BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 2 tygodni temu #874155 przez Elusia
Hej kochane:* u nas maskara z zębami... po nocach nie śpię prawie wcale, do tego doszedł katar i czasem przez niego też kaszle- odciągam katar, ale jest krzyk w niebogłosy i staram się solą morską i nasivin. W środę mamy szczepienie na 8.30 ale nie wiem czy w ogóle zaszczepi jak jest ten katar. No i stanęliśmy jeżeli chodzi o rozszerzanie diety bo Ignaś zupełnie oprócz cyca nic nie chce- zamyka buzię i nawet nie spróbuje- oczywiście przez te zęby cholerne! :angry:
Agusia Kurcze, mocno trzymam kciuki żeby dziewczynki wyzdrowiały i żeby udało się kolejne EEG. Szkoda z tym mieszkankiem, ale pewnie trafi się jeszcze coś fajnego i jakaś praca też na pewno w końcu się znajdzie :kiss:
Kasia Współczuje, wiem co przeżywasz, mnie też gardło bolało, a teraz katar.. no ale najgorsze dzieciaczki jak są chore bo człowiek przeżywa. Fajnie, że wyniki badań wszystkie w porządku. No i że teraz to tylko katarek, oby wszystko jak najszybciej pomogło :kiss: Myślę, że chyba lekarz przesadził z tym zagęszczaniem posiłków... dziecko je ile chce :)
Tośka A może on wcale nie chce nic jeść, tylko go coś boli? albo potrzebuje się po prostu przytulić? dzieci nie koniecznie jak płaczą w nocy to oznacza że chcą jeść, może właśnie synuś potrzebuje czegoś innego. A z karmieniem, to jestem zdania, że jak dziecko nie potrzebuje cyca, to nic na siłę, wiem że chcesz karmić ale skoro dziecko nie chce to nie ma po prostu sensu.
Nusia Drzemki u tych naszych dzieciaczków to się zmieniają jak w kalejdoskopie... nie idzie ogarnąć :P jak u was pogoda? u nas do d**y :P i w domu trzeba siedzieć... no ale co zrobić, jakoś trzeba przetrwać ;)
Dziewczyny, średnio mam czas by tu pisać :( ciągle coś się dzieje, ale staram się was podczytywać chociaż :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874222 przez Agusiak
cześć dziewczyny

Z góry proszę o wybaczenie ale muszę, ponieważ żądne inne słowa nie przychodzą mi do głowy


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorota zaś ma gorączkę :(
EEG co prawda udało się dziś zrobić, ale co z tego jak na opis czeka się ok 3-4 tygodnie, wizytę mamy w połowie czerwca i wcześniej nie ma możliwości żeby się umówić, więc szczepienie ostatnie chyba będziemy mieć NIGDY!!!

Boszzzzzz czy to się kiedyś skończy pytam się!!!!!?

Kasia u nas dokładnie ja u Was, ten pieprzony katar u małej który spływa do gardła ale u nas nosem nic prawie nie wychodzi więc odciąganie niewiele daje. Do tego ta gorączka od wczoraj, najpierw 37,4 a dziś 38,6 :( :(
Jutro lekarz bo już nie chcę iść do innej tylko do naszej i chyba jej jutro urwę łeb przy samej dupie za to "leczenie".
Dużo zdrówka dla Was :*

Elusia kochana trzymajcie się tam z tymi zębami i oby wszystko poszło dobrze ze szczepieniem, chociaż lepiej poczekać jak dziecko czymkolwiek osłabione, nawet ząbkowaniem.

Trzymajcie się bo ja nie wiem na ile starczy mi jeszcze sił :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874260 przez Tośka27
Tak Kasiu to trzydniowka :P naszczescie juz za soba, A co do jedzenia roznie tez nie kst tak ze tylko to kaszki to lubi ale ok100 lub 80ml zje i starczy zupki zalezy jaki ma dzien obiadki tez jak chce je jak ja jem to by buzke otwieral,a mleka 30ml najwiecej tego mm mojego wcale dzis sciagnelam bo sie naryczzalam i tez 20ml i dosc wstawiam do lodowki zobaczymy...
Kasiu ja inhalowalam i kladlam na brzuszek mial juz 3 razy czy 4 katarek
Agusiak Biedulko duzo sil ci zycze
Elusia moze i masz racje dzis wlasnie wpadlam na to ze on wstawal co 2h i jadl na chwile cyca moze potrzebuje czulosci mamy poczuc MNie dzis mowie moze wezme fo do siebie na noc okaze sie moze przy mnie wezmie cyca na lozku nie wiem zobaczymy co da sie zrobic dam wam znac na pewno buziaki
U nas tez niby dziaselka spuchniete lekarz mowil ale ze jeszcxze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874301 przez Kasiaa
Wojtek zasnął nareszcie jest strasznie marudny przez ten katar :(

Agusiak dziekujemy :kiss: i dla Was zdrówka :kiss: :kiss: u Nas tez gorączka z sob na niedziele i wczoraj już w południe mial 37,7 wiec dostal czopka i pojechalismy do lekarza a na wieczór ok 20 ... 38 wiec dalam pedicitamol doustnie . Dziś narazie jak patrzylam ok 13 nie bylo temperatury teraz jak sie obudzi to zmierzę.... wiec zobaczymy... :dry:
Jejku aż tyle na opis się czeka?! MASAKRA!!!! w zupelności rozumiem i jak tu sie nie denerwować!! Kurcze i jeszcze to szczepienie.. :/


Elusia
wspólczuję z ząbkami:/
co do kataru to tak jak pisałam u nas to samo:/ i też jest straaaaszny krzyk jak odciągam :(

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874484 przez Edzia04
Hej mamusie !

Agusiu bidulko trzymam za Ciebie kciuki, żebyś przetrwała te pieprzone choróbska. Oby do świąt dziewczynkom przeszło. Trzymaj się :kiss: :kiss: :kiss:

Kasiu współczuje tego kataru, tylko żeby nie przeszło na oskrzela . Kurde znowu jakiś wirus panuje czy co...

Elusia te zęby cholerne nie dadzą Igusiowi spać i przy okazji Tobie. Oby jak najszybciej wyszły i dały wam odetchnąć.

Widzę,że u każde zawsze coś nigdy nie jest kolorowo niestety. Trzymajcie się mamusie moje buziaki appapa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874589 przez P@ul@

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
u mnie znowu wszystko poznikało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874620 przez Kasiaa
Paula u mnie też posty zniknely :( zostały tylko te z przed tygodnia :(
co za g...o!!!!!!!!

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874672 przez Tośka27
u mnie tez ja pitole drazni mnie to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874768 przez nuśka09
powariowało to forum...;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875418 przez P@ul@
Wrzucam kilka fotek z nadzieją, że nie znikną znowu :)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875477 przez nuśka09
hej kochane :*

Cisza spokój tu ostatnio :)za to na fb gorąco :P
Co u Was kochane?
u nas nie ciekawie sytuacja zamiast lepsze to co raz gorsza na dodatek w wielkanoc pokłuciłam się z mamą
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
także masakra to mało powiedziane

Maks ostatnio ma jakiś problem z wózkiem spacery to masakra tylko na rękach i w nosidełku spokój

Paula Agatka cudna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #875524 przez Kasiaa
Witajcie:)
Nusia strasznie współczuję, kurcze co za nieporozumienie :( Mam nadzieje ze mamie przejdzie i ze wszystko się ułoży dobrze :kiss:

Paula Agatka jest boska:)

U nas idą 3 zeby na raz:/ marudny Bąbel dlatego....
A najlepsze jak raczkuje do tyłu jest uroczy porostu:)

Swoja droga drażni mnie coś takiego jak ta burzliwa dyskusja na forum przede wszystkim porównanie do jakiejs patologii o biciu dziecka. Po co miałybyśmy robic coś naszym dzieciom na siłę?! albo jak to twierdzi Karol Ina lansowac sie ???Kazde dziecko jest inne przeciez. Mam wrażenie ze.... zresztą nie będe juz nic pisala na ten temat ...

Spokojnej nocki Kochane :kiss:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875568 przez P@ul@
Najlepiej skończyć z tym tematem. Czym ja niby się lansuje? Tym, że moja córka lubi mówić mama czy papa przez cały dzień? Czy tym, że wsadziłam ją do chodzika??? Nie rozumiem tego ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875843 przez nuśka09
hej kochane :*
dziś w domu siedziałam bo taki dzień że nawet ochoty na spacer nie miałam, pogoda też do kitu ale D. wyszedł z Maksem bo dawał w kość :P

dziewczyny taką sprawę mam :) sprzedaję ciuszki po córci mojej przyjaciółki, są w super stanie nie które nawet nie noszone, może któraś będzie zainteresowana :) allegro.pl/z-szafy-lili-6-12-msc-jak-now...isy-i4186722109.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875869 przez Agusiak
Hej :)

Nusia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Paula Agatka jest cudna, jak malowana, a Ty bardzo poważnie wyglądasz w tej fryzurce, zupełnie odmieniona, ale pozytywnie :)

Ja też obcięłam moje dłuuuuugie kłaki, nie obcinane całą ciąże aż do teraz ;) Miałam już dość chodzenia w koczku a rozpuszczonych nie lubię bo jest mi nie wygodnie :P

U nas ostatnio dni marudne i z zasypianiem wieczorem też jaja. Ale chyba jakiś skok trwa według mojej ściągi więc może to TO albo zęby.

Jestem już po treningu z Ewką, teraz tylko kąpiel i kimanko :)

Spokojnej nocki dla Was i dzieciaczków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl