BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 2 miesiąc temu #856799 przez Edzia04
Hej !
U nas chybs ostatnio byl skok rozwojowy bo Zosia bardzo duzo uwagi potrzebowala i podobnie jak Max na sekunde nie mozna jej zostawic samej bo zaraz histeria.
Ja wam powiem, ze ostatnio kupilam jablko lobo starłam na tarce i takie podałam, bardzo smakowało Zosi i nic jej nie było. Jak skończe słoiczki to też zaczne sama gotować, dowiedziałam sie od kolezanki, ze jest u nas stragan z warzywami ekologicznymi i tam bede kupowac, a pozniej to zasadze w ogrodku :)
elusia ja jescze nie podaje kalafiora bo boje sie, ze moze po tym bolec brzuch, ale kupion mam hehe

nusia moja Zosia też ostatnio taka nie spokojna, wiec moze tez to skok rozwojow, albo zeby bo bardzo gryzie piastki...
Ciesze sie bardzo, ze z D. Juz lepiej i oby do przodu :*

kasiu super, ze tak nagotowalas :) ja zamierzam gotowac na bierzaco, zobaczymy na ile mi zapalu wystarczy :p

Agusia super, ze Paulinka poszl do przedszkola, a piwiedz co tak od marca ? Przyjeli ja bez problemu?
Dosia juz taka duza, supet sie podnosi, mocna dziewczynka :)

Tosia ty mimo tylu obowiązków mas jeszcze czas dziergać, naprawde podziwiam , super ta sówka:)

Milego dnia buziaki pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856979 przez Tośka27
Edziu Kochana Ja tak w skrocie To jedyne co mnie wycisza i daje wypoczac robie to wtedy kiedy Synus spi obiad sie gotuje Lub jak wraca Maz Lub Jak Bawi sie Corcia z Synkiem malo mma czasu ale codziennie cos musze dziergac bo wychodze z Siebie to juz chyba choroba a teraz u nas okropne wiatry 80 na godzine to niestety nie mamy jak wyjsc co daje mi juz po glowie bo ja nienawdize siedziec w domu siedze tylko by posprztaac ugotowac podziergac :* jutro popisze dzis brak czasu i nerw

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #857065 przez P@ul@
Hejka.
Tak sobie czytałam, że zamierzacie gotować maluszkom (co niektóre już gotują) i wczoraj postanowiłam, że też będę gotowała i wekowała obiadki.

Tylko problem będę miała z mięsem np z królika... ale może uda mi się znaleźć jakieś źródło :)

Uciekam na śniadanko, bo mała obudziła się pół godziny temu i już zjadła. Teraz pora na mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #857138 przez Agusiak
dzień dobry :)

Nusia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tosia sówka śliczna :)

Edzia Paulina poszła od marca bo do prywatnego ją zapisaliśmy a tam można w każdej chwili dać dziecko :)
U nas też chyba jakiś skok a poza tym zauważyłam że jak nie ma w dzień z nami Paulinki to Dorotka jest straszną marudą i sama na chwilkę nie zostanie. Zawsze jak szłam coś zrobić to była z nią Paula i w razie co zabawiała ją a teraz mendzi dokąd nie wrócę :dry: Muszę ją nauczyć nieco samodzielnej zabawy bo będzie ciężko.

Jak tam kochana idą ćwiczenia :)

Super, że Wasze maluszki tak pięknie wcinają i że im gotujecie :)
U nas idzie powoli do przodu. Muszę ten gluten wprowadzić w końcu :S

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #857295 przez Edzia04
Hej!

Ja juz mam dosc swoich zebow :/ juz wydalam ponad 1000 zl na leczenie a wczoraj wieczorem zrobil mi sie jakis paskudny ropien i musialam dzis jechac razem z Zosia do dendystki bo tylko do 11 dzis byla, a wszyscy pracuja . Dala mi antybiotuk i w piatek zas na wizyte, tak mi piszly w ciazy zeby, ze szok :/

agusia staram sie cwiczyc codziennie, ale zdazylo mi sie juz oposcic ze trzy trenigi :p scgudlam juz 5 kg od 3 marca, wiec uwazam, ze sukces, ale oczywiscie to poczatem....tylko obym sie tym razrm nue zlamala . A Tobie jak idzie ?
Jeslu moge spytac to ile placisz za to przedszkole Paulinki, no jaj ona po pierwszym dniu ?

Zosia teraz spi, wiec moge troche polezec bo boli mnie ten ropien strasznie, mam nadzieje, ze antybiotyki szybko zaczna dzialac. Milego dnia papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #857301 przez Agusiak
Edzia ja na szczęście po tej ciąży nie miałam nic do leczenia, miałam jedynie jedną plombę do wymiany sprzed wielu lat bo się już "zjadła", ale po pierwszej to też troszkę było.

JEJ kochana mega sukces, strasznie szybko chudniesz! A powiedz tylko ćwiczysz czy też masz jakąś dietkę specjalną? A ćwiczysz z chodakowską czy ten drugi trening?

Paulinka bardzo zadowolona po pierwszym dniu, Pani musiałam dać jej cukierka żeby już sobie poszła jak po nią przyszliśmy bo nie chciała wyjść :P
A dziś rano jak dyrektorka przyszła się przywitać to mała do niej "cześć, są już dzieci"? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #857423 przez nuśka09
Witajcie :*

Dziś już ładniejsza pogoda więc na dłuższy spacerek wyszłam i od razu kupiłam Maksiowi warzywka i rybkę:) Mam fajny warzywniak, babeczka ma tam większość ze swoich upraw, moja przyjaciółka mi ją poleciła bo sama się u niej zaopatruje w produkty dla córci :)
Jutro mam zamiar dać Maksiowi łososia tylko nie wiem z czym :P ale chyba z ziemniaczkiem ;) A dziś zjadł pierwszy raz ziemniaczki ze szpinakiem i bardzo mu smakowało :)

Wczoraj chłopaki elegancko sobie poradzili beze mnie :) Obiadek zjedzony, jak wróciłam to oboje zadowoleni więc mogę spokojnie częściej ich zostawiać samych ;)

Agusiak
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Super że Paulina zadowolona z przedszkola :)
Kasiamyślę że takie połączenie jak już jadł to i to z pewnością Wojtusiowi podejdzie ;)też kupiłam cukinię ale chcę na pierwszy raz podać samą ;)
Edziakochana gratuluję takiego sukcesu!! :) ja się nie ważę tylko mierze :P ale ostatnio się opuściłam z ćwiczeniami bo nie miałam jakoś weny się zabrać-leń mnie dopadł;/ teraz to przez jakieś dwa dni muszę odpuścić bo bym się chyba wykrwawiła :P heh;)
Współczuję bólu zęba, mam nadzieję że minie raz dwa i lekarstwo zadziała:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857483 przez Tośka27
Hey
Fajnie ze cwiczycie jej ja to tak sie panicznie boje sie utyje ze szok i juz mi sie wydaje ze z aduzo sobie pozwolilam bo wydaje m isi eze brzuchol wiekszy zawsze mialam wiekszy od wszystkiego heh paczusie wychodza cukiereczki ciasteczka ale juz zbastowalam. I mniej jem bo zalamie sie jak znowu utyje jak kiedys. za duzo cierpialam w ciazy z ta cikrzyca by teraz utyc znowu,
A ja dzi sugotowalam warzywna dla Synka brokul ziemniak machew szpinak i kaszka jaglana pol lyzeczki maselka. i kisielek z soczku jablkowego i maki ziemniaczanej i banana dodalam.
My juz 3 dzien bez spacerku :( oh jej jak ja cierpie caly dzien an anogach Maz wraca ma w tylku wraca je obiadek zostawia talerze idzie spac wstaje znowu zje wode przyniesie do kapieli i siedzi a ja caly Bozy dzien an nogach i jeszcze cos burczy do mnie mysle oz kurrrr jeszcze ma cos do powiedzenia niech do kumpli burka,nie odzywam sie nic a nic. Jutro Moje urodziny piekne beda jak zawsze co roku mam smutne bo albo nikt nie pamieta albo miedzy nami wojna . teraz zabral dziecko do komp. bo on nic innego nie ma do roboty jak wraca nawet jak pozostawiam pranie czy cos celowo to bd lezalo.
Ciezko mi ostatnio tak zyc a myslalam ze bedzie tylko juz lepiej a tu jego imprezka spier wszystkoi w dodatku zapowiedz kolejnej juz nie wytrzymalam padly slowa okropne a dzis napisalam niech sie umawia i jego sprawa niec robi co chce,Pojechalam do miasya na zakupy to dzwoni kiedy spal co mu dac a ja mowie to trzeba sie nauczyc i wiedziec co dziecku trzeba tym bardziej ze ma raczej stale pory jedzenia i deserkow rarytaskow ale jak sie niczym niei nteresuje bo wszystko zrobie ja no to coz.i jeszcze trzaska drzwiami bo sie nie odzywam :*(
Ach dobra nie zameczam Was juz
U nas Synek ostatnio usypia sam w lozeczku nauczylam bo sil juz nie mialam momentami i wtedy denerwoalaam sie na niego
Najgorsze ze jak odkurzac zchodzi spi i dwie h a jak wylacze po 5 minutach sie obudzi :O tzn w kompie wlaczam tez ,albo sprzatam cala chate to wtedy spi.
Ogolnie nie jest zle poza klotnia z Panem :(
Agusiak super ze Paulinka daje rade w przedszkolu az lzej na sercu
A co do dentysty i nas okropne klejki nawet dziecko w szkole nie moze dostac sie dopier po 3 miesiacach tak wiec ja nie lecze zebow co prawda w sumie mam ladne tylko cos tak czasem boli od cukierkow aAle za TO WLOSY MI STRASZNIE WYPADAJA MAM ICH JUZ TAK MALO ze az sie boje :( robilyscie cos z tym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857508 przez Kasiaa
Witajcie :)

Wojtuś juz śpi więc mam chwilkę :blink:

Nusia widzę ze już zaopatrzona jesteś i z nastawieniem na gotowanie:)

Edzia chudniesz bardzo szybko :) współczuje bólu zęba :(

Agusiak świetnie że Paulince podoba się w przedszkolu :)

Tosia super rarytaski gotujesz Alankowi :) Ja też moze jutro kisielek zrobię :silly:
A co do wypadania włosów to mi tak samo strasznie wypadają :( Jutro jade kupic jakąś maskę może coś pomoże...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857520 przez Agusiak
hej kochane :)

Nusia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kochana Paulinka w przedszkolu ma się świetnie, ale potem jest gorzej. Jak ją odbieramy to tak jakby docierało do niej że tak długo była beze mnie i ciągle płacze, wszystko chce tylko ze mną, ja mam ją kąpać, przebierać i w ogóle. Serce mi się wtedy ściska i chce mi się ryczeć i już więcej jej tam nie posyłać, ale wiem że tam świetnie spędza czas i musi się po prostu przyzwyczaić. Ale tyle czasu byłyśmy ze sobą że pierwszego dnia oglądałam jej ulubione bajki i płakałam jak głupia i chciałam odebrać ją już o 12 :P ale wytrzymałam ;)

Tosia bardzo mi przykro że nadal masz taką sytuację z mężem :(
A urodzinki jutrzejsze będziesz mieć super, bo spędzisz je z nami!! :lol: :kiss:
Każda coś "przyniesie" i będzie impreza :laugh: Ja mogę dać szampana i może jeszcze coś wymyślę ;)

Mnie też wypadają włosy, niestety nic poza witaminami nie stosuję.

Miłego wieczorku i do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857595 przez nuśka09
Właśnie skończyłam obiadek na jutro Maksowi gotować :) Mam nadzieję że będzie mu smakowało:)
Agusiak z pewnością doczekacie się własnego mieszkanka :* czasem cierpliwość bardzo się opłaca ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tośkasuper że Alanek już w łóżeczku zasypia :)
A z włosami nic nie poradzisz mi też wypadają na potęgę , po prostu w ciąży nam nie wypadało i teraz dopiero wypadają te wszystkie które normalnie wypadłyby przez 9 miesięcy ;) Nie ma sensu kupować cokolwiek bo nic nie pomoże. Trzeba przeczekać :)

Dobrej nocy ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857797 przez Kasiaa
hej :)

U nas dziś niespokojna noc :dry: Na 18.45 mamy wizytę u pediatry wiec wypytam o wszystko ...



Tosia Wszystkiego najlepszego!!! spełnienia marzeń!!!!
:kiss:
Nusia napewno będzie smakowało Maksiowi :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uciekam bo Wojtus marudzić zaczyna

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857844 przez Agusiak
dzień dobry :)

Tosia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Spełnienia marzeń, samych uśmiechów i szczęśliwych chwil :)
A to obiecany szampan, no i dorzucam torcik :lol:



Ja zaprowadziłam Linkę do przedszkola, całą drogę powrotną zastanawiałam się czy jej tam na pewno jest dobrze i czy nie tęskni. Ech problem też z tym jej sikaniem, nie chce tam nic zrobić do kibelka, a boję się że niedługo poczuje się bardzo skrępowana przez to że nosi pampka. Dziś miałam jej dać dużo ubrań na zmianę i ma chodzić już bez pieluchy ale czarno to widzę :(

Miłego dnia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857886 przez P@ul@
Tośka 100 lat :) dużo wytrwałości i cierpliwości :) I ogrom miłości :)



Ode mnie słodziutkie babeczki :)

Mam pytanko do tych które już gotowały dzieciaczkom cukinię. Gotujecie ze skórką, czy bez?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858013 przez Kasiaa
Paula ja bez skórki cukinie gotowałam

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl