BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

13 lata 6 dni temu #116795 przez rojku
Nowe mamusie dodałam do naszej listy i dodałam terminy wizyt. Jeżeli kogoś ominęłam to się proszę upominać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #116869 przez adiafora
Hej dziewczyny, to moja druga ciąża. Pierwsza poroniłam 31.12.2011 ,a teraz drugą urodzę 12.2011. Łatwo nie było. Jeszcze do teraz nie mogę uwierzyć.Codziennie mam pełno obaw. tym bardziej , że mam dużą wiedzę z zakresu patologi ciąży. I na co dzień pracuję z " błędami okołoporodowymi lekarzy". Wolałabym nie mieć tej świadomości,byłabym wtedy spokojniejsza. A tak w cale wiedza nie gwarantuje spokoju.mam nadzieję , że teraz będzie dobrze i Wam tego życzę.

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu - 13 lata 6 dni temu #116870 przez Dorciaition
Witaj Adiafora! Gratuluję kruszynki!

Rozumiem, że będziesz pełna obaw, nie da się tego uniknąć. Zapewne już całą ciażę będziesz się denerwowała. Ale spróbuj uwierzyć, że tym razem wszystko będzie dobrze. Jak już wcześniej pisałam- wiara czyni cuda.
Trzymaj się kochana, trzymamy kciuki i pisz. Tutaj dziewczyny zawsze doradzą i wesprzą :)

Na kiedy masz dokładnie termin?


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #116876 przez adiafora
Dzięki :)Przewidywany termin to 22,12. Chyba okres mdłości już za mną, ale było strasznie .Przeprowadziłam się do łazienki i jestem na l-4. Dziś pierwszy raz od 2 tyg bez wymiotów mega radość :) Może to po duphastonie biorę go profilaktycznie do 12 tyg.

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #116878 przez Dorciaition
Załóż sobie suwaczek to będziemy widziały jak Twoja dzidzia rośnie.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #116880 przez adiafora

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu - 13 lata 6 dni temu #116883 przez rojku
witaj adiafora! Wpisałam Cię do listy mamusiek grudniowych 2001. Link jest u mnie nad suwaczkiem.
Szczerze współczuję tej wiedzy, bo jak wiesz co może pójść nie tak to masz mnóstwo powodów do niepokoju, ale nie ma się co martwić na zapas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #116937 przez luska
Witam nowa grudniówke:)
My juz po szczepieniu i juz na razie koniec :laugh: następne w styczniu z nowym bobo ;)
Co do nebulizatora teściowa ma i ja chwale bo jak mały miał zawalony nosek to nawet amol z woda dajesz i przechodzi jak ręka odjął .Sama na sobie raz sprawdzałam i tez mi lepiej było wiec polecam .Ale jakie firmy maja to nie mam pojęcia w każdym bądź razie był drogi dlatego ja sobie nie kupiłam tylko pożyczam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #116940 przez luska
wczoraj znalazłam zdiecie z usg synka w 12 tygodniu.Wow to dopiero jest super uczucie jak się widzi fasolkę tak mala z ledwo widocznymi raczkami i nóżkami a tu leci taki berbeć krzyczy mama i pcha się na kolana :blush: Az ciężko było uwierzyć , ze ten kosmita to on :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #116957 przez rojku
luska ja już nie mogę się doczekać, aż będę mogła na kolanach kosmitę trzymać, znaczy wtedy to już ziemianina będzie przypominał :lol:

Najchętniej to bym chciała mieć taką malutką kamerkę zamontowaną, żebym widziała cały czas co się tam dzieje i jak się zmienia :) Często na internecie przeglądam zdjęcia takich kosmitów w tym tygodniu, w którym jestem. Jakaś namiastka USG, niby nie moje, ale pewnie troszkę podobne :)

Zaczynają się gratulacje od znajomych, bo powoli zdradzamy naszą nowinę :) Ech... miłe uczucie :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #116987 przez lilian355
Ja dzisiaj mam drugą wizytę u swojego dżina ;) dziś mi założy karę ciąży i pewnie skieruje na badania... mam nadzieję, że zobaczę swoją maluteńką fasoleczkę i że już jest wszystko dobrze bo ostatnio plamiłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #117036 przez rojku
lilian355 zaraz dawaj znać jak z wizytą
agnesssa i dodzwoniłaś się do swojej lekarki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #117068 przez agnesssa
niestety nie, aczkolwiek ona przyjmuje tylko w poniedziałki i w piątki :( Z drugiej strony boję się usłyszeć złe wieści... już sama nie wiem może nie mam się do niej dodzwonić :D






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #117147 przez lilian355
hejka jestem już po wizycie u dżina :) z dzieciątkiem wszystko dobrze :) nawet widzialam jak mu serduszko pika :) powiedzcie mi dziewczyny ile płaciłyście za robienie badania toksmoplazmozy? i czy każda z Was je robiła? i czy któraś się orientuje co to jest za badanie HBSAg? bo tak mam napisane na kartce i nie wiem co to jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #117153 przez Dorciaition
Lilian super, że z dzidzią wszystko ok.
HBSAg to badanie antygenu na żółtaczkę czyli wirusowe zapalenie wątroby.
Te wszystkie badania razem sa dosyć drogie. Nie pamiętam ile płaciłam, ale wydaje mi sie, że ok 200 zł.
W tej ciazy jeszcze nie dostałam skierowania na te badania. Nie wiem dlaczego.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl