BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 2 dni temu #878497 przez Tośka27
hey co tu tak ciiicho pogoda nie za fajna a was nie ma :(
U nas zimnica wietrznie :(majowka tez chlodno ale ALANEK do 20 ponad dal rade :D poza tym Paula kupilam Niuniowi danonka waniliowego malego mniam lubii :D i wafle z budki z lodami :D wcina i rzuca nimi hahah :D ale lubi PAroweczke tez JE :D pomidorowke z makaronem wczoraj wcinam i zoltkiem a jutro piers w sosie z ziemniaczkiem dostanie :D a my schabowy :D hihihi co u WAS

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #878534 przez Edzia04
Hej!
U Nas też pogoda fatalna, wieje zimny wiatr, ale i tak byłam z malutką na spacerze. Mam nadzieje, ze jutro bedzie juz cieplej.
Tosia ja Zosi tylko zupki ze sloika podaje.

A co tam u reszty? Na fb jak zwykle wrzy, az szkoda gafac chyba sie wypisze z tej grupy bo szkoda nerwow.

Spokojnej nocki buziaki papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #878533 przez Edzia04
Hej!
U Nas też pogoda fatalna, wieje zimny wiatr, ale i tak byłam z malutką na spacerze. Mam nadzieje, ze jutro bedzie juz cieplej.
Tosia ja Zosi tylko zupki ze sloika podaje.

A co tam u reszty? Na fb jak zwykle wrzy, az szkoda gafac chyba sie wypisze z tej grupy bo szkoda nerwow.

Spokojnej nocki buziaki papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #878552 przez P@ul@
Edzia na FB faktycznie burza. Aż strach się wypowiedzieć :)

My dajemy dużo już jeść małej po za obiadkami. Np. zaraz po zjedzeniu obiadku mała domaga się jogurcika na deser i jak zje to już jest ok. Bez względu na to ile zje obiadku :)

Lecę teraz ubierać małą
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #878581 przez Tośka27
Kochane a w jakiej wy grupie jestescie ja tam lepiej nie wlatuje :P zawsze jak wiecej ludzi to sie znajda osoby ktore krytykuje bez wzgledu na wszystko a Agaciunia super ze nosi jeansy a inni zazdroszcza u mnie tez nawet mam kolezanke ktora ciagle malpuje od nas od meza jak sie ubiera ubiera swego Meza jak ja sie ubieram probuje niestety nie za bardzo jej wychodzi bo ja kombinuje duzo hahahah i mam wiele wiele ciuchow a ona ma kilka. Ale tez probuje malpowac a juz nei wpsomne o dziecku jak ja w dresiki ona tez jak ja w jeansy rurki ona tez by chciala ale nie wyszuka takich jak ja jak ja czapeczke z daszkiem ona tez ja skarpetki ona tez takie wrrrr na wozku zabawki co doczepie cos on atez daj spokoj Paula Kochana.dobra Uciekam dzis do poradni niestey z Synkiem musze siedziec wkolejce ,,, :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 20 godzin temu #878828 przez nuśka09
hej kochane ;)
trochę mnie nie było :P ale dużo się działo ostatnio. Weekend spędziliśmy na wsi, Maks od rana do wieczora na polku był,trochę odpoczęliśmy a i relacje z moim ojcem i jego żoną się ociepliły ;)Wróciliśmy w pn wieczorem :) A wczoraj D. dostał tel od Pani z zusu że dostanie w końcu pieniądze :)
Nie pisałam Wam chyba, tydzień temu D. pojechał do tego zusu i babka do niego że ma odmowę wypłaty, tak się zdenerwował że poszedł do kierowniczki, zrypał ją i zleciały się tam we 3 zaczęły liczyć myśleć i okazało się że 80% MUSZĄ mu wypłacić a ewentualne 20 za wypadek to już musi jakiś inspektorat. No ale wazne ze 80% dostanie :)
No i widzicie kochane taki mamy zasrany kraj że jak człowiek nie będzie walczył o swoje to za przeproszeniem gówno dostanie!

Co do zamieszania na fb - kochane weźcie olejcie laskę. Ona ma jakieś zaburzenia chyba , wydaje jej się że jest alfą i omegą. Fajnie że reaguje jak ktoś wg niej robi źle ale przesadza. Zastanawiam się nad usunięciem jej z grupy jeśli raz jeszcze nam tam burzę rozpęta. Ale to muszę mieć zgodę od Was wszystkich :)

Paulajakie jogurty dajesz Agatce? jak z tym ząbkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 14 godzin temu - 10 lata 14 godzin temu #878948 przez P@ul@
Nuśka ja daje zwykłe danonki, o takie.

Agata nawet dużego danonka wciągnie :)

A ząbek się przebił, ale nockę mieliśmy ciężką. Gorączka i marudzenie dało nam w kość, ale teraz pozostaje czekać aż ząbek będzie już bardziej widoczny, bo narazie można go wyczuć tylko stukając łyżeczką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 12 godzin temu #878984 przez Tośka27
Paula Kochana u nas tez pojawila sie goraczka 37.5 i 37.8 i postekuje Alanus w nocy nie chce ciagnac butelki :*( i martwie sie co mu jest czy to moze zabki :( nie daje zajrzec :( ale slina cieknie jak nie wiem.
A ja tez chetnie bym dala duzego maly to mu malo. A ccodziennie dajesz Paula.... danonka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 godzin temu #879023 przez P@ul@
Tośka nie codziennie, ale tak ze 4 razy w tygodniu. A czasami to nawet 2 małe w jeden dzień zje.

Dziś ugotowałam mu szpinakową z marchewką pietruszką i ziemniaczkami i powiem wam, że jak w zupce jest szpinak to Agacie najbardziej smakuje.

A co wy gotujecie już dzieciaczkom? Bo mi czasami brak pomysłów. Nie gotuje już na zapas tylko w małym rondelku na 2 dni.

Najczęściej mała je jarzynową, kalafiorową, szpinakową, krem z brokułów i pomidorówkę(ta ostatnia najmniej jej podchodzi, muszę jej dodawać dużo marchewki).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 godzin temu #879047 przez nuśka09
Ja Maksiowi gotuję na 3 dni przeważnie. no a robię mu : brokuły z ziemniaczkami, barszczyk czerwony, zupka kalafiorowa, jarzynowa, brokułowa, ziemniaczki ze szpinakiem, marchewka z groszkiem i ziemniaczkami. Do tych zestawów dodaję zamiennie łososia lub fileta z kurczaka/indyka lub pół żółtka :) ostatnio myślałam właśnie co by tu jeszcze mu nowego wymyślić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 godzin temu - 10 lata 8 godzin temu #879049 przez Kasiaa
Hej:)

U Nas od paru dni masakra i na noc Wojtek dostaje ibufen bo inaczej budzi się co chwila:/ Zęby ida dwójki dolne ładnie widac i ta trójka opuchnięta... A slini się strasznie i pcha wszystko do buzi... Dziś dostał camille na noc i zobaczymy jaka ta noc będzie....

Nusia super ze D sie udało wywalczyć co swoje:) Co do usunięcia z grupy tej KarolIny jestem jak obiema rękoma za!

Paula ja własnie się zastanawiam nad danonkami ale nie wiem czy one są dla takich maluchów? kurcze nie wiem:/ Jutro idę do rossmana kupić jakies takie jogurciki od 4 czy 6 miesiąca widzialam.
Ja gotuję zazwyczaj na tydzień. Róznie takie jak Nusia tylko nie daje groszku ja bo prezwrażliwiona jestem zeby go brzuszek nie bolał... A zóltko zaczynam od piatku kolejna próbe bo dostał wysypki wczesniej.
A mam pytanie czy jak gotujecie pózniej blender czy jakoś inaczej zeby były wieksze kawałeczki?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 godzin temu #879065 przez nuśka09
Kasiaja blenduje Maksowi ale nie na całkowitą papkę tylko tak żeby taki grudki były żeby sobie ciumkał :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 godzin temu #879070 przez Kasiasia
Witajcie mamusie
Jeśli miałybyście chwilkę i ochotę proszę wypełnijcie tą anonimową ankietę do mojej pracy dyplomowej www.ankietka.pl/ankieta/147462/wiedza-logo.html
Z góry dziękuje
Czerwcówka 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879128 przez Tośka27
ja gniote widelcem :) ja kupilam deentinox Kasiu a goraczkuje ci???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879179 przez Kasiaa
Tośka te zela na dziąsełka u nas nie przechodzą... Wczesniej jak sie przebijały to tak była podwyzszona 37,6 i podawałm przeciwbólowy,przeciwgoraczkowy.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl