BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu #664137 przez Agusiak
dzień dobry :)

Karo ale Ci się trafiło, nie dość że super rzeczy to jeszcze nowa, obiecująca znajomość :)
A oni też są Polakami?

Kochane nie ma się na prawdę co nakręcać na tą płeć bo liczy się tylko i wyłącznie to by było zdrowe. Ja mogłabym mieć teraz synka, bo byłaby parka i mąż miałby radochę chociaż z córki będzie się cieszył równie mocno. Córkę zaś tak samo bardzo chcę mieć bo dziewczynki są super, no i Paulina miałaby siostrę, a siostra dla dziewczynki to zawsze siostra, wiem bo sama mam i nie zamieniłabym jej na brata. Jedyne co to obie zawsze chciałyśmy mieć starszego :P wiecie, koledzy i te sprawy, hehe :)
Natomiast wiem, że często reakcje innych bywają denerwujące. Np. ja zdaję sobie sprawę że u mnie każdy oczekuje chłopaka, no bo córa już jest. I chociaż na drugą pewnie będą cieszyć to założę się że od kogoś na pewno usłyszę coś w stylu: no trudno, szkoda, ale najważniejsze że zdrowe i takie tam :P :P
Ala mam to w nosie a takie teksty głęboko w d...to moje dziecko i ja już się bardzo cieszę i płeć nie ma żadnego znaczenia :)

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664377 przez myszka85
Cześć mamuśki!
Wróciłam z moich górskich wyjazdów. Wyjazdy oba udane, pogoda nienajgorsza, uczestnicy - super, miejsca też cudowne.

Dzisiaj u mnie taka szaro-bura pogoda, że się nic nie chce i weekend, więc jednocześnie nic nie trzeba. :blink: Co do wózków i innych rzeczy dla dzieciątka to mam takie szczęście, że u mnie w rodzinie i wśród bliskich znajomych jest teraz "sezon" na maluchy 3- 5 miesięcy, więc za pół roku trafi do mnie pełna wyprawka i o nic nie muszę się martwić. Płci nie znam, więc też póki co żadnych zakupów nie robię i nie nastawiam się w żaden sposób. Wizytę mam za tydzień ale jeśli na połówkowym USG nic nie będzie znowu widać to trudno. :lol: To moja pierwsza ciąża i liczy się żeby urodziło się zdrowe a później było grzeczne. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664411 przez Groszek
Witamy :) Byliśmy w Czechach na zakupach hihi :) i trochę połaziliśmy po Trutnovie :) Michaś zadowolony z wycieczki, za tydzień może zoo we wrocławiu ... Co do płci to chciałabym aby była panienka, ale cóż jak stworzyliśmy kolejnego GROCHA to widocznie mam być księżniczką ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664442 przez Karo290392
Agusiak
tak, sa Polakami :) Super ludzie, dali nam pare adresów i za 2 - 4 tygodni wyprowadzamy sie w koncu a maz zmienia prace :)

A u mnie kochane pogoda tak piękna , ze pomimo ze zasnelismy koło 3 nad ranem to o 7 rano juz wstalismy bo sloneczko piekne było :) i że Bank Holiday Weekend jest to wkroczylismy na miasto :)

Udanej reszty dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664583 przez Agusiak
Dobry wieczór :)

myszka witaj z powrotem :)

Karo to czekają Was duże zmiany widzę.
A pisałaś że dziecko tych nowym znajomych ma 3 miesiące, tak? i już sprzedają po nim wózek?

My byliśmy u kuzynki męża i było super, dzieciaki się wybawiły a my nagadaliśmy się za wszystkie czasy :)

Jutro odwiedziny u moich dziadków no i Dzień Matki oczywiście ;)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664600 przez Karo290392
agusiak
Sprzedali, ponieważ przyjechała babcia tej małej z Polski i kupiła im taki hmm... do jazdy po górach bardziej przystosowany a nie maja miejsca na dwa to aby im cokolwiek pieniedzy sie zwrocilo to postanowili sprzedac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664608 przez nuśka09
Dobry wieczór :)
no co to płci ja też uważam że nie ma co się nakręcać, ja mam podświadomie przeczucie chłopaka, ale jak będzie dziewczynka to też super, najważniejsze żeby zdrowe było i żebyśmy szczęśliwie do końca ciąży dotrwali :)

Ja wczoraj poszłam do mamy z moim D. tylko na kawę i mojej siostrze prezent urodzinowy dać, mój pojechał na noc do pracy, a ja się tak zasiedziałam, że zostałam na noc :) zawsze to fajniej być z 5 osobami niż samemu :)

Dziś na meczu byłam i miłe wieści bo okazuję się że rozpoczęłam sezon na ciężarówki :) jedna znajoma ma termin na listopad a jeszcze jedna na grudzień :D hehe :) potem jeszcze w knajpce byliśmy bo przecież musiały się ciężarówki nagadać i dopiero nie dawno wróciłam do domku :P

A jutro idę na torcika do siostry no i oczywiście na Dzień Mamy :) powiem Wam że moje rodzeństwo już na tyle duże że w końcu się doczekałam składek na prezenty :p hihi bo dotychczas to ja kupowałam a było od wszystkich :p teraz się w jeszcze dwójka dokłada :) przez co fajniejsze prezenty możemy już kupować :P

Karo ale Wam się trafiło! superancko:) a co do zmiany pracy mój D. niecały miesiąc temu też zmienił, na szczęście na lepszą i z dużym zapleczem socjalnym także od razu inna perspektywa:) za 2 tyg. czeka nas remont;/ ehh nie lubię tego :P

a się rozpisałam... Dobrej nocki kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664690 przez alutka1011
Hej mamusie wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta:)
Z plcia ja sie zbytnio nie nastawiam fajnie jakby byl syn bo by byla parka ale z corci tez sie bardzo uciesze!Ubranka jak bede dokupywac to i tak unisex.Znajomi tak kupili wszystko pod dziewczynke a tu po porodzie niespodzianka drugi chlopak....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664765 przez myszka85
Wszystkiego najlepszego mamusie!

Ja to nie wiem czy w tym roku świętować czy nie no bo w końcu przyszłą mamą jestem ale niektóre z Was to już od dawna mają ten status, więc na pewno mogą :)

Przeprowadzki nie zazdroszczę, sama miałam niedawno i jeszcze do tego 2 remonty z czego jeden robiłam samodzielnie łącznie z wierceniem dziur w betonie - bleee :/ A teraz mam duuuże mieszkanie, drugie wynajęte, więc już prawie zapomniałam jak ciężko było.

Żeby nie było nudno staram się ogarnąć ślub a konkretne siedzę nad zaproszeniami i zastanawiam się na czym je drukować bo treść już ułożona (są całe napisane wierszem mego autorstwa) i projekt graficzny zrobiony. Właśnie wzbogaciłam swoją wiedzę dotyczącą rodzajów papieru ozdobnego. Ślub bierzemy tylko cywilny, więc odpada mi większość spraw organizacyjnych ale i tak trochę czasu trzeba na to poświęcić.

Życzę miłej, leniwej niedzieli!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664788 przez Agusiak
dzień dobry Kochane :)

Wszystkiego najlepszego dla nas wszystkich bo wszystkie jesteśmy już mamusiami od momentu poczęcia bobasków :)

Myszka a kiedy ślub bierzecie?
Pewnie nie możesz się doczekać?

Ja też nie znoszę remontów i przeprowadzek ale jakbym teraz miała wyprowadzać się na swoje to bym na skrzydłach leciała.

nusia no widzisz, krąg znajomych ciężarówek się powiększa i zawsze będzie się z kim nagadać :)
Najlepsze życzenia dla siostry :)

My po obiedzie jedziemy do moich dziadków i mam nadzieję się nieco zrelaksować ;)

Miłej niedzieli :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664820 przez Karo290392
Hej kochane!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI !!!!!!!

nuska
Widzisz, my tez przeczucia na chłopaka mielismy i naokoło wszyscy ze chłopak a tu sie dziewczynka pokazała :) I tez sie ogromnie cieszymy wazne ze zdrowa. :) A silniejsza z Dnia na dzien :) Fajnie że masz nowe koleżanki do gadania. przynajmniej jeszcze wiecej wspólnych tematów bedzie :)
A no i oczywiście życzonka dla siostry :)

Agusiak
Powiem szczeze ze ja to sie strasznie ciesze na mysl ze niedługo przeprowadzka nas czeka na domek i lepsze zycie :)
U nas pogoda dzis przepiekna tak jak i wczoraj to sie mega ciesze i mam nadzieje na długi spacer, jutro jakies festyny u nas takze tez ciekawy dzien sie bedzie szykowac :)


Udanego dzionka kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664907 przez Moner
Czesc dziewczyny wszystkiego dobrego! Dla was, przyszłych mamusiek i waszych pociech! :)
Ja jutro mam kontrole, nie moge sie doczekac! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664981 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Moner trzymamy kciuki za wizytę i oczywiście czekamy na wieści :)

Karo bardzo się cieszę, że tak Wam się wszystko fajnie układa :)
Ja marzę o własnym eM ale to na razie bardzo odległe marzenia :(

U dziadków było jak zawsze super, objadłam się pysznościami a Paulinka wybawiła się z kuzynką :)
Padam i zaraz idę spać.

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665027 przez nuśka09
Dzień dobry ;)
Spełnienia marzeń Mamusie :)
ja dziś miło spędziłam popołudnie u mamy, na spacerze z dzieciakami się wyszaleliśmy wszyscy ;)objadłam się ledwo dotarłam do domu :)
dziękuję w imieniu siostry za życzenia ;)

Moner czekamy na informację:)

Dobrej nocki ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665181 przez Agusiak
Dzień dobry :)

kochane mogę oficjalnie powiedzieć, że czuję malucha :)
Już od dłuższego czasu miałam takie dziwne "zamieszki" w brzuchu, ale teraz już nie ma wątpliwości, że to bobas :)

A ja się cieszę jak świnka w deszcz bo w sąsiednim mieście otworzyli Pepco a tak to tylko w Siemianowicach było i trzeba było kawał drogi jeździć :)

Miłego dnia i udanych wizyt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl