BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 11 miesiąc temu #111770 przez Dorciaition
Gratuluję Elena :)

Widzę, że przybywa grudnióweczek- super :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111879 przez rojku
No i wizyta zaliczona. Mąż stwierdził, że teraz już będzie chodził na każdą wizytę. Strasznie się ucieszyliśmy jak zobaczyliśmy, że nasz kosmita taki ruchliwy. Przedtem to takie maluśkie warzywko było, a teraz wierzgało nogami i rączkami :) Aż się wzruszyłam.
Już 3 cm, a następne USG będzie z badaniem przezierności karkowej.

Witaj Elena!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111938 przez krzymina
ale wyraźne usg na moich jest tylko kropka w kółku :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111942 przez rojku
To dlatego, że wcześniej jest zrobione pewnie, niż na początku 10 tygodnia :) W swoim czasie stanie się wyraźniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #112042 przez ewelina_12
Dorciaition moja torbiel przy badaniu miała 5 cm, więc dość spora. Dowiedzałąm się, że powinna się samoistnie wchłonąć. O usuwaniu nic nie usłyszałam. Badanie teraz mam 7 maja, mam nadzieję, że będzie wszytko OK.

Co do imion, to ja już od wielu lat chciałam dla chłopca dać Filip, dla dziewczynki nie mam, a coś czuję, że to będzie właśnie dziewczynka....Okarze się za kilka ms jaka jest płeć to zaczniemy z mężem myśleć o imieniu.

Na razie cieszę się, że nie mam mdłości. Apetyt mi dopisuje, aż wszytkie spodnie nie zapinają się.....:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #112184 przez agnesssa
Hej dziewczyny :) Cały weekend miałam pełną chatę gości i nie było kiedy zaglądać,a tu taka piękna fasolka się pokazała Rojku piękne zdjęcie :)

Ja niestety jestem cały czas zmartwiona bo od 2 dni znowu mam dziwne plamienie, udało mi się dodzwonić do gin i kazała mi leżeć, a ja faktycznie trochę się narobiłam na tych gości, tak więc role się odwróciły i ja leżę od wczoraj a moi goście robią mi herbatę. Lekarz powiedziała, że jak nie przejdzie to mój mąż po jakąś receptę ma jechać do niej...już sama nie wiem co myśleć w głębi duszy wiem, ze nic złego się nie dzieje, ale to głupie plamienie mnie przestraszyło.

Co do imion to my jeszcze tak nie myśleliśmy poważnie ale cała rodzina nas ciągle wypytuje i prowadzą dyskusje :D






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #112257 przez angellika1
No no proszę coraz więcej grudniowych mam :) GRATULUJĘ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #112318 przez Dorciaition
Rojku cudna dzidzia :)

Ewelina moja też właśnie ma 5 cm. Mi ginka mówiła, że jak będzie rosła to będzie trzeba w czasie ciazy usunąć. Strasznie się boję. W poniedziałek mam wizytę. Mam nadzieję, że powie mi, że torbiel się wchłonęła. Liczę na to po cichutku.
Tobie też tego życzę :) Daj koniecznie znać.

Agnessa leż koniecznie i się nie ruszaj. Goście niech Tobie usługują ;)
A jeśli będziesz miała mocniejsze plamienia wybierz się do szpitala. Tam Ciebie zbadają dokładnie. Tak dla świętego spokoju.
Choć skoro czujesz, że jest dobrze to na pewno tak jest. Mama wie najlepiej :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113011 przez iva 20
witam nowe ciezaroweczki :) grudzien to fajny miesiac na rodzenie dzieci najlepiej na mikolaja albo na swieta a zdjatko z usg super :) taka mala fasolka juz ma zdjatko :) ja nie mialam takiej okazji zobaczyc ale fajnie je zobaczyc u was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113029 przez agnesssa
Aj dziewczyny, byłam dzisiaj u mojej koleżanki co ma 3 tygodniową córcię, jaka ona jest piękna :) Nie mogłam przestać się na nią patrzeć i niesamowicie wzruszało mnie to że już w grudniu będę patrzeć i tulić moje maleństwo, już nie mogę się doczekać :D






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113345 przez mala_czarna
Hej dziewczyny :) fajnie że nasze forum gruniowych mam rośnie w siłę :) im nas wiecej tym lepiej. Elena fajnie ze dołączyłaś do nas.

Nie wiem jak u Was ale w swietokrzyskim wczoraj snieg padal.. dzis troche topnial ale zimno zupelnie jak nie w wiosne. Pogoda szaleje. A ja tak kocham lato, choć mam cichą nadzieje, że zbyt gorąco nie bedzie w sezonie letnim..

Ja jutro ide do gina i wreszcie zobacze fasolke badz fasolki... hehe bo istnieje taka ewentualnosc bo moje obie babcie postarały sie o bliznieta... wiec kto wie.. jutro bede juz wiedziala - mam nadzieje. No i sie dowiem czemu jajnik jest powiekszony..
Wczoraj lewy jajnik mi troche dokuczal, ale w ciazy ponoc to normalne, że cos strzyka, pobolewa itp... ale najwazniejsze by dzidzia byla zdrowa. Za 2 tygodnie mozna juz zrobic badanie przezierność karkową. Dobrze że są teraz takie badania i mozemy jeszcze w brzuszku malenstwo obadać. Tak juz jest ze jak sie czlowiek postara o malenstwo, to sie martwi juz do konca zycia. Najpierw aby sie dobrze rozwijało, by bylo zdrowe w brzuszku. Potem by podczas porodu nic mu sie nie stało, a jak sie juz pojawi na świecie to dopiero sie zaczyna... :) ja juz nie mogę się doczekać grudnia, kiedy bede tulić swoje maleństwo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113386 przez iva 20
mala czarna bedzie wszystko ok :) no i mozesz zaldowac zdjatko z usg i nam pokazac te kruszynki albo kruszynke co masz w brzuszku :) Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113470 przez Dorciaition
Mała- Czarna czekam z niecierpliwością na wiadomości po wizycie :)

A z tym martwieniem to zgadzam się w 100 % :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113481 przez mala_czarna
Taki już los matki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113614 przez luska
hej kobietki:)
Ale fasoleczka śliczna:)
Powiedzcie mi dziewczyny wy macie zdacie fasolek na płytach ??
|A u nas bez zmian ciągle dokucza żołądek i podbrzusze ale się nie stresuje.Chociaż jak myślę o wizycie to robię się ze stresu cala sztywna .nie wiem czemu pierwszy raz się ze mną coś takiego dzieje i wogole nie mam ochoty na wizyty u gina mam wrażenie , ze usłyszę coś złego.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl