BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 8 miesiąc temu #442419 przez Dorciaition
O jak fajno! Się wchodzi, a tutaj fotki :)
Miśka boska! Mamusia i tatus uśmiechnięci, aż miło się partrzy.
Malina fajne skarpetki :silly: Nawet Batman się załapał.
Ogólnie bardzo fajna z Was rodzinka.
Na 7 fotce z Miśką taka radosna jestes. Widać, że szczęśliwa :)
Aa, Kiedy w końcu wybieracie się do tego Sopotu? Mówicie, mówicie i co??? :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Vestka jak dobrze, że już jesteś. Ja tam bardzo sie cieszę, że jesteś :)
A dla Zuzi dużo zdrówka. Nachoruje się bidulka.
Kuźwa szkoda, że Piotrek nie dostał umowy, ale jest coś takiego jak kredyt dla singla chyba. To będziesz brała? Fajnie postępujesz, że skoro bierzesz kredyt na siebie to chcesz żeby mieszkanko było na Was dwojga. Dobra z Ciebie osóbka.

O wow, ale Zuzia zaszalała z zębami. Już 6. Fajnie.

ja to chyba nie przeoczę górnych zębów Leni. Ona chyba tak jak ja będzie miała wystające zęby, bo mocno widac jej dziąsła ;)

Polunia wymyślasz z tymi operacjami. Fajna z Ciebie babka, cycki też ok ;)
No jak ja tak się zastanowię to chyba bym wszystko poprawiła, no może oprócz uszu ;)

Wiatru współczuje. u nas też był dziż mocny, ale skoro mówisz, że u Ciebie taki mega to masakra.

Sarenkowe foty to naprawdę dziwna sprawa. W czwartek zamówiłam przez allegro torebkę. Dziś już przyszła, a była wysłana zwykłym listem.

Z góry przepraszam za błędy i jesli coś bez sensu napisałam,. Obaliliśmy z Krzysiem winko, no i już działa ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442425 przez luska
Hhehe Malina na co czekasz działajcie ;)

Foteczki przeurocze i ty i Miska jak zwykle gwiazdy!!!!

Jjeku ja sie muszę przyznać bez bicia , że przez ostatni miech to chyba z 10 fotek tylko pstrykłam .


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #442429 przez Dorciaition
Aaa urodziny Lenisławy mam juz załatwione, tzn knajpa, no i jeszcze menu do końca moja Przyjaciółka dogada, bo mi przez tel ciezko. W ogóle to ona praxuje w przedszkolu, no i tam czasami na urodziny dziecka przyjeżdzają jacyś ludzie przebrani za tygrysa czy co tam, no i postara się ich zamówić na Leni urodziny, a jak nie samych ich to chociaż strój pożyczy i mój tata się przebierze i wyskoczy z tortem :) już się nie mogę tych urodzin doczekać. Planuje też zrobić taką prezentację ze zdjeciami Leni z całego roku. :)
Ciekawe czy wyjdzie tak jak mi sie marzy :)
No i tak myślałam, że może dfla KRzysia zrobię niespodzianke i kelnerki podadzą tort dla niego jakiś z samochodem czy w kształcie z 30stoma świeczkami. Zaśpiewamy sto lat i tyle. :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442438 przez Malina86
Dorcia to nie skarpetki tylko podkolanowki :P Zajebiscie cieple :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Trzymam kciuki zeby wszystko wyszlo tak jak sobie zaplanowalas.
Nie wiem co z tym Sopotem, bo w sumie jak lato sie skoczylo to juz o tym nie myslalam, bo co bedziemy robic tam? Wypizdzi nas w jakis domkach jak w Powidzu :laugh:
O ja tez sobie winka poleje, mama mi dala- jest pyszne!

lusia mi poczatek marca pasuje :) Patryk ma 5-go imieniny, bedzie co opijac (haha jakby nam powod byl otzrebny akurat ;) )

Batman dzisiaj Miśke ugryzl :angry: Nie mocno, ale zlapal ja za reke, ryczala jak bobr. A tak go chwalilam dopiero, ze taki grzeczny i cierpliwy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442448 przez Dorciaition
Luśka nie widziałam Twojego posta.

Sarna jaki tatuaż?? Chyba coś przegapiłam :/

Luśka no Ty też nie przeginaj z operacją. już nie powiem co Krzysiu mówił o Twoich cyckach :lol:

Co do zjazdu to na w sumie chyba na każdy termin po nowym roku się zgadzam.
Mój Krzysiu i tak non stop ma zapierdol. W ogóle to on nic nie je. Chyba Lenia wiecej zajada. Rozwala mnie. Moim zdaniem ma jakąś anemie czy cuć, ale na badania oczywiście też czasu nie ma.

Luśka ta kuzynka nie miała zdjęcia ich wspólnego, tylko osobno jednego i drugiego. No ja juz szukam zaproszeń na allegro i jakoś nie mi się nie podoba. A na chrzciny miałam takie ładne.

Noo my mamy Romera, ale jakiego dokładnie to w tej chwili Tobie nie powiem.

Aaa Malina to sorry- fajne podkolanówki :blink:

No ej, obiecaliście. Ja tu na Was czekam :)

nie, dupa go nie jara. :blink: On stopy lubi i auta ;) Coś wykombinuje.

Oj nie dobry Batman. Daisy ciągle gryzie Lenie, ale w sumie wcale się jej nie dziwę, bo ta ja tak leje, ze też bym ją użarła. Tylko, że Daisy delikatna. Mam nadzieję, że tak zostanie.

Nie, no idę juz spać. Siedze na allegro jak
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dobranoc. :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442452 przez Malina86
Dorcia spoko moj A. to chyba na Sylwestra sie do Was wybiera ;)
Powiedz co Krzys mowil o Lusiowch cycach? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442464 przez Malina86
No wszystkie jak zwykle poszly spac z kurami.

Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442474 przez luska
Dzień dobry laseczki

Docia a jednak w końcu się nie pomyliłam :P I z iso fix masz??Pewnie coś takiego
allegro.pl/fotelik-samochodowy-safefix-p...ing-i2685965193.html

Hhehe Docia no też jestem bardzo ciekawa co tam Krzysiu mówił o moich cyckach heheheh??

U Malina to się Batman nie popisał.Ale i tak długo wytrzymał.Misia sie pewnie więcej przestraszyła.

Mój juz pewnie we Wrocławiu , ale nie dzwonie , bo mam focha :P w sumie nawet dobrze , ze gonie ma nie musze przy kuchni stać .Zamówię sobie pizze z Olem , a mała dostanie słoiczek.

Mała wali właśnie kupę po stołem , ale wali :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442493 przez Dorciaition
Dzień Dobry.

Napisałam wczoraj posta z tel i oczywiście nie wlazł :/

Dziewczynki nie mogę powiedzieć, bo KRzysiu mnie zbaije ;)

Luśka, tak dokładnie ten fotelik mamy.

Kobitki macie jakieś pomysły na obiad? Ja już nie wiem, ten mój małż nic nie je! :/

Miłego dnia.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442494 przez vestusia
Dżem dobry :)

Wczoraj jakoś zaniemogłam, sporzątałam w chacie i zapoczątkowałam program oszczędności ha, ha, ha :D Więc kompa mało włączałam, albo na zmianę z telewizorem ;-)

O ja, co tam Zdanek gadał o Lusiowych cycuchach??

Malina zajebiaszcze fotki. Kurka jak Wy to robicie, że zawsze tak fajnie wychodzicie. Ja to albo głupie miny robię, albo w ogóle nie wychodzę, więc wolę nie dodawać. Misia superowa, a jakie Ty masz kalosze ;-)

O Dorcia, Zdanek lubi stopy? Ale fajny masz pomysł na imprezkę, zwłaszcza z tą prezentacją fotek. Podoba mi się.

Oj to jak piliście wczoraj winko, to pewnie Zdanek znowu się zapomniał :D Ciekawe, która z nas pierwsza zaciąży. Może ja. Jak kupię mieszkanie to chyba zacznę działać, bo mnie moja kierowniczka wykończy he, he, he :D Chociaż Piotrek nie chce, no ale utemperuję go ;-)

Lusia mnie się wydaje tak, jak dziewczyny piszą - żeby właśnie takie zaproszenie zrobić dwa w jednym. Olo i Aurelka mają bardzo blisko siebie urodziny więc to pasuje. No a chyba Dorcia pisała, że jakaś tam koleżanka (?) robiła urodziny dwójki dzieci a odstęp między urodzinami był coś miesiąc, więc to przegięcie. Nie krępuj się, zresztą Olo też kumaty i mogłoby mu być przykro, że imprezka tylko dla Aurelki.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja nie wiem, co wy od siebie chcecie. Jak któraś chce oddać troszkę cycków, to poproszę - chociaż z kilogram ;-)

Myślę, że Sarna nie wysłała tych fotek, bo dawno by doszły. No bo dlaczego miałyby nie dojść??? To niemożliwe i to do żadnej z Was/Nas.

My dziś pospałyśmy do po 7 więc nieźle.

Zuzanka kaszle, ale tak to ma się chyba dobrze, bo już mi rozpitala pokój ;-)

Piotrek jeszcze śpi a ja już po kawce i śniadanku :)

Zimno na dworze jak cholera ;-)

Idę teraz do Zuzanki pobawię się z nią.

A, Malina - gratki dla Misi, że zrobiła nocnikowe siusiu! Brawo!

Nie wiem co to miałam jeszcze pisać, więcej grzechów nie pamiętam ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442498 przez vestusia
O właśnie Dorcia, jak Zdanek tak mało je, mniej niż Lenka jak piszesz, to zaczynam się martwić. Bo i Lenka przecież nie szaleje z jedzeniem. Ech, musisz mu jakoś nagadać, bo naprawdę może to się źle skończyć. Musi jeść. A ma jakiś ulubiony przysmak? Coś, czym mogłabyś go zachęcić??

Kurka właśnie mi się wyłączył komputer, bo mi się bateria rozładowała, ale jak go podłączyłam to otworzył się ten post, którego właśnie piszę ;-)

Ja mam dziś zupkę pieczarkową na obiadek, wczoraj gotowałam :)

Zuzia stęka, idę do niej, bo oczywiście Maruda sama się nie pobawi ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442510 przez Dorciaition
Vestusia no widzę, że faktycznie program oszczędnościowy ruszył,ale kompa tam za wiele nie wyłączaj. ;)

Nie powiem :P

Ha ha no Zdanek lubi stopy, zboczeniec ;)
mia
Malina Bob nic nie musi wiedzieć ;) U Ciebie w sumie to byłaby dobra sytuacja. Miałabyś spokój z tym babskiem. Działaj, działaj z siostrzyczką albo braciszkiem dla Zuzi. Ja to się już nie mogę doczekać jak już któraś z nas zaciąży. :)

Vestka ja Tobie oddam dużo z cycków :) W ogóle z jednego. Wczoraj się śmialiśmy z KRzysiem. Sarna ma dużą różnicę w wielkości, ale ja chyba ją doganiam. ;)

No własnie Sarenka wysłałąś te fotki czy nie?

My też do 7 pospałyśmy. Daisy obudziła Lenie.


Zdróweczka dla Zuzanny.

Zdanek frytki lubi najbardziej, no i chyba mu dziś je zrobie ze schabowym.

Oo zupka pieczarkowa dobra :) Ale własnie on to samej zupy nie chce. On jest meeeega dziwny.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442515 przez vestusia
Kurka ja to się boję, że jak bym tak zabrzuszyła, to że nie będę potem miała na nic czasu. Zresztą jednego dnia bym chciała, a drugiego mi się wydaje, że to za szybko. Sama nie wiem. Chociaż jakby się dzidziuś urodził to byłyby mniej więcej dwa lata różnicy, więc chyba nie tak źle?

Ja też jestem ciekawa, która pierwsza zabrzuszy :D

O frytki, to zrób mu te fryty. A zupa to nie obiad, mój Piotrek tak uważa. Zjeść zje, ale najchętniej to całe wiadro by zjadł. Zawsze mi dogryza, że np. woda z ogórków albo pomidorów to nie obiad ;-)

Ech moje cycuchy to są beznadziejne i małe. Jak widzę Malinę w kiecce na weselu chyba bez stanika, to sama bym chciała tak móc wyskoczyć :D Ja to nie mogę, bo wyglądałabym jak trzynastoletnie, ledwo dojrzewające dziecko ;-) Ha, ha, ha :D

O, słonko wychodzi, chyba na spacer pójdziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #442545 przez polunia
Hej Kobitki :blink:

No to mi się podoba , w końcu jest co czytać :side:

No i poczytałam ale nie odpiszę nic bo teraz to jeszcze w wyrze leżę a czas wstać i ogarnąć dzieci moje kochane :silly: Kacper broi , Pola obok w łóżeczku sie bawi a ja nie mam siły dupy ruszyć! Normalnie ostatnimi czasy mogłabym spać non stop. Wczoraj poległam juz na M jak milosc!!! Rano D mnie budził ale olałam wstawanie , wiec jest 9.47 a ja jeszcze pod kołderka :angry: Zła jestem na siebie , znowu będę do tyłu z czasem :angry:

Uciekam , miłego dnia Dziewuszki , papa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #442575 przez Aleksandra
Witajcie po tak długiej rozłące!!!

Nie mam na nic czasu. Natalka jest bardzo absorbująca a i w domu mam co robic ;)

Nie odpisze wam na wasze posty bo to jest nierealne, tyle nadrukowałyście :)

Natalka ma juz roczek!! Ale to zleciało!! Ma dwa i pół zęba na dole :) Stoi ale jeszcze nie chodzi za to gaduła z niej niesamowita.

A to moja pysia :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl