BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 9 miesiąc temu #717307 przez Anecia225
Elusia alez Ty zaopatrzona uuuu ja czesci tego nie mam masz juz duuuzo polarek jakis czy kombinezon i juz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717324 przez Agusiak
oleczka też pomyślałam sobie że to może jest spowodowane tym że to 3 ciąża i że odstęp pomiędzy tą i poprzednią jest niewielki więc tym bardziej musisz to skontrolować. Być może tak odczuwasz te przepowiadające ale może też to zbyt duże obciążenie dla Ciebie i lepiej sprawdzić co jest grane, bo czasu jeszcze sporo mamy.

nusia zapytaj się tych miłych Pań albo najlepiej od razu dyrekcji czy zwrócą Wam kasę za ten jeden dzień nieobecności siostry. Patałachy jedne :angry: :angry:

Elusia kochana trudna sprawa, heheh jak widzę te cyferki to już mi się wszystko miesza ;)
Maluszek teraz mniejszy ale może jeszcze nadrobi a te USG to też różnie pokazują. Rozmiaru 50 kup dosłownie kilka sztuk, jak będzie malutki to ktoś Ci dokupi w między czasie ale rozmiar 56 powinien być dobry bo lepiej żeby dzidzia miała nieco luźniej, tym bardziej że same zobaczycie jak czasami trudno dziecko "upchać" w pewne ubranka.
U mnie najwięcej będzie bodziaków, półśpiochów, pajacy, kilka sztuk jakiś rozpinanych bluz lub kaftaników i kilka ciuszków na tzw wyjścia ;)
Ale liczbowo to jeszcze nie jestem w stanie podać ;)

Dziewczyny ja w pierwszej ciąży byłam MEGA nerwowa, aż czasami byłam tymi nerwami wykończona. Najgorsze, że po porodzie mi nie minęło i w końcu dla dobra szczególnie córci poszłam do lekarza. Okazało się ze mam lekką nerwicę i skłonności depresyjne i dostałam tabletki. To było dla nas zbawienie i teraz po porodzie jak już nie będę karmić to wrócę do tych tabletek bo widzę, że na końcówce zaś mi nerwy wracają. Wnerwia mnie dosłownie wszytko :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717327 przez ewe88
Kasiaa witamy, rozgość się :) Gratulacje chłopczyka :)

Moja Córunia będzie mieć na imię Liwia :) Jakoś tak mąż wybrał a mi się nawet spodobało. U nas dziś piękna pogoda chyba wylegnę trochę na balkon :)

Anecia cukrem nie musimy się martwić wczoraj po kolacji zmierzyłam cukier mojemu mężowi i miał 139 hehe nie powiem trochę mnie to na duchu podniosło :) Także mało kto ma idealny :)

Kochaniutkie miłego dnia życzę :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717329 przez Agusiak
ewe88 imię fajne, córcia kuzynki mojego T ma tak na imię. Bardzo fajna i mądra dziewczynka :)
My mamy imię wstępnie wybrane ale na razie nie zdradzę bo jeszcze nam się może odmienić ;)

Może niech mąż zrobi profilaktyczne badania cukru i pójdzie do lekarza?
Jedna mamusia z forum też tak zbadała męża i dzięki niej wykryto że ma sporą cukrzycę, poszedł do lekarza i podjął leczenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #717332 przez alutka1011
Oleczka rany mam nadzieję że córcia sobie jeszcze troche posiedzi w brzuszku!Odpoczywaj ile się da!
Nuśka nosz k... co za baby :angry:
Witam nową mamę :)
Ja wyprawkę kompletuje od rozm.62 jedynie te co dostałam mniejsze zostawię.
A co do imienia to mąż się uparł na Dawida :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717336 przez ewe88
Agusiak ja już mojego zabrałam :) Ma wyniki jak młody Bóg ! Też chciałabym mieć takie :) Ale dziękuję za radę:)
Oleczka może to przez pogodę i zmęczenie. Więcej odpoczynku i mniej słońca na pewno dobrze Ci zrobi :) Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717339 przez Anecia225
A TY EWE Jaki masz ja wczoraj 124 po obiedzie pozniej znowu 124 dzis na czczo 99 :O to co s duzy cos za duzo sobie pozwalam chyba boje sie insuliny wiesz u nas tak podchodza drastycznie do tego w poniedzialek jade i juz sie Boje jakie mialam wczoraj caly dzien cukry ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717348 przez Agusiak
a wiecie mnie też czasem złapie taki mocny dół w dole brzucha. Ostatnio tak miałam wczoraj wieczorem, musiałam się położyć i uciskałam to miejsce co bolało. W okolicach rany po cc aż ona zaczęła mnie potem boleć. Nie wiem czy to skurcz bo nie było mi dane ich mieś, ale bolało jak cholera. Najczęściej wieczorem tak mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717353 przez Anecia225
Agusiak a ja mysle ze U Ciebie sie rosciaga skora macica brzuszek rosnie dlatego ja tak mam czasami a teraz mam codziennie w sumie klucie w dole brzucha jak sie nachyle albo pochodze za dlugo a stac stoje wiecznie bo w kuchni stoje pozniej sprzatanie wlasnie dzis juz od 6,30 daje sie obiad golabki zupka i teraz sprzatanie kurze powycieralam teraz odkurzanie ale chwile odetchne ale musze spalac cukier bo tak mi rosnie ostatnio az sie boje ewe pisz jak u Ciebie bo ja umre nadzieja w Tobie pocieszylas Mnie ostatnio ale cos malo piszesz na ten temat wiem Kobietki nie maja cukrzycy My Mamy wiec mozemy sie pdozielic co i jak bo ja to sie martwie ta cukrzyca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717362 przez Kasiaa
Ewe i Alutka dziekuję bardzo juz rozgościlam się:)
Ja wiekszośc ubranek kupilam tez na 62. Dziś wlasnie biorę sie za pranie ich... a mam pytanie czy rozek też mogę wrzucić do pralki? nic się nie pokluszczy? i jak mam welurkowe pajace tez mam nadzieję ze nie beda jakies szorstkie....

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717370 przez Anecia225
Ja rozka Kochana nie piore na balkonie przewietrze i tyle moj jest taki grubszy i boje sie ze porobi sie z NIm cos, a te welurkowe to moze recznie wypierz namocz w zmiekczajacych srodkach bo zeby zostal taki Misio :D ja prac bede we wrzesniu i odrazu ukladac prasowac do szpitala na koniec wrzesnia jednak jade na CC nie w pazdzirniku :D ciesze sie a zarazem BOJE zeby nie za wczesnie ale to lekarza decyzja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717380 przez Kasiaa
to ja też tak zrobie:) ja zaczne wczesniej to robic bo boje sie ze nie zdąze pózniej... :)
Nie bój się wszystko bedzię dobrze:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717382 przez nuśka09
Agusiak miałam ochotę im powiedzieć że za dzisiejszy dzień mają mi przesłać pieniądze na konto bo umowę podpisali na opiekę nad dzieckiem od 1.08 ale nie chciałam się kłócić bo potem takie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
mogą się na dziecku wyżywać... wiecie co się działo pod tym przedszkolem? no u nas to ja z Manią mogę zostać a jak inni nie mają z kim dziecka zostawić? no komedia....

elusia co do ubranek ja na 50 mam chyba 2 kaftaniki, reszta 56 i 62 bo dziecko raz dwa urośnie :)

Alutka Dawid bardzo ładne imię :) mój mały będzie tak miał na drugie po tatusiu :P
ale powiem Ci że Dawidki to niezłe ziółka są :P mój jak był dzieckiem to rozrabiaka ponoć straszny, a wśród znanych mi z lat szkolnych Dawidów też same rozrabiaki :P
No ale serca mają wielkie :)zresztą każdy ma swój charakter :P

Kasiaja śpioszki welurowe normalnie z resztą prałam i nic z nimi się nie podziało :) co do rożka nie wiem bo jeszcze nie wzięłam się za nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717385 przez Karo290392
Hej kochane moje !
Przeczytałam wszystkie Wasze posty ale tyle naskrobałyscie że nie wiem czy zapamiętam i dam rade na wszystkie odpisac!:)

Wasze maleństwa juz całkiem spore widze...ehh...chciałabym wiedziec ile moja małą dokładnie wazy i mierzy..no ale trzeba czekac .. na suwaczku 65 dni.. a położne mówią że wrzesien to mysle ze doczekam w niepewnosci :D

agusiakedzia
Najlepszego z okazji rocznicy ślubu! oby dalsze lata upłyneły w szczesciu i milosci-spóźnione ale szczere :*

P@ul@
Strasznie współczuje sytuacji z pieskiem :( a twój piesek to beagle tak? czy sie myle ?
Mam nadzieje ze sie znajdzie i bedzie cały i zdrowy. moze faktycznie po weterynarzach podzwon ?

oleczka
Ja właśnie przez takie skurcze ostatnio w szpitalu wyladowałam i musieli mi dac kroplówke i tabletki na zatrzymanie skurczy ( a ze zareagowałam na nie jak zareagowałam to juz inna sprawa ) a teraz musze jak najwiecej lezec i odpoczywac bo małej na swiat sie spieszy. takze moze faktycznie nie czekaj tylko smigaj do lekarza
Kasiaa
Witam nowa mamusie :) spory juz synek :)
Na którego masz termin?chyba ze ominełam posta w którym pisałas to przepraszam
Anecia
My sie wahamy nad - Vivienne Carolyne albo Lilly Carolyne
I sie zdecydować nie mozemy :)

nuśka
To z tymi babsztylami to wrecz nie do skomentowania! co by sie stało jakby do południa na kwitek zaczekały ;/

Mam nadzieje ze w miare nadgoniłam
Wiecie co ? Mam nadzieje że te Wasze trzymanie kciuków cos pomoze. jeszcze jutro składam kolejna aplikacje i w ciagu trzech dni powinnismy wiedziec na czym stoimy..ehhh... mam nadzieje ze juz bedzie dobrze..Zapalenie gardła przechodzi , byłam oczywiscie u lekarza ale powiedział ze nie moze mi nic przepisac ze wzgledu na daleki etap ciazy i ze musze to przetrwac- i kolejny raz ktoss mi powiedział ' jak najwiecej odpoczywac i duuuzo pic ' ale co ja poradze jak ja na dupie usiedziec nie moge :D
wczoraj maz kupił mi druty i wełne i powiedział ze mam dzis siedziec w domu i zabrac sie za kocyk małej :D to juz od 4 jak poszedł do pracy sobie dziergam :D
a mała dzis tak bolesnie sie rusza ze sama nie wiem jak sie ułozyc zeby było dobrze. no ale sie jej nie dziwie bo juz mało miejsca jest .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717405 przez Elusia
Hej kochane:* właśnie robię fasolkę szparagową, żeberka i ryż do tego;) nie mogę jechac po ubranka bo narzeczonemu auto teraz potrzebne. Wszystkie które mam ubranka dostałam :laugh: więc to będą pierwsze pieniążki jakie na nie wydam. To może zapytam tak: ile potrzebnych mi komplecików w każdym rozmiarze? przez komplecik rozumiem:(body krótki rękaw + body długi rękaw + pajac)albo inaczej: ile wy macie lub będziecie kupować dla swoich pociech:)
Kasia ja też właśnie chcę już mieć gotowe wszystko i tylko oczekiwać na maluszka i się nie przejmować już niczym:) dla siebie do porodu mam już wszystko, dla maluszka też, tylko skompletować te ubranka( i poprać;))+ chcę dokupić nianię elekt. i chustę:)
Nuśka tak to właśnie jest, że zamiast w przedszkolu brać pod uwagę dobro dziecka to skupiają się na jakiś pieprzonych procedurach:/ współczuję:/
Alutka też uważam że Dawid fajne imię
Karo jak fajnie, że mąż kupił ci druty i wełnę:) w końcu odpoczniesz! i się zrelaksujesz:):):):) jak skończysz pochwal się swoim dziełem:) dzięki temu miejmy nadzieję mała jak najdłużej zostanie w Twoim brzuszku:) tzn do terminu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl