BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832158 przez Kasiaa
hehe Paula daj spokój! :P ja też bałam się dentysty ale juz mi przeszło:) może dlatego ze moja bardzo dobra koleżanka jest stomatologiem i do niej chodzę:P
Ja jutro Wojtusiowi podam soczek marchewka jabłuszko z bobo fruta a pózniej marchewkę z ziemniaczkiem myślałam zeby dac ale zapytam pediatry we wtorek na szczepieniu czy dac juz takie połączenie czy lepiej np narazie pojedyńcze smaki jakiegoś brokula albo kalafiora:Pa pózniej morela i banan? zapytam i ciekawe co powie.
Super ze znalazlas w takiej cenie i dziadek go zasponsoruje Agatce :) Ja tez muszę poszukac jakiegoś w miarę taniego bo ceny jak ogladam są niezłe....

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832160 przez Tośka27
Kasiu Kochana
no wlasnie moze i unas przez to ta kupka ja tez najadlam sie kapusty kiszonej surowki do obiadu moze dostal zaparcia :( ale baczki puszczal tylko moze jadl jadl co dwie h je przeciez to i moze bolal go brzuszek
Ja dalam juz deserek jablko ze slodka marchewka same jablko parzone i jablko ze sloiczka
Ugotowany ziemniak i marchew pluje
sam ziemniak pluje
tylko deserki mniam
Paula no to mnie Kochane pocieszylysscie :D bo balam sie ze juz mu cos dolega
a zz zebem wspoczuje ja sie tez panicznie boje wrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832190 przez nuśka09
hej kochane ;)

Czuje się jak zombie, spałam w nocy 3 godziny poszłam spać ok 2 bo się zasiedziała moja przyjaciółka a potem jeszcze z D. siedzieliśmy przy tv no i Maks cały czas się budził jakiś nie spokojny...w dzień też nie za fajnie więcej płaczu niż śmiechu...
Karofajnie że jesteś!;* mam nadzieję że Malutka szybko wyzdrowieje ;*:*:*
Kasia kochana gratuluje :)je już nie mogę się doczekać aż Maksio powie mama :cheer:
Elusiawspółczuję tego cholernego remontu i podejścia narzeczonego... ciekawe co na to znamie jeszcze ten chirurg powie...nic wam nie poradziła co z tą "grzybiczną zmianą " zrobić? Mam nadzieję że to nic poważnego :*
Myszka może spróbuj robić na tą pierś ciepłe okłady np z pieluchy tetrowej albo termoforem..
Paulasuper że tata kupi Wam to krzesełko dla Agatki :) a dentysta nie taki straszny :) ja w ciąży wszystko zrobiłam teraz mam spokój:)

Uciekam kochane bo padam :P

Dobrej nocy ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832267 przez P@ul@
Łyknęłam na noc tabletki i przeszło :) To pewnie nie dobrze, bo ja wizyta u dentysty na razie obwołana. Skoro nie boli po co mam się męczyć :P Wiem, głupie podejście, ale dentysta to dla mnie sadysta.

Noc u nas ok, tyle, że Agata o 4.10 się obudziła i była już wyspana. Zasnęła dopiero około 6 i to u nas w łóżku. Obudziła się później o 7.45. Teraz leży koło mnie i kopie mi z laptopa, więc uciekam ją ubrać i siebie i zmykamy na śniadanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832298 przez Agusiak
hej

Karo zdrówka dla małej, ciekawe gdzie bidulka tą ospę złapała?

U nas Dosia ma ewidentnie katar, ale gdzieś głęboko, nosek całkiem czysty, niczego nie da się odciągnąć bo puściutko ale ten katar spływa jej do gardła i boję się żeby nie poszło czasem na oskrzela. Gorączki nie ma i nie wiem czy mam już iść z nią do lekarza czy czekać na rozwój wydarzeń?

Elusia współczuję remontu, trzymajcie się dzielnie.

Ja za to ostatnio wyspana bo mała zasypia ok 19, budzi się na mleko o 3.30 a potem ok 7 :) Ciekawe jak długo to potrwa bo na stałe na pewno jeszcze nie.

U nas też zielone kupki po wprowadzeniu kaszki do mleka ale robi je bez wysiłku i często w miarę więc musi się chyba przyzwyczaić brzuszek i tyle.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832387 przez agat
Hej :) Przybywam z Kwietniówek'13 z delikatną prywatą :) Sprzedaję ciuszki po synku, jeżeli coś Was zainteresuje to zapraszam na priv.
plus.google.com/photos/11129310705737865...bums?partnerid=gplp0

Pozdrowienia i dużo zdrówka dla dzieciaczków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832889 przez nuśka09
Dzień dobry kochane ;*

Wariacka ta pogoda, zeszły tydzień mrozy i śniegi a teraz słonko...dziwić się że potem wszyscy chorzy ;/
Ale przynajmniej bez możemy z Maksem spacerować :)
Od wczoraj Maksio zaprzyjaźnił się ze swoimi nóżkami, ciągle je unosi, łapie i próbuje do buzi wepchać ale mu to nie wychodzi co strasznie go irytuje :P jest skubaniec już taki ruchliwy że coraz ciężej się go kąpie...
Agusiaka unosiłaś łożeczko? może idź do lekarza, niech powie jak Małej pomóc żeby jej to nie męczyło,mam nadzieję że przejdzie jej to raz dwa :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832895 przez Agusiak
hej kochane :)

Nusia no chyba się wybiorę ale też boję się iść z nią do chorych dzieci. Może uda mi się z samego rana zanim przyjdą inne dzieci.

Kochana super że Maks już nóżki swoje poznaje, coraz bardziej ruchliwe właśnie te nasze dzieciaczki. Mnie się małą też już gorzej kąpie bo się wierci i ucieka a jak jest na plecach to się nogami odbija od wanny i nie mogę jej umyć :P I to samo ze zmianą pieluchy, też zawsze gdzieś tym tyłeczkiem ucieknie ;)

U nas pogoda iście wiosenna, oby już tak zostało i zima nie wróciła :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832930 przez Kasiaa
Hej:)
Dzisiejsza noc masakra co 2 i co godz pobudka małego brzuszek bolał:/ wczoraj nie zrobił kupki moze dlatego? nie wiem... ale bączki puszczał i płacz.. :/

Nusia Agusiak mój Wojtek też ciagle nózki w górze i wierci sie strasznie a piszczy...:) He rano zakładam nowe skarpetki a wieczorem wyglądaja jakby chodzil w nich pare tygodni heheh są tak zmechacone.. bo ciągle trze gdzieś jedzie nogi w ruchu i ręce też:)
My dziś na szczepienie na 14.45 aż sie boje ze dostanie goraczki po... a jutro mamy wizytę po 17 u ortopedy na która miesiąc czekaliśmy i to prywatnie tyle czekaliśmy! a jak będzie miał gorączkę to będziemy musili odwołać;/

U nas też ładnie i słonecznie:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833200 przez Elusia
Witam kochane, ja na chwilkę bo paskudnie się dzisiaj czuję :( głowa boli, wymiotować mi się chce, chyba coś nie tak zjadłam bo maluszek też dużo kupek robi.
Ze znamieniem chirurg mówi, że wszystko ok :laugh: nie ma się czym martwić, za rok do kontroli. Nie kazał niczym przemywać, i mówi, że ok a niby to przecież grzybica- tak mówiła dermatolog :unsure: tylko fakt, że dzięki tej maści od dermatolog wygląda to o niebo lepiej, muszę zadzwonić do niej i zapytać co dalej.
Kochane, przepraszam ale nadrobię was jak ten remont się skończy :kiss:
Buziaki dla pociech :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833345 przez Kasiaa
Elusia dobrze ze ze znamieniem wszystko ok:) kurcze mam nadzieję ze szybko dojdziesz do siebie :kiss:

My po szczepieniu Wojtek była bardzo dzielny i nie płakał:)Jest strasznie śpiącyod powrotu tylko by spał... Waży 7400 i od 3 tyg nie bardzo przybrał na wadze od 3 tyg malutko..., więc za miesiąc mamy kontrolę... Heh chyba moje mleko nie jest juz tak wartosciowe jak było wczesniej.... :( Mimo tego ze dokarmiam go mm... Mały non stop głodny, Pediatra powiedziala zeby zmienic mleko z bebilonu pepti na bebilon H a jak bedzie ok to pozniej w ogóle przejśc na bebilon comfort... heh...:/
Jeśli chodzi o rozszerzanie diety to najpierw podac musimy marchewkę z ziemniakiem a pózniej zupkę jarzynową dopiero. Od razu kupiłam tez brokuły dla małego ciekawe jak będa mu smakowały... Dzis dostał kaszkę malinową z mm na noc ale go trząchało dziwnie ... ale pil:)

Spokojnej nocy :kiss:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833348 przez P@ul@
Ja tylko na moment, bo cały dzień dziś w trasie. K. wziął się za usypianie małej, a ona jakoś w ogóle spać nie chce. Jak ją uśpi ma u mnie medal :) Kocham go za to, że jak ja już nie mam sił i pomysłu co zrobić żeby zasnęła,on w jakiś magiczny dla mnie sposób ją usypia. Mam nadzieję, że dziś też mu się uda.

Byłam dziś z Agatką u kosmetyczki i... mamy kolczyki :)
Trochę krzyku było, ale mała jest dzielna i zaraz po zabiegu poszła spać. W dzień ok, nic nie marudziła, czyli z uszkami wszystko dobrze :) Nie miałam aparatu dlatego zdjęć nie mam, tylko robiłam tel jak spała, ale widać tylko jedno uszko


Mam nadzieję, że niedługo uda mi się zrobić jakieś lepszej jakości foto mojej małej kobietki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833352 przez Kasiaa
Paula dobrze ze Mała tak dobrze zniosła zabieg :)
Wszystkiego najlepszego z okazji imieninek dal Agatki pięknie wygląda :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833357 przez P@ul@
Dziękujemy za komplement :) A życzenia przekaże jutro bo mała zasnęła (cuda mojego męża) :)
Spodziewamy się jutro gości więc ja od rana w kuchni będę siedziała i piekła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833508 przez Agusiak
dzień dobry :)

Elusia
dużo sił i wytrwałości w tym remoncie kochana.
I super, że ze znamieniem wszystko okej i to nic takiego :)

Kasia kochana dobrze kojarzę że to Twój synuś miała usg brzuszka gdzie wyszło że jest przekarmiony? No bo piszesz że teraz głodny jest zaś ciągle. A bardzo mało przybrał, bo teraz nasze maluszki już nie przybierają tak szybko a niektórzy lekarze przesadzają. No chyba że faktycznie dużo mniej niż powinien ale może nadrobi :)
Co do kaszki to pewnie musi się przyzwyczaić do nowej konsystencji mleka.
U nas zaś nie wiem czy małej kaszka nie uczuliła :( Nic się nie działo, a tu wczoraj wysypka na klatce piersiowej. A pije mleko z kaszką od dwóch tygodni.
Na szczęście 14 ten alergolog.

Ja Dosi uszka przekłuję najwcześniej jak będzie miała pół roku ale myślę że na 8 miesięcy. Tak zaleca nam kosmetyczka, która specjalizuje się w kosmetyce dziecięcej, coś nam tłumaczyła że chodzi o ciemiączko.

Miłego dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl