BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 11 miesiąc temu #116044 przez kabrik
ewelina_12 - ja jeszcze nie powiedziałam mojej dyrektorce... Czekam na następną wizytę u lekarza, wtedy powie mi, czy z dzidziusiem wszystko ok. Nie chciałabym narobić teraz zamieszania, a jak się różnie zdarzy...
Według mojego lekarza jestem dzisiaj w pierwszym dniu 7 tygodnia, a według wyliczeń tego suwaczka to dwa dni później. Czy wiecie skąd te różnice?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116062 przez agnesssa
ja też nie wiem jak te suwaczki działają, bo moja gin wyliczyła mi z om że jestem w 9t5d, szkoda że moja ciąża nie odpowiada wielkością do tc z om.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #116287 przez luska
Hej ciezarowki:)
Agness zobaczysz wszystko będzie dobrze.A za 2 tygodnie zobaczysz dzidzie i tez jestem zdania co dziewczyny , ze się wyrówna wszystko:)
Dzieki za odpowiedzi odnośnie pytania.Ja tez śmiga prywatnie do ordynatora w szpitalu w którym chyba będę rodzic (aczkolwiek jeszcze tam nie byłam nie wiem jakie tam reguły obowiązują ) płace 110 za badanie usg i cytologie.Jak na moje nie duzo.Ogolnie mi ciężko dogodzić to jest mój 4 gin z rzędu;)
Co do weekendu to ja jak zwykle w ogrodzie z młodym a w niedziel zjazd rodzinki:)także aktywnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116289 przez luska
A mi samopoczucie poszło w gore.Chyba działanie pogody:)No i wielkimi krokami zbliża się drugi trymestr i mam nadzieje , ze jak zwykle ogarnie mnie euforia i niewyczerpany limit energi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116319 przez ewelina_12
Ja też czekam do wizyty u gin (czwartek) zamierzam później wziąć z tydzień zwolnienia i przy tej okazji poinformować o ciąży pracodawcę.

Zdecydowanie pogoda poprawia nastrój....jestem o wiele mniej senna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116347 przez lilian355
Za to mi spada samopoczucie bo zaczynam wchodzić w okres mdłości i jak czegoś nie zjem, to zamiast być glodna jest mi po prostu ble, czyli niedobrze :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116374 przez Dorciaition
Lilian zajadaj migdały, a wieczorkiem przygotuj sobie bananka i zjedz go nim jeszcze wyjdziesz z łóżeczka. Ja tak robiłam. W sumie nie wiem czy pomagało, bo mdłości były, ale bez tego może byłby mocniejsze :cheer:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116383 przez agnesssa
Dorciaition opowiadaj jak u lekarza?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116404 przez Dorciaition
Agnessa dzidzia rośnie :) No i co bardzo ważne, torbiela nie ma! Zanikła prawdopodobnie :)

Jutro idę na usg, gdzie przezierność karkową itp będzie badać, więc jeszcze juterko zobaczymy co z maluszkiem.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #116432 przez mala_czarna
Dorcia 3mamy kciuki za jutrzejsze badanie :) Ja na przeziernosc karkową dopiero 26 maja - szybciutko zleci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116536 przez agnesssa
No to super że jest ok, 3mam kciuki za jutro :D Ja mam wizytę 23 maja... to są całe wieki. Dzisiaj znowu się zmartwiłam bo mąż odebrał wyniki bHCG i niestety spadła, ale wciąż wierzę, bo tak sobie wymyśliłam, że może o dlatego że biorę progesteron, a on jak by zstępuję HCG, i w zasadzie nie chce czytać co to może znaczyć tak naprawdę, a do gin nie mogłam się dodzwonić. I mimo, że wiem czym to grozi wolę na na razie wierzyć, że wszystko będzie OK.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #116581 przez luska
agnes ja wierze razem z tobą , ze wszystko będzie oki:)3mam kciuki ja twoje maleństwo :) A przede mną dziś ciężki dzień .Z młodym śmigam na szczepienie o zgrozo :huh: Ale ogólnie coraz lepsze samopoczucie , heh i to , ze jest lepiej tez mnie cieszy :laugh:
Co do badania przezierności to ja mam dość wcześnie bo już 19 no chyba , ze wyznaczy dodatkową wizyte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116586 przez kabrik
agnesssa - trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze.

Mnie również rano jest tragicznie!! Jestem zdechła, chce mi się wymiotować, a nie mogę... O migdałach nie słyszałam, ale oczywiście spróbuję, banana też. Dzisiaj rano polizłam sobie kawałek cytryny, było okropnie, ale zrobiło mi się lepiej. Aby mi było raźniej mój mąż zjadł kawałek cytryny i od razu skoczył na nogi mówiąc, że spać to już mu się zupełnie odechciało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116674 przez rojku
Dziewczynki ja chyba w naszym kalendarium dołożę jeszcze terminy naszych wizyt, to będziemy wiedziały za kogo kiedy trzymać kciuki, bo ja się powoli gubię :)

Ja siedzę w domu, na razie nic mi lepiej nie jest, smarkam, gardło mnie boli i głowa. Jedyne co biorę, to tantum verde i chyba sobie pożyczę od siostry nebulizator, albo kupię. Macie to? Jeżeli tak to jakiej firm i czy jesteście zadowolone? Ja sobie pomyślałam, że lepiej kupić tak czy tak, bo to się przydaje zwłaszcza przy dzieciach.

agnessa jak już pogadasz z gin, to daj znać co powiedziała
Dorciaition z tymi torbielami to tak właśnie bywa, że ciąża bardzo często je zwalcza :), czasem to nawet lekarze mówią babom, którym się często zdarza torbiel, żeby zaszły w ciążę. Dawaj znać jak przezierność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116738 przez Dorciaition
Dziękuję Rojku :kiss:
Na pewno dam znać.

Agnessa trzymam kciuki z całego serducha. Dobrze, że wierzysz, a my razem z Tobą- wiara czyni cuda. :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl