BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 11 miesiąc temu #117914 przez rojku
Luska kurcze faktycznie widać :) Fajnie :laugh: U mnie tak nie ma bo ja raczej już okrąglutka jestem z natury i zanim mi wybąbi tak, żeby było widać, że to nie sadełko to trochę minie.
agnesssa to daj znać, czekamy powodzenia na wizycie! trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117923 przez lilian355
ciekwa czy mi w tym czasie juz będzie widać brzuszek ;) póki co moja kruszynka ma 9 milimetrów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117949 przez kabrik
Cześć dziewczyny! Trzy miesiące przed ciążą usiłowałam się odchudzać i zeszłam nawet 6 kg... Ciuchy stawały się coraz luźniejsze. Dlatego teraz chociaż waga wciąż ta sama (no może 400g więcej) to brzuszek trochę już wywaliło i mogę z powrotem nosić za duże ciuszki. Chociaż jedne spodnie jeszcze nie :)
agnesssa - daj koniecznie znać co u ciebie, jak wizyta u lekarza. Trzymam kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117954 przez kabrik
Dziewczyny jeszcze pytanko: czy smarujecie się już jakimiś balsamami na rozstępy? Ja przed ciążą cały czas, ale odkąd dowiedziałam się, że będzie dzidziuś to przestałam, bo na balsamie było napisane od 3 miesiąca... Więc zdurniałam i nie wiem czy na początku ciąży można?
Z bliźniakami sprawę zaniedbałam i zostało masę rozstępów, które usiłowałam chociaż trochę wyplenić, dlatego nie chciałabym nabawić się nowych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117978 przez rojku
Ja się smaruję oliwką z Johnsona. Stwierdziłam, że jak mam skłonność do rozstępów to żadne cuda nie pomogą. Oliwka nawilża więc spełnia zadanie jak na razie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118099 przez luska
Dziewczyny to chwalcie się brzuszkami:)
Ja ogólnie jestem szczupła w sumie średnia tylko brzucho mam ;) zresztą przy 4 ciąży to co bym chciała .
Co do rozstępów to ja mam masę wiec odpuszczam jaki tam balsamik po kąpieli nawilżający ale bez szaleństw albo jak już biorę kąpiel to dodaje oliwki do wody i tak czeka mnie z nimi ciężka walka jak już się za siebie wezmę konkretnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118102 przez luska
agnes koniecznie daj znać jak u lekarza.3 mam kciuki za was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118346 przez agnesssa
Hej dziewczyny. Znowu nie usłyszałam takich wieści jakich chciałam usłyszeć :( Nadal moja ciąża nie rozwija się tak jak powinna :( Ale moja gin wciąż twierdzi, że jeszcze nie jest nic przesądzone, mam brać dalej progesteron i ładnie czekać na rozwój wydarzeń, kolejna wizyta 27 maj, chyba, że w miedzy czasie zdarzy się to o czym nawet nie chce pisać :( Ale ja wciąż wierzę, nie wiem dlaczego ale jakoś tak mam :D Chociaż jestem zmęczona psychicznie już tą sytuacją. Ale na bijące serduszko, albo widok małej dzidzi mogę czekać choćby wieki :D Staram się pozytywnie myśleć choć zdarzają się chwile zwątpienia, dużym pocieszeniem jest dla mnie czytanie Waszych postów :D Fajnie że tu jesteście dziewczyny.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118350 przez madziaska
agnessa trzymam kciuki kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118366 przez adiafora
Agnes, musi być dobrze. ja mam kuzynkę , dermatolog i mówi , ze te kremy to za dużo nie dają, ważne są geny i ilość kolagenu w skórze. Choć mówi , że jak już to palmers albo mustella . Reszta to wyrzucona kasa.

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118382 przez luska
agnes czyli ciągle możesz mieć nadzieje a ja jestem pena , ze w końcu i zobaczysz dzidzie i usłyszysz serduszko :laugh:
adiafora dobrze wiedzieć.
A my juz wizyta w czwartek zostało kilka dni :laugh: :laugh: Chciała razem z kuzynka chodzić bo mamy tego samego gina no ale chyba nam nie wyjdzie bo ja wizyty mam co 4 tygodnie a ona co 3 pewnie będzie smigac.Szkoda byśmy tak to w poczekalni poplotkowały ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118383 przez kabrik
agnesssa - z całego serca trzymam za ciebie kciuki. Bądź dobrej myśli, odpoczywaj, leż, nie stresuj się a wszystko na pewno się ułoży.
Mamy ten sam termin wizyty u lekarza 27 maj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118388 przez rojku
agnesssa trzymam kciuki za Was oboje... Dobrze, że wierzysz, to na pewno kruszynce pomaga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118707 przez luska
hej kobietki a co taka cisza.U nas pogoda paskudna wiec niedziele leniwie spędzamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118786 przez mala_czarna
Czesc! Dawno się nie odzywałam, ale co nie znaczy, że nie śledzę Waszych losów.

Adiafora - tak już jest że im więcej człowiek wie, tym więcej się martwi, bo jest bardziej uświadomiony. Musisz być dobrej myśli. Zleci szybko a bedziesz dzidzie tulic w ramionach. A kazda z nas w ciąży musi swoje się wymartwić. Tak więc nie jestes sama! Głowa do góry!

Lilian35 - najwyższy czas by rodzice zrozumieli, że nie jesteś już dzieckiem. Dacie sobie radę, trzeba tylko ostro wziąść byka za rogi i będzie dobrze :)

Karbik - z tego co wiem, to badania są płatne gdy się je robi przed ciążą. W okresie trwania ciąży są bezpłatne.
Rodzice zareagowali tak bo sie martwią. Ale kochana Ty nie bierz sobie tych słów do serca. Najważniejsze by dzidzia była zdrowa. A jak się urodzi to zobaczysz, że z tej radosci będą to maleństwo po pupci całować.. U mnie w rodzinie były bliżnieta. Dlatego nie mogłam sie doczekać pierwszego usg, by sie naocznie przekonać... Okazało się że jest jedno malenstwo.
Co do kremow to ja aktualnie uzywam balsamu z Garniera do bardzo suchej skóry i oliwki Bambino (naprzemian). Mam zamiar zakupic sobie jakią konkretny specyfik.. zaszkodzić nie zaszkodzi a pomoc moze :silly:

Luśka - no to rzeczywiscie z zaskoczenia roddziców wzięłaś :lol: Chciałabym zobaczyć ich mine..heheh wspomnienia niezapomniane - wierze ;) Brzusio - piękny. U mnie tez juz widać ale wydaje mi sie ze mam troszke mniejszy. Ale to pewnie zalezy od koloru ubrania.

Rojku - mnie na pierwszej wizycie (ok6 tydzien) badał na samolocie. Nic tam specjalnie nie zobaczył, chyba uwierzył mi na słowo. A na drugiej wizycie (9 tydzien) zrobił usg i juz malenstwo do nas pomachało :) a badania ginekologicznego nie było. Szczerze mówiac to nie lubie tych badan samolotowych, bo potem mam jakies kłucia..

Magda M, Karbik - na swoim najlepiej :) Mieszkalismy wczesniej u tesciów - było nam dobrze, ale na swoim ma sie wiecej prywatnosci :) mozna sobie np całą niedziele lezec w łózku nago :silly: bynajmniej teraz bo jak sie słoneczko urodzi to wiadomo ze już nie wypada malenstwa gorszyc :P heheh :D

Agnessa - bede trzymac kciuki aby prognoza Twojej ginki sie nie sprawdziła. Odżywiaj sie dobrze, staraj sie wypoczywać. Nie denerwuj się, relaksuj sie. Będę trzymac kciuki by Twoje malenstwo sie dobrze rozwijało.
Powiedz mi co dokładnie powiedziala Ci ginka. Dlaczego niby żle sie rozwija? Za małe malenstwo? Ile ma mm i w ktorym tygodniu robila pomiary? 3maj sie cieplutko i bądz dobrej mysli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl