BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 9 miesiąc temu #717684 przez P@ul@
Dziewczyny jutro idę na wesele do kuzynki, a tak mi się nie chce, że nawet sobie nie wyobrażacie. Właśnie miałam paznokcie malować, ale lenia mam i nie chce mi się za to zabrać, chyba będę to robić jutro przed samym wyjściem... Masakra :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717686 przez ewe88
Kochaniutka w takim razie baw się dobrze :) A zazwyczaj jak się nie chce iść to jest fajnie. Po weselu na pewno powiesz, że impreza była świetna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717693 przez Anecia225
Paula bedzie dobrze choc ja ci powiem ze mi tam tez do nikogo wychodzic sie nie chce mi tam dobrze w Moim Domku :D w ciszy i spokoju czy sprzatam czy gotuje czy dizergam ;d najlepiej mi :D ale zycze jutro udanej zabawy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717701 przez Agusiak
hej dziewczyny, widzę że najwięcej produkujecie w godzinach popołudniowych a ja akurat mam wtedy najmniej czasu :( bo się wszyscy do domu schodzą :)

Zaraz idziemy kąpać młodą.

Dziewczyny nic się nie przejmujcie, nam nie przeszkadza że rozmawiacie o cukrzycy i diecie, dobrze, że jesteście we dwie i macie się kogoś poradzić bo nam to ciężko byłoby coś w tej kwestii pomóc.

nusia powiem Ci że to jakieś totalnie beznadziejne przedszkole, a długo już tam dzieci chodzą?
Ja to bym od razu dzieci stamtąd zabrała a jeszcze odpowiednią opinię wysmarowała na necie :angry: Hańba, normalnie dla takiej placówki!!!!!

Z chłopami to ciężko jest i chyba nigdy lekko nie będzie, bo oni mają jakiś zaburzony tok rozumowania, ale to już są tak obciążeni przez naturę :P :P Mam nadzieję że dojdziecie do porozumienia :)

Dobra lecę bo się młoda już drze ze zmęczenia, ale oczywiście w dzień nie uśnie :dry:

Anecia czapa boska :)
Elusia a w jakim wieku jest Twój podopieczny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717708 przez Anecia225
Agusiak to wpadaj tu do nas jeszcze :D po kapieli Niuni niech kladzie sie i LULKu hihiiiih
dziekuje za komentarze czapeczki teraz robie sowe nie wiem jak wyjdzie ale widze ze jest szal na sowy wiec sprobuje i ja a ta to taka z nudow zrobiona chyba ja pozmieniam troszke pododaje cos choc ja wole dla swego synka proste takie bez jakis tam specjalnych wzorow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717715 przez Anecia225
ewe ja zalozylam nowy watek cukrzyca ciazawa ale nikt tam nie pisze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717725 przez nuśka09
Agusiak Zosia tam chodzi 3 lata teraz 4 będzie a jakieś 5 lat temu brat tam chodził. Znają mamę i nigdy nie było takich problemów. Ale okazało się że mieli mieć jakąś kontrolę dziś dlatego takie jaja. No spoko kontrola kontrolą ale tak się nie robi.
Co do zmiany niestety nie ma opcji bo to jest najbliższe przedszkole i najbardziej po drodze inne jest 3 osiedla dalej i zupełnie by zreorganizowało plany zaprowadzania i odbioru :dry:
No cóż...
Co do facetów zgadzam się w 100% z Tobą:P
Mój po jakimś czasie milczenia zaczął się przymilać ale się nie dałam. Zawsze wtedy odpuszczam ale nie tym razem. Wyszłam z psem a ten w tym czasie zmienił pościel( co ja planowałam zrobić) myślał że może pochwalę ale ja nie. i wkurzył się że nie odzywam się do niego więc zaczął stękać i jękać. teraz poszedł spać. Trudno. Powiem Wam że u mnie foch trwał zawsze 5 minut ale tym razem niech się trochę pomęczy:P
Paula
życzę udanej zabawy jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717742 przez Agusiak
Jestem, młoda wykąpana, baja przeczytana i dziecina ululana :P Powiem Wam, że dziś już miałam dość, a jeszcze teraz wieczorem odwaliła taką histerię że ręce opadają :dry:

nusia to tym bardziej ogromne chamstwo z ich strony, że tak się zachowali skoro dobrze znają dzieci i Twoją mamę już od tylu lat. Nie do pomyślenia dla mnie, ja bym tego tak nie zostawiła, ale ja to straszny nerwus jestem a to niedobrze bo czasem lepiej ugryźć się w język czego ja nie potrafię :( :silly:

Ja oglądam Gorączkę Sobotniej Nocy na TVN7 :lol:
A jutro idziemy z mężusiem do kina a rodzice wykąpią i położą młodą spać :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717745 przez Anecia225
Agusiak ale super ja od 8 lat z Mezem nigdzie nie bylam bo u mnie nie MA komu popilnowac dziecka obca kolezanka pilnowala by wyjsc na dyskoteke jakas np.
Ej A co z Oleczka cos cicho/??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717760 przez nuśka09
Agusiak ja bym pewnie zrobiła podobnie jak Ty. No ale mama zrobi po swojemu. Jutro osobiście pójdzie sobie porozmawiać z dyrektorką.

ojj zazdroszczę Ci jutrzejszego wieczoru :) a na co się wybieracie?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717762 przez Agusiak
dziewczyny idziemy na Jeździec znikąd czy jakoś tak.
Jak dla mnie to totalnie nic w kinie nie ma, no ale dostaliśmy bilety otwarte do kina od rodziców więc na coś trzeba iść :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717769 przez nuśka09
no to pewnie że trzeba korzystać ;)

My planowaliśmy w tym miesiącu jakiś wypad albo Piwniczna na 2 dni albo Wrocław na 1 dzień no ale zobaczymy jak wypłata przyjdzie. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717771 przez Kasiaa
ANECIA czapeczka jest boska:)
KARO: a kupiłam ten prenatal GripCare w aptece i on jest polecany jako dobry zestaw witamin przeciw przeziebieniu i grypie i jest absolutnie bezpieczny specjalnie z myslą o kobietach w ciąży
www.prenatale.pl/produkty/preparat-na-ob...zy-prenatal-gripcare
To dobrze ze się lepiej czujesz, weż do mleka z miodem ząbek czosnku to tez pomaga :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717773 przez Agusiak
chyba się za wcześnie pochwaliłam :( ten film jest w pasujących nam godzinach tylko w cinema city a bilety są do Heliosa :( A nic innego nie ma wieczorem co by nas ciekawiło, więc chyba pójdziemy jednak w inny dzień, najlepiej weekend. Wszystko przez T bo tak dupiato pracuje do 18 że jak wraca to już nic nie można zrobić :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717781 przez nuśka09
Kurcze Agusiak to nie fajnie ;/ mój też tak kijowo pracuje bo 12 h od 6 do 18 no ale za to ma w dużo wolnego. może w akurat w weekend coś fajnego zagrają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl