BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #491610 przez madziorskie
Madziaska tez fajen Wasze sanki i podobne w sumie do tych co chciałam kupić, tylko zamiast amortyzatorów mają podnóżki. I ten sam śpiworek chyba mają... ciepły on chyba co? Bo oglądałam na innych aukcjach i sa chyba cieńsze takie polarkowe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491612 przez madziaska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491615 przez Malina86
Tez bym wolala dac juz antybiotyk jesli mialby pomoc, no, ale skoro lekarz nie kazala to nie daje... Juz zapowiedzialam A., ze jesli Mloda nie wydobrzeje przez weekend to robi sobie wolne, bo ja kolejny tydzien sama nie dam rady. Katar ma mniejszy juz wiec mam nadzieje, ze i kaszel minie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491616 przez polunia
madziorskie nie , nie z Polnej. Na Polnej miałam lekarza tylko i wylacznie dlatego , ze nie chcialam tam isc na jelenia rodzic(z racji legend krazacych na temat Polnej). Bylam u niego ze cztery razy przed porodem , pokroił mnie i na tym zakonczyła sie nasza znajomośc :blink: A mój lekarz jest na Garbarach na ginekologii onkologicznej operacyjnej , kiedys byl w św.Rodzinie i tam własnie go wyczaiłam. No i dzisiaj mialam przyjemnosc napatrzec sie na prawdziwe choroby. Mało przyjemny widok :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491617 przez madziorskie
Malina tez fajne te sanki tylko nie mają regulowanego pchacza, aj aniska osóbka jestem i boję się , że mogłoby się niewygodnie pchać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491619 przez madziaska
madziorskie napisał:

Madziaska tez fajen Wasze sanki i podobne w sumie do tych co chciałam kupić, tylko zamiast amortyzatorów mają podnóżki. I ten sam śpiworek chyba mają... ciepły on chyba co? Bo oglądałam na innych aukcjach i sa chyba cieńsze takie polarkowe...


Madzia, spiworek cieplutki. Na poczatku chcialam bez spiwora, bo mamy juz dwa. Dobrze, ze jednak jest ten spiwor, bo moje nie pasowalyby idealnie, co za tym idzie, pewnie spadalyby. Sanki godne polecenia. Latwo sie prowadzi. Co prawda jezdzilam po trawniku przed domek, ale jest ok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491620 przez madziorskie
Polunia a nie przyjął on Cię na kasę do szpitala, ateraz dodatkowo kasiore wyciągnie hi hi.. żartuję oczywiście, ale kto wie.. nie no żartuję!
A tak mi się cos kojarzyło właśnie, że chodziłas do kogoś z Polnej...

A Garbary to tylko z jednym mi się kojarzą... :(

Madziaska Ja też mam śpiworek, ale jest założony w wózku i nie chciałoby mi się go przekładać na sanki i potem znów do wózk... wolę kupic drugi.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491625 przez Malina86
Uciekam Babki, bo nie wiadomo ile dzis pospie.

Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491626 przez luska
hej
Laseczki

U na zima jupiiiii.no tylko do świat mam mi wytrwać ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Madziorska Aureska odtatnio sie troche z pieskiem przeprosiła i lubi go przylulać i tańczyc.ale jak większość zabawek na 5 minut B)

Pola właśnie jak tam po wizycie w szpitalu??


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorska własnie ja miałam ci napisac , ze strasznie trafnie ujełas , to o związku i czułości o tym , ze nie sztukom jest powiedziec "kocham " w dniu ślubu , ale codziennie .

u nas moze takiej czułości nie ma jak u was , ale u nas chyba nigdy nie było tego rodzaju słówek , Raczej bardziej tak hmmm jak by to napisać ......brutalne-erotyczne okazywanie miłości hehehe.nie no żart , ale raczej my sie zawsze podszczypywaliśmy, łapaliśmy za rózne miejsca :P I takie różne dziwne rzeczy


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Daj końiecznie znać jak zuzanka po wizycie , co lekarz powiedział
Pola kochan ty i avantura z d no nie możliwe to.O co poszło??
Pola jejku ja się odłączam to palowania cie z Vestą :P

Malina ty i tak jestes twarda , ze ciągle sam z Miśią.Już nie chodzi o to , ze fizycznie ciężko , ale ja bym ocipiała ciągle tylko z dzieckiem.Zmiany bym potrzebowała chociażby po to , żeby samej wyjść na zakupy.
No i teraz jeszcze Misia chora .Z tym psoceniem to cie rozumiem doskonale.aureska ciagle cos broi i tylko za nią łazić trzeb.Klozet to rozrywka numer jeden , albo sama chce się tam pluskać , albo wrzucać , co popadnie i do tego szczotka klozetowa :dry:A jak drzwi do łazienki zamkniete to jest wycie do księżyca B)No nieszczęsne schody



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no tak madziorska wy stażu nie macie długiego , ale oby tak wam juz na lata zostało
,
Oj madziorska przez ten śnieg to ja już się tak nastroiłam.Śnieg spadł i mi więcej nie trzeba do szczęścia już sie nie mogę doczekać .Jutro koniec remontu (ale i tyak cokoły niezrobione w lato trzeba będzie zrobić :angry: )Ale jutro koniec , biore sie po raz kolejny z mega porządki i ubieram choinkę!!!!

Olo z facetem , to możesz walczyć i tak nie wygrasz.Zabaweczka bardzo fajna

madziorska chyba dokladnie ta jest , ze jak sie poprosi , to innaczej regauje niz jak sie nakazuje .Zresztą ja sama tak mam

No i te zabaweczki też fajne , ale ja powiem wam , że Aureska najlepiej sie bawi kubeczkami zwykłymi i przelewaniem


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


madziorska ja mam zwykłe, bez amortyzatorów.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Poza tym to sobie włosy przy piecu przy jarałam fuck , dobrze , ze miała związane i tylko grzywka i dobrze , ze rzęsy mi się nie przy jarały :P

EEE Ł mnie zabije , a świata mnie wykończa , dziś mi poszło kolejne 500zł na upominki , bo prezenty muszę jeszcze kupić B)


Dziewczyny a wy cos od mężów dostałyście , bo ja oczywiście nic B) Mój dostał oczywiście i mi tu ściemniał , że nie upominki ważne , a uczucia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491640 przez madziorskie
Malina dobrej i spokojej nocy!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


He he świntuszki...

Gruszkowe to dodatkowa kasa za bycie na urlopie przez 14 dni ;) tak zwane "wczasy pod gruszą"

Juz choinkę?????????????


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My nie robimy sobie prezentów na Święta tylko jakiś jeden wspólny kupujemy.. w ub roku aparat, a w tym ekspres do kawy.. po niedzieli ma wolne więc pojedzimey kupić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491654 przez polunia
Luska no mój z prezentem mikoajkowym poszalał normalnie ! Wsiadam rano do samochodu a tam ... pudełeczko rafaello :silly: Tak mysłałam , ze bedzie rafaello , co roku je dostaję :blink: Ale co tam , cieszyłam sie bo je uwielbiam. Ale zaraz schowałam głeboko w podłokietnik żeby mi slinka nie ciekla bo na czczo musialam byc :woohoo:
Ale z Ł się absolutnie zgadzam , uczucia najwazniejsze!!! :side:

No szkoda byłoby rzęs bo sa mega! Kurde az przeszlo mi przez mysl zeby sobie na sylwestra zrobic ale ja sie chyba nie nadaję do takiego upiekszania.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


To Ty tak szybko ubierasz choinke? Ja tam na dzien góra dwa przed wigilią. Tej , a w ogóle to miałas nie niec choinki :dry: Jednak się zdecydowalas.

Ja bylam dzis z D w "Lerła" i kuźwa mega duzo ozdób było. Od dwóch lat mam choinke czerwono-złota , teraz bym chciała jakasinna ale nie moglam się zdecydowac i w koncu zadnych bombek nie kupilam :huh:

Z D poszło o sylwestra. No dokladniej to o to , ze znowu przecholowałam z liczbą gosci bo... zapomnialam sobie wpisac rezerwację na 13,5 pary :cheer: Kurwa przyjechała wczoraj zaplacic i nie mogłam babce odmówic i zamiast planowanych 100 osób mam 123 :ohmy: Znowu ich chyba na lampie usadzę. No i sie wkurzyl , ze mam myslec co robie! No ja staram sie myslec :woohoo: Tylko , ze tym razem mi nie wyszło z tym mysleniem :angry: No i miał rację ale co się nawytrzasał nade mną to jego :angry:

A dajcue Wy mi spokój z tym pałowaniem i bez tego mam siniakow tyle , ze mogłabym na obdukcje isć i powiedzieć , że D mnie leje. A skad te siniaki sie biora to ja nie wiem :dry: No D mnie nie bije jakby co :side:

Hahahahah , brutalno-erotyczne!!! Dobreee :lol: Zboczuchy :side:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Po szpitalu ok , troche mnie brzuch boli ale pewnie do jutra przejdzie :)

Aaa , zapomniałam. Pierwsze co zrobiłam jak weszlam do domu po powrocie ze szpitala to opierdolilam tesciowa na czym swiat stoi. I gówno mnie obchodzi to czy sie obrazi czy nie. Podjeżdżamy pod nasza hacjende i co widzę? Firany wiszace!!! Noz kurwa nawet nie pytajcie jak wyzywalam w samochodzie. Rano jak wyjezdzalismy mwiła , ze ona umyje okna i firany powiesi. Mówie jej , że ma nic nie robic. Upierała sie przy swoim. Poszlam na uklad i powiedziałam , ze jak bardzo chce to moze okna umys ale firan niech nie zaklada bo ja nie za bardzo lubie firany i dobrze mi bez nich! A ta i tak zrobila po swojemu i je wyprasowala i powiesiła. Jak jej sie pytam dlaczewgo je powiesila to powiedziala , że tak jest ... ladniej. No to dopiero doatalam kurwy!!! To jest MÓJ DOM i to ja decyduje jak w nim bedzie wygladać! Stwierdziła , ze jak chce to mogę je zdjąć ale jej sie tak nie podoba bez firan , ze musiała je załozyc. No i ja swoje ona swoje. W gruncie rzezy nie jest źle z tymi firanami ale jakim prawem rzadzi się u mnie! To , ze ona ma zajawke na firany to ja wiem. Potrafi co dwa tygodnie zmieniać "wystroj" okien. Firany szale falbanki sznurki , no cuda wianki. Kasy wydaje na to tyle , że ja bym miala piec razy do roku tygodniowe wakacje dla naszej czwórki ale to jej kasa wiec ja w to nie wnikam wiec jakim prawem ona wpierdala sie w mój "wystroj" okien??????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491658 przez madziorskie
No to skoro co roku dostajesz, bo lubisz to chciał być miły i wiedział, że prezent sie spodoba i kupił i tym razem hi hi

Chyba wiekszość osób ma czerwono-złotą choinkę... ja w ub roku nakupowałam własnei złote i czerwone ozdoby więc w tym roku będę miała taka sama jak rok temu bo nie zamierzam znowu wydawac na to kasiory... a taka w zasadzie mi się podoba ;) i moge co roku mieć taka sama ;) byle prezenty pod nią były hi hihi hi

Ale ostatecznie dasz radę wszystkich pomieścić i to nie w piwnicy czy na korytarzuu???

nie dziwię się, że się wkurzyłas na firanki... miałam w sumie rację!!!

Aaaa kupiłam dzisiaj karmnik dla ptaków i wystawiłam na schodach przy "tarasie". ciekawe czy ptaszki będą przychodziły... mogłbym na oknie ale Iza sama nie zajrzy musiałabym jej pokazywać więc wolę na schodach bo tam sama widzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491661 przez Suari
Malina86 napisał:

Tez bym wolala dac juz antybiotyk jesli mialby pomoc, no, ale skoro lekarz nie kazala to nie daje... Juz zapowiedzialam A., ze jesli Mloda nie wydobrzeje przez weekend to robi sobie wolne, bo ja kolejny tydzien sama nie dam rady. Katar ma mniejszy juz wiec mam nadzieje, ze i kaszel minie.


Biedna Misia, domyślam się, że nie dajesz rady, Igorowi już prawie przeszło, ale naprawdę tak kaszlał, że tchu czasami nie mógł złapać i płakał,a wzięło go to przez jeden dzień, miał suchy kaszel i dexa pico pomogło, antybiotyk też dostał i biedny, bo na siłę musiałam mu dawać, bo taki niedobry, tzn niedobry w smaku, ale widocznie zadziałał, jutro idę do kontroli. Lekarka nie mogła go zbadać,bo tak świszczało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491663 przez madziorskie
Ja już zmykam!

Dobrej i spokojenj nocy mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491672 przez [email protected]
Kochane Mamuty
wiem ze tu tak ni z gruchy ni z pietruchy...ale ja Ciagle nadrabiam i odpisuje, co dziennie po troszke
ale nie o to mi teraz chodzi


jutro o 10 Daro ma operacje na oczku (w jeleniej Górze)
bardzo Was prosze trzymajcie kciuki, bo ja jestem przerazona,prawie sparaliżowana- tak sie jeszcze chyba o dzicko swoje jeszcze nigdy nie bałam :(

buzka dla Waszych maluszków i dla Was
CMOK CMOK CMOK !

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl