BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 6 miesiąc temu #772309 przez Tośka27
Hey Kochane
Ja od poczatku stosuje Pampersa bo na Corce widzialam ze zadne inne jej nie pasowaly a co do kremiku do pupci to LInomag ale ze jest jego malo to poszlam do swojego lekarza i wypisal mi recepte na masc taka robioan w aptece na bacie linomagu i wiele innych i pasuje Synkowi jest tlusta ale i oplaca sie kosztuje 8zl i sporo jej jest,
Ej Kochane ja tez mam jakies szwy mi nikt nic nie sciagal tyko po bokach an drugi dzien w dzpitalu i mi nic nie wystaje tylko zauwazylam ze za duzo zasuwam obiadki Synus spacer zakupy i wszystko ja i z fioletowej blizny zrobila sie krwista i piecze okropnie.???? czy tez tak macie
My dzis byismy u Endokrynologa i wyniki synek mial olaboga plakal biedny godny az mnie gryzl w brode :*( jezu jak ja sie spocilam Biedak :( Jezu kiedy to sie skonczy te klucie jego :( dzis caly dzien jezdzil najpierw juz od 7 rano wrocilismy to na spacer wozkiem to znowu autem i spal i spal wpadalm tylko i go karmilam i spowrotem na powietrze.
Mam najwiekszy problem jak Ubierac Skarba jej by nie przegrzac :O
no i na widok Synka doktor mowi ze nic nie widzi by przejal tarczyce po mnie oby daj Boze wyniki pokaza.za tydzien.i spowrotem za tydzien prawie 60km do kolejnej poradni i za tydzien znowu do kolejnej znowu 60km pozniej szczepienia ach

A pisalam do was szczepiscie dodatkowo MAluszki i za jakimi Szczepieniami jestescie
Edzia Trzymaj sie Tam mocno :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772321 przez Agusiak
Tośka ja Paulinę szczepiłam 5w1 plus rotawirusy, a teraz ze względów finansowych będziemy szczepić tymi z NFZ a tylko rata wykupimy.

U nas Paulinka dostała dziś gorączkę :(
Mam nadzieję że jej przejdzie i nic się z tego nie rozwinie.

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772330 przez alutka1011
Zdrówka dla Paulinki!
My będziemy szczepić 5w1.Już mam termin na 3.12 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772375 przez nuśka09
ALutka super że już pozbyliście się kikuta:)

Tośka z tą raną to nie wydaje mi się normalne, lepiej zgłoś się do lekarza z tym jak najszybciej, ja mam już całkowicie zagojoną ranę, a też sporo ganiam ostatnio, jeszcze zaczęłam ćwiczyć i nic mi się nie dzieje...
A co do szczepień to będziemy szczepić na NFZ a jeśli chodzi o rota to zależy od kaski jak będziemy stać.
Agusiak dużo zdrówka dla Paulinki :kiss:

Jutro zostaję sama z Maksiem bo D. na 3 dni do pracy idzie. Na szczęście ma dniówki więc myślę że dam radę :P

Dobrej nocki ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772434 przez MartiO
Edzia to na tym samym wozku jedziemy :P kolo 16 bylam na ktg i po usg stwierdzenie ze malo wod i patologia :( jutro rano mam indukcje... A dzis nocka w szpitalu bez mojego czortka malego... Sorka za brak polskich znakow ale pisze z tel i mam problem z przestawianiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772598 przez Elusia
Hej kochane :) wczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacerek w chuście :lol: ! ale jestem szczęśliwa! :) synuś sobie ładnie spał, pies chwilkę pobiegał i wszyscy szczęśliwi :) pewnie wiązanie nie jest jeszcze idealne ale dojdę w końcu do perfekcji ;) była też wczraj położna i mówiła, że żółtaczka schodzi :) a Ignaś przytył 140g :laugh: w poniedziałek był ważony to miał 3260g a teraz 3400g :)
Ewe No ja właśnie tak samo przebieram i mam nadzieję, że dobrze robimy. Mój robi tyle kupek że nie idzie tego zliczyć ;) ale chociaż wiem, że zdrowy jest. Co do szwów no to mi wystawały dość mocno i mimo iż rozpuszczalne to mi położna je ładnie poodcinała i mam spokój.
Edzia kochana jakoś dasz radę :kiss: trzymam kciuki,że jak najszybciej urodzisz! :)
Alutka i Agusia ja też używam Dady i jak na razie odpukać jest ok :)a do pupki używam linomag. Fajnie, że córcie tak miło rodzeństwo przyjęły :) a i ja szczępię NFZ nie chcę tej dużej szczepionki bo uważam że taka ilość od razu dla małego organizmu to za dużo, ale to już moje osobiste przekonanie.
Agusia oby Paulinka szybko doszła do siebie!
Tosia ja bym poszła szybciutko z tą blizną do lekarza bo nie ciekawie to wygląda jak piszesz.
Nusia u nas też troszkę zimniej wczoraj było ale nie tyle by nie wyjść na dwór na szczęście :) fajnie, że Marysia polubiła Maksia :) Na pewno dasz sobie radę jak D. nie będzie :) mój wczoraj wyjechał o 4.30 a wrócił o 19.30 i jakoś cały dzień ładnie nam minął :)
Matio to mocno trzymam kciuki! Czyli już dzisiaj może będziesz miała maluszka przy sobie, skoro indukcja??:)
Alutka fajnie, że pępuś już odpadł :)
Aha Ignaś też sporo kicha i raczej to nie przeziębienie, od początku po narodzinach tak kichał i położne mówiły, że to normalne :) i czkawkę ma codziennie i to takie fest, ale na szczęście mu to nie przeszkadza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772706 przez alutka1011
Elusia no to super że spacer udany i wszyscy zadowoleni :kiss:
Trzymam kciuki za dziewczyny..Groszek też dzis do szpitala miała się położyć wiec jak dobrze pójdzie to się nam dzis dzieciaczki posypią :lol:
Mój to czkawkę ma z 5x na dzień ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772732 przez Kasiaa
Hej:)
Alutka super ze już ładny pępuszek jest:)
Elusia dobrze ze Ignaś ladnie przybiera na wadze:) i fajnie ze spacerek udany:)
Tosia tak jak dziewczyny piszą powinnas pokazac położnej albo lekarzowi ta bliznę....
Agusiak duzo zdrówka dla Paulinki.
Noc dzis moze byc Mały budzil sie co 2 godz i nad ranem biedak juz standardowo się męczył:((( do teraz kupki nie moze zrobic:/ ale śpi teraz . Zaraz moja koleżanka ma Nas odwiedzic :) wiec ciesze sie ze sie spotkamy i pogadamy:)
odezwe sie póżniej :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772737 przez ewe88
Hej kochane :)
Pępek odpadł!!!!! Jupi!!! Ale radość!!!
Tosia lepiej skonsultuj ten szew z lekarzem. Nie mam pojęcia jaki powinien mieć kolor.
Moja kruszyna śpi. Noc spoko. Nawet ja się wyspałam.
Co do szczepionek to szczepię skojarzonymi bo te na NFZ i tak wstrzykują jednego dnia. Czyli zamiast 1 wkłucia robią 5! Trochę mi dziecka szkoda. Nad rotawirusami i pneumokokami muszę się zastanowić. Jedno z tych 2 szczepień( tylko nie pamiętam które) jest bez sensu. Ponieważ szczepią przeciwko 6 szczepom a jest ich tysiące. Więc sobie chyba daruje. Jak przeczytam, która to szczepionka to napiszę.
A tymczasem miłego dnia kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772821 przez Agusiak
dzień dobry :)

Kochane dziękuję za życzenia zdrówka dla Paulinki :kiss: :kiss:

Gratuluję odpadniętych pępuszków :)

Elusia super, że spacer w chuście się udał, teraz może spacerki z pieskiem nie będą stanowiły już takiego problemu :)

MartiO, Edzia, trzymam za Was kciuki:)

Tośka dziewczyny mają rację, pokaż tą bliznę lepiej lekarzowi.
Ja się umówiłam do gina na 27.11.

Kasia udanego spotkania z koleżanką i oby kupka się dzisiaj pojawiła u synka :)

Kurcze a my mieliśmy dziś z małą umówioną wizytę u lekarza, chciałam zapytać o ten tyłeczek no i w ogóle ale zadzwonili przed chwilą że jest jedna lekarka i tyle mają dzieci chorych, że stronę zdrową zamknęli i żeby przyjechać w środę :( No nic spróbuję podleczyć tą pupcię jakimiś domowymi metodami.

Paulinka nadal ma lekką gorączkę ale poza tym wsjo okej. Nie zabiorę jej do lekarza jak tam tyle chorych dzieci, więc poczekamy do poniedziałku i zobaczymy jak się sprawy mają.


Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772972 przez P@ul@
Witam!

Ja jak zwykle na chwileczkę tylko. Byliśmy od 11 na spacerku, przy okazji odwiedziliśmy moją babcie i byliśmy w przychodni. Pani położna zważyła małą. Nie kazała mi jej rozbierać, więc waga taka przybliżona. Mała miała ubrane body i pajaca, no i pampersa, ale czystego, więc dużo nie ważył i ważyła 4 kg. Więc przybrała przez ten miesiąc około 1 kg. Bo jak wychodziliśmy ze szpitala to miała 2780 bodajże.

Elusia super, że udało się z chustą :) Ja mam zamiar kupić sobie nosidło. Jakoś boję się tych chust ;)

Super, że pępuszki poodpadały :)

U nas nocka w miarę. Nawet Agata przespała 5h, ale za to nad ranem coś ja brzuszek męczył, ale nie długo. Najadła się później i poszła spać.

Uciekam, bo zaraz mąż będzie z pracy, a jeszcze dziś jedziemy do kuzynki na imieninki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773001 przez MartiO
14:40 Zuzia Zosia 51 cm i 2.850 cc bo spadalo tetno. Mala 4 razy okrecona pepowina ale mamy 10 w apgar

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773007 przez alutka1011
Martio gratulacje!Witamy Zuzię :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773012 przez ewe88
MartiO Gratulacje!!! Witamy na świecie kolejne maluszki!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773035 przez Agusiak
MartiO serdeczne gratulacje!!!!

Matko jedyna dobrze, że zrobili to cc, aż 4 razy owinięta? :ohmy:
Czekamy na zdjęcie małej księżniczki :)

widziałam na fb, śliczna mała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl