BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #514650 przez Agusiak
madziorskie my ogólnie jesteśmy dosyć podróżującą rodziną i Lira testowany był już na wielu podłożach łącznie z leśnymi ścieżkami i wertepami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514715 przez madziaska
Czesc dziewuszki :)

Widze, ze o wozkach mowa. Ja zmojego jestem bardzo zadowolona ;) fakt, drogi, ale wart swojej ceny ;) Mam jeszcze po siostrzencu parasolke, wiec na zakupy styknie ;)

Dorcia, no to mialas nocna przygode... Lencia superowa na zdjeciach :)

Vestusia, fajnie to brzmi, mąż ;) Powodzenia w urzedowych sprawach. Ja dopiero niedawno wymienilam dowod ;)

Polunia, fajnie, ze impreza udana ;)

Malinka, bez tv jak bez reki ;)

Madziorka, niefajnie z autem... Ja sie ciesze, ze SZ wszystko przy aucie zrobi, pomaluje, zreperuje, wyklepie :) POLECAM :)

Kima, Hania zazdrosna oczywiscie ;)Ja tez ;) Hania ostatnio baaardzo calusna, ciagle nas caluje, o tak :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514751 przez vestusia
No ciasto zrobione, stoi w lodówce. Mam nadzieję, że będzie dobre, rano spróbuję i liczę, że jak z gotowego przepisu i opakowania, to MUSI wyjść ;-) Piotrek mi pomagał.

Właśnie Dorcia nie wiem czemu nie napisałam, chyba tymi wózkami pamięć mi się zawaliła.
Ja to nie wiem jak Ty otworzyłaś w nocy drzwi. Jeszcze domofon, to domofon, ale kurka drzwi? Ja to z tych posranych jestem, jakbym nawet zobaczyła kogoś za drzwiami, to pewnie bym nie otworzyła, albo wysłała Piotrka. Kurka nawet sobie nie chcę wyobrażać takiej sytuacji, ale podziwiam Cię, że te drzwi otworzyłaś! Jejor! Dobrze, że nic się nie stało, bo naprawdę różne świry krążą po świecie.

Madziorka ja pierdzielę, tyle kasiury! Dlatego właśnie zrezygnowałam z mojego Audi, bo części do niego nie były na moją kieszeń.

Aguska dzięki za opinię. Ja jestem właśnie zdecydowana na ten wózek, a kolor raczej różowy. Kurka chociaż sama nie wiem, może jednak wziąć ten czterokołowy zielony? Też ładny no i neutralny kolorek. Kima lubi zielony, to może i ja się do niego przekonam :D

Ale Hanusia całuśna :D
Zuzia to ostatnio też buziaki daje, ale woli mnie ślinić. No a najbardziej to jednak gryźć.

Idę kochane spać, nie wiem jak ja rano zabiorę się z tym ciastem, drugie w bagażniku, ale muszę dać radę.

W ogóle to nie pisałam Wam, Zuzia chora!!!!!

Załatwialiśmy sprawy dzisiaj cały dzień praktycznie, jeszcze za telewizorem jeździliśmy, bo chcemy kupić. Pojechaliśmy odebrać Zuzię, a ona oczy całe spuchnięte i leciała jej ropa!!!!
Po żłobku od razu do przychodni (bo to obok), przyjęła nas lekarka, Zuzia dostała maść i kropne. Przyszłyśmy do domku, ona taka bidulka, robiłam jej masaż oczka, wypiła kakao i sama szła spać. Jutro Piotrek będzie w domu z Zuzią, potem na godzinkę przyjdzie moja mama zanim ja wrócę z pracy, bo Piotrek zaczyna popołudniówki. Kuźwa zaczyna się. Zła jestem, bo naprawdę Zuzia już ma się dobrze, nawet lepiej niż wcześniej, bo nawet nie kaszle prawie w ogóle. Czasami, ale to prawie nic w porównaniu z tym, co miała cały czas... ech...

To idę Kochane spać. Życzę kolorowych snów. Trzymajcie kciuki, aby to ciacho wyszło, bo dużo serca włożyliśmy w jego zrobienie he, he, he :D

Ciao! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514771 przez madziorskie
Madziaska a jaki Ty masz wózek?

Mój mąż przy polówce też wszytsko zrobi, ale mesiu ma komputer i tam to już wyższa szkoła jazdy... wogóle ma tak dziwnie silnik umiejscowiony i załozony, że ciężko cokolwiek w warunkach domowych z nim zrobić... pierszy i ostatni raz takie auto... a juz na pewno ostatni nasz diesel.. ;)

Ale słodki buziak! No sama słodycz!

Iza na odległość buziaki daje, a jak ma pocałowac to tak szeroko usta rozwiera i czasami z języczkiem daje całusa hi hi

I bardzo lubi się przytulać.. już nie tylko do mnie czy do innych osób, ale do pieska, do zabawek.. ;)

Vestusiu ja to myslałam, że Ty całe ciasto od siebie robisz tzn od poczatku do końca a nie z gotowca ;P ale jak z gotowca to na bank wyszło ;)

O wspomniałaś o gryzieniu... wiecie co? Jak wyzwiemy Izę to ona w odwet ugryzie nas a to w rękę albo nogę... no nie wiem jak mam ją tego oduczyć... dzieci nie będą się chciały z nią bawić jak tak będzie się zachowywała...

Aaa no i chwalimy się, że mamy 9 ząbek ;) Piękna bielusieńka górna czwóreczka się przebiła ;)

Zdrówka dla Zuzinki!

A w starostwie załatwiliście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #514827 przez kima
Witam :)

Tak, tak, Vestulka, ja w zielonym zakochana, polecam :S Może się zarazisz :laugh: Poza tym rzeczywiście skoro jeszcze chcesz trochę Boba pomolestować, to zdecydowanie wybór neutralnego koloru jest dobrym pomysłem :P
P.S. W tym suma sumarum, już nie czepiałabym się tego podwójnego "m" co braku "a" w pierwszym członie ;) "sumA" a nie "sum" :laugh:

Dorcia, ja Cię podziwiam, ja bym miała pewnie 2kg w gaciach jakby takie dryblasy mi się po nocach do chałupy dobijali, a Ty grzecznie otwarłaś, powiedziałaś "nie" i zamknęłaś drzwi?! Kurczę, a Krzysiu też dobry zamiast lecieć na ratunek to się darł :laugh: A tak na poważnie to Kochana, nie otwieraj nigdy nie znajomym, mamusia Cię nie uczyła :silly: A już w nocy i to trzem mężczyznom? :laugh:
Też się zastanawiałam czy ta sukienka to nie jest z tamtego roku co masz zdjęcie pt "z moją mikołajką" czy jakoś tak :laugh:

Madziorka to Wam dziura wypadła ;) Nie zazdroszczę ;)

Madziaska Hanulka śliczna całuśnica, chętnie sama bym się na takiego buziaczka załapała :laugh:

Malinka ja w sumie tv bardzo rzadko włączam. No teraz przez Kubusia to czasem Dobranockę mu puszczam albo gdy nie chce jeść obiadku, to włączam tv, najlepiej reklamy, bo film nudny i wcina jak zahipnotyzowany :laugh: W sumie to pewnie nie doczytałam, ale to mieszkanko wynajęliście? Zajebiści teście się coś odezwali? Wieśniaki jedne ;)

My mamy Graco zielony oczywiście i w sumie jestem zadowolona. Waży coprawda 7kg, ale i tak znoszę zawsze osobno, bo żeby wynieść razem z Kubusiem to musiałabym zamówić Pudziana chyba. Przymierzam się do leciutkiej spacerówki składanej w parasolkę, widziałam takie fajne X-landery, koleżanka ma i jest bardzo zadowolona. Dokładnie taki allegro.pl/x-lander-xs-wozek-u-nas-aukcj...eal-i2912576546.html A biorąc pod uwagę, że w lecie dzieciaki będą śmigały po łące same to wydaje mi się, że będzie oki.

Zapuściłam się coś ostatnio z fotkami, więc się poprawiam :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lecę pod prysznic, myć włosy i lulu po padam na moje plaszczaki totalnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514841 przez madziorskie
Kumpela ma taki i jest mega zadowolona, a juz tez kilka miała... allegro.pl/wozek-espiro-magic-2012-wys0-...ski-i2901191236.html

Hmm ten X-lander skoro złozony i rozłożony tyle samo miejsca zajmują to po co go wogóle składac?? ha ha ha

Kima Twój synuś jest tak uroczy, że od panienek się nie opędzi! Ja to napatzreć się na niego nie mogę!!! Cudowny jest!
Kubuś jest tak śliczny i uroczy, że imię tylko Kubuś mu pasuje! Włoski tez juz ma długaśne! A te wątrobianki... ech wycałowac tylko ;) o dołeczkach nie wspomnę.. ;)

Nic ja tez się już zbieram pod prysznic... musze pocieszyć męża po wizycie w serwisie.. ;))

Dobrej nocki pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #514856 przez Malina86
Czesc Babuszki!

Vestusia zdrowka dla Zuzolka! :kiss:

Kimuś tak mieszkanko wynajelismy. Tescie sie nie odezwali, Sylwka pisala do mnie na fb "jak Misia" jak bylysmy w szpitalu, ale ja olalam.
Kubunio slodziak! Zdjecie z zebami cudne :)

Madziorskie wspolczuje takiego wydatku! Masakra!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ide spac, baj :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514865 przez polunia
Wleciałam poczytać i miałam nie odpisywać bo ............... no to co zawsze :huh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I tykle na dzis, uciekam , buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515040 przez madziorskie
Cześć dziewczyny!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja jadę dzisiaj na 12:10 z Izą do lekarza, żeby ją osłuchał bo ma taki straszny kaszelek.. dostaje od 30.12 syrop pulneo, wapno, wit C, BioGaję, i jakoś nie specjalnie jest poprawa, tzn jest bo już katarku nie ma, ale ten kaszel... no nie ch ja osłucha i będę spokojniejsza!

Miłego dnia pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515079 przez Dorciaition
Witajcie.
Dzisiejsza nocka bez żadnych odwiedzin ;)

Vestusia oj szkoda tej pościeli. Uwielbiam flanelkę. Dobrze, że nie pójdzie na marne i małej Ali się przyda. :)

MAdziorskie o wow, ale duża suma się uzbierała na to auto. Cholera!
Nam się zmywarka zepsuła, ale mam nadzieję, że Krzysiu ją naprawi.
Gratulację kolejnego ząbka.

Ja też byłam posrana, nie wiem dlaczego im otworzyłam. A Krzysiu otworzył domofonowe drzwi, bo coś mamy ze słuchawką i nie słychać, więc pomyślał, że może coś się stało czy cuś.

Madziaska
Hania cudna taka całuśna. A jakie ma policzki fajne ;) Leni całowanie to od razu z języczkiem ;)

Vestusia
ale z Ciebie kuchareczka się zrobiła. No prawdziwa żonka. :) Wcale się nie dziwię, że się stresowałaś ciastem, bo mnie też nawet czasami to z paczki nie wychodzi ;)

Ja to chyba już też zdecydowana na ten wózek, ale 4 kołowy, no i raczej w neutralnym kolorze, co by na synka był też ok ;)

Ucałuj mocno Zuzankę. Niech szybko wraca do zdrówka. :kiss:

Kimuś
Mamusiu dobrze już nie będę nikomu otwierać. Mama moja mnie też ochrzaniła.
Ha ha o tak, na pewno Lenia by wlazła w kieckę w rozmiarze 0-3 mies.
Mam ten sam patent na jedzenie Leni :)
Kubuś jak zawsze wymiata. Zębolki fajowe, no i te dziureczki w policzkach moje ulubione. Cudasa mały. A Ty kochana na pobraniu krwi byłaś? A niee, to Twój M :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zdrówka dla Izuni :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #515375 przez madziaska
Madziorskie, mamy Symbio Graco. W tym momencie, gdy Hania ma ponad rok już chyba bym go nie kupiła. Nasze dzieciaki chyba już w wózkach długo nie pojeżdża :)

Tak wogóle to dzień dobry :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kubuś słodki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #515535 przez vestusia
Witam :D

Ja na razie tak na chwilę, bo Zuzia nie da mi zbytnio popisać.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia Ty jednak myślisz. To ja jednak wezmę też kolor neutralny, ale jednak wersję trzykołową. Jest ciut lżejsza :D

Nie wiem właśnie czy zielony, czy jednak czerwony. Chyba czerwony :D

Wpadnę później, bo Zuzia mi skrzeczy, nie da mi popisać...

ps. Kimuś Kochana, "nieznajomy" pisze się razem :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #515542 przez Dorciaition
Vestuśka ja wezmę czerwoną czterokołową, co by nam się na zjeździe nie pomyliło ;) :laugh:
Nie powiem mam chęć na różowy, no ale ;)

PAtrzę też na ten Espiro- fajny.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515611 przez madziorskie
Cześć dziewczyny

Mąż dostał "po znajomości" spory rabat i wyjdzie do zapłaty 5300 ;) o wiele lepioej ale i tak sporo... no i teście stwierdzili, że nam 2 tysiaki dołożą, więc już wogóle fajowo ;)

Za to byłam z Izą u lekarki i powiedziała, że Iza ma zawalone gardełko i jakieś ropne nacieki na migdałkach... dostała antybiotyk i za tydzień do kontroli! Mam nadzieję, że migdałków nie będzimey musiały wycinać.. no i jak już będzie zdrowa to mówiła, że zajmiemy się sprawdzeniem dlaczego Iza od 3 miesięcy waży tyle samo praktycznie...

A mam do Was pytanie: Powiedzcie po jakim czasie od przestania karmienia zanikł Wam pokarm? Ja nie karmię już miesiąc czasu, a przed zakończeniem karmiłam długo tylko raz dziennie, więc nie miałam jakiejś wielkiej produkcji mleka! No ale wczoraj wieczorem sprawdziłam i leciało mleko mega mocno! Spodziewałam się może kilku kropli, ale nie tak by tryskało na pół łazienki... ;) I to z obu piersi...

Dorcia oby udało się mężowi naprawić zmywarkę, bez zbędnych kosztów!

Madziaska to chyba zależy od rodzicó i od dziecka... Moja kumpela ta co ma espiro to własnie jej syn ma 4 latka (skończył w październiku) i nadal go uzywa jak gdzieś jadą! Zas moja bratowa co ma dwóch synków 4 i 3 latka nie używa do żadnego z nich wózka ;) Za to bratowa co ma 2,5 roczną córkę uzywa spacerówkę jak gdzieś jadą, bo Majka po chwili mówi, że ją nóżki bolą, więc nawet na plac zabaw zabiera wózek.

Nasza spacerówka jest bardzo głęboka i duża i raczej na długo nam starczy. Fakt, do polówki do bagażnika mi nie wchodzi, ale jak chce gdzieś jechać to biorę auto męża i wtedy bez problemu nawet nie musze nic zdejmowac tylko składam... nawet gondola bez problemu nam wchodziła do merca, więc super ;)

Dlatego ja osobiście nie widzę jakiejś pilnej potrzeby kupowania innego wózka. Mieszkam na wsi w domku więc nie musze po schodach nigdzie go targać więc i waga mi nie przeszkadza...

Madziaska dość fajny ten sybmio graco ;)

Malina zawwsze możecie się zrzucić na wózek dwuosobowy;) i takj na spacerki wychodzić ;) moja bratowa co ma rok po roku dzieci taki miała;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515745 przez Kredka
Witam :)
My nadal chorzy.. :( Ja ledwo mówię, poszło mi na krtań... :S Leczę się domowymi specyfikami.

Co do wózków. To mamy spacerówkę od kompletu. Myslałam aby kupić spacerówkę ale dostaliśmy w spadku ( nie mogę na allegro znaleść takiej). Jest prosta, czterokołowa, lekka,kolorystyka sportowa granatowo-pomarańczowa z 2 paskami, jedyny problem to kółka gdzieś same skręcają na boki i przez to cięzko się prowadzi wózek. Tamten jest cięższy ale lekko chodzi.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl