BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #495555 przez polunia
Co robi matka polka od siedniu bolesci?????
Zamiast zając sie robota to pierdolami w necie sie zajmuje!!!! Ale tak mi sie kuxwa nie chce mysleć że obłęd.
Poczekam do popołudnia za informacja od "Posrednika" :kiss: :* i wtedy zaczne myslec dalej , a póki co lece poczytać cos :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495608 przez Dorciaition
Polunia mam to samo, aż mi wstyd ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495706 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


suari dzieki za wiesci, ja tez Misi na noc daje ten dexa pico teraz, bo w dzien ma wlasnie inhalacje z mucosolvanu. Mialam jej juz nie dawac wogole tego syropu, ale tak kaszlec na wieczor zaczela, ze jej dalam.

Zmykam do familiady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495785 przez polunia
Lec lec ciotka do familiady! Zaraz znowu bedziesz slomiana wdowa i oby ten stan za długo uz nie potrawał :cheer:

madziorskie zajebiscie , że Przemus w domku i , że tyle czasu spedzacie razem. No troche forum na tym ucierpi ale co tam rodzina najwazniejsza!

Luska dobra , pozdrowie D serdecznie :silly:
No z Twoich klaków to mozna wiele zrobić , tez bym tak chciala :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


madziorskie oj jest jest nadwaga, moze juz nie tak bardzo ale jest. Jeszcze jakies 8 kg i bedzie w miarę ok. Ale to marzenie scietej głowy :cheer:

W ogóle to musze sobie kiecke kupic na sylwestra. Chciałabym cos takiego extra ale pewnie znowu stanie na jakiejs prostej skromnej :dry: Ja to sie nie nadaję do jakis extra kreacji , nawet chyba byłoby mi srednio wygodnie przy lataniu z kotletami.

No i mój sylwester :cheer: Mam 134 osoby rozmieszczone na dwoch salach. Mam nadzieje tylko , że orkiestra się spisze :cheer: No laska tez mi sie podoba , znaczy sie jak spiewa , koles brzmi jak oligator troche ale na zywo chyba lepiej mu idzie , tak mi się wydaje :dry:

A i miałam napisac , jakby przyszedl do mnie ktos z opieki spolecznej to by mi dzieci zabrali. Pola w niedziele poskładala sie ze swoja super spacerówka i tak hukneła w otwarte drzwi od zmywarki , że ma sine oko (no łuk brwiowy znaczy sie) i krechę sina na policzku. Wyglada jak ofiara losu.

I cos jeszcze miałam napisać i nie pamietam B)

Lecę ogrnac sajgon który moje dzieci zrobily jak matka naplotach siedziała :P :lol: :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #495926 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496024 przez vestusia
Witam :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496081 przez vestusia
Dżem dobry wieczór :)

Szczerze mówiąc myślałam, że będę miała więcej do nadrabiania, ale nie jest tak źle ;-)

Malina kurka Batman nieźle przegiął, chyba się wkurzył, ale jednocześnie na pewno sprawił, że na razie nie będziesz miała do niego zaufania, bo może to się powtórzyć. Kurka nieładnie, miej go na oku, zresztą na pewno masz. Jednak to piesek. Daisy to Daisy, fakt, że mniejsza i też może użreć, no ale Batmanisko to niezłe psisko, więc trzeba uważać. Niedobry on.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia płytka ze zdjęciami pewnie się znajdzie, znając życie – leży na wierzchu i się z Ciebie śmieje ;-)

Kurka co do prezentów, to czekam na klocki drewniane z Atlasa, chcę kupić Zuzi sanki, taki pałąk, w smyku jest teraz przecena i najpierw kosztował 100 zł, potem 79 zł chyba a teraz podobno 30 czy 40. Muszę tam pojechać i go zobaczyć. Na resztę nie mam pomysłu i pewnie szaleć też zbytnio nie będę, ale na pewno coś w oko mi wpadnie. Generalnie chciałabym taki jeździk jakiś – chyba to, o czym piszecie – ten Minnie, ale nawet autko by mi się podobało. Tylko pytanie – gdzie ja to mam w mieszkaniu trzymać, bo te rzeczy zajmują tyle miejsca, że wysiadam ;-)

A co to za książka tej Chylińskiej?

Ha Lusia padłam – Twój odebrał Cię od fryca he, he, he :D Faktycznie patrząc na to, że ostatnio Cię zlał (jak go nabrałaś z tym autem), to teraz nawet się popisał he, he, he :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
[/spoiler]

O, Aureśka na sankach. Następnym razem zrób zdjęcia.
Ja muszę Zuzi kupić, w Carrefour są takie dość tanie nawet różowe. Tylko nie wiem kiedy mam tam pojechać, bo na razie nie mam jak he, he, he :D Pewnie jak w końcu znajdę czas, no to już ich nie będzie :D

Ha Madziorka olej na razie dr Dukana ;-) Jak masz tyle pyszności, to sobie nie żałuj. Myślę, że okres okołoświąteczny to nie jest dobry okres na diety he, he, he. Lepiej zacząć tak po nowym roku, jako postanowienie noworoczne he, he, he :D
O kurka i jeszcze Izunia spadła. No widzisz jak to jest, wszyscy byli a ona spadła ;-) No zdarza się, przecież nie zrobiliście tego specjalnie...
No i jeszcze Mamcia ma urodzinki. Faktycznie wydatków sporo się szykuje, więc też bym nie szalała z prezentami pod choinkę. No a na zakupach to poszaleliście he, he, he, nie powiem!

O ja Polunia jak ja zazdroszczę tego snu do 9! Jakby mi się tak udało chociaż raz wyspać, to bym wszystkich po nogach całowała, a nie była zła he, he, he :D

Ha Polunia masz rację, kolejny zjazd i kolejne mega przygotowania. Jak oglądam fotki z Powidza to postaram się poprawić fryzurę i bardziej prostować, bo wyglądam jak Quasimodo he, he, he :D O solce nawet nie marzę, bo nie umiem się zonanizować z czasem i nie wyszło do teraz, to nie wyjdzie do marca he, he, he :D Ale paznokcie będę miała, mam nadzieję, zapuszczone he, he, he :D

O Polunia ja też muszę fotki gdzieś zgrać, bo komputer tak mi muli, że nie umiem zrobić formatu dysku, bo trzeba jakąś komendę wpisać, żeby był rozruch z ukrytej partycji. A ja szukam i szukam i dr Google nic mi nie znajduje, a to, co znajduje, nie działa ;-) Wyższa szkoła jazdy i też modlę się, aby szlag nie trafił kompa, zanim w końcu uda mi się sformatować dysk.

O Polunia, to w końcu będziesz na czasie z naszymi programami ze słoneczka polsatu he, he, he :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No nie piszcie mi o żyrafkach. Ja udupiona jestem, po pracy grzecznie do domu do Zuzi i nie mogę nigdzie się wyrwać. A tej chaty to tu nawet nie mam, więc kubeczek odpada :(

Madziorka nie przesadzaj, roczki naszych pociech nie były aż tak dawno. No i teraz to wszystko przed Tobą :)

Aj Madziorka daj spokój z tym hipopotamem. Myślę, że jak 5kg schudłaś, to jeszcze troszkę schudniesz. Zresztą, to od Ciebie zależy
Kurka Izunia taka malusia, że ją do gondoli możesz wsadzić? Nieźle! Moja Zuzia to by w niej nie wyleżała nawet, gdyby się w niej zmieściła i gdybym ją jeszcze miała he, he, he :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ha, ha Polunia :D Dobra jesteś z tą opieką społeczną :D Moja Zuzia na razie nie jest zbytnio poobijana, ale w poniedziałek wywaliła mi się w żłobku, że poszły jej smarki z krwią. No masakra, a ile ryku było przy tym :(

No, względnie Was nadrobiłam ;-)

Zuzia dziś była w domu z Piotrkiem, który po nocce z nią siedział i jeszcze nie śpi, za to jak zaraz zaśnie, to wstanie jutro ;-) Zuzia niestety nie da Piotrkowi zbytnio pospać, no ale cóż. Nic na to nie poradzimy.
Kupiłam nurofen syrop, bo ten Ibufen to jakieś nieporozumienie – tak obrzydliwe w smaku, że moja Zuzia, która je wszystko, nawet pije tran!, nie chciała tego pić i uciekała ode mnie!

W nocy miałam dwugodzinną przerwę, bo Zuzia obudziła się z płaczem, nie chciała ani jeść, ani pić, no nic nie pomagało, w końcu wtulona we mnie zasnęła mi na cycorach. Ech bidulka moja. Ja chodziłam dziś jak Zombie, ale w pracy było luźniej he, he, he :D Obżarłam się jak świnka, mało się nie ocieliłam dziś. Już więcej nic nie zamówię.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uciekam przed tv kochane bo padam na cycory. Panna Zuzanna śpi, więc mam nadzieję, że do rana pośpi... a jutro znowu do roboty :D

Miłego wieczoru życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496287 przez madziorskie
Witam wieczorową porą ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Polunia to dobrze, że Pola sobie oka nie wybiła, albo łuku nie rozcięła! A siniaki rzecz nabyta - zejdą.. ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a z formatem kompa to zaraz zapytam mojego magika od kompów i może uda mi się to jakos logicznie napisać ;) albo powiem żeby mi krok po kroku napisał i wyślę ;) powinien wiedziec takie zreczy, bo nie raz formatował kompa ;)


Iza zasnęła więc idę ja zanieść do łóżeczka... dzisiaj wybawiłą się z kuzynami, nawet fajnie się razem bawili.. chłopaki maja 2,5 i 3,5 latka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496360 przez polunia
Dorcia dawaj poslady - ATNA na horyzoncie :P :P :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496431 przez polunia
Helołłł :side:

No w końcu dzisiaj normalnie wstałam :) Wypiłam kawę i się docuciłam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vesta u nas klocki drewniane bija rekordy popularnosci u Poli ale w ... obżeraniu :blink:

Ty sie ciotka zbieraj po te sanki , o ile w ogole jeszcze są bo sezon w pełni to moze byc kiepsko. Ale ja tez tak mam , najpierw się nagadam napalę a jak w końcu sie po to wybiore to juz nie ma.

Nie no , Vesta ja Cie proszę :cheer: Musisz cos u siebie poprawic na kolejny zjazd , koniecznie bo Cie nie wpuscimy :cheer: łos jestes i tyle. Ale fakt , ze jak napisalas o tym garbieniu to zaczęłam sie prostować ale mnie plecy berdzo bola jak chce sie wyprostować! Chyba jakis masaż by mi sie przydał albo "pajaczka" sobie kupie - to co kiedys reklamowali w TV Markecie :woohoo: Kto to ten Quasi.... cos tam?

A o moich paznokciach to ja nie wspomne nawet! Przed spiralka zdjęłam hybrydę(no do narkozy nic nie mogłam miec na pazurach) i znowu sie polka z nimi zaczęła. Co chwile się którys zadrze nadłamie. Kazała mi przyjechac na nalożenie jakiegos cementu ( o własnie Malina co to takiego ten cement??? ) ale sie wybrac nie mogę. Musze je trochę do sylwestra podleczyć bo chce żeby mi znowu hybrydowym zrobiła.

No na czasie bede z programami jak w końcu do mnie dotrze to co zamowilismy. Bez sensu w tej ence , zamowilismy i wszystko ok ale nie przyszedł żaden mail potwierdzajacy zamówienie czy cos w tym stylu no ale wczoraj rano dostalam maila z UPC , że jedzie do mnie jakas przesylka za 289zł. Ni cholery nie wiedzialam co to moze być , Dzwonie do D a ten mówi , że nic nie zamawial. Wymysliłam ,ze to pewnie z enki własnie ale dlaczego 289 zamiast 139 jak wyskoczylo przy zamowieniu. Dodzwoniłam sie tam dopiero okolo 15 i musieli zmienić zamówienie bo im sie jakis błąd wkradl i faktycznie wysłali nam jakis drozszy dekoder - jakis tam turbodekoder a chcielismy zwykly HD z nagrywarką. No i tym sposobem pewnie poczekam do przyszlego tygodnia za przesyłka i ciekawe jaka będzie pogoda czy D zdazy mi to przed swietami załozyc czy nie.

Własnie madziorskie , u nas nie mozna na scianie , u siory obok probowali to ni cholery nie chciałao odbierac , podobno. Z reszta ja mam dom parterowy z dachem kopertowym a co za tym idzie żadnej sciany szczytowej i najwyższy punkt na scianie to około 4 metrów , a to za nisko. No tak mi D tłumaczył albo jakos w tym stylu przynajmniej :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i koniec pisania. Dzieciarnia zrobiła "wake up" i koniec dobrego :woohoo:

Dzis do nich Kasia przychodzi , jakos tesciówka sie krecila z przyjazdem - czyzby jej za duzo było??? :woohoo: Ale bede do niej dzwonic za kazdym razem - niech ma wyrzuty sumienia , że nie może do wnuków przyjechać :P :P :P No i fakt , przyszla zima i drogi kiepskie bo drogowce śpią i ona zamiast pół godziny jedzie do mnie 50 minut i ju znie jedzie małym pierdzikółkiem na gaz tylko terenówka na paliwo - a ta sporo spali i tutaj tez mysle jest powód , no tak mi sie wydaje :silly: :P :P :P

Jedyne co mnie wkurza w wizytach Kasi to to , ze muszę wszystko pochowac , papiery , kasę(a ta lezy w wielu róznych miejscach , w kazdej kopercie na cos innego odłożone :dry: ) i takie co wazniejsze pierdy. No nie mówie zeby wzięła czy cus ale strzeżonego Pan Bóg strzeże. Nawet jakby kasy nie wzięła to za dużo mogłaby zobaczyc a po co ktokolwiek z zewnatrz ma widzieć projekty rozliczenia umowy czy takie tam. No ja wiem , ze to mega ciekawe jest dla Was :woohoo: , spadam!!!

Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496448 przez polunia
Laski , jakie wina sa najlepsze? No chodzi mi czy wytrawne czy półwytrawne czy inne? Ja raczej wina nie pije i się nie znam a Wy alkoholiczki - winiaczki to moze mi cos poradzicie. O Dorcia z Krzysiem czasami winko piją.... :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496461 przez Dorciaition
Polunia ja lubię wszystkie, a może być np białe Carlo Rosi (półsłodkie).
U nas na roczku było właśnie to białe + czerwone i Martini białe + czerwone.

Dzień Dobry :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496556 przez polunia
Kurwa laski ja kiedyś ocipieję!!!!!! Czy 90 sztuk golonek to to samo co 130 sztuk????????? No pojeby i tyle!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! I jeszcze sa wieksze niz normalnie , standart to 400-430g a te mają po 500gNa 130 sztukach wychodzi okolo 9kg wiecej.A 9 kg wiecej to 90zł w plecy!!! Wiem wiem , co Was obchodza moje golonki (no moze nie moje własne :silly: ) ale musiałam sobie pokrzyczeć bo inaczej bym przedstawiciela przez telefon rozniosla!
No juz mi lepiej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496611 przez madziorskie
Dzień dobry!

Ale mam mega lenia dzisiaj... no nic mi się nie chce!!!



Polunia dokładnie strzeżonego Pan Bóg strzeże! A niech by potem na wsi popowiadała ile to zarabiasz na imprezie lub cos innego... czego oczy nie widzą... jak móią..

ja na weselu miałam carlo rossi białe, czerwone i różowe i najwięcej zeszło czerwonego i białego!
Ogólnie jak siedzę w domu to wolę słodkie lub pólsłodkie winko... ale są cięzkie i dlatego np na imprezę wolę półwytrawne lub wytrawne ;)mniej obciążają żołądek (tak mi się wydaje).

Na szkoleniu w Łomży jak byłam mieli pyszne winko, ale ze mnie ciapa i nie zapisałam sobie jakie to było, ale półwytrawne!

Noż co za golonka z tego gościa! Przechlapane masz z załatwianiem takich rzeczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496736 przez Dorciaition
Dobry Kobitki

Luśka Lenia to różnia. Czasami raz się obudzi w nocy, czasami 3. Z nią to nigdy nic nie wiadomo. Dobre jest to, że nie płacze, tylko zaciesza gdy robi se przerwę od 2 do 4 :/
NA szczepieniu płakała, ale nie było tak źle. Myślałam, że będzie gorzej.
Ty Aurelci już w ogóle nie wozisz w wózku?

MAdziorskie
oj biedna Izunia, że spadła. Leni też się już zdarzyło niestety :/
O kurcze, ale poszalałaś w tym Makro. Choć kurka czasami naprawdę wydaje się, że w koszu nic nie ma, a przy kasie wielkie oczy.

Jeśli Izunia nie będzie wstawała w gondoli, a Tobie wydaje się wygodniejsza to why not; )

Polunia no w końcu cyfrówka. Przynajmniej już w tyle nie będziesz :silly:

Polunia no gdzie u Ciebie nadwaga? MAdziorskie Ty też nie przesadzaj! Widziałyście mnie? :ohmy:

Oj następna wypadek miała. Ucałuj Polcię. :kiss:

Od mojego brata wynajmuje mieszkanie dziewczyna z dwójką dzieci, a mąż za granicą ale jest często (mój były ;)). Jakiś czas temu młodsze dziecko (z października 2011) oparzyło sobie rączkę, pojechała do szpitala, no i miała mega kontrolę i chyba nawet jakąs sprawę. Dokładnie nie pamiętam, ale mogli odebrać jej dzieci. Chore to!

Vestusia miałaś rację- płytka się znalazła. Była w miejscu w którym 10 razy szukałam.
Kochana u mnie też właśnie problem z miejscem. Jakoś nie wyobrażam sobie tutaj Leni na tym jeździku, no ale mam nadzieję, że ogarniemy. Liczę, że wiosną też na zewnątrz sobie nim pośmiga.
Sanki też bym chciała, pewnie jakieś zakupimy, ale też nie chce przeginać z mega drogimi, bo u mnie to zawsze jakoś mniej śniegu.
Ja już w sumie prezenty mam gotowe, tzn zamówione. Jeszcze patelnia dla T, no i na urodziny jeśli teściu się z nami złoży kupimy jej rower.
A co za pałąk dla Zuzi wymyśliłaś?
Ta Chylińskiej to książka dla dzieci, takich trochę większych, ale ma tak dobre opinie, że nie mogłam się powstrzymać. allegro.pl/zezia-i-giler-chylinska-promo...-zl-i2834095020.html Bardzo fajna jest.

Vestusia
nie przeginaj z tymi przygotowaniami na zjazd. Po pijaku i tak wszystkie równo „pięknie” wyglądamy :laugh: :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Polunia u mnie hybryda się nie sprawdziła, bo po dwóch dniach miałam odpryski.
Co to eNki Tobie nie pomogę, bo u nas to Zdanek wszystko załatwiał i nawet nie pamiętam jak to wyglądało.

Polunia i bardzo dobrze. Molestuj Teściówkę. :)
Też uważam, że przy obcej osobie warto dmuchać na zimne.
Najlepszy jest Zdanek- kupił sejf i przykręcił go do ściany. Nie wiem co on chce tam chować. B)

MAsz Ty tam 3 światy z tymi przygotowaniami do Sylwka. Mam nadzieje, że wszystko wyjdzie tak jak sobie wymyśliłaś, no i zamówienia dotrą na czas :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl