BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #493896 przez luska
hej laseczki

Madziorska ow , ze Iza tak spi to pełen podziw , bo moja to musi mieć full miejsca

Hhehe no i pieska jak karmi , ślicznie :laugh:

Ola zdrówka dla Natki

Docia no to Krzysiu chociaż ci kupił rękawiczki, a mój..... A nie przepraszam miał dzień dobroci dla zwierząt i zawiózł mnie i odebrał od fryca.

docia , aczęsto ci się Lenia budzi w nocy??Zębiska następne może idą


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


docia nie ma ich duzo , ale no jak by nie patzrc troszke jest ;)

No lekarka zajebista , a co ty poradzisz na to , ze Lenka ma taki apetyt.to ona powinna pomóc.A jak Lenka na szczepieniu ,mocno płókała.


Lenka na spcerku słodziutka , hehe i jak się smieje

A mi ten jeżdzik nie przyszedł jeszcze :angry: No jutro jak nie dojdzie , to zadzwonię i zjebie :angry:

Malina , mi lekarz gadał apropo kasztu , zeby w domu było chlodno i wietrzone , to będa te ataki kaszlu mniejsze

Ucałuj Miachsie mam nadzieje , że jej lepiej już

A co do tego śpiworka na wózek my mam , ale wózka nie używamy.Musze go sprzedać , bo tylko zawala nam miejsce

Docia kłuja tez w paluszek , ale nie w każdej przychodni.My tez idziemy na badania mocz i morfologia , ale nie wiem czy wyrobimy się jeszcze w tym roku.Musimy jechać jakieś 40km do przychodni, właśnie gdzie pobierają z paluszka.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Kurka i zuzia chora , to zdrówka dla niej :kiss:
U mnie aureska nienawidzi się ubierać , ale o dziwo rękawiczki jej nie przeszkadzają.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


vesta słyszał jakoś na początku tygodnia o tym chłopczyku.Pozabijała bym takich specjalistów.

Madziorska Aureska , to już nawet trochę bigosu dostała.



Docia no zdjecia Lenisłowy są cudne, mojemu Ł się bardzo spodobały.

Madziorska dobrze masz teraz z małżem ,mi by sie tez przydało , żeby mój dostał takie 2 tygodnie tacierzyńskiego

docia ale Lenia naprawde ślicznie wyszła na tych fotkach.

A co do zdjęci , to wszystkie mi się podobaja i sam nie wiem , które bym wstawiła w ramę


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Mam karmika nie robiliśmy , ja kładę chlebek na parapet ,a t przyczepia słoninkę ,do gałązki drzewka przed oknem i ich mnóstwo przylatuje a Aureska w siódmym niebie.

vesta kurcze zdrówka dla Aureśki , ale przez ta głupia babę masz problem

Malina no psa bym nie oddała ,to tylko zwierza i ma instynkty takie jakie ma .Pewnie Michaska mu mocniej grzmotnęła i dlatego ja tak i gryzł , ale po dupie bym mu dała porządnie

Docia my chcieliśmy i iso , ale generalnie wybór był kiepski jeżeli chodzi o iso.
a przeważyło , to , że oki w renówce jest iso , ale w jeepie już nie i co zrobię jak będę musiał śmigać jeepem juz z młodej fotelika bym nie wsadziła .
a prawdopodobnie będziemy jeździć jeepem w zimę , bo wyższy i ma zimówki.

Dcoia ja kupiłam Auresce tez tego pchacza mini , ciuchy, buciki i papetki , gąsienice z fb.a no i od mojej mamy dostała czaderski wózek dla lalek , ale olewa .Ale i tak jest fajny , schowam i na lato będzie w sam raz.I dosyć, liczyć jeszcze do chrzestnej prezent i Ola prezenty , to i tak nie będe miała gdzie tego trzymać
Dobrze , że dzis w zachowanku zrobiłam porządek i trochę luzu jest


Daj znać jak przeczytasz ta Chilińskiej książkę , czy dobra


Lec


e znowu do wyrka tak wczesnie , bo padam .Wstalismy po 7 ja odrazu się wzielam za zachowanko.Zeszlo mi do 11 i odrazu poszlam po maluch i na spacer.

Aureśka pierwszy raz na sankach jeździła .Ale miała radochę i Olo też , bo miał kogo wozić .Fot nie zrobiłam , bo po sesji na 25 leciu bateria padła i zapomniałam podłączyć razem mieszczą sie na sankach .ale mnie wyczochrari nieziemsko.
Z dworu szybka zupka i znowu do wujostwa na obiad i normalnie padm , bo wróciłam to jeszcze ogarnęłam przedpokój i trochę salon

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493953 przez madziorskie
witam wieczorową porą, a może w zasadzie już z lekka nocną ;)

Wrócilismy z imienin teściówki i jestem objedzona jak swinka ;) od jutra Dukan cd... chociaz będzie cięzmko, bo mąz ma wolne już,a z nim cięzko wytzrymać... poza mtym byłam dzisiaj na zakupach i lodówka pełna pyszności i do tego od T. przywieźliśmy wałówkę, więc ciężko będzie...

Iza zasnęła u T. i leżała na kanapie, a ja siedziałm na krześle obok i w zasadzie wszyscy byli w pokoju i tak sobie rozmawialiśmy i nie wiem kiedy, a Iza spadła na podłogę z kanapy! Noż specjalnie nie wynosiłam jej do drugiego pokoju by pilnować żeby nie spadła a i tak spadła... tak się biedna popłakała ze strachu...już 3 raz spadła...

Mąz wybiera film na lapku i zaraz będziemy wieczór filmowy mieli, więc tylko szybko poczytam i zmykam... bo musiałam wejść no bo to już nałóg...




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Polunia nie zazdroszcze sytuacji, no ale w końcu to Twoja kasiora :)

Vestusiu moja mama ma na parapecie już kilka lat i ptaszki tak się już przyzwyczaiły, że nawet się nie boją jka Izunia w oknie stoi i się im przygląda!
U nas jeszcze są niepewne i troszkę się boją jak coś za szybą się rusza ;)

Dobrze, że akurat Wam się zmiany nie pokrywają, bo Piotrek może zostać z Zuzią! Może położa się razem do łóżka i będą spać... :)

Malina to sporo śniegu u Was! U nas az tak dużo nie ma, ale ma całą noc niby padać.. u Was słyszałam też... masakra z tym śniegiem jak tak dużo!!!

Wiesz może z Batmanem to jednorazowy wyskok OBY!!! i więcej się nie powtórzy! OBY!!! ja bym nie oddawała psa, ale bym bardziej ostrożna była. Chociaż ja tam mówię, że facetom i psom się nie wierzy ;) HI hi A tak bardziej serio to dokąłdnie wychodzę z założenia, że pies jest tylko psem i nigdy nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy! Dlatego ja tam psa w domu nie chcę mieć! A rodziców psy wpuszczam, ale to na chwilę tylko!

Ojj tak korzystaj korzystaj Kochana!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia no jak mogłaś zgubić płytkę? Może od razu nagraj sobie nową i schowaj w jakies stałe miejsce na płyty, bo gdyby coś z kompem się stało... lepiej miec na płycie!

Nie nie wyciągnęłam! Ale powiedział, że zostanie w domu a ja pojechałam z siorą! Kurcze to może był błąd bo stracił 900! i nic takiego nie kupiłam... tzn kupiłam 3 opakowani mleka Bebilon ;) a chusteczek nie kupiłam, bo w gazetce rozumiałam, że te 5.30 jest za 2-pak a na miejscu się okazało, że za sztukę, a 2-pak był po 10.60! Nie opłacało mi się więc kupić!
Nakupowałam chemii do domu, a wiadomo że to najdroższe w zasadzie... proszek, płyny do płukania, do prania, szampon, odżywkę, tabletki do zmywarki, skrzynkę narzędziową małżowi no i jedzenie i tak się nazbierało... jakby był mąz to by trochę mnie przystopował z zakupami.. ;)

Jak przeczytasz książkę to pwoiedz czy warto kupić!

Co do pomysłów na prezenty na świeta to cięzki temat!!! Iza dostanie od nas sanki :) tzn teraz je dostanie i nie wiem czy jeszcze coś kupimy, bo w zasadzie zaraz po świętach musimy roczek wyprawić, a wiadomo to też kosztuje! Jak znam siebie i to ile zawsze wydaje to 500 na same produkty do placków i kolacji... a do tego tort, a w zasadzie dwa.. bo wyprawiam roczek w mojej mamy urodziny, no a że będzie moje rodzeństwo i babcia, teściowie i w zasadzie wszyscy wiedza o mamy ur więc małego torcika jej też kupię!
Męża brata uprzedzimy co by im głupio nie było jakby co..

Kima tak tak pamiętamy i nie zapomnimy o zmianie w życiu! Więc nam tutaj zdradz! Juz czas!

Luska no bardzo się cieszę z tacierzyńskiego teraz! Małż też ;)

Zdrówka dla naszych wszystkich dzieciaczków!

Ok lecę na film... Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494261 przez polunia
Hej Dziewuszki

Znowu wpadam na moment , D mnie rano nie obudził i wstalam razem z dzieciakami po 9 :angry: Jestem przeszło 3 godziny do tyłu i sie ogarnac nie mogę. No i oczywiscie z poranka z forum nici :(
No nic , zycze w takim razie miłego dzionka i lece ogarnieć kuwetę - jak to zwykl mawiać mój znajomy :dry:
Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494321 przez polunia
Znowu ja :woohoo:
Mam prośbę , włączcie sobie to zasrane demo i powiedzcie coś. Bardzo mi zalezy , plissssss :)
www.zespolsezam.eu/

DZIEKIIIIIIII

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494412 przez Dorciaition
Polunia wg mnie i Lenci sa zajebiści :lol: Naprawde, bardzo mi sie podobają. Mają zróżnicowany repertuarr (nowe, stare, dispo polo, dyskotekowe, polskie, nie polskie ;)) . Śpiewa on, ona. Super! JEstem na tak :lol:
Zaproś ich na zjazd ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494421 przez madziorskie
Dzień dobry!

Ja dzisiaj zostałam obudzona o 7 z minutami przez moje dziecię, które dostało flaszkę, ale nadal nie chciała iśc spać, tylko figle na nas jej były w głowie.. przed 9 zasnęła wtulona we mnie i tak zasnęłam z nią i pospałyśmy do 10 ;) Mąż z nami ;-)

Pewnie teraz będę rzadziej tutaj zaglądała, bo mam małża w domu to wiecie czas inaczej płynie... ;) Teraz wysłałam moja rodzinkę na spacerek, a ja mam chwilkę dla siebie no i dla Was koleżanki!

Polunia przynajmniej się wyspałaś!

Włączyłam demo... Dziewczyna, która śpiewa ma bardzo ładny głos, taki miły do słuchania!
Natomiast gość taki.. hm... jakby mutację przechodził... hi hi hi
Repertuar mają bardzo fajny! Taki akurat na zabawę taneczną czy weselicho ;) więc przy takim repertuarze zabawa powinna być przednia! Każdy powinien się wybawić!!! Ja bym się bynajmniej wybawiła na całego ;) I o to chodzi przecież, by każdy był zadowolony!

Wiadomo inaczej tez słychac na takim demo nagrywanym w ciszy a inaczej na sali gdzie jest pogłos, echo, gdzie mają dźwięki o co się odbijac i dudnić... itp... ;)

Chociaż jak posłuchałam dalej piosenek to cofam to o tym gościu i jego mutacji głosu... widocznie akurat tam wcześniej coś mu nie wyszło.. ;) nie ma jakiegoś rewelacyjnego głosu, ale laska nadrabia i to baaaardzo ;)

Fajny ogólnie ten zespół!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494486 przez polunia
Normalnie mam chwile więc moze co nieco nadrobie. Pola dopiero zasnęła(13.20 ) a normalnie zasypia o 12 - 12.30 max :cheer:

U nas snieg sypie jak cholera , a ja musze jechac popołudniu do Poznania do gina. Kuxwa pojade jak z jajem. Sprzedał mi moje kochane autko i teraz sie tym gównem musze telepać :angry:

Dorcia dziekuje bardzo za opinię :woohoo: Takkkk , na zjazd ich :blink: Ciekawe czy w repertuarze maja jakies piosenki Fasolek? :blink:

madziorskie nosz Ty obżartuchu :dry: Deklarujesz się na zjazd więc się bierz za Dukana bo wiesz , lustracja pełna będzie. Do tego rezerwuj kosmetyczke , fryca i takie tam :silly: :blink: Jedyna dopuszczalna osoba z nadwaga to ja :lol: :lol: :lol: :blink: Żartuje oczywiście - no ale ja mam specyficzne poczucie humoru :silly:

Ja tam ptaszków nie lubie bo sraja na parapet :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


uska no , widzisz jak się Ł stara. Widocznie chcia nadrobic brak czekoladek mikołajkowych. A tak swoja droga , była sostatnio u fryca. Aaa , ale to pewnie sie teraz uczesac byłaś , to ten fryz ze zdjęcia na fb? Kurde serio w pierwszym momencie nie skumałam , ze to Ty , no widzialm kogpo to zdjęcie ale pierwsze co pomyslałam , ze to Twoja siora czy ktos :blink: Mojemu D sie bardzo podobało :side:

I jak tam jeździk , dotarł? Jeszcze chyba nie taka przedswiateczna goraczka zeby byly jakies wielkie opóźnienia :dry: Placilas przelewem czy za pobraniem?

No własnie z tego samego powodu nie chcialam fotelika z iso , bo mam zamiar za chwile wtrócic do mojego poprzedniego autka i tam wlasnie iso brak :dry:
Tez na razie spasowalam z kupnem fotelika dla Kacpra bo nie wiem jaki bedzie najlepiej pasował do niego. Jakbys kupiła Olowi to daj cynka jaki , bo tez pewnie bedziesz patrzyla na taki który pasuje i do Renowki i do Jeepka :dry:

Ooo , ale miałas pracujaca niedzielę.

Dorcia nie no , jak moglas zgubic plytke ze zdjęciami :dry: Dobrze , ze na kompa zrzucialś , chociaz pewnie w razie W mogłabys isc po kopie do tej fotografli. Ja sobie już kupe czasu obiecuje , że musze zdjecia z kompa poprzerzucać na plytki bo jak mi komp sieknie ( TFU TFU TFU!!!!) to się chyba zaryczę!

Aaa , mialam napisać , rzecz bardzo wazna :woohoo: Zamówilismy wczoraj w koncu cyfrówkę :lol: Moze D zdazy dio swiat ja uruchomic , tylko , ze dach mega osniezony i śliski a talerz musi załozyć.

Dorcia no patrz nawet pod prysznicem myslisz o listopadówkach :side: Ja tam nie wiem czy tez czasami o obiecanym masażu nie myslałaś :silly: :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina nie no , polazł bez skarpetek a potem będzie stekał , ze sie od Miski zarazil :blink:
Fajnie , ze u Miski w koncu lepiej i to bez antybioyku , ja bym się pewnie poddala i dała ten antybiotyk. Dzielna Mama!

Oj to Batman nabroił. Widocznie cierpliwosc mu sie skończyła :dry: Kup mu klatke i za kazde przewinienie do niej pakuj , to bedzie taka karna poduszka dla niego :blink:
Chociaz dla Miski to tez pewnie bedzie nauczka żeby az tak go nie maltretować.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i jak , Piotrek chodził za Toba zeby się pogodzić? :blink:

Boziu , co o za sny! :cheer: O kuźwa ja to bym zawalu dostała :cheer:
Zdrówka dla pnnny Zuzanny życzę.
A wlasnie w Lerła widziałam takie piankowe naklejki na sciane z zyrafkami. Śliczne byly :) I w Chacie Polskiej kubeczki z zyrafką taki dziecięce :side:

Sarna trzymam mocno kciuki zeby Darusiowe oczko nie wymagalo juz zadnego więcej zabiegu. Bidulek się nacierpiał, bryy , az mi ciary przechodza jak sobie pomysle , ze mu cos tam przy oczku robili bez znieczulenia :(


Wrzucaj tego mega posta , jestem ciekawa co tam nadziergalaś :woohoo:

No mi se popisalam , musze spadać. Pewnie już do nadrabianai nie wrócę , postaram się byc na bierząco.

Uciekam , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494722 przez madziorskie
Hej hej

Śniegu u nas pod dostatkiem, tylko sanki jeszcze nie dotarły!!! W sumie w piatek zamówiłam i zrobiłam przelew na konto... no i ciekawe ile poczekam...
tydzień temu zamawialiśmy akumulatorki do zabawek to kilka dni szły! ostatecznie o 20:45 kurier przyjechał zmarnowany móił, że ma tyle roboty już...

Dzisiaj zamówiłam ozdoby roczkowe dla Izuni, bo czas się za organizację roczku zabrać... wiem, wiem, Wy już dążyłyście zapomnieć jak to było ;-)

Polunia no właśnie powiem szczerze, że jestem gruba i to dosłownie!!! jest mi cięzko z tym, bo nigdy szczupłą nie byłam a teraz po ciązy wyglądam jak hipopotam! Serio serio serio! 5 kg schudłam na Dukanie, ale teraz jak małż w domu to cięzko...\
A u Ciebie to nadwagi nie widzę!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ooo cyfrywkę powiadasz... a jaka wzięliście? A antenę tez chcecie na dachu zakładać? A nie myśleliście żeby gdzies z boku domu? Ja mam akurat z boku i po pierwsze piorun mi w nią nie trafi, bo nie jest na czubku domu, po drugie ptaki nie siadają i nie srają...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A co to za spam z tym lumpikiem?????

Izunia spała dzisiaj na dworze niecałe 2 godzinki.. widać, że mróz jej służy ;) tylko snieg dosyć zaczął sypać w międzyczasie i na wózek... Izie nie sypał do budki, ale zastanawiam się czy nie wyjąć gondoli (ja miałam dośc sporą 80 cm miała długości, a Iza ma 68-70 cm wzrostu czyli teoretycznie powinna się zmieścić, a miałaby cieplej... w końcu gondola bardziej zabudowana od spacerówki w nóżkach!) Chyba męża zmolestuję by wszedł na strych po gondolę, a tam jest tak zimno, że szok!

Zmykam zrobić jakąs kolację, bo stwierdziłam, że skoro nie Dukan przy mężu to najwyżej o 18 będę jadła ostatni posiłek ;) też powinno zadziałać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494755 przez Malina86
Czesc Kochane.

Bede rzadziej, no nie mam internetu- teść nam odlaczyl, podobno w tym tyg. ma przyjsc elektryk i odlaczyc nam prąd. Ogólnie znowu burza po tym jak mu odpisalismy na list. A. zostaje ten tydzien w domu, co nas nie bardzo urzadza przed świętami, ale nie ma wyjścia, bo z psycholem to nie wiadomo.

Mysle o Was i bede tesknic :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495210 przez luska
Hej laseczki , a co tu taka produkcja mała.

Pola właśnie słycham demo i mam jak na razie zdanie takiej jak Madziorskie.Laska głos super koleś , no taki zwyczajny, bez szału.ale repertuar super ja też bym się wytańczyła.

no własnie piekan wyspalas się i nie marudz.ale tak na serio , tez nie lubie zalegac w wyrku , bo potem czas mi zapitala jak szalony i z niczym się nie moge wyrobić
sie , bo nie miała bym czasu w domu , a na 25 lecie szlismy to jak
Hhehe Pola zabijasz mnie , no wiesz co nie lubić ptaszków za sranie , ty też srasz i co :P

Hhehe Pola no czesać sie , bo nie miała bym czasu w domu , a na 25 lecie szlismy to jak kura domowa nie chciałam wyglądać .Laska trafiła z frycem.Teraz idę na roczek i tez sie zastanawiam czy nie iści do fryca sie uczesać , ale chyba kuzynkę zaproszę i będziem świrować pawiana z moich włosów :P a no pozdrów tam D odemnie bardzo serdecznie :kiss: :P ;)


Docia ale , nie przejmuj sie ja zgubiłam plyte od fotografa ze zdjeciami z chrztu i nie odnalazłam do dnia dzisiejszego , dobrze , ze mam wywołane B)

Pola ja pilnowałam i wiekszośc mam na dysku zewnętrznym , ale teraz zaniedbałam i wszystkie zdjecia małej mam tylko w jednym miejscu i musze się w wolnej chwili ogarnąć i zgrać.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorska mi od zeszłego piatku nie doszedł jeszce jeżdzik no k@rwica mnie bierze normalnie , bo ile można czekać

Malina no chyba jakiś żart!!!!Kurcze a na własną rękę nie możecie tego podłączyc , a przede wszystkim gdzieś zgłosić??!!!a jak mozna wiedziec , to co mu odpisaliście??
Ale co za ojciec , ja bym mu chyba najebała, szmaciarz!!!!!


A moja małdzis znowu na śniegu mega szczęsliwa , ale tak się wymęczyła , że zasneła nam popoludniu i spala do 19.30 B) A potem z boleśiem urzędowali do 21.30 i jutro zalegna w wyrku pwenie do 8 , a ja razem z nimi B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495215 przez Suari
A ja napisałam dłuuugiego posta i go wsysło !!!!! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495286 przez Malina86
Czesc Babuszki!

A. zrobil mi tak, ze neta z telefonu mam tez w lapku wiec nie jestem calkiem odcieta od swiata, uff :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Postaram sie do Was zagladac, ale ogolnie zyje w stresie ostatnio i normalnie nic mi sie nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #495338 przez polunia
Hej Dziewuszki
Ja tak tylko na moment


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i na razie tyle , uciekam, miłego zimowego dzionka , papa :kiss:

Aaa i jeszcze jedno bardzo ważne :woohoo: Luska no ja tez sram ale do kibelka a nie na parapet :blink: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495405 przez madziorskie
Dzień dobry!

Dzisiaj mamy cały dzień zaplanowany, więc pewnie nie będe miała zbytnio czasu az do wieczora by tutaj zajrzeć... :dry:
Przemuś robi sniadanko, a ja pilnuję by Iza nie wypadła z huśtawki, bo nie mamy w niej pasów (zgubiły się) i tzreba pilnować :laugh: mam nadzieję, że zaraz zaśnie bo taka śpiąca jest...

Koło południa jedziemy obejrzeć ekspres do kawki i cenowo ;)

A na 16 jedziemy do męża kuzyna zmianić opony w "złomku" na zimowe... Ja przekładam opony na felgi bo nie mam z felgami i dlatego mąz w domu sam tego nie zorbi.. a że to Przema rodzina to zawsze na jakiejś pysznej kawce zostajemy :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja też uważam, że lepiej i pewniej na dysk zewnętrzny zgrać, bo płut za jakiś czas się nei odtworzy... starzeją się i psują...

Luśka no faktycznie ile można czekać! Tyle śniegu a ja sanek nie mam! Noż...

Aaa zniesliśmy ze strychu gondolę wczoraj i Iza wcvhodzi na styk ;) więc będe znów z głębokim wózkiem na spacery chodzić.. heh ciekawe czy ktoś zapyta czy mam drugie? No bo już od lata ze spacerówka śmigałam.. a nikt przeciez gondoli nie zakłada ponownie hi hi.... a już prawie rok minął to mogłam drugie urodzić... ha ha h a


Malina o to super, że masz chcoiaż dostęp do neta ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495452 przez Suari
Malina- nie byłam na bieżąco i nie odpisałąmco do syropu, stosowaliśmy go- 1 łyżeczkę, ale tylko na noc, w dzień miał inhalacje z berodulau i mucosolvanu, a mocusolvan jest na łatwiejsze odkrztuszanie, więc wyklucza się to z braniem syropu.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl