BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu #435370 przez Batmanik
jestem na chwile mam nadziueje ze wkoncu wpadne na dluzej
suari czy to naprawde teoj igor??? jakie on ma wlosy
moja nadzieja to chodzi z chodzikiem jezdzikem i sama stoi a jak tam wasze dzieci chodza juz??
postaram sie wrzucic fotkiale jak sie wyrobie bo bo rozkrecamy firme po zmianie zarzadu
ale niunia nosi ubranka na 80-86 lekarka powiiedziala ze to wzrost 2wu latka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435378 przez Malina86
Czesc Babeczki!

Vestusia szybko ten slub!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kima gratki dla Kubcia, zaraz bedzie smigal sam :)
Teściowa zajebista. Ciuchy wazniejsze od wnuczka.

U nas Roczek na jakies 22 osoby bedzie w tym dwie jeszcze niepewne ;)

Kurcze Miśka sie zesrakala, ide przewinac smroda malego :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435388 przez Kredka
Lusia widzę, że jednak odstawiasz Aurelcie od piersi. Ja jeszcze karmię ale tylko w nocy. W dzień ma inne posiłki, a zresztą mleka nie chce. Podajesz jej jakies mleko z butli??

Polunia prze dwójce dzieci i biznesie na głowie nie ma czasu na dłubanie w pazurach.. Lepiej zrobic coś co jest trwalsze. Ja miałam tipsy, choc hybrydowego nigdy. Ze 3 miesiące temu kolezanka mi zrobiła tipsy ale co się okazalo średnio jej to wychodziło. Zalewała skórki żelem, tak wiec jak pojawił się odrost wyglądało paskudnie. Wiec jak mi dwa odpadły to zdjęłam całkowicie. Jak mam mieć zle wykonane to wole wcale nie mieć.
Kochana gratuluję zdolnego synka  samodzielna jazda rowerem to nie lada wyczyn.
Kurcze szkoda, że zakup tego nocnika, okazał się takim niewypałem.. ja wolę w takich spr osobiście obejrzec zanim kupię coś. Na podst tego linka co wkleiłas wydaje się fajny. No ale może tak jak Dorcia mówi, sprzedaj go na allegro.
Pola sobie już „wychowała” Kacperka skoro ciągnie go za włosy i ma frajdę z tego. Czuję, że z niej będzie niezła diablica ;)
Fajne masz dzieciaczki  widać wesoło było, a ekipa całkiem spora była na tych babcinych imieninach.

Iva to Twoja Nadia ma tak jak mój MIkus już od kilku miesięcy. W dzien za nic w swiecie, chyba że jak ja to nazywam „na spiocha”(choc raczej w dzien obywa się bez mleka, chyba że kaszka na mleku modyfikowanym) ale w nocy staram się go ze 3 razy dostawic, no i zawsze cos poje (od 4-8min). MYsle że do roku tak będę robic a potem zobaczymy. Zastanawiam się czy w dzien powinnam mu wprowadzic mleko modyfikowane czy nie, skoro w nocy dostaje moje mleko??
Fajnie, że masz takie dobrego dziadka  Ja ostatnio kupiłam pierwsze buty z twardą podeszwą (wczesniej miał tzw „szmaciaki”) skórkowe botki. Pierwsze takie „dorosłe” buty 
Jak się Ivuś czujesz? Nadal Cię pod łopatką boli. Jak mnie kiedys przewiało to przykleiłam sobie plaster rozgrzewający i było lepiej. Początkowo pali ten plaster ale po chwili jak się rozgrzeje jest lżej.

Dorcia no to zaszalałas 1000 zł :o
Jeśli Cię niepokoi wygląd Leni, kochana to idz do lekarza. Poproś o badania morfologie z rozmazem, mocz, żelazo (czy nie ma anemii). Jeśli wyniki będą porządku to znaczy że taka jej uroda.
Mówisz, że Lenka waży niecałe 9 kg. Kochana dzieci powinny potroić swoją wagę urodzeniową mając rok. Czyli Lenia mając wagę startową 3340 g powinna mając rok czasu ważyc: 3340*3=10020g. Mnie się wydaje, że nie masz się co martwić. Myślę, że w przeciągu niecałych 2 miesiecy kg przybierze.

Zdjęcia Leni cudowne. Ona rzeczywiście m modelką będzie – takie ma dłuuugie nogi.
Hybrydowego manikiuru nie miałam. Hm.. może się kiedys skuszę. No ale raczej ja wolę jasne lakiery, perłowe.

Iva gdzie się podziało zdjęcie w avatarku??
Ty się nie zamierzaj do odchudzania boś chudzina jak nie wiem. Malina to samo, prawie przezroczysta.

Malina Misia zawsze taka doroslejsza od naszych dzieci. Pierwsza siedzi, pierwsza chodzi, gadac tez pewnie będzie pierwsza  Kochan kruszynka. A na tym zdjęciu na nocniku brzuchol ma niezły. Czym ją tak napasłaś??

Lusia współczuję porannych pobudek. Może powinnas ich kłaść pozniej spac? Miki dzisiaj wstał o 4ej ale za to że miał gorączkę, dałam mu syropek , cycka i kaszką poprawił i poszedł spać. Spał do 9:20 

Malina jak czytam o tym psie to aż się włos jezy. Matko co oni z nim robili?????????? Że aż więzadła ma zwichnięte??? Jaka to rasa że po spacerze niby miało się tak stać???

Suari jaki słodki Igorek i jaki już poważny. Mały facet. Uroczo wygląda przytulony do podusi.

Kimuś Mikusia załatwił mąż, który skąds przywlókł choróbsko. U nas też brak czasu, a nie pracuje (tzn tylko w domu).
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kimuś ja daje rano około 8 kaszkę na mleku modyfikowanym, potem deserek (owoce miksowane) , obiad (np. ziemniak, marchew, brokuł, królik-mieska daje sporo), Danone i cyc. Kurcze nie wiem gdzie bym miala wmiescic zupkę, skoro ten obiad co mu robie jest syty (zawiera sporo mieska ).
Z MIkusiem układamy drewniane klocki (tzn jest krówka, Konic, słonik) wycietę i trzeba dopasować do układanki. Jak znajde podobne to wkeje linka.
Jeździmy lokomotywą(pchacz), stoliczek edukacyjny, czytamy książeczki, piłkę kopiemy, turlamy.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ivus zdrówka zyczę. Nie jestes sama ja tez chora :/

Polunia nasze dzieciaczki są coraz cwańsze. Wiedzą co dobre. Musimy przetrwac ten etap, Mikus tez tylko kable, przedłużki szarpie. Jak mu nie daje to jest ryk.
To widżę, że u Ciebie też duża rodzina. U nas jak liczyłam to też podobnie będzie osob na chrzcinach i roczku Mikołaja. Nie mam jeszcze koncepcji co zrobię…

Dziękuje Wam ze życzenia. Dzisiejsza noc lepsza. Mikołajem przespał prawie calą noc, z przerwami na cyca. Wstał o 4ej na cyca, marudził troszkę bo mu gorączka podskoczyła, dostał syropek potem poprawił kaszką i poszedł spać do 9:20  ja też się potem zdrzemnęłam. Ale widzę dzisiaj że Mikołajek już lepiej się czuje. Więcej się bawi a nie tak jak wcześniej tylko spał, bo nie miał siły. No i nie miał az takiej gorączki w nocy . Mam nadzieje że szybko mu przejdzie.

MYkam obiadek robic. Miłego dnia. Pozniej się odezwe

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435425 przez Malina86
Batmanik ta lekarka chyba troche przesadza z tymi rozmiarami. Z tego co mi wiadomo rozmiar 80 jest na przedzial 9-12m, a 86 na 12-18m ;)
Zdjecia Nadziejki poprosimy :)

kimuś ja tez sie ostatnio zastanawialam nad tymi dwoma daniami, ale nie wiem co ja wtedy mialabym jej dawac. Co innego jak dziecko zje juz normalnie ziemniaka i kotleta to wtey wiadomo, ze zupa i drugie danie, a to co teraz jej gotuje to nie wiem wlasciwie czy to mialaby byc zupa czy drugie. Musialabym rodzielac warzywa i z czesci gotowac zupe, a ziemniaka, mieso i np. brokul dac na drugie. Oj chyba za duzo kombinacji ;) Poczekam, az jej wiecej zebow wyjdzie, zeby dwa razy papki nie gotowac.

Kredka niczym Miśki nie napaslam, taki ma bebzon, zwlaszcza jak siedzi. Dobrze odzywiona jest Dziewczyna po prostu :)

Vestusia Roczek i Slub za jedna impreza to dobry pomysl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435473 przez Kredka
Batmanik napisał:

jestem na chwile mam nadziueje ze wkoncu wpadne na dluzej
suari czy to naprawde teoj igor??? jakie on ma wlosy
moja nadzieja to chodzi z chodzikiem jezdzikem i sama stoi a jak tam wasze dzieci chodza juz??
postaram sie wrzucic fotkiale jak sie wyrobie bo bo rozkrecamy firme po zmianie zarzadu
ale niunia nosi ubranka na 80-86 lekarka powiiedziala ze to wzrost 2wu latka:)


Batmanik mój Mikołaj nosi ubranka 86-92 w zależnosci od firmy. Niektóre ma nawet 74 np z Pepco, Wójcika (rozmiarówka jest zaniżona). Lekarka ostatnio powiedziała, że Mikołaj jak na 10 miesiecy wyglada dojrzało i dałaby mu spokojnie 1,5 roku. No ale cóż się dziwić, jak tatuś do malutkich nie należy ;) I wiadomo po kim takie geny :)
Nadzieja jest dużą dziewczynką ale chyba ta lekarka przesadziła z wiekiem. Tak mi sie wydaje. A ile waży??

Malina zgadzam się z tym gotowaniem. Można 2 razy podać obiadek, jako 1 danie i 2. Bo w sumie bez sensu dwa rodzaje zupy gotować.

My już po obiadku, dzisiaj mielone. Jadę zaraz do tesco po zakupy.
Kurka, pogoda za oknem sie popsuła :dry:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435530 przez luska
hej mamuski

malina super , ze Michaska juz śmiga.Oj teraz to sie dopiero zacznie :P

Suari hehe I ;) gorek fajnie zasnął. ale kurka jak on duży!!!

Oj Kredziu ale was rozłożyło , zdrówka dla was


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Powiedz mi koachana co to jest ten bogracz??

Z mym dzis rozmawiałam i doszliśmy do wniosku , ze robimy duzy roczek .Ale sie ciesze .Zapierdol będzie ale co tam :lol: Wstępną listę juz mam jakoś 35osob.Ale tak mnie korci zaprosić dziewczyny moje , ze szok.Tyle , ze będzie przesada bo wyjdzie pewnie powyzej 40 ludzia , to juz nie na moje możliwości.No chyba , ze rozbije na sobotę i niedziele.
Musze się tylko za zaproszeniami rozejrzeć .Olo miał superaśne, tylko czy ja teraz odnajdę tego sprzedawce.

Pola ty z tym spaniem wcale nie lepsza odemnie jestes heheh .Ale idzie sie na serio przyzwyczaić, a poza tym na wszystko mam czas :P
Złóż zyczenia Damianowi od rodziny Ś :lol: :kiss:
eh nie pisz mi o kablach , moja uznała , ze to nalepsza zabawka pod słonce i kontakty też .Zamówiłam na alegro te zabezpieczenia i muszę założyć

Vesteloni o kurka szybko wam idzie z tym wszystkim ,jeku az w szoku jestem

Kredziu ja nie odstawiłam , ona sama sie odstwiła .Jadła tak malo , tylko wyłacznie nad ranem , ze stwierziłam , że bez sensu sie dla tego jednego karmienia ograniczac .i wyszło to jakos tak naturalnie , nie zamierzałam jej odstawiac tak samo wyszło.I dobrze , bo był z niej taki cycek , że sie martwiłam , ze sie nie odessie i będa problemy , a tu ni z tad ni z owat .Nawet nie wiem kiedy

A zalezy ile razy karmisz malego w nocy .według norm to chyba powinien dostać 3 razy po 180-210 mil, Tyle , ze to tylko sa jakieś tam bliżej określone normy , a rożnie z tym wychodzi , moja dostaje 2 razy po 150ml i 2 razy po 180mll i często nie dopija.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435533 przez luska
Jejku jaka ja dzis połamna wstałam , to ledwo chodze normalnie , ale znam przyczyne ,chyba za dłuzo czsu dzis w wyrku spedziłam.Poszłam spac grzecznie koło 23 , Oloo po godzinie sie wpakowła B) Ale lepsze to niz jak by miał płakac jak to miał w zwyczaju, teraz do nas przyłazi.młoda standard podudka 4.40 , ale mówie nie kochana .Połam z nia do Olo zgasiłam lampke polozyłam się z nia i ja zasnełam zaraz a ile ona tam walczyła to nie wiem .Ale zasneła , przed 7 obudził mnie bolesław a o 7 wstala młoda.

a i chyba te moge powiedziec , ze młoda chodzi , co prawda po 5 kroczkach siada na dupe , ale wstanie sama i idzie dlaej .no chyba , ze gdzies sie bardzo spieszy to woli nadal na czterech sunąć.Chciałam ja dzis nagrac , ale jak tylko tele zobaczyła , to juz na czterech sie spieszyłam , zeby mi zqabrać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435572 przez vestusia
Witajcie Lasencje!

Ja wróciłam z pracy, nie napracowałam się dziś zbytnio, bo system komputerowy padł, więc wiele do robienia nie było.

Zuzanka właśnie zasnęła, więc siadam przy kawce i nadrobię przynajmniej część... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #435585 przez Malina86
Vestusia czekam na mega posta :laugh:

Kredka pies T. to york miniaturka.

lusia gratki dla Aurelci!

Miśka to chyba bedzie striptiserka :laugh: Ciagle sie rozbiera. Tylko ja wsadze do kojca to skarpety i spodnie sciaga. No nie zlicze ile razy ja dzisiaj ubieralam.

Chcialam ja nagrac jak chodzi, al dzisiaj cos humoru nie ma. Moze jeszcze sie uda. Teraz spi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435656 przez Kredka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

hahhahaha :lol: :lol: :lol: striptizerka :evil: :evil: normalnie mam przed oczami zdjecie z panienskiego Misi w różowych rogach hehehe :P :P
|Z niecierpliwością czekam na filmik z chodzącą Misią.


Lusia no to Aurelcia juz po woli zaczyna chodzić. Ale fajnie. Choc nie ma drugiego dziecka które dogoni Misie. Ta to jest harpagan. Wow 40 osob to dopiero wyzwanie :ohmy:
Ja od dłuższego czasu karmie tylko w nocy. KArmie 3 razy po 4-8 min. Wiec nie wiemc zy mu w dzien mleko modyfikowane wprowadzać?


Gdzies dzisiaj energia mnie opuszcza. Jakas wypompowana jestem... :S :S

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #435685 przez Kredka
Oj cichutko tu dzisiaj.
A ja sie tak objadłam pistacjami że aż mi niedobrze :pinch:

gdzie sie podziewacie??

Sarna czemu sie wcale nie odzywasz???

Zaraz idziemy spać, tzn Mikusia bede kłasc lulu. Mikuś chory wiec kąpiemy go co 2 dzien na czas choroby, bo normalnie to codziennie.Dziś dzien bez kąpieli. Nie wiem czy dobrze robie.. A Wy kąpiecie podczas choroby dzieci czy wcale??

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435793 przez luska
he he Dokladnie kredeczko Michasia jest niemożliwa :P A z tym rozbieraniem to juz wogole mnie rozwaliła hehe ,no to A ma się o co martwić

Z tym kąpaniem to u nas zakezało jak mała wygladała , czy na totanie wykończona czy tak w miare .ale mimo wszytko wolałam wykapac , bo mam już tak, ze ja nie zasne jak jej nie wykapie , normalnie użaleznienie jakieś.No chyba , ze na serio ma dosyć , to tylko w zlewie obmywam , ale to juz naprawde od świeta.
A co do mleka to ja bym dała raz dziennie z kaszką , czy kaszki już gotowe z mm.
No cisza cisz , Vestusia miala posta walnąć i lipa
Aja leże w łóżku , az tak dzwnie jest 20.30 a ja w wyrku , ale chyba zmeczenie z tego tylkodnia wychodzi , bo tylko zgarnełam zarcie z kuchenki do lodówki i poszłam do wyra.Mego nie ma jeszcze w robocie , dobrze , że maluchy ze mna współpracowały wieczorem i poszlo jak po maśle i przed 20 spały oba.
Ach któras pisała czy nie moge je klasć pózniej , zeby póżniej wstawały , u nas się to nie sprawdza.A tak jak juz mam pisac szczerze , to wole wstac z nimi o tej5 wtedy na wszystkie obowiążki domowe mam czas , mala spi wtedy więcej w dzień a o 19-19.30 maja oboje juz dośc i najpóżniej po 20 odlatuja a my mamy wieczór wolny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435813 przez Batmanik
no jestem
nadzieja wazy z ok15kg bo jest ciezsza od igora ktory wazy z 12kg no w porywach do 13kg
a malutka chodzi w jego spodniach no i rozmiar butow maja ten sam:)
musze z aparatu zgrac zdjecia to wrzuce jej fotki a ogolnie u nas w maire oki narazie skladamy dokumenty na pozwolenie na rozbudowe tego domu i bedziemy jak na swoim z osobnym wejsciem;)
ja pracuje igor chodzi do przedszkola, mysle od stycznia puscic malutka tez ale zobaczy sie jak to bedzie
uciekam poodpoczywac troche...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435832 przez Malina86
Batmanik 15kg?! To juz chyba lekka nadwaga co? No w szoku jestem. Wage to napewno ma dwulatka :laugh:

Kredzia ja Misie kapie zawsze. Jeden raz teraz na weselu jej nie kapalam, tylko pod kranem umylam i spac nie chciala. Pewnie to nie przez to, ale wiecej ryzykowac nie bede ;)
Hahaha Kredzia kundli nie obrazaj, bo Batmana na Ciebie napuszcze ;) Tego Yorka kupil A. jak jeszcze mieszkal w domu. A kalafiora juz nie ma, bo teraz jest czarna- na wlosach i na gebie tez.

Miśka nie spi, gada w lozeczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435845 przez kima
Witam z wieczora :)

Batmanik, witaj po latach :laugh: czekamy na fotki z niecierpliwością! oooo to Nadziejka duża dziewczynka, mój Kubuś waży 10kg ;) Fajnie, że domek remontujecie :)

Lusia bogracz to u nas takie mięsne lecze, zwane też bezwstrogonow(?) czy jakoś tak. Mięsko, groszek, jakaś marcheweczka, cebulka. Wydajne i wszystko w jednym garze :laugh: Z tym usypianiem to się zgadzam, u mnie też nie ma żadnej reguły, są dni, kiedy wstanie 5:15 a w łóżeczku szaleje do 20.30, a w inne np. wstaje przed 7 (b.rzadko ;) )i o 19 go kąpiemy, bo widzę, że już odpada ;) Kurczę, Ty to jesteś harownica nr1 naszego wątku, naprawdę Cię podziwiam, że cały dzień sama z dwójką dzieci ogarniasz jeszcze cały dom, w którym zawsze czysto i ugotowane B)

Polunia
- Polunia na moje oko, to cała Ty, ale może się nie znam :P Uśmiałam się z tego, że Kacperek ją popycha do przodu :laugh:

Kredeczko
fajnie, że Mikusiowi już lepiej :) My nie kąpaliśmy Kubunia jak miał dosyć wysoką gorączkę po tych pierwszych szczepieniach, chyba dwa razy, a tak to codziennie. Wtedy był taki marudny, bolący i senny, że uznałam, że nie ma go co męczyć ;)

Malina haha no nie mogę z Miśki, ona chyba taka aparatka po Tobie :silly:

Mi się nie udało do tej pory nagrać filmiku z kroczkami Kubunia, bo jak tylko zczai aparat albo komórkę to chce ją zjeść ;)

Vestolini, gratuluję :) Kurczę, oby tylko była pogoda. Musisz sie już powoli rozglądać za sukienką, masz coś upatrzonego? No i Zuzankę trzeba będzie nieźle wystroić :)

Z tymi obiadkami to właśnie też mam ten sam problem, trzeba byłoby robić zupę warzywną, a mięsko i ziemniak, ale nie pogryzie skoro tylko 3 zębole. Pewnie też poczekam, bo nie mam tego jak rozwiązać.

Ziewam ciągle, idę się zaraz myć i spać, co by sie nie skończyło jak wczoraj :silly:

Buziaki :kiss:
Bananoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl