BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu #439650 przez polunia
Wpadam na chwile , bardzo egoistyczny post bedzie :cheer:

Przed chwila dzwonił ojciec i dosłownie kamień spadł mi z serca bo dostał telefon od babki która była na rozeznaniu z inspekcji pracy , ze wnisek o odstepstwa w oswietleniu kuchni rozpatrzyli pozytywnie , teraz tylko poczekac za papierem i juz z górki z papierzyskami wszelkimi!!! Ciesze sie ogromnie bo gdybysmy nie dostli tego odtepstwa to trzeba by było robic doswietlenie w dachu a u nas stropy sa z jakiegos takiego gówna , że zrobienie doswietlenia to kupe zachodu i kasy a do tego mogliby to robic dopiero póxna wiosna jak juz temperatury sie w miare ustabilizują. Musze tylko szybki w takim oknie przejsciowym-wydawczym wymienic na normalne przejrzyste i bedzie ok. Sorry ale musiałam sie pochwalic , troche ni z gruszki ni z pietruszki ale co tam :P :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439720 przez Malina86
Dorcia zjebiaszcze te sukienki :)
Galaretki fajne, juz gdzies to widzialam- trza zrobic :)
A Lenia to niech nie przesadza- taka mala i juz sie puszcza :lol:

polunia super, ze z papierzyskami z gorki :)
O golonkach nie mow glosno, bo jak moj A. sie dowie o zaraz bedzie :)

Ja tez nie dostalam zdjec od sarenki- moze zapomniala zanaczkow nakleic :laugh:

Miśka mnie dzis dobija- zawsze ok. 13:00 robi sobie drzemke i dzisiaj zasnela o 13:20, a wstala o 13:24!!! Pobila wszelki rekord i oczywiscie teraz szaleje na maksa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439811 przez Dorciaition
Oo Aniaa lubisz golonko? U kobiet chyba rzadko się to zdarza. :)

Polunia super! Skoro Ty się cieszysz, to i ja :)

Malina hehe gadasz jak Zdanek, że Lenia nie ma się puszczać :silly:

No to Miśka pospała dłuugo ;)

Lenia lulka już godzinkę. Też chętnie bym sie położyła, ale z takim katarem to udręka spać. :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439825 przez polunia
Nie dosyć , że nawiedziła mmnie ciotka to jeszcze teściowa do tego. Lubie ja nawet ale dzis mnie wku...iła!!! Niech juz spada! Nawet popisać nie mogę bo to niekulturalnie :P

Do zaś :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439871 przez aniaa_
haha na to fajną Miśka zrobiła sobie, my to nazywamy turbo-drzemkę :)

Dorcia uwielbiam golonkę, ale oczywiście sam środek, skóry nie dotknę, z musztardą pychotka,kurde az mi ślinka na samą myśl leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439916 przez Dorciaition
E tam Polunia przejmujesz się, że nie kulturalnie ;)

Aniaa ja to nigdy nie jadłam i pewnie nigdy nie zjem, bo własnie jakoś z tą skórą skacząco mi się kojarzy.

Byliśmy dzis w skleppie i kupiliśmy fotelik. ROMER SAFEFIX plus. Jesteśmy o 1500 zł lżejsi, ale co zrobić :/ Ciekawe jak Lence będzie się podobał :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440019 przez polunia
No , w końcu pojechali!!! Pusto tu wiec ide na Geslerową , wpadne póxniej poczytac co naskrobałyscie o ile mi pradu albo neta nie sieknie bo wieje jak cholera :dry:

W razie cus to miłej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440040 przez Malina86
Dorcia, a co sie stalo, ze Maxi Cosi nie kupiliscie? My tez pewnie Romera kupimy.

Rodzice oczywiscie z walowka przyjechali. Mama mowi, zeby Roczek robic u nich, no nie wiem... Musze pogadac z A.

Moj Chochlik nie spi jeszcze :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440044 przez Dorciaition
Malinka bo ten Maxi Cosi nie ma IsoFixa.

Noo jak u mamy dosyć miejsca to fajnie, no i na pewno taniej.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440054 przez luska
docia no w końcu:)o w planach.

Powiem ci ,że z tym przedszkolem niegłupi pomysł .Tylko dobrze się wywiedz w terenie.Lenka do rade i nie złapie od was przeziębienia, waży też ładnie i dobrze, ze te odparzenia sie goją.
Z roczkiem to ja tez już sie biore .Dzis pierwszy krok.......zrobiłam listę i troszkę dużo wyszło , ale jak wszystkich to wszystkich.Wyszło mi 42 osoby , 33 dorosłych i 9 dzieciaków(dobrze ,że duża cześć rodziny w angli siedzi , to mam ich z głowy.Dobrze , że mam już wprawę to ogarnę , tylko muszę jakiś plan działania zrobić i już.Ale też jakoś delikatnie muszę oznajmić , ze chcemy kasę , bo ja sama nie mam pomysłu co z zabawek jej dać , bo wszystko ma do t tych 2 lat , co niezbędne .A i tak się nie mieścimy.Tylko nie wiem w sumie jak to przekazać , a i tak części zaproszeń muszę wysłać pocztą


Oj kochana , a co myślałaś , że cię to ominie, teraz nie ma zmiłuj juz jak Lenka sie puszcza , to nie odpuści matce :silly:

Hhehe Malina ja to bym nie chciaa wiedzieć co wy tam wyczynialiście :P .


Pola twoja Polunia to sie nameczy z tymi zabkami8 , ale wiem o co chodzi z tymi dziąsłami , Aureśka ma tak u góry i o wiele bardziej ja to meczy niz przebicie sie tych dwóch, nie to , że narzekam , bo i tak sobie radzi .Ale i tak widać , że cos jej tam doskwiera.
A mi kiedys mówiła mojej mamy , ze ona na bolące dziąnsełka smarował sokiem z cytryny.Sa ma nie wypróbowaam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A mój Olo wrócił z przedszkola praktycznie bez kataru, dobrze może jakoś nockę przeżyjemy

Sukienusia fajniutka , Tyle , ze do niej zaraz trzeba by bylo pewnie dokupic bodziaki jakiś swterek , czy cus , bo to jednak bedzie juz Listopad.mi to sie strasznie podobaja te spódniczki w H&M i 5 10 15 chyba tez sa , takie jak dla baletnicy :P Cudne są :lol: i do tego jakaś korona :P


Ania Aureska ranny ptaszek to była zawsze , no ale skoro tak pózno poszła spać to liczyłam , że wstanie odrobinę dłużej.

A z tymi pomaraczami to tez super sprawa , chyba na roczek jak bede mia czas to zrobie.

Mykam do wyrka.Przede mną ciężka noc .a olo jak to Olo będzie płakał i mała też, bo wieczorem byłam sama i nie mogłam ich ogarnąć.Bidula zryczała sie jak nie wiem w łóżeczku , jak ola do kąpieli szykowałam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Zdążyła już się obudzić z krzykiem .A mój Ł o 24 jedzie z transportem , no super poprostu.Mam coraz większą ochotę się z nim rozwieść , bo wysiadam przy jego trybie pracy . A tez bym w końcu chciała zrobić coś dla siebie , ale przy nim to nie ma żadnych możliwości.Eh smęcę , ide spać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440058 przez polunia
No i wyłaczyli prąd! To sie naogladałam Geslerki :( W laptopie tez zaraz bateria kleknie :( Chyba sie wybiore spać.

O 7% baterii ,zaraz padnie , papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440078 przez Malina86
No i po Geslerce, teraz ogladam "Zdrade za przyzwoleniem" na TLC :laugh:

Ja widzialam dla Miśka zajebiaszcza marynarke z cwiekami itd., no czadowa, chyba kupie na Roczek :laugh:

lusia jak goscie beda pytac to mow, ze kase chcecie dla Aurelci, no, ale jak nie beda pytac to lipa tak powiedziec. Moja mama dzisiaj pytala co kupic i powiedzialam, zeby sciepe na fotelik zrobili.
Ja fajki tylko okazjonalnie, od Powidza nie jaralam :laugh:

Moja Misia dzisiaj tez jakas nieswoja byla i marudna, kupsko znowu takie zwalila, ze od razu w wannie wyladowala. Chyba dwojki na dole jej wylaza. Szalala w lozeczku, nie chciala zasnac, posmarowalam jej dziasla Bobodentem i w minucie odleciala. On chyba naprawde dziala, bo juz kolejny raz tak sie stalo.

Aaaaa luska nie grzesz! Przeciez Ł to wszystko dla Was robi, wolalabys sama zapierdzielac do roboty za marne grosze? Jak sie z Ł rozwiedziesz to ja go zamawiam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440125 przez polunia
Kur......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Kończyłam juz pisaci nie wiem co wcisnelam ale cały post poszedł w pizduuuuuu!!!!!!!!!!
Ale sie wkurzyłam!!! Drugi raz nie napiszę :( Zaraz będe ryczeć ze złosci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #440148 przez Dorciaition
Dzień Dobry.

My pospałyśmy do 9. Ale to tylko dlatego, że od 4 do 5 była przerwa ;)

Malina chyba dlatego, że czytałam Twoj post w nocy śniły mi sie zęby, a to podobno źle :ohmy:

Oj Luśka, nie mów tak.

Te spódniczki też mi się podobają. No i do nich ta Malinowa kurtka z ćwiekami :)

Miłego dnia.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440179 przez polunia
No to dobry dzień raz jeszcze.

Dorcia w poprzednim skasowanym poscie wlasnie napisałam o tej spodniczce (bo mam zamiar taka własnie kupic , oglądałam w niedziele boską w takim piaskowym kolorze jak kto woli może byc cappucino karmel czy bez :blink: ) , ze do niej by mega pasowała taka marynarka z cwiekami i prosilam zeby Malina dała cynka w jakim sklepie owa marynareczke widziała , plisssssss :side: :side: :side:

A sukieneczka super taka cukierkowa elegancka :)

Kurde drogi ten fotelik , patrzyłam na niego przed chwila na allegro i tutaj sa troszke tańsze. Nie myslalas żeby obejrzec w sklepie i zamówic własnie z allegro? My przymierzylismy do auta w sklepie a kupilam własnie na allegro. W sklepie wołali 999 a ja zapłaciłam 790. Zawsze to 200 stówki do przodu. Mysle , ze uda mi się sprzedac fotelik i baze po Poli , dorzuce ta zaoszczedzona kase i kuie nowy fotelik dla Kacpra bo ten co ma to takie badziewie , ze szok , nie mam bladego pojecia dlaczego go kupiłam wtedy??? :angry:

Pola dzis pierwszy raz chyba od tygodnia wstała bez zasranego pampersa. Normalnie w szoku bylam :blink:

To dała Ci Lenia dzis troche pospać. To się chwali , a co tam przerwa godzinna :silly: My mielismy pobudke o 7.10 a przerwę sobie panna zrobiła o 3. Poplakiwała , rzucała się w łóżeczku. Obudziła Kacpra , który juz zdązył sie juz w naszym łózku zadomowić i była nocna rodzinna impreza :cheer: A teraz zadowolona z zycia rozrabia w kojcu. Mimo tej nocnej przerwy i wczesnej pobudki na spiaca nie wygląda. Ale to co , wazne , że ma dobry humor ( odpukać :dry: ) i nie marudzi :)

Luska Ty sie wstrzymaj z tym rozwodem bo kto na nastepnym zjeździe ( o ile w koncu do niego dojdzie) bedzie sie z dziecmi bawił :blink: Wydaje mi sie , ze to działa w dwie strony , Tobie xle , że nie masz Ł prwie wcale w domu a sa i tacy mezowie którzy po 8 godzinach pracy wracaja do domu i zalegaja na kanapie przed telewizorem i tez zony sie wkurzaja bo wszystko na ich głowie i nie maja czasu dla siebie. Najlepszy byłby taki który wraca po 8 godzinach do domu , przejmuje dzieci i dom a my mamy czas dla siebie :blink: Ciekawe czy tacy isnieją? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Chciałam powiedzieć , że golonka wyszła bardzo dobra. Normalnie kuchara ze mnie pełna gebą :silly:

aniaa ciężko bedzie z podrzuceniem tej golonki do Ciebie ale jak dojedziesz na kolejny zjazd to moze Ci ugotuję , no ugotuje jedna wiecej zeby dla Patryka starczyło :blink:

Luska Ty to jednak zorganizowana kobita jesteś , imporezę na tyle osób w domu ogarnać. A bedziesz sama zarlo szykowac czy ktos Ci pomoże? Zreszta obsłużyć taka armię to tez cały czas latanie. Chyle czoła :)

No i tyle , wiecej nie pamietam :dry:

Ok , spadam ogarnac chalupe po wczorajszej wizytacji teściowej. A wlasnie wkurzyła mnie wczoraj! Kupiłam Poli ten jeździk i tescie chyba wyszli z załoxenia , że Kacprowi przykro , że nic nie dostał i przywiexli mu samochód-betoniarę z wadera. A Poli nic , nie sorry takie paputki skarpetkowe i spodnie dresowe , kit , że rozmiar 68 ale z serii Cars , znaczy sie dla chłopca :dry: Zdążyli juz zapomniec , że w niedziele dostal samochód-dźwig od nas. Juz pal pies , że druga zabawka w ciagu tygodnia a on ma ich tyle , że i tak sie wieksza połowa w ogóle nie bawi ale to , ze dla Kacperusia to gwiazdka z nieba a dla Poli cos tam na odczepne! Podejrzewam , że na roczek Poli Kacper dostanie od nich lepszy prezent niz Pola. Sama idac na taka impreze tez bym cos kupiła dla drugiego dziecka zebu mu przykro nie było ale cos drobnego , jakas pierdole symboliczną. Dam sobie reke uciąc ze tak bedzie :P

No to teraz juz serio uciekam , miłego dzionka , papa :kiss:

P.s. Vestusia przywitaj sie chociaz z nami :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl