BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #501158 przez Kredka
Batmanik życzę szybkiego powrotu do zdrówka i oby puścili Cię szybko ze szpitala. Mam nadzieję, że tak będzie, bo nikt zdrowych ludzi nie trzyma na oddziale. No i zdrówka dla dzieciaków :kiss: :kiss: .
Dzięki za info o pracy na wychowawczym :)

Dorcia
własnie myslę przed wakacjami :) (na wiosnę) zrobić sobie trwałą. Chcę uzyskać efekt takich loczków jak na zdjęciu bądź rozwalających się loków (fal). Mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi. Rozmawiałam już z moją fryzjerką i mówiła, że nie ma problemu jeśli chodzi o włosy farbowane.. Najpierw się rozjasnia a po najlepiej z tydz odczekac i ufarbować. Teraz są preparaty do trwałej bez amoniaku i nie niszczą tak włosów.
Juz kiedys sie mialam Ciebie spytac... czy Ty masz swoje włosy falowane czy kręcisz???

Polunia my idziemy na swieta do teściów wiec pewnie jakąs sałatkę zrobię, marcepanowe i kruche z posypką ciasteczka upiekę. W ogóle to dzwoniła do mnei kilka dni temu z zaproszeniem na świeta i zakazem gotowania, bo ona to wzięła na siebie. Ale całe świeta nie bardzo uśmiecha mi się tam spędzić…hmm…
Polunia sprzedaj przepis na ciasteczka, może spapuguję od Ciebie skoro banalnie proste, co?

Madziorskie no to ciekawy zięć Ci się trafił ;)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501171 przez madziorskie
Suari to prawda, że z krótkimi włosami więcej jest roboty by wyglądac jak człowiek ;)

Luśka no moja siora mi mówi, że to bardziej dla chłopca, no ale czy tylkko dlatego, że warsztat się nazywa i coś tam w tekście piosenek jest o warsztacie to nie może dziewczynka się bawić??? Izunia bardzo się nim zainteresowała! a to sobie pokrętłem pokręci, a to poprzesuwa, podusi na przyciski... no na codzień jej nie daję, tylko od Gwiazdora dostanie dopiero, a będzie prawdziwy na Wigilii...

Prezenty mam już dla wszystkich kupione ;)

Luśka jak po roczku? Pokaż jaki strój miałą Aurelcia!

Vestusia tatar? Bleee jakoś surowe mięsko do mnie nie pzremawia...

Tak musiało boleć jak przytrzasnęła sobie drzwiami paluszki, ale został slad w postaci zaschniętej zadrapanej ranki ;) a drzwi pilnuję by zawsze teraz były jednak zamkniete by się nimi nie bawiła...

a masz toshibę? ja mam Toshibę i jakaś książkę obsługi i tam jest tez o klawiszu F8, chciałam skopiować , ale nie idzie... może na maila bym Ci wysłała? tylko musiałabyś mi podać ;)

Co do mleka to Iza wypija rano po obudzeniu ze 120 ml wody i 4 miarki mleka, a po 3 godz je kaszkę ze 90 ml wody i 6 miarek kaszki czyli taką gęsta plus owoce. Na kolację wypija kaszkę ze 150 ml wody plus 6 miarek kaszki i owoce czyli w butli ma razem 240 ml płynu i czasami troche zostawi a czasami do dna wypija! No i popija to herbatką ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja od jutra do świąt znów Dukan częśc pierwsza! Po świętach na nowo zacznę Dukana, bo w święta nie mam zamiaru się odchudzać.. ;)

no i potem od stycznia na nowo dietka tak by na zjazd już conajmniej te 10-15 kg mniej mieć.. ;)

mam nadzieję, że Tobie też te 5 kg (skoro tego chcesz) się uda schudnąć!

Przypomniało mi się coś! Byłam dzisiaj rano w Auchan z siorą, bo chciałysmy resztę prezentów kupić... a wcześniej kupiłam tam spodnie dresowe bratankowi i dopiero w domu przyuwazyłam, że sa uszkodzone pod kolanem z tyłu.. no i poszłam do punktu obsługi klienta, że chce zwrócić, bo kupiłam z dziurą! A babka mówi, że moge je reklamować i mam iśc tam dalej, gzdie jest serwis i złozyć reklamacje... więc się oburzyłąm, że jak mam reklamować? że ja chce zwrot kasy i nic mnie to nie obchodzi! że kupiłąm wadliwe! A ona zadzwoniła do menagera działu i po chwili mówi, mi że menager się nie zgodził i że mam iśc reklamować! A ja jej móię, że nie będe reklamowac i miesiąc czekać az łaskawie mi uznają reklamację, bo ja moge reklamować coś co uszkodziłam w tarkcie użytkowania, a nie jak kupiłam z wadą, że jak oni uszkodzili, a ja nie zauwazyłam, to mają oddać mi kasę i że mnie to nic nie obchodzi, i mówię do niej że ma zadzwonić po ta menagerkę! Przyszła menagerka i spojrzała na spodnie i mói, że reklamacja więc ja jej znowu móię, ż eja ich nie uszkodziłąm w tarkcie użytkowania i nie bede reklamować tylko chce oddać! ta spojrzała, że sa z metką i mówi no spodenki sa z metką nie używane to tzreba Pani oddac pieniązki i przyjac spodenki! Noż kurcze jak się nie wykłócisz o swoje to nie masz! ja bym oddała na reklamację, a oni by mi powiedzieli, że to nie wina producenta tylko użytkownika bo są zachaczone! Dlkatego się tak kłóciłam, bo wiedziałam czym reklamacja się skończy!
A właśnie Polunia reklamowałaś rajstopki Poli, które Kacperek uciął? :laugh:


No to slubne przygotowania pełną parą widzę!

Ja blisko nie mieszkam, ale do mnie możesz nawet na tydzień Zuzię podrzucić!
Iza miałaby się z kim bawić!

Ojj tam ojj tam TY ŁADNIE WYGLĄDASZ!!!!!!! BEZ tego odchudzania! Wysłac Ci na pocieszenie moje zdjęcie??????

Kredka ostatecznie ciasta nie upiekłam, bo nie miałąm śmietan y kwasnej, a mam taki przepis na sernik... kupiłam dzisiaj pączki i upiekłam pizze i z tym pojechałam ;) no dieta w pełni dzisiaj... aaaa kumpela zrobiła de'volaje więc wiecie... Dukan na bank nie byłby zadowolony ;)

Batmanik łojojoj to się u Was działo! No zdrówka dla całej rodzinki życzę! Ale etraz to chyba przede wszustkim Tobie kochana! Wychodź z tego spzitala jak najszybciej, bo z takim widokiem tylko zdołowac się możesz!

Dorcia ja tacie kupiłam zestaw do golenia gilette mach 3 z dodatkowym zapasem nożyków... a teściowi fotoramkę ;) on taki gadżetowy ostatnio się zrobił.. no a że fotoreporter całe życie to do zdjęć ma zamiłowanie więc wgramy mu fotki wnusi i nie się cieszy ;)

Mnie też się Izka mega podoba w tej spódniczce! Wiem wiem każdej swoje dziecko się podoba! Ale w tym stroju no mega robi wrażenie! Ale mniejsze rajstopki musiałam kupić, bo te troszkę za duże a sa na 6 miesięcy jakby kto pytał ;)

Co roku malujecie chatę? Łał!!! Chciaz ja mieszkam tutaj 1,5 roku to już w salonie malowanie by się przydało i na korytarzu od wózka też ha ha ah

O jakim Wy pchaczu mówicie???

A Iza dzisiaj u tych znajomych chodziłą sobie przy takiej dużej wywrotce Wadera i nawet lepiej jej szło niz przy tym naszym pchaczu spacerówce!!!

Może byc trwała na farbowane bo czemu niby nie??? No nie że dzisiaj farbuje ajutro trwała, ale ogólnie może być! ja kiedyś sobie trwałą zafundowałam, bo mam takie cienkie włosy i proste ale z tendencją do puszenia.. tzn one sa strasznie miękkie! Łatwo się układają ale tak samo szybko a nawet szybciej prostują! No i efekt na początku był super, ale jak zaczęły odrastać to potem do gór głowy miałąm proste a dól kręcony! i głupio to wyglądało! Musiałam potem scinać i ścinać...

Batmanik a czemu niby można tylko 4 godz dziennie pracowac na wychowawczym???
Nie spotkałam się nigdzie w KP z takim zapisem!

Polunia ja to bym chyba do rodziców pojechała... a na święta to jeszcze galarcik polecam, bigosik itp.

A macie jakis sprawdzony przepis na mufinki???

Kredka oo tak zięc pierwsza klasa! Ale za to z teściami się rewelacyjnie dogaduję więc.. co mi tam! A oni się zachwycaja swoja synową więc wszsytko gra hi hi
Rafałek jest bardzo rozsądny i wogóle taki fajny, ale teksty czasami ma powalające i tak fajowo mówi jak opowiada coś, no tak z przekonaniem! Np Iza rozwalała mu klocki a on mówi "nie lubię jej, bo mi rozwala klocki", a kumpela do niego mówi, że Iza jest malutka i nie rozumie i że jak Ty byłes malutki to tez rozwalałes klocki.. a on na to: "ja nie rozwalałem! ja układałem!" i takim słodkim głosem pełnym przekonania, że tak własnie było he he

Zamówiłam dzisiaj tort na roczek, ozdoby już dotarły... jutro się biorę za prezentację żeby ją prawie skończyć... bo już 2 tyg niecałe zostało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501175 przez Kredka
Madziorskie widzę że bojowo nastawiona bylas przy tej "reklamacji" i dobrze, nie ma sobie dac w kaszkę dmuchać...

Idę lulu. Do jutra!!! BAyyyyyyyyyyyyyyy

Kolorowych snow

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501181 przez emkapl84
hejka!!!!
u nas nie najlepiej bo przez ta moją pracę w baby roomie ciagle choruję i przynosze zarazki do domu i Natalka wszysko podlapuje...Wczoraj znowu mnie zlapalo:(a to wszytsko przez tych nieodpowiedzialnych i chyba troche bezdusznych rodzicow, ktorzy chore dzieci przyprowadzaja do przedszkola, bo nie moga opuscic żadnego dnia w pracy...Natalka od stycznia idzie na dwa dni w tygodniu do mojego przedszkola do grupy toddlerkow...mam nadzieje, ze sprosta oczekiwaniom toddlerkow bo tam przebywaja dzieci w wieku 16 miesiecy i wiecej...a do baby roomu nie moge jej zapisac bo ja tam pracuje...Już się nie mogę doczekac tego, że będę ją miała przy sobie!!!!kurcze napisalabym od czasu do czasu na forum ale nie mam czasu na bardzo dokladne podczytywanie was i odpisywanie a nie chcę pisac tylko o sobie:)nie wiem jak wy znajdujecie czas na forum!!!ja po 9 h pracy padam i przejrze tylko fb i tyle zmojej aktywnosci na komputerze...
do swiat sie powoli przygotowywujemy...choinka juz stoi od 6 grudnia!!!!!!!!!!spedzamy Wigilię we trojke bo bilety za drogie, zeby do Polski leciec na swieta. ale w sumie to mamy ochote na wlasnie takie swieta...tylko nasza trojka:)a pochwale sie.....za tydzien mam urodzinki i mąż sprawil mi prezent...poniewaz nie moge nosic pierscionka zaręczynowego i obraczki bo jak tylko je zalożę to pojawia mi sie taka czerwona , swedząca i piekąca kreska...nie wiem czemu tak mam.W kazdym razie, zebym miala jakis symbol naszego małżenstwa mąż kupil mi srebrny zegarek gucciego z dwoma malymi diamencikami i wgrawerowaną datą naszego slubu i dedykacja "z głebi serca"napisaną po łacinie:)a będzie go spłacał jeszce przez ładne kilka miesięcy, żebyscie sobie nie myslały, ze tak dobrze się w Anglii powodzi :blink:

u mnie jest 4.30 ja nie moge spac przez te chorobe:

madziorskie bardzo dobrze, że si wyklóciłas!!!!!!!pieniążki się należą...koniec i kropka :laugh: w anglii jest tak, ze kupisz coś w sklepie...wracasz do domu i stwierdzasz, ze jednak ci sie nie podoba...wracasz do sklepu i oddajesz bez jakiegokolwiek tłumaczenia :) :) chyba tak z raz czy dwa zrobilam.
Widziałam na forum, że zjazd szykujecie pełną parą!!!!strasznie bym chciała wziąc w nim udział ale to niestety niemożliwe.
Polunia my na wigilię jakos bez szału z jedzeniem...bedzie na stylko trójka więc pierogi z kapusta i grzybami, czerwony barszczyk, bigos i kapusta z grochem powinny wystarczyc.A na Boże Narodzenie, zgodnie z angielskim zwyczajem mamy indyka :lol:
VestusiaTrzymam kciuki, żeby przygotowania do ślubu poszły sprawnie i żebyś się juz wreszcie mogła wyluzowac i zaczac sie cieszyc, tym, że już niedługo bedziesz panną młodą!!!!naprawde strasznie sie cieszę, że zdecydowaliscie się na ten ślub...jednak nie ma Vestusi bez Boba :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501184 przez polunia
Hej Dziewuszki

Nadziergałam wczesniej posta i ni cholery nie wiem co się stało ale po wyslaniu wyszło z niego jakies jedno-linijkowe "akdyehesjwiksmkjduolslkksols....." :angry:

No to teraz tak na szybcika :blink:

emka no ja nie wiem gdzie Ty znalazłas taki fajny model :) No o Męza mi chodzi oczywiscie :blink: Kurde zegarek zegarkiem (chociaz nie kazdego byłoby stać na taki gest - i nie chodzi o zasobność portfela a o trochę romantyzmu czy jak tam to nazwać :blink: ) ale sam fakt takiego prezentu "od serca" z taka dedykacja , no na mnie takie rzeczy robia wrażenie bo mój to taki nijaki pod tym względem :(

A ten indor to tak jakos z zurawiną czy cuś? No tak jak w filmach? :side:

madziorskie u nas tym warsztatem bawił się Kacper a teraz Pola go maltretuje i jej sie bardzo podoba. Co prawda jest u tesciowej (bo ta tez ma swój caly arsenał zabawek dla wnuków :blink: ) wiec "od swięta" tym bardziej sie nim interesuje.

No co Ty ciotka , tatara nie lubisz? Uwielbiammmmmm!!!! Moj D nie może w ogóle na to patrzeć , tak samo z reszta jak na flaki(no o zupie mówię) czy serduszka i zoładki drobiowe w rosole. Wczoraj Kacper zajadał własnie te serduszka i zołądki a D az wszystko do gardła podchodziło z obrzydzenia :woohoo:

Nie , darowałam sobie te rajstopki :woohoo: Wzięłam igłe z nitka i dołozyłam wszelkich starań żeby ładnie "zacerować". I tak jej je zakładam tylko pod spodnie na dwór więc nie widac , ze szycie to nie moje powołanie :silly:

Kredka nie chce mi sie dziergac przepisu , masz link-a :woohoo:
www.winiary.pl/przepis.aspx/76483/ciasteczka-kruche-cynamonowe

No to sie napisałam, afera na horyzoncie. Uciekam , miłego dzionka , papa :kiss:

Aaa , Pani Pośrednik nie wiesz może Pani jak tam realizacja zamówienia idzie? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501208 przez Dorciaition
Dobry

Polunia ja nic nie szykuję, jade na gotowe. Ale przeważnie są rybki, barszcz z uszkami, pierogi, schab z morelami, salatka brokułowa albo gyros. nie wiem co jeszcze w sumie.

Poproszę o przepis na te ciacha.

KRedka, a to nie wiedziałam. Kiedyś chciałam trwałą i mówili mi, że nie mogę na te moje pofarbowane włosy. Teraz pewnno inne czasy ;)
MOje włosy są bardzo podatne. Po umyciu wgniatam piankę i wtedy mam te moje śmieszne "loki" ;)

MAdziorskie
dobrze, że byłaś twarda i się wykłóciłaś o swoje.
Mój KRzysiu wczoraj o Orange chciał nową kartę, bo swoją za mocno coś pociął wkładać do nowego telefonu i nie działała. Gościu chciał od niego 70 zł. KRzysiu uparcie mówił, że chce za darmo. MA na swoim koncie 5 numerów, 2 internety i mu się należy. Dostał za darmo ;)

Oj, aż takich drogich prezentów to nie chce. Tacie chyba kupię kamerkę internetową, bo jego coś nawala.

MAdziorka wcale się Tobie nie dziwię, bo Izunia naprawdę rewelacyjnie wygląda.

NOo, malujemy co roku. W tym w sierpniu Zdanek malował, więc wyjechałam do rodziców z Lenią, a w zeszłym w w październiku. Na następny rok juz też mamy zaplanowane. :)
ALe nie wiem czy wiesz, że mój KRzysiu to pedant :/

O tym pchaczu mówimy www.google.pl/imgres?hl=pl&sa=X&tbo=d&bi...=1t:429,r:0,s:0,i:87



Co za torcik wymyśliłaś na roczek?


Luśa prezentacja rewelacyjna! Tyle miałaś z nią przebojów, ale jest extra. NAprawdę.


Emka dużo zdrówka dla Natalki. Wpadaj częściej.
O wow, Twój małż to jak zwykle z super pomysłami. Cudny jest ;) Koniecznie pochwal się zegarkiem.

Mój też w sobotę mnie zaskoczył. JEchał z Lenią do galerii (ja miałam sprzątać). On z zamysłem kupienia dla mnie prezentu i sobie telefonu. Myślałam, że kolczyki dostanę. A on mi przywiózł telefon. Kupił sobie i mnie. Taki jak chciałam. :) Oczywiście nie wytrzymał i juz mi go dał ;) Oczywiście to nie takie romantyczne jak Twojego, ale mój to antyromantyk :/

Buziaki KOchane.

Pogoda do bani, ale pewnie i tak na chwilkę sobie wyjdziemy.

Miłego dnia

P.S. Polunia, a co to za "długi" post? ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501246 przez polunia
Dorcia no edytowałam ten mój dlugi popst ;)

I masz tam przepis na ciacha :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501250 przez Dorciaition
Polunia dzięki za link. Tylko ja to mam zawsze problem ze śmietaną, no nigdy nie wiem jaka, ile procent. Oświeć mnie proszę

Dzisiaj zapytam jak kobicie idzie, ile już ma ;) Sesemesa puszczę Ci :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501259 przez polunia
Dobra , pusć sesemesa :side:

Ja dałam smietanę sałatkową 18% z Jana :woohoo: To taka nasza lokalna mleczarnia więc znajdx sobie jakas u siebie - to nie jest taka w kartoniku jak do kawy tylko taka bardzo gesta lekko kwaśna. A`la jogurt grecki czy smietana szczeciniecka ale ta szczeciniecka bardziej kwaśna jest i nie wiem czy się nadaje. Wszystko wiesz? :lol: Staralam sie najprosciej jak umiem ale moje myslenie czasami bardzo zawiłe jest :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501264 przez Dorciaition
Teraz to już w ogóle nie wiem :laugh: :laugh: :laugh:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501297 przez madziorskie
Dzień dobry!

Jak poszłam oddać to byłam bardzo miła, ale jak nie chcieli przyjąć tylko kazali reklamować to mi ciśnienie skoczyło! Hi hi

Emka ja nie pracuję więc mam więcej czasu w domu na neta... a z choróbskami nieciekawie! Ale to prawda jest wiele rodzićów, którzy dla wygody nawet chore dzieci posyłają do żłobka/przedszkola... przeciez mogliby wziąść opiekę czy urlop i zostac czasami 1-2 dni w domu i dziecko, by wykurowało do końca, a nie takie niepodleczone i się ciągnie i ciągnie i inne dzieci zaraża!

Fajnie, że Natalka chociaż na 2 dni będzie chodzić do przedszkola, a radę zapewne da sobie!

Twój mąż jest niemozliwy z prezentami! pięknie się zachował! Az żal, że mój mi takich prezentów nie robi... a może jesteś uczulona na złoto lub jakiś dodatek do złota? platynę? wiadomo, że obrączka czy pierścionek nie mają w skąłdzie czystego złota tylko dodatki w zalezności od próby i może właśnei którys Ci nie służy?

A powiedz masz sprawdzony przepis na indyka? Ja mam zamrożonego i wiem, że długo się piecze bo ma jakies tam włókna czy ścięgna czy cuś... masz jakąś metodę na to?

Polunia no z podobnego powodu, jak arsenał zabawek u Twojej Teściowej, Izabela ma full zabawek w domu, bo jak jej jeszcze nei było kupowałam z mamą zabawki dla bratanków i częśc tych zabawek zostawała u nas w domu, żeby mieli czym się bawić jak do nas przyjadą...

Wyobraź sobie ciotka, że nie lubie tatara... ale flaczki owszem ;) żołądki drobiowe czy serduszka też ale to raczej smażone w brytfannie niż gotowane ;)

Dorcia ale Ty masz chyba gęste i grube włsoy nie?
ja tam uważam, że o swoje tzreba dbac i pilnowac i walczyć o to co się nam należy!

A powiedz co roku na inny kolor malujecie?

Aaa o tym z myszką minnie...

Tort zamówiłam tez zmyszką minnie w kształcie głowy lub całej sylwetki to zostawiłam im do wyboru... ma być minnie z kolorem czerwonym w białe grochy... takie ozdoby kupiłam na roczek to i torta takiego chcę ;) a miałam nawet pomysł by przebrać za minnie Izunię, ale nie wiem, raczej juz nie, bo nie mam stroju...
A tort będzie malinowy na bitej śmietanie! Minnie będzie narysowana żelami. Zamawiałam w takiej cukierni, skąd zawsze bieżemy ciasta/torty... są pyszne!

oo to masz nowy telefonik? Super!

U nas pada od rana, więc jak nie przestanie to nie pójdziemy nigdzie na spacer, ale chce jechac jeszcze na zakupy więc pewnie w trójkę wyjedziemy ;) chcę jechac obejrzeć lampy do salonu, chce takie zwykłe proste... ale m oże uda mi się kupić i na Święta już mieć lampy zamiast wiszących żarówek ;)

Po prostu daj 2 łyzki kwaśnej smietany... ja zawsze uważam, że jak gęsta i z napisem śmietana to kwaśna, a jak jest smietanka to słodka.. a jak pływa w opakowaniu to na bank jest słodka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501373 przez polunia
Dziewuszki czy Wy dajecie swoim dzieciom miód? Kurde , nie pamietam kiedy Kacprowi zaczęłam dawać i nie wiem czy takim roczniakom juz mozna? No co prawda dałam jej dzisiaj hebate z miodem i cytryna bo cos nos ma zasapany ale tak cos mi sie kojarzy , ze to za wczesnie a nie chce mi się wertowac w necie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501406 przez Dorciaition
Polunia ja już kilka razy posmarowałam kanapkę Leni lekko miodem. Fakt, że jej nie zasmakował, ale zawsze coś tam do żołądeczka poszło.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501416 przez Dorciaition
Oo MAdziorska mi to troszkę jaśniej przedstawiała jesli chodzi o tą śmietaną. Może spróbuję upichcić ciacha.

Oj tatar nie. Flaki i inne tego typu przetwory też nie. Ja to ogólnie jakoś mięsna nie jestem, choc nie widać ;)

Tak MAdzia mam dużo włosów ;)

Malujemy różnie. Ogólnie ściany mamy przeważnie jasne, ewentualnie odcień zmieniamy. A ściany okienne i jeszcze taką co na pokój z aneksu wychodzi dajemy na inny kolor. Teraz jest fiolet. W małym pokoju też zawsze inna była ściana gdzie jest okno- ostatnio czerwona, a teraz jest tapeta, więc pewnie na długo. W przedpokoju zawsze dajemy coś jasnego, przeważnie różne odcienie żółtego. :)


Ale masz fajnie, że roczek przed Wami. :) Też bym chciała jeszcze raz taką imprezkę :) Nie zapomnij tortu sfotografować przed skonsumowaniem :) My mieliśmy taki sam smak.
Widzę, że u nas szał na Minnie. He he ja też mam jakąś manię. U nas prezenty dla Leni wszystko w Minnie- pchacz, interaktywna i kilka ciuszków :) Akurat w Reserved Kids są Myszka Minniowe :)

U nas ciapa nieziemska. Byłyśmy w sklepie, ale ujechać nie mogłam tak ślisko na chodnikach. Zimówki by się jakieś przydały. ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501426 przez emkapl84
Polunia ja dawałam Natalce miod juz jakieś 2-3 miesiące temu....ja bardzo lubie jeśc biały ser na słodko...i zamiast cukru dodaję właśnie miód...i Natalka też juz takie coś jadła biały ser z miodem i jog. naturalnym :lol: może nie brzmi za ciekawie ale dobrze smakuje
Dorcia taki zegarek dostałam... www.ernestjones.co.uk/webstore/d/5997402/gucci+g+line/
strasznie jest delikatny i prawie w ogóle nie czuję, że go mam na ręce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl