to nie podoba. No ale. Jestem mądra, bo Lenia nie bierze, ale gdyby była tak mocno przywiązana to zapewne sama bym jej pozwalała.
Ooo, ale fajną galerię u Was otworzyli. No to będziesz miała gdzie tracić kaskę.

Madziaska coś słabo „przeleciałaś”, bo nic nie poczułam :silly:
Zdrówka dla mamy i siostry. Ach te wredne choróbska.
Hanulka jak zawsze śliczna. Na pierwszej fotce widać kto rządzi w domu. Zębolki fajowe.

Malina no moim zdaniem powinni Tobie 11.11 zrobić impreze w restauracji. PRzeciez oni to chyba zawsze pracują.

Polunia Polunia ;) na pewno zasnęła z przemęczenia. Nie nerwuj się.
Polunia dlaczego musisz zaliczać tyle lekarzy? Cholera z tą noga no. Dziwne, że tam nic nie zobaczył. Chyba w końcu od czegoś Cie boli. Koniecznie idź do innego.

Malina kurujta się.

No nie mogę z Aurelki. Świetna jest. Jak to musi fajnie na żywo wyglądać jak ona zadyla. Taka malutka i drobniutka tak zapitala. Super.
A ząbki Ona już ma?

Polunia u mnie takich dzieciaków brak.

A ja mam dziś zakwasy. Wczoraj z psiapsióła byłam na aerobiku. Tyle brzuszków robiłyśmy, że o mało nie umarłam ;) Ale prowadzi to moja kumpela, wiec fajnie.

W ogóle to mogłam bym tutaj zamieszkać, ale oczywiście nie u T. 8 km stąd jest fajne, małe miasteczko. Dziś mówiłam Krzysiowi, ale on twierdzi, że woli w Gda. Dziwne, bo zawsze gadał, że tu na Kaszubach najlepiej.
Aa, dziś się posikałam ;) Córka mojej koleżanki chciała powiedzieć, że bolą ja dziąsła, a powiedziała, że bolą ją jądra. Biedna się zestresowała gdy zaczęłyśmy się śmiać. Jeju tak śmiesznie to zabrzmiało, że nie mogłyśmy :)

No ale się rozpisałam. Na dwa razy, ale dałam radę. Ciekawe czy w ogóle ktoś to czyta :P


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436583 przez Dorciaition
No tak, jak ja siedzę samotna w domu to nikomu tutaj nie ma ;/ :silly:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436592 przez luska
Docia tosie ciesz , że Lenka sama odrzuciła smoka , bo u niektórych to jest na serio problem.My akurat z Olem mielismy szczescie bo jak miał 13 mcy pierwszy raz dostał katru i miał taki fest ten katar.Wkurzał go niesamowicie i nie mógł ze smokiem oddychac , więc go wywalił.A ja żeby mnie nie kusiło i jego odrazu wszytkie wyrzuciłam do kosza.Mała jak na razie dostaje tylko do spania i jak przysnie to zaraz go wypluwa.Teraz kupiłam jej fajne dwa i nie mam jej zamiaru jakoś specjalnie odzwyczajać.Myślec ,w sumie mam nadziej , ze samo jakos pójdziwe.No ma ma zebole w powidziu jej wyszedł pierwszy, a tydzień temu drugi.cisze sie bo praktycznie ani ona tego nie odczuwa , bo przesypia nocki , nie płacze.Zbytnio tez nie marudzi .Przy tym drugi jak już był pod samym wierzchem , to troszke marudziła , ale dosłownie troszkę.
a dzis przezyłam szok , bo mała warzyłam i normalnie waży 9500.Waga pokazała 10 ale odjełam , bo była w pampku bluzeczce i rajstopkach.
Hhehe Vestusia ja tez tak w pierwszej chwili zrozumiałam , ze ty na czterech zasuwasz za Zuzanka hehe .ale nie panna(już niedługo)Anna , by tak nie zrobiła :silly:.

heheh Docia nie dzwie sie , ze sie smiałyscie jak to przeczytałam do walnełam brecha heheh dobre.
Docia widomo , ze najlepiej w rodzinnych stronach , namawiaj Krzysztofa jak ci tam lepiej.a za ta kase co macie mieszkanie pewnie byście fajna chałupke postawili.
Tez bym chciała w końcu na jakis areobik iść.A mi znowu sie przybrało w tym miesiacu mam taka chcice na słodkie , ze sie opanowac nie moge!!!!!I strasznie mnie boli podbrzusze podejrzewam , ze wielkimi krokami zbliza się dzień sądu osatecznego i sie zacznie :dry: A wypryszczyło mnie jak nigdy :angry: Od poniedziałku chce tez iśc na dukana , tylko musze o tym poczytac i jakies meni sabie zorganizować , zebym wiedziała co jutro kupić,ale z moim samo zapraciem i tak pewnie dupa blada wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl