BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 11 miesiąc temu #107248 przez mala_czarna
Rojku zmiany nastrojów - od euforii po furie (oczywiscie troche przerysowałam :silly: ) hehe co robią z człowiekiem hormony :lol: Ja tez sie nie odchudzam ale czasem wybiegam w przód myslami.
Dopiero zaczelismy sie starac a tu juz 2 miesiąc... eh czas leci. =} te suwaczki wskazują o jeden tydzien mniej niz w rzeczywistosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #107251 przez agnesssa
Hej mamuśki :D Ja nadal czuje się dobrze, oczywiście objawy podobne, zmiana nastroju, od płaczu po śmiech, bolące piersi i już się martwię bo ja generalnie mam duży biust (cała jestem duża :)) i problemy z biustonoszem, a już mi są za małe, te które mam. O wagę również się martwię bo mam nadwagę i obawiam się, że w zaawansowanej ciąży będę jak taka baryłka i mam z tego powodu częste napady chandry :( ale z drugiej strony ten piękny brzuszek będzie odciągał moją uwagę od tak przyziemnych spraw :D Mam tylko nadzieję, że po urodzeniu dzidzi nie zostanie mi dużo więcej :D

Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda piękna i spędziłam chwile wygrzewając się na słoneczku a jak mąż wróci z pracy to na pewno spacer go wyciągnę :D






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107318 przez rojku
Agnessa ja też jestem duża i dużobiuściasta. Ze staników piersi mi się wylewają :) i już patrzę na większymi stanikami. Jak do tej pory kupowałam 75G/80FF a teraz już sama nie wiem i zastanawiam się kiedy piersi przestają rosnąć?
A tak w ogóle to wyszły mi nieciekawe badania moczu, muszę czem prędzej się udać do ginekologa. Ale postanowiłam nie zasięgać informacji u dr Interneta i się nie martwić, bo takie interpretacje samodzielne to mogą człowieka wprowadzić w dół.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107419 przez agnesssa
Rojku absolutnie się z Tobą zgadzam zaczekaj na opinię lekarza bo teraz nie czas na denerwowanie się :) dlatego ja z badaniami czekam na ostatnią chwilę żeby wyniki odebrać przed samą wizytą u ginekologa :) W ubiegłym roku internista na podstawie wyników badań stwierdził u mnie chłoniaka i tak mnie przestraszył, że tylko deprecha, a tu hematolog spojrzał w te wyniki i stwierdził, że kompletnie nie rozumie diagnozy lekarza rodzinneo i tylko się śmiał, więc nawet lekarze nie zawsze powinni się wypowiadać jeżeli to nie ich broszka.

Tak więc nie przejmuj się!!!! Na pewno wszystko będzie dobrze :D 3mam kciuki :*






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107472 przez ewelina_12
Witam w piekny czwartkowy dzień :)

Dziewczyny czy też macie bóle w podbrzuszu? Pewnie maleństwo zaczyna rosnąć.....
Ja w przeciwieństwie do Was mam mału biust więc ciesze się z jego wzrostu, na razie to więcej mnie pobolewa, ale pewnie hormony zrobia niebawem swoje.

Z niecierpliwością czekam na poniedziałkową wizytę u gin.

MIłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107480 przez agnesssa
No właśnie mnie też pobolewa i strasznie się tym martwiłam, ale skoro nie jestem jedyna to mi ulżyło, mój mąż cały czas się śmieje, że panikuje i że to na pewno normalne zmiany w moim ciele zachodzą. Zresztą zawsze byłam wyczulona jeżeli chodzi o podbrzusze, czułam dokładnie kiedy mam owulację i byłam bardzo wsłuchana w mój organizm. Myślę że nie powinnyśmy się obawiać i wszystko jest ok :D






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107509 przez Dorciaition
Dziewczynki bóle w podbrzuszu to normalka. Wszystko tam rośnie, dzidzia też, więc się rozciąga. Z tym, że jak będzie mocno Was bolał, to śmigać do gina :) Trzymajcie się dziewczyny!


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107526 przez ewelina_12
Zapewne naczyna maleństwo się rozpychać i zaczyna dawać o sobie znać :)
















Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #107559 przez krzymina
cześć dziewczyny,ja mam termin na 23 grudnia i też mam bóle w podbrzuszu i to nieraz bardzo silne szczególnie w nocy,myślałam że to może przez ogromne nerwy jakie ostatnio mam ale lekarz powiedział że to normalny objaw

a co do piersi to mi w ciągu kilku dni urosły o jeden rozmiar,jak tak dalej pójdzie to będę je na taczce przed sobą wozić :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107561 przez agnesssa
No właśnie w nocy najbardziej, mnie aż budzą ze snu. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że to normalne :D






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107571 przez krzymina
No mnie też budzą ale doktorek mówi że Pan fasola robi sobie miejsce :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107594 przez Dorciaition
Haha, na taczce- dobre :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107598 przez Agusiak
Witajcie Przyszłe Grudniowe Mamusie :kiss:

Serdecznie Wam gratuluję i życzę aby cały okres ciąży był dla Was czasem pełnym radości i spokoju, pozbawionym niepokojów i zmartwień :)
Dbajcie o siebie i zdrówka dla Was i Maluszków Kochane :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107611 przez krzymina
dziękujemy! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107617 przez MagdaM
agnesssa ja tez jestem osoba z nadwaga tylko malym biustem. I w I trymestrze schudlam 2,5kg a teraz przybylo mnie niecaly kg wiec spokojnie, nie musisz byc wcale chodzaca barylka :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl