BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 11 miesiąc temu #108661 przez ewelina_12
Mam jeszcze do Was pytanie czysto techniczne, gdzie zamieszczacie swoje suwaczki na blogu żeby były widoczne przy każdym wpisie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108685 przez rojku
żeby dodać suwaczek wchodzisz na swój profil i w Ustawieniach forum jest Twój profil i tam na samym końcu jest podpis. Tam wklejasz kod suwaczka.
Ja dziś idę na wyniki posiewu moczu :\ Mam nadzieję, że bakterie jakieś super groźne nie wyszły. Ale wyczytałam, że zapalenie pęcherza ma 10% kobiet w ciąży i to bardzo często nawracające. Nie wiadomo czy nie będę musiała brać antybiotyku :(
Mam nadzieję, że jakoś inaczej to se da wyleczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109098 przez ewelina_12
Rojku dziękuję za poradę, już sobie zainstalowałam suwaczek w podpisie.

Dziewczyny, jak długo planujecie pracować?
Bierzecie jakieś witaminki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109133 przez rojku
Ja planuję pracować tak długo jak będę mieć siły :)
Co do witaminek, to żadnych nie biorę, tylko kwas foliowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109152 przez luska
Witam po świętach.Jak dobrze , ze już po....;)
Pewnie z 2 kg mam do przodu .Masakra obżarstwo straszne.A miałam w miarę z rozsądkiem jeść , żeby znowu nie przytyć nie wiem ile.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109158 przez luska
Dziewczyny mam pytanie do was.Bo mnie do dłuższego czasu meczy żołądek czy to może być od ciąży.Boli mnie strasznie a zwłaszcza wieczorem.Nie chce nic łykać ale czasami to ledwością powstrzymuje.a druga sprawa to bol podbrzusza i kucie w jajniku.Od jakiś 2ch dni .Martwi mnie to strasznie bo 20 byłam u lekarza wszystko było oki a tu teraz ten ból..........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109167 przez rojku
luska też miałam dziś tak jakby mnie jajnik bolał, ale ponieważ ból nie utrzymywał sie długo, to mam nadzieję, że wszystko dobrze. A parę dni temu bolał mnie cały dzień żołądek i przypisałam to ciąży, wydaje mi się, że wszelkie dziwne rewolucje teraz z przewodem pokarmowym to "wina" ciąży :)
Jeśli chodzi o kg to ja wolę się nie ważyć. Zanim zaszłam w ciąże miałam się wziąć za dietę, ale akurat zaciążyłam, więc z odchudzania nici przez jakiś czas... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #109232 przez mala_czarna
Ja uważam, że najważniejsze aby dziecko było zdrowe. Nie nalezy sobie niczego odmawiać :) bo to dla dzidziusia aby rosło. Nie martwmy sie na zapas. Diety na bok i cieszmy sie tym wyjątkowym stanem :) Ja jestem najszczesliwsza :) Bo najcudowniejsze uczucie to nosic w sobie zycie :woohoo: :lol: pamietam ze dopiero co sie stralismy a tu juz poczatek 3 miesiąca... Poprostu nadszedł ten dzien i stwierdzilismy ze chcemy miec dziecko i sie udało :) Moj mąż się zdziwił że tak szybko sie udało. Teraz chodzi dumny jak paw i mówi: "jeden strzał i jest dzidzia - ma sie tą dwururkę :lol: " A tesciowa juz powoli traciła nadzieje na wnuka/wnuczkę. Nasze malenstwo bedzie pierwszym wnuniem w rodzinie :kiss: Radości co nie miara!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109350 przez agnesssa
W mojej rodzince to również pierwsze wnuczątko, i cała rodzina wariuje :D
Dziewczyny czy mocno boli was głowa? Mnie cały poniedziałek tak mocno bolała, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić, jako, że tylko apap można brać a na mnie on i tak nie działa to w ogóle nie brałam leków, macie jakieś sposoby na ból głowy?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #109618 przez mala_czarna
Na ból glowy Agnessa to nie wiem, jak nie byłam w ciazy to proszka łyknęłam i po krzyku. Albo czoło posmarować amolem ale nie wiem czy w ciazy wolno amol bo on na alkoholu wiec chyba nie...


Luśka brzuch często boli, dzidzia rosnie, macica sie powieksza i dlatego brzuch boli. Mnie tez jajniki czasem zakuły. Jeżeli brzuch bardzo mocno boli to nalezy udac sie do lekarza. Lepiej na zimne dmuchać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109625 przez Dorciaition
Dokładnie lepiej dmuchać na zimne. Choć w ciąży jest tak, że ciągle coś kuje i pobolewa. Jeśli jest to mocny ból to koniecznie do gina, ale lekki to normalne. Tak jak Mała- Czarna mówi wszystko "tam" rośnie wiec musi troszke poboleć ;)

Trzymajcie się dziewczyny :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109660 przez baby_55
Dziewczyny można brać spokojnie paracetamol a na ból głowy to np amolem skronie posmarować, też jest to bezpieczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109770 przez rojku
Oj babeczki co za dzień!
Taaaki długi - wróciłam o 19 z pracy
Taaaki niefajny - dyrektor dziś mi powiedział, że od września musi mi zmienić warunki pracy. Będę miała mniejszą ilość godzin :( A ja miałam nadzieję, że się w kocu załapię w jednej szkole na pełny etat i nie będę musiała śmigać między szkołami tak i z powrotem.
Poza tym odebrałam wyniki posiewu - już wiem co mi siedzi w pęcherzu, więc w pon. kursuję do lekarza żeby się mną zajął dobrze.

Poza tym cały dzień wchłaniałam wszystko co mi na drodze stanęło :) i teraz jestem balon :huh:

Piszcie piszcie dziewuszki, bo lektura waszych postów bardzo umila czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109908 przez mala_czarna
Dzień dobry dziewczyny! Ja dzisisaj taki ranny ptaszek - mąż mnie obudził jak jechał do pracy i koniec, po spaniu. Co u Was? Ja mam dzis wizyte u dentysty :S na samą myśl mnie skręca...ale damy radę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109914 przez luska
hej kobietki dzięki za odp.Fakt najlepiej chuchać na zimne tym bardziej ze w poprzednich 3 ciążach brzusio nie bolał.Do gina muszę przedzwonić.
Mała czarna nie zgodzę się , żeby jeść wszystko na co ma sie ochotę.Ja tak robiłam w pierwszej ciazy .efekt taki , ze jestem zalamana.9kg na plusie.Brzuch okropny i to do tego stopnia , ze juz sie zdecydowałam na liposukcje po tej ciąży.
A na bol głowy tez polecam amol:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl