BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

13 lata 5 dni temu #104191 przez aska27
gratuluję Wam dziewczyny :) czas ciąży, oczekiwania minie Wam na pewno niesamowicie szybko :blink: oby ten czas był cudowny :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #104259 przez agnesssa
oczywiście zaczęłam czytać wszystko co możilwe na temat ciąży a najbardziej mnie interesuje tydzień po tygodniu jak się rozwija dzieciątko :D i tak w 9 tc (czyli podczas mojego kolejnego badania usg):
dziecko osiąga długość 2 cm. Rozwój soczewki oka dobiega końcowi, dziecko zaczyna wykazywać wrażliwość na dotyk. Grzbiet prostuje się, a ogon stopniowo zanika. W dalszym ciągu kształtują się mięśnie, szczęka, żuchwa, a żebra i kręgi kostnieją. Zarasta podniebienie.
No i serduszko oczywiście też, nie mogę się doczekać tego uczucia :D
Jeżeli jesteście listopadowe mamusie to znaczy że już to znacie :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #104267 przez Dorciaition
Znamy, znamy. Cudowne uczucie. :) Powodzenia kochane


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #104317 przez madziaska
Agnessa ja koncowka listopada i wizyte mam jutro, wiec juz nie moge sie doczekac bicia serduszka mojego malenstwa ;) U gin bylam 3 tyg temu i byl malutki pecherzyk...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu - 13 lata 3 dni temu #104479 przez agnesssa
Madzia powodzenia :D No właśnie ja też na razie widziałam malutki pęcherzyk :D Dzisiaj w nocy obudził mnie straszliwy ból brzucha i się straszliwie przeraziłam, ale po chwili ustąpiło i nie było żadnego krwawienia więc mam nadzieję, że to była jakaś niestrawność. A jak Wy się dziewczyny czujecie? Macie mdłości?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #104789 przez mala_czarna
Agnessa gratuluje :) obie jak narazie przyszłe grudniowe mamusie. Ja strasznie sie cieszę. Na początku nie mogłam uwierzyc że takie szczęście mnie spotkało :). Długo sie starałaś o dzidzie?
Ja czuje się bardzo dobrze. Nie mam mdłosci, ani zawrotów glowy. Czasem jestem senna, ale zawsze byłam śpiochem :) biust mam troche opuchniety i bolesny. Co do dolegliwosci gastycznych, to od samego początku miałam gazy. Hehe strzelałam jak z karabinu :lol: ostych bóli nie mam, czasem mnie lekko zakuje. Żadnych plamien.
Nie pracuje, odpoczywam, spaceruje. Teraz kobiety maja słabe organizmy i powinny w ciazy wyjatkowo o siebie dbać.

Doracion cieszę sie ze zaglądasz do grudniówek. Mam nadzieje że mdłosci Ci już tak nie dokuczaja. U mnie bez zmian. Powiedzielismy rodzinie, zreszta i tak by sie wydało. Tesciowa jak tylko mnie widzi to sie pyta "Głodna? A moze byc cos zjadła?". No i nic mi nie wolno. Jak cos opowiadam to "nie pokazuj, bo w ciazy nie wolno" - az do przesady. A czy cos wolno? hehehe :silly: :lol: Ciąża to nie choroba :woohoo: a dziecko to inwestycja długoterminowa :lol: ale za to jaka kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #104792 przez Natka
Ale ten czas leci juz grudniowe mamusie mamy 2011 :)

Dziewczyny gratulacje i uwazajcie na siebie :kiss:

Ja termin mialam na 27.12 a urodzilam 29.12 2010 :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #104819 przez mala_czarna
termin terminem a dziecko samo wyznacza czas nadejscia :) ja sie smieje bo nam wypada teramin 6 grudnia w Mikołajki a to jest dzien kiedy mój mąż mi się oświadczył :) Niewiadomo dokonca kiedy, a moze byc nawet pod koniec listopada w urodziny tatusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu - 9 lata 2 miesiąc temu #104933 przez agnesssa
Właściwie to patrząc ile czasu się pary starają to nie długo, bo od kwietnia 2010 próbowaliśmy, a jeszcze w styczniu się okazało, że miałam prolaktynę za wysoką i już całkiem się zmartwiliśmy, ale po odpowiedniej dawce leków pomogło i oooo jesteśmy szczęśliwi na maksa :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #105029 przez mala_czarna
Agnesss to teraz musisz sie oszczedzac, odpoczywać. Pracujesz czy siedzisz w domciu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #105138 przez agnesssa
Jak do tej pory pracowałam na 2 etaty, ale teraz zrezygnowałam z jednej pracy. Niestety nie mogę zrezygnować z drugiej, ale staram się oszczędzać :D A jak u Was pracujecie czy odpoczywacie łądnie? :D






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #105149 przez różyczka
Hej dziewczyny :) GRATULACJE!!! Superrr czas przed Wami :woohoo:
Ja dziś zaczynam 27 tydzień a nadal pamiętam wszystko z poczatku ciązy (a najbardziej mdłosci niestety, aż do końca 3 m-ca).
Ja pracuje do tej pory i jeszcze ani razu nie bralam L4 choć termin porodu mam na lipiec i zaczynam myśleć żeby tak od połowy maja już jednak dać sobie na luz :) Ale osobiście uważam, ze jesli nie ma przeciwskazań oczywiście to w pracy szybciej leci czas :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #105203 przez agnesssa
Zgadzam się z Tobą Różyczka :D Ja niestety mam astmę, i wolę nie ryzykować a jak na razie to bardziej pracuje w domu więc w zasadzie nie jest źle :D nie narzekam na pracę, tym bardziej że spędziłam w domu 2 całe dni bezczynnie i myślałam, że zwariuje :D






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #105222 przez rojku
Mala_czarna dopisuje się do Ciebie :) termin mam na 4 grudnia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu - 13 lata 2 dni temu #105756 przez mala_czarna
To świetnie Rojku że coraz wiecej przyszłych grudniowych mam :) Teraz to do grudnia wydaje sie tak daleko, ale napewno szybko zleci :) i bedziemy szczęśliwymi mamami :lol:
Dzis leniwa niedziela :) po południu znajomi wpadli na kawkę.
Dziś mam straszne wzdęcia. Bardzo mi to przeszkadza, bo czuje sie ciężko - jakbym miała eksplodować.Macie jakies sposoby na wzdęcia? Dodam, że dzis znajdłam pół udka pieczonego, młode ziemniaczki i gotowaną marchewkę; troche soku Kubuś, ze 3 ciastka przy herbatce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl