BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu #440239 przez Dorciaition
Polunia ten fotelik kosztował jednak 1350zł. KRzysiu mi wieczorem powiedział, że facet dał mu rabat. Na allegro i tak są tańsze, ale np gdy się zepsuje czy cuś to będzie problem, a tutaj mam serwis na miejscu, no i dają też zastępczy fotelik jeśli jest taka potrzeba.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440285 przez Malina86
Czesc Dziewuszki!

Probuje od godziny do Was napisac, ale moje dziecko jest po prostu opetane na punkcie laptopa.

polunia marynarke widzialam wlasnie w tej hurtowni u mnie. Zarabista jest z cwiekami, lancuchami na ramionach itp :laugh:
A zdradzisz gdzie spodniczke widzialas?
Szkoda, ze dziaski dbaja tylko o jednego z wnukow.

Dorcia masz racje z fotelikiem. Ja po doswiadczeniach z wozkiem, fotlik napewno kupie w sklepie.

Vestusia to juz ma minus jak ze Szczecina do Olesnicy conajmniej :dry:

U mnie listonosz juz byl i sarenkowych zdjec dalej brak. Nie wiedzialam, ze Zawidow jest tak daleko :laugh:

Dzisiaj mialam jakies zboczone sny :ohmy: :lol:

Dobrze, ze juz piatek!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440291 przez polunia
Ooo , fajnie , że rabat dostaliscie , zawsze to cos do przodu. Ja najblizszy autoryzowany producencki punkt serwisowy mam w Poznaniu więc luz , sam fotelik z Czestochowy dotarł :blink: A z fotelikiem zastepczym to fajna sprawa , oby sie nie przydał ale zawsze jest jakas alternatywa.

Moja gadzina chyba zasnęła , lece sie ogarnąć bo do tego zasranego factory muszę jechac a serio mi sie nie chce! :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440313 przez polunia
Ojjojoj , Patryk to zacznie w koncu w kołnierzu ortopedycznym chodzić :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Spódniczkę widzialam w Pati&Maksie u nas w Poznaniu ale pewnie gdzies u Ciebie tez ja znajdziesz ona z Mayorala jest. Luska mówila , że tez w HM są. Gdyby któraś widziała w Hm w tym kolorze(no w tym bezowym) to dajcie znać bo pewnie troche tensze bedą. Jak D zobaczyl ta spodniczke i jej cene to spojrzal na mnie bardzo wymownie ale mam go w nosie , roczek coreczki jest tylko raz :silly:

Kurde mam twardy orzech do zgryzienia :dry: Wlasnie dzwonił facet , że chca zorganizowac sobie ze znajomymi impreze podkoziołkowa w lutym u mnie. I chyba mu odmowie bo juz jednej babce zgodziłam sie zrobić teraz przed andrzejkami i jeszcze sie okaże , że ja ludzi na swoje zabawy nie nazbieram bo juz zdąża sie wybawic na tych wczesniejszych :dry: Kurcze nie wiem jak to ugryźć :dry:

Dobra spadam , papa

Malina jak bedziesz w tej hurtowni - a wiem , że bedziesz no bo sobie cos tam do Miski upatrzyłas :silly: - to sprawdx jakiej firmy jest ten żakiet , moze gdzies w necie znajdę. Patrze na allegro ale nic nie moge znaleźć a tak sie napaliłam na ten zesataw :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440334 przez Malina86
Dobra polunia sprawdze, a prawdopodobnie go kupie. Nie wiem czy tam jeszcze koszula nie jest w komplecie. Jak kupie Miśce i Ci sie spodoba to moge kupic i Ci wyslac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440340 przez aniaa_
Witajcie mamuśki

Tyle wczoraj gadałam i narzekała, i co dzisiaj się stało, obudziłam się o 7.20 !!! A wojtuś jeszcze spał:), ale obudził się 10 min po mnie, no ale nie narzekam, bo w końcu od dłuższego czasu obudziłam sie wyspana.

Luśka o ludu tyle osób na roczku!!! My to tylko rodziców i rodzeńsstwo zapraszamy, bo tak to też uzbierałoby nam się nie wiadomo ile osob. Nie chciałby by mi się robic dla takiej ilości osób, zresztą Wojtek i tak nic z tego nie bedzie pamiętał, ja takie większe urodziny będę planowała na 3 lata, bedzie już kumaty i coś z tego zapamięta, będę wiedziała co lubi i w jakim klimacie wyprawić mu urodzinki.

No Pola uważaj, bo zapamiętam z tą golonką :), tylko wiesz jak już dla mnie będzie to dla mojego męża też by sie przydała, on tego nigdy nie odmówi i może to będzie pretekt żeby przyjechał i się nie wymiga w żaden sposób :):):)
a z tymi imprezami to jest tak, że ludzie to szukaja pretekstu do zabawy, wiec moze pobawią sie na dwóch mperach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440389 przez Dorciaition
Polunia na pewno te kiecki są w HM i wydaje mi się, że w Reserved Kids też widziałam, ale takie ciemno różowe.

Malina koniecznie kupo Misi tą marynarkę i nam sfotografuj :)

he he no właśnie o Twoich przebojach z wózkiem pomyślałam w sklepie kupując fotelik ;)

Do mnie zdjęcia też nie dotarły :/

Byliśmy u lekarza. Z Lenia juz wsio ok. W ogóle to miała małe pleśniawki w buźce, ale jest już ok.
Doktórka była zdziwiona, że Lenia tak ładnie se idzie. No i stwierdziła, że za miesiąc będzie sama śmigać. A ja to myślalm, że za 2 tygodnie ;)

Sorrki, że tyle tyle, ale tak mnie łeb napieprza, że nie mogę wytrzymać. Wpadnę później


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440557 przez luska
hej laseczki

hehe Malina nie ma problemu , on sie pewnie tez ucieszy :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


heheh tak Docia i o koronie pamiętaj ;)

Polunia to tez masz tak jak ja z tym fotelikiem , ale ja to chyba po prostu nie zdawalam sobie sprawy .A po tym wypadku znajomej to mnie po prostu zżera i murze kupić obu porządne foteliki , bo my głównie poruszamy się autem i maluchy z nami.Te gówienko co mam zostawię , żeby mógł jeździć z Ł ciągnikami , a kupie im właśnie romer kinga albo ten maxi cosi tobi.Z tym , ze nie mogę się zbytnio zdecydować.Oba maja podobną ocenę i cena tez podobna.Wizualnie tez i jeden i drugi mi się podoba.Ale pojadę do sklepu i obejrzę , dotknę i się zdecyduje.Tylko tak myślę , czy Olkowi to nie kupić już przedział 15-39kg
bezpieczne-foteliki.pl/romer-kidfix-sict.html
cena przystępna jak na fotelik z isofix no i ocena dobra .A młody waży już 13 kg i co teraz wydać 1200 ii za 2-lata znowu .Tylko właśnie wezmę go ze sobą posadzę w nim i zdecyduje.

Pola nie wiem czy tacy sa , ale takiego bym chciała :silly: Tak na serio to mój mnie wkurza z tym , że ze wszytskim sie róznimy , każdy lubi co innego i się dogadać nie mogę ja z nim .Szybko mi to przyszło (po ponad 8 latach), ale taka prawda i dlatego mnie tak drażni.

Pola czy ja wiem ,czy tak dużo roboty z tym będzie , (ze smażeniem to bedzie :P ) .Ale reszta do piekarnika i się robi .Ze względu na to , ze ze mnie taka kucharka jak z koziej dupy trąbka , będzie prosto i pewnie w bardziej skomplikowanych potrawach pomoże mi teściowa i mama.Z obsługa tez źle nie będzie , bo zawsze na imprezach(nawet jak ja jestem u kogoś to też idę)wszyscy pomagają( a na pewno ta bardziej zżyta część rodziny) .Czyli , a to ciocia najpierw poda kawę wszystkim ,a to kuzynka zmyje naczynia razem ze mna , a to moja mam z tesciowka .Tak , że zrobione jest a nikt się nie umęczy.Zresztą ja lubię.Jak pierwszy raz robiłam taka impre , to nie powiem posrana byłam i wieczorem się popłakałam , że mi odbiło ,że robię w domu.Ale po była super zadowolona ,bo było superacko i od tej pory robię w domu jak mam tylko możliwość , bo podejrzewam , ze komunie to będzie takie małe wesele i nie da się tego już zorganizować w domu :silly:

Szkoda , ze tescie tak nierowno traktuja Pole i Kacpra .Pola niby teraz jest malutka i jej to wsi , ale juz za rok bedzie kumała.Z tym , ze ja u Ola odchodze od zwyczaju kupowania drobiazgu jak jest uroczystość innego dziecka , no może conawyżej może dostac czekolade.Uwazma , ze jest juz na tyle duży , że zrozumie.


Własnie mam do was pytanie , bo nie wiem jak to zrobic .olo ma urodziny 26.11, a mała 02 .12 i robimy tego 1.12.Nie mam zamiaru robić dwóch imprez , ale nie chce tez za bardzo łączyć .Ale nie mam w sumie wyjścia z tym , ze nie będę na zaproszeniu czy tam ustanie informować , ze olek ma tez urodziny , tylko kupie mu tort i razem z mała będą dmuchać świeczki i jak ktoś bedzie o nim pamiętała , to mu chwała mu za to..A my młodemu coś czaderskiego kupimy i dostanie równo z małą.Chyba to całkiem niezły pomysł .Myślę , że nikt o to nie będzie miał pretensji i jakoś to będzie wyglądało.

w sumie z tym serwisem to macie racje , ale z drugiej strony , to jak sie płaci tyle kasy , to raczejs ie nie spodziewa awarij.Zobacze o ile droższe są w sklepach u mnie i jak właśnie z serwisem.

Hhehe Pola dokładnie , roczek dziecka jest raz!!!W 5-10-15 tez widziałam , tylko taki różowy ciemny i do tego było bolerka w tym samym kolorze i biała bluzeczka i nie była droga , bo jakies 70zł(sama spódniczka)czyli całkiem przystępna cena .A mi się przypomniało , ze mam mamy z chrzcin jeszcze kecke.A śliczna jest i muszę tak na początku listopada małej przymierzyć.Może jeszcze będzie dobra , co nie zmienia faktu , że strój nr dwa tez będzie :lol:

ania spoko loko , Olo do dziś dnia zachwyca sie nad zdjęciem tortu z roczku , a i tak co roku mu się bardziej podobają.w tym roku chyba dostanie wóż strażacki , no chyba , że w ofercie będzie jakieś porsze,żeby się ładnie komponowało z różową lalą Aureśki :silly:

Ha no widzisz , to cie synke zaskoczyół , moja wstała jak zwykle po 5.

Docia hehe no pewnie za 2 tygodnie .Ale dovrze , ze wszystko oki i , ze te pleśniawki nie dokuczaja .

O fuck , ola trzeba odebrac z przedszkola , juz jestem spózniona :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440572 przez Malina86
Dorcia ciesze sie, ze z Lenislawa juz wsio ok :)

lusia ja mysle, ze powinnas zawiadamiac, ze Olo tez ma urodziny, bo moze bedzie mu przykro, ze jest jego tort, przyjcie itd., a nie ma dla niego prezentow. Poza tym ja jako gosc czulabym sie niezrecznie jakby sie okazalo, ze drugie dziecko tez ma urodziny, a ja nic dla niego nie mam.
Ja tak mysle, ze tez w sumie mam sukienke dla Miśki na Roczek, bo dostala nowa od kolezanki, ale chyba na swieta ja zostawie, a na Roczek kupimy cos nowego.

aniaa_ no to prawda, ze dzieciaczki nic nie zapamietaja z tych urodzin, ale uwazam, ze pierwsze sa wyjatkowe jak wszystko co "pierwsze" w zyciu naszych pociech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440653 przez Dorciaition
Aniaa fajnie, że się w końcu wyspałaś. Kochany Wojtuś :)

Luśka fajnie, że będziesz miała tyle osób do pomocy. W takiej atmosferze to można robić imprezy w domu.

co do podwójnej imprezy to Malina napisała dokładnie to, co koleżanka mi powiedziała, gdy miałam w planie zrobić urodziny KRzysia i żeby nikt nie wiedział urodziny leni. Mówiła, że byłoby jej głupio gdyby nie wiedziała, że ktoś jeszcze ma urodziny i nie miała prezentu. Powiedz goościom i będzie ok. U Was jest tak zbliżona data, że 2 w 1 może być.
Mnie wkurzyły tylko 2w1 u mojej kuzynki, która zrobiła chrzest synkowi razem z urodzinami drugiego, które były ponad miesiąc wcześniej.

Ha ha widzę, że po 2 stroje będę miały dziewczynki. No tak- jedna kiecka na wejście, a druga na zabawę. Jak kiedyś na weselach. Ja jeszcze nie wiem. Mam wiele kiecek dla Leni, ale jeszcze zobaczę. Też mam chęć na coś szałowego, specjalnego.

Vestusia widzę, że podglądasz. Daj znać tak chociaż w dwóch zdaniach co u Was.

Moją chrześniaczkę Wam pokażę :) Po niej też Lenia ma dużo ciuszków :)


Z tatą (moim bratem)




No i z moim Damiankiem


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440732 przez polunia
Hej Laseczki

Godzinę temu wrocilam do domu , jestem przeczolgana jak ruski czołg i wkurwiona na maxa! Ale to zaś , teraz biegne poczytać :blink:

aniaa no kazdy pretekst dobry zeby wyciagnac M na zjazd(sorry ale jak ma na imie Twój Maz?) , mozesz powiedziec , że dostanie nawet dwie golonki i skóry w gratisie :silly:

Dorcia byłam dzis w HM i te spódniczki sa albo takie mocno ciemno-rózowe albo taki blady brudny róż. Ja juz sobie wbiłam ten bezowy do głowy wiec pewnie przy niej zostanę.A do Reserved nawet nie zajrzalam , nawet nie wiem czy w Malcie jest , chyba tak ale ta galeria jest tak wielka , że biegiem przelecialam przez jeden poziom i spasowałam bo juz mi giry z dupy wylazily :huh:

WŁASNIE SARNAAAAAA GDZIE FOTKI? A MOZE ADRESU NA KOPERCIE NIE WPISALAS? :dry: :blink: :silly:

Dorcia a moze to Ty dobrze myslisz i Lenia juz za te dwa tygodnie bedzie juz pieknie sama śmigała :) Jak juz sie puszcza to pewnie lada moment całkowicie załapie :silly:

Kuruj sie kuruj , bidulo Ty nasza :kiss:

Luska w porannym skasowanym poscie napisalam to co Ty , ze pewnie Ł by sie nie obraził jakby Malina się nim zainteresowała :silly: Ty lepiej dobrze przeszukaj schowki Ł czy gdzies tam jednak nie skitrał zaginionego Malinowego stanika :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kuźwa znowu u nas wieje jak smok , jak mi znowu wyłacza prąd to ich huknę !!!

Luska ja do Kacpra mam zamiar własnie ten 15-36 , myslałam o recaro www.patiimaks.pl/Product.aspx?cat_name=f...9627&producer=recaro

Dobra wysyłam bo swiatlo miga i zaraz net siadzie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440768 przez polunia
Dobra pisze dalej zobczymy czy uda sie wysłać zanim net padnie :blink:

Luska no może i fakt , ze zawsze ktos pomoze(tez zawsze pomagam bo nie lubie gdy jedna lata a reszta dupy plaszczy :P ) ale tak cza tak sie nazapierdzielsz przy przygotowywaniu wszystkiego. No ja mowiac o jakiejs pierdole do drugiego dziecka to chodziło mi o jakas czekolade jajo czy zelki. Nic wielkiego ale jest a tak to maluch by stał i patrzył i byłoby mu przykro. Niby musi zrozumiec i przyjać do wiadomosci fakt ,ze to nie jego swieto ale to zawsze dziecko i nie wszystko rozumie tak jak powinno. Normalnie wywód prawie naukowy :silly: :silly: :silly: A jak ugryxc sprawe z Ola urodzinami to kurde nie mam bladego pojecia :cheer:

Oj Ty wyrodna , o dziecku zapomniałas :silly: :silly: :silly: :side:

aniaa ja zgadzam sie z Malina , pierwsze urodziny to pierwsze urodziny , takie bardzo symboliczne i kazde dziecko miec musi , koniec kropka basta i co tam jeszcze kto woli :woohoo:

Aaa , własnie kazda ma rózaniec w domu??? Trza naszym dziewczynom połozyc , tylko najlepiej taki jakis mdły zeby za bardzo zainteresowane nie były. A ksiazeczki do chłopców to najlepiej kasą przykryc :blink: Ja tam obstawiam , że wiekszosc młodych dam kieliszek wybierze :silly: :woohoo: :kiss:

Dorcia właśnie dzieciaczki musza miec cos wystrzałowego to my chyba tez co nie :woohoo: Walke z czasem w galerii prowadzilam ale o Kazara zahaczyłam i piekne szpilki sobie upatrzyłam , a co :side: W końcu to tez nasze swieto , rok temu to my sie najbardziej meczyłsmy - no ja może niespecjalnie :P

Chrzesniaczka sliczna , a kto to Damianek?

VESTA TY PIPO CHOLERNA DAJ JAKIS ZNAK!!! :P :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440793 przez [email protected]
OH MY
widze ze produkcja nie maleje nic a nic


kochane ja juz czytam
ale piowiedzcie mi czy dostałyscie płyty?
Vestusia, Lusia jeszcze Wam nie wysłałąm:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440822 przez luska
helo z wieczora.

Kurcze dziewczyny no też sama już nie wiem , co zrobić z tymi urodzinami i jak w końcu z tym zaproszeniem zrobić , czy zaznaczyć , że Olo tez maurodziny czy co.Ja generalnie mam pamięc do dat i pamiętam wszytkich maluszków z rodziny daty urodziny.ale czy tak inni mają to nie wiem.Jeszcze czas i sprawa do przemyślenia jest.

Docia ale masz słodka chrześniaczke i bardzo fajne zdjecia.
Noz tym , ze taka różnica była między urodzinami , a chrztem , to na serio nie halo i jakieś dziwne :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Polunia ten fotelik tez fajny i one chyba w tych wszystkich rankingach i ocenach też dosyć można powiedzieć wysoko stoją.Ale jak na razie ja muszę się wstrzymać z bólami jaki obejrzę na żywo , a dwa mysi się kasa uzbierać , bo to wyjdzie coś koło 2000zł, licząc i Ola i Aureski fotelik :S Boziu , że to wszystko takie drogie musi być :angry: W listopadzie pójdzie na tyle kasy , ze aż się boje pomyśleć.Będzie roczek , ja na zime muszę się obkupić i Aureske , też pewnie wyjdzie z 2 tysie , bo nie mam już nic z ciuchów , butów i reszty badziewia
Ha a mi sie przypominało czemu ja nie kupiłam lepszego fotelika , bo jak zwykle Ł kasy przyzydził i stwierdził , że nie da więcej za fotelik.Teraz to ja się zbuntowałam i powiedziałam , ze mam go w dupie i dzieciaki sa najważniejsze.

dokłóadnie z tym róznacem to prawda.My położyliśmy taki mieniący się i młody ciachną różaniec, hehe a później kieliszek , najgorsze z dwóch możliwych musiał wybrać.

Pola właśnie , ja sobie obiecałam schudnąć do roczku , żeby jakąś wystrzałową kieckę założyć i wyglądać ja człowiek .Ale jak na razie z dukana w połowie zrezygnowałam , bo przegięcie.W poniedziałek jak weszłam na wagę było 59, a wczoraj 56 i chyba 3 kilo w 4 dni to trochę przy dużo , nie żebym się nie cieszyła.Ale potem żeby nie było ekspresowego efektu jojo.Zaczęłam jeść przede wszystkim chleb , no bo nie umiem bez niego zyc .
Ale nadal staram się jeść minimalna ilość tłuszczów i cukru , pic wodę w dużych ilościach i nie jeść po 18 i mam nadzieje , ze do tych 53 dojdę i tyle mi starczy wtedy się wezmę za wyćwiczenie flaka , jak i tak będzie flak to nie ma zmiłuj będzie skalpel :S

A wiecie co Aureśka robi , no ona jest nie możliwa.Otwiera oczy i już dupa rusza , że tańczyć chce .Jak zejdziemy na dół to już paluszek wyciąga żeby wierze odpalić, bo będzie tany tany.I jak się powie , żeby dała buziaka, to rozdziawia paszczę i daje buziaka.No i tak fajnie marszy nosek .Lenka też tak w powidziu robiła, to nie mogłam sie wtedy na nia napatrzeć, to teraz tak Aureska robi .No nie mogę s jak tak robi , bo to tak śmiesznie wygląda jak by jej coś śmierdziało :)
Vesta co właśnie z tobą??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440823 przez Malina86
Sarenko płyt nie ma :(

Babuszki moje ja tylko z telefonu, bo A. w domu to trzeba korzystać ;)

Jutro teśc ma imieniny, rozważam czy wyslac mu smsa z życzeniami czy olac go całkowicie...

Bede tesknic :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl