BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 2 miesiąc temu #835224 przez P@ul@
Dziewczyny współczuje z tym jedzenie. Moja kaszki dostaje do picia. Rano mleczną n wodzie na śniadanko, a na wieczór do spanie na mleku. Wypija ze smakiem i nic jej nie jest. Z ze słoiczków mamy przetestowane jabłko, które jako jedyne jej nie podchodzi i obiadki: marchewkę, szpinak z ziemniaczkiem i zupkę jarzynową. Wszystko pych :)

Uciekam na film :) PAPA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835291 przez nuśka09
hej kochane.
Dziękuję kochane za wsparcie i miłe słowa:* jesteście kochane, cieszę się że Was mam :kiss: !

Padam dziś :P od 5 nie śpię bo Maksia na zabawę wzięło rano i karuzela pomogła tylko na 15 min potem zaczął marudzić i nas obudził :P Po za tym daję radę, z tym wszystkim, najgorsze są kąpiele bo Maks się już tak wierci że ciężko go utrzymać.D. stara mi się jakoś pomóc no ale nie wiele może. Dziś miał wizytę u ortopedy ale ortopeda złamał nogę :P myślałam że padnę ze śmiechu jak mi to powiedział :P na szczęście udało nam się znaleźć innego na środę :P
Agusiak Dorotka cudowna :cheer: współczuję tych kąpieli i usypiania dziewczyn, ja cię podziwiam że dajesz z 2 maluchów radę :kiss:
Elusiau mojego Maksia też to tak wyglądało, jak się dotknęło potylicy to była taka miękka i dostaliśmy devikap to jest jakaś większa dawka wit. D3, daję mu to ok 3 tygodnie i widzę poprawę i kość mu też już się twarda zrobiła. Kładź go często na brzuszku i boczkach i może zapytaj pediatry czy nie zwiększyć mu dawki D3.

My dietkę rozszerzymy albo za miesiąc albo za dwa, zobaczymy, od jutra mam zamiar dodawać kaszkę manną do mleka żeby zacząć już z tym glutenem ;) Na razie robię zapasy słoiczków :P
A w ogóle dziś Maks skończył 4 miesiące :) ale to zasuwa...


Dobrej nocy :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835438 przez Karo290392
Kochane ratujcie!
Wczoraj kupiliśmy małej nowy wózek i mam ogromny problem a mianowicie chce mała wziasc w gondoli dla odmiany dopoki jeszcze moze a zeby sie nie marnował bo 3 w 1 kup[ione i cholera nie wiem co jej tam wlozyc do srodka. jak mam wyscielic? bo wyglada tak... goło :D poradźcie mi cos. za dwie godziny mam wyjsc a zadnego pomysłu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835455 przez nuśka09
Karo może kołderka? albo śpiworek? :) kocyk?
Ja mam śpiworek do wózka i w nim kładę małego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835557 przez Tośka27
JA mam kocyk i komplet poscieli kolderka i podusia a na spdozie pod kocykiem mam jeszcze taka dluga podusie zeby bylo cieplej i bardziej miekko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #835565 przez Kasiaa
Cześć Kochane!

Ja dzis ledwie zywa Nusia mój Wojtus jak Twój Maksio dziś o 5 się obudzil i zabawa tylko...
Mój maly szkrab uwielbia sok marchwekowo jabłkowy z bobo fruta aż zaciera nózki jak pije:P A poza tym jabłuszko, marchewkę i marchewkę z ziemniakiem tez bardzo smakuje:) A kaszka tak średnio...

Elusia głowka Ignasia na moje oko wygląda ladnie:)

Tosia ja też bede gotowała manne chyba i dodawała do marchewki czy czegoś tam:)

Karo ja mam kocyki:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835573 przez P@ul@
Karo my mamy włożony taki spiworek, on jest do sportki, ale jakoś się mieści :)

A jeśli chodzi o kaszkę mannę to widziałam, że jest z nestle taka bez gotowania z glutenem i zastanawiam się właśnie nad jej kupnem i też będę dodawała do obiadków, bo dziś mała zjadła słoiczek kermu ze szpinakiem i marchewką i dopiła po tym jeszcze aż 100 ml mleka, więc było jej mało, może jak dodam kaszki to jej wystarczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835585 przez Kasiaa
ładnie Agatka je:) muszę poszukać lepiej tej kaszki w takim razie bo serio albo ja ślepa albo nie było jak patrzyłam. Szybciej byłoby niz gotowanie manny..

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #835668 przez Agusiak
hej :)

Dorotka skończyła dziś 4 miesiące i z tej okazji wtrąbiła marchewkę aż jej się uszy trzęsły :lol:
Ale żeby jej to jakoś wystarczyło na dłużej to nie bardzo :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Podobnie jak z pierwszą córcią, pierwszy stały posiłek podawał tatuś :)

Nusia ale numer z tym ortopedą ;) Jak to mówią szewc bez butów chodzi :silly:

Miłego wieczorku :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835712 przez nuśka09
hej kochane :)

w przyszłym tygodniu D. znowu na pogrzeb będzie jechał;/ jego kuzyn zmarł :( co prawda nie znałam go, bo D. nie utrzymywał kontaktu ale to bliska rodzina więc jechać mu pasuje. Kurcze chłopak w moim wieku był;/


Kochane ja kaszkę mannę kupiłam najzwyklejszą, bo kosztuje 2,50 a te z nestle czy bobovity ok 8 :P gotuję na wodzie i dodaję do mleka. Próbowałam dziś dać Maksowi ale kurcze zapomniałam kupić smoczek do kaszki, próbowałam dać przez taki z trzema dziurkami, ale się męczył, wkurzał i w końcu nie dałam mu bo to było bez sensu, jutro mu dam z łyżeczki z moim mlekiem ;)a jak zacznę warzywka dawać to do nich mu będę dodawała ;)
Agusiak ślicznie Dorotka wcina ;)
Kasiawspółczuję kochana, ja na szczęście dziś się "wyspałam" bo spaliśmy do 7.30 :P

Dobrej nocy:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #835718 przez Kasiaa
Agusiak ale Dorotka pięknie je:)

Czas tak szybciutko leci juz 4 miesiące i Dorotka i Maksio:) A mój zaraz 5 bedzie mial:)

Nusia bardzo mi przykro i wspolczuję..:/

:) Pochwale się jaki Wojtuś dziś byl radosny :lol:

Spokojnej nocy: :kiss:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835953 przez Elusia
Hej kochane:* Ignas mial wczoraj zły dzień, płacz, noszenie na rękach i generalnie do 19 masakra była, ale dzisiaj już jest ekstra :) tak się cieszę, że pogoda jest iście wiosenna bo od kilku dni chodzimy na 2 godzinne spacerki :laugh: cieszę, się że sądzicie, że z głową wszystko ok, przewrażliwiona jestem :P
Nusia My też dietę będziemy rozszerzać po 6 miesiącu chyba, a teraz tylko gluten. Ja myślałam o kleiku jakimś no ale nie wiem, zobaczymy jeszcze. Aha Ignaś też ma przepisany właśnie ten devikap i chyba główka z tyłu jest twardsza od tego tak jak mówisz. Kurczę współczuje z tym pogrzebem, naprawdę bardzo źle zaczął się dla was ten rok :(
Kasia ale fajniusi Wojtuś! :) a miesiące mijają jak szalone.
Agusia ale zadowolona Dorotka! :) fajnie, że pierwsze danie jej smakowało :)
Paula fajnie, że Agatce tak smakują nowe dania :)
Uciekam do mojego małego szkrabka bo się obudził i woła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835963 przez Karo290392
Hej skarby.

kaszka u nas to ciezko jakos mala przekonac. znalezlismy jedna na ktora nie ma uczulenia ale z lyzeczki nie chce. sprobuje z butelki. soczek pije z niekapka ale tylko jabłkowy.
A jak juz sie tak chwaliscie maluchami to i ja :)
Nasza ksieżniczka juz niedługo 5 miesiecy ( 9 dni :) )
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835973 przez Tośka27
elusia wszystko jest ok a warto zawsze zapytac lub sprawdzic :d U nas tez rozne dni raz takie raz takie dzis zabralam corke na plac zabaw taki w budynku bawila sie Kochana Moja szczesliwa Synka zostawilam w domu Ojcu ach pewnie padnie dzis jak kawka PAN M zobaczy jak fajnie zreszto mial wyjsc na spacer a tu dziura w detce wrrrrrrrrrrrr kur drugi raz mam pecha na te opony ubral go poszedl juz na klatke a tu zonk i na balkon g otroche wzial ale jak wrocilysy to juz foch jakis co przemeczyl sie i wyzyl sie na corce bo nie schowala komputera ksiazki i juz rzucal sie i pocielam sie z nim on twierdzi ze ja ja chowam pod spodnica i ze z niej robie nie wiadomo kogo ciekawe o co mu biega nie powie bo nie ma racji, wyzwalam go i nie odzywam sie,mam gdzies on tez mnie wyzwal i probuje zagadac ja tam sie nie odzywam ile mozna wiecznie z pieprzy dzien dla Dziecka nigdy ona sie cieszyc nie moze sam nigdy z nia nigdzie nie pojdzie nie spedza czasu dwa razy w zime na sankach byl a z Synek odkad nie dlugo 5 m skonczy sam by 2 x a ze mna moze z 6 i tyle a ja dzien w dzien i obiady i wszystko szkola a tam nie bede sie rozwijac, u nas chyba nigdy nie bedzie dobrze.
A dzieciaczki slodziutkie Agusiak Kochana jak smakuje Niuni marchewka moj sie krzywi strasznie smakuje mu kaszka jablkowa nestle mowi am am am :D niam :D a zupki dania nie smakuje mu.
Karo a jaka Twoja cudowna jak sie usmiecha sliczne ma oczka :D
Naszemu proponuje znajoma sesje :D z czasem pewnie ze sie zgodze :D
Ja dziergam Buziaki PA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835978 przez P@ul@
Śliczne te wasze dzieciaczki :)
My dziś jedliśmy dynię z ziemniaczkami, smakowało :) Ale nie zjadła całego słoiczka (trochę zostało), bo zrobiła się śpiąca podczas jedzenia i poszła spać :) Teraz też właśnie śpi.

Ja od jutra zaczynam odchudzanie, bo coraz mniej podoba mi się moja waga, a niedługo wiosna i lato :P Przed ciążą udało mi się zrzucić 7 kg w miesiąc, więc jakbym teraz schudła 5 kg w miesiąc to po 2 miesiącach osiągnęłabym wymarzoną wagę. Mam nadzieję, że mi się uda :)
Trzymajcie kciuki, żebym dała radę, bo ostatnio mam straszne ciągoty na słodkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl