BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 9 miesiąc temu #717219 przez Agusiak
dzień dobry dziewczyny :)

oleczka kurcze to niefajnie z tymi skurczami. Nawet nie strasz że coś się zaczyna bo to rzeczywiście za wcześnie. A może weź no- spę i odpocznij, nic nie rób, nie gotuj dziś i może przejdzie. A w razie czego jedź na IP.

Witaj Kasiaaa miło nam, że dołączyłaś i gratuluję synka :) A imię macie już wybrane?

Musisz skopiować kod suwaczka a następnie, wejść w profil, potem znowu chyba w mój profil i na dole jest PODPIS, tam wklejasz kod suwaczka i zatwierdzasz :)

U nas od rana słonko ale w nocy było o wiele przyjemniej i lepiej się spało :)

Miłego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717241 przez Anecia225
OleczkoTy moze poinformuj Lekarza bo to za wczesnie Lepiej niech siedzi Niusia mala.
Kasia MIlo Cie u NAs widziec
Agusiak jak tam zacyzna sie dzien u nas cieplo od rana ja budze sie 6,30 Maz wychozi ja wstaje wrrrr nie moge spac bo wszystko slysze jak CHodzi... i juz golabki sie dusza i zupka ogorkowa

Wlasnie Kochane Kolezanki podajcie Imione Dzieciaczkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717249 przez Kasiaa
Tak imię juz wybrane Wojtuś będzie:)
Agusiak dzięki mam nadzieję ze dam rade z tym suwaczkiem:)
Anecia widzę ze nie jestem sama z tym rannym wstawaniem... tez budze sie jak mąż wstaje do pracy i juz pózniej nie moge zasnąc, chociaż w dzien czasami sie prześpię chwilę. Chociaż cięzko bo obok mojego bloku buduja nastepne osiedle i ciągle slysze koparki itd...:/ a teraz jak jest tak gorąco i sucho dodatkowo pełno kurzu wszedzie od tego....:/

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717256 przez nuśka09
Dzień dobry :)
Kasiaaawitaj :) gratuluję chłopca :)
oleczkakochana odpoczywaj dziś bo to przecież duużo za wcześnie. Tak jak pisze Agusiak połóż się może przejdzie a jak nie to od razu jedź do szpitala!
Anecia ja mam w suwaczku imię :)

A u mnie dziś zmiana planów ;/ poszłam rano zaprowadzić Marysię do przedszkola a tam miłe panie mówią że jak nie mam kwitka przelewu to mi nie przyjmą dziecka. To im mówię że ja nic nie wiem i że jestem siostrą i że mama im doniesie po południu jak będzie małą odbierać a te że nie . No to dzwonię do mamy a ona do mnie że tydzień temu im już płaciła i że ma przy sobie ten kwit no a ona nie jest w stanie się zwolnić żeby tylko przywieźć to a ja nie będę bo jakieś gówno jechać całe miasto... No to dałam mamie do tel jedną z tych miłych pań i mama do niej mówi że przy odbiorze Marysi da im ten świstek a ta że nie bo musi teraz i że ona nie przyjmie dziecka. No jak się
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no ale przecież nie zostawię dziecka przed przedszkolem. A jeszcze najlepsze jest to że nie dali informacji o tym że będą wymagane te zasrane kwity!
ehh
D. jeszcze śpi ale jak się obudzi to oczom wierzył nie będzie :P Na szczęście Marysia jak jest sama to jest grzeczna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717263 przez Anecia225
Kasiu oj tak kurde ja nie potrafie spac jak ktos lazi po mieszkaniu i na gorze u sasiadow tak samo ja taka czula jestem Moj MAz to nie drgnie jak ja wstaje i stukam w kuchni a ja to noge z lozka wezmie i juz wiem... hiuhhihii
nuśka
Kochana Maksiu Ladne Imie tez mi sie podoba ale za duzo u nas tego imienie Tymoteusz tez mi sie POdoba Ale bedzie Alanek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717265 przez Anecia225
A co do tej przedszkolanki nie dopisalam no smiechu warte kur** co za ludziska Masakra oj jak bym miala ten kwitek ja bym juz z nimi zaczela by sie nauczyli Nusia ty pracujesz czy corcia chodzi bo chodzi bo toc to szok co z dzieckiem zrobic jak sie idzie do pracy w mojej pracy nie szlo sie dogadac wiec juz bym poszla na bruk gdybym nie doszla do pracy szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717275 przez Kasiaa
Nuśka: dziekuję:) Kurcze strasznie bym sie wkurzyła zreszta tak jak TY.... tym bardziej ze ja teraz taka nerwowa sie zrobilam .... Ale te przedszkolanki ... masakra....

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717276 przez oleczka86
Kurcze dziewczyny jakaś masakra z tymi skurczami położyłam sie i na chwilę sie uspokoiło ale mała wstała więc też musiałam wstać i coś porobić i zaś sie zaczęło :( czekam na męża i pojade do szpitala bo i tak dzieci nie mam teraz z kim zostawić. No ale nie mam ani krwawienia ani nic więc może to te przepowiadające może są takie mocne z racji że to trzecia ciąża ale pojade sie upewnić że wszystko gra.

Witam nową mamę gratuluję synka ja właśnie chciałam mieć drugiego a będzie dziewczynka. A co do imienia to są trzy typy jeszcze sie zastanawiam Kamilka Justynka Hania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717281 przez Anecia225
Oleczko staraj sie teraz Niuni nie dzwigac czekaj na Meza a Niunia niech sie zajmie czyms narzucaj zabawek czy co bo to niebezpieczne ale bedzie OK Kochana
Kasia to Twoje pierwsze dziecko ja z Synkiem Spokojna z Corcia bardziej nerwowa bylam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717287 przez Kasiaa
Oleczko to przepowiadające miejmy nadzieję ale musisz byc ostrożna i nie dzwigac Malej tak jak pisze Anecia... I najważniejsze zeby nie wpaśc w panike...
Anecia tak to moje pierwsze dziecko, ale takie nerwy miec( staram się uspokajac ale taka huśtawka nastrojow ze.... czasmi się zastanawiam jaki on bedzie znerwicowany...:/

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717290 przez Kasiaa
ja jak napisalam .... przepowiadajace ale nie porod jeszce...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717291 przez oleczka86
No właśnie tak zrobiłam rozłożyłam koc pełno zabawek puściłam bajkę i leże tu koło nich dam znać później co i jak, dzięki za wsparcie.

Pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717296 przez nuśka09
Aneciato o siostrę chodziło ;) Maks będzie moim pierwszym dzieckiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717299 przez Elusia
Hej dziewczyny:) winy narzeczonego wybaczone bo jak wrócił to przez godzinę czytał brzuszkowi:) tzn Ignasiowi:)
Oleczka oby to nie był już poród!zgadzam się z Agusia-odpoczywaj dziś ile możesz:*
Kasia witamy ciebie i synka Wojtusia:)
U nas też dziś gorąco ale ja chcę dokupić resztę rzeczy dla maluszka bo mnie męczy to, że nie mam ich skompletowanych i w ogóle już się pogubiłam ile czego mam mieć :( pomożecie?
Chcę żebyście wzięły pod uwagę fakt,że Ignaś jest 2 tyg mniejszy i mi doradziły ile czego mam po kupywać(tak już do 6m-cy). Bo jak na razie to mam tak(pisze tak jak jest na metkach):
Body krótki rękaw: 5x 50/56, 56/62, 2x 56, 3x 62/68, 3x 68
Body długi rękaw: 1x 50/56, 1x 56, 2x 62, 4x 62/68
Pajacyki;1x 50, 2x56, 2x 56/62, 1x 62
Koszulki krótki rękaw; 1x 62
Koszulki długi rękaw: 1x 50, 1x 56, 3x 62,
Sweterki: 1x 50, 2x 56, 1x56/62, 1x 62
Spodenki: 1x 56,
Czapeczki;3 + 1 gruba
Rękawiczki; 2 pary + 3 takie skarpetki na rączki
Skarpetki; 11 par + 3 grubsze pary- bambosze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717306 przez Anecia225
Nuska a to przepraszam zle musialam przeczytac hihiiih ale pomimo wszystko to zachowanie ich nie ma granic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl