BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu #661431 przez Agusiak
Karo tak, tak na połówkowym będzie usg ale to nie robi ona tylko przyjeżdża taki inny lekarz i on robi te prenatalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661597 przez nuśka09
Dzień dobry :)
ale dziś pogoda;/ chyba wezmę się za sprzątanie....
Moner to fajnie że w tym samym dniu mamy badanie :) a co do tych imion to nie zazdroszczę Ci, ciężka decyzja... masz już jakieś ewentualne typy?
Karoja póki co mam same używane ubranka, moja przyjaciółka kupuje takie paczki na all i za grosze można dzieciątko super ubrać :) czasem chodzę do second-hand bo można naprawdę perełki znaleźć a grosze, a nie które jeszcze z metkami. Kumpela 2 kombinezony na zimę jeden dla malucha drugi dla roczniaka za 15 zł kupiła firmowe, jeden miał metki jeszcze! więc się opłaca bardzo a maluch taki to i tak raz dwa z tego wyrośnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661727 przez Karo290392
Kochane propo tych ubranek to ta paka ubrań co znalazłam do kupienia to babeczka mieszka 30 mil odemnie i sie okazało że ma do sprzedania jeszcze koszyk dla maluszka , wózek w świetnym stanie, ubranka oczywiscie i różne duperelki za 100 f . I na dodatek jeszcze mi do domu na swój koszt przywiezie . no normalnie z nieba mi spadła :)
Za sam wózek mielismy dac około 400 f a tak to bedziemy mieli juz kilka rzeczy a z wózkiem rodzice nie beda sie musieli tak spieszyc tylko na spokojnie wszystko. Takze juz mówiłam mężowi ze mebelków narazie nie zamówie tylko zapłace babce i te rzeczy kupie. A mebelki innym razem najwyzej poczekamy jeszcze troszke a zajmiemy sie mniejszymi zakupami . :)

Jeszcze godzinka i sie bede zbierac na spotkanie z połozna i do szkoły rodzenia zgłoszenie wypełnic , a dzis sie jej zapytam zeby mi powiedziała gdzie w karcie jest zapisana wielkosc i waga dziecka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661732 przez Agusiak
Karo no rewelacyjna okazja!!! A to wózek też od tej babeczki bierzesz? Pochwal się jaki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661740 przez nuśka09
Karo to świetnie! Ale okazja Ci się trafiła:) a jak tam macie ze szkołą rodzenia? tak jak u nas tylko prywatnie i chodzisz tam jak chcesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661785 przez Agusiak
a tak w ogóle to macie na oku jakieś wózeczki już?
Jak tak to chwalić się proszę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661797 przez Moner
Nuśka
Narazie podoba sie nam imie Mert ale jeszcze na 100% nie wybralismy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661809 przez Karo290392
Tak , też od niej :)
Jutro mi przywiezie :) Dodaje zdjątko.

A propo szkoły rodzenia to u nas nie płaci się za to .Są przygotowywania do porodu, techniki usmierzania bólu, ucza kiedy najlepszy moment aby jechac do szpitala,jak karmić -spotkania z jakas tam specjalistka od laktacji, opieka nad dzieckiem ( bo później sie decydowac trzeba czy chcemy aby położna przychodziła ) Ale staraja sie jak najlepiej przygotowac i jeszcze jakies tam ale juz nie pamietam :D . A po porodzie sa zajecia raz w tygodniu na które przychodzi sie z dzieckiem jak ktos chce i tam roznych zabaw ucza itp.

A przez cała cieze nie płaci sie ZA NIC i rok po ciaży też . badania, leki i dentysta sa za darmo a dzieci maja za darmo leki, lekarza i dentyste do ukonczenia 16. roku zycia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661817 przez Agusiak
Karo rewelacyjny ten wózek :lol: :lol: Na prawdę bardzo mi się podoba :) i też w czarnym kolorze? Czarny bardzo ładnie się prezentuje :)

A co do opieki zdrowotnej i socjalnej w UK nie będę się już wypowiadać, bo co tu dużo gadać, marzenie i tyle ;) Tylko pozazdrościć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661891 przez P@ul@
Super wózeczek :)
Ja zdecydowałam, że kupimy na początek sam głęboki wózek o taki : allegro.pl/wozek-gleboki-skyline-simply-...-14-i3256356795.html

A jak dzidzia wyrośnie i będzie juz samodzielnie siedziała to zmienimy na spacerówkę taką : allegro.pl/wozek-spacerowy-quatro-imola-...lka-i3234524583.html

Wózki głębokie podobają mi się na dużych kołach a'la retro, ale za to spacerówki już nie i dlatego wymyśliłam, że takie rozwiązanie będzie najlepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661919 przez Karo290392
agusiak
Tak w czarnym kolorze i do tego jest jeszcze fotelik którego nie ma na zdjeciu . takze strasznie sie ciesze :)
Tym bardziej ze jest leciutki i mozna zminiak kierunek ulozenia gondoli czy spacerówki do nas lub na zewnatrz .:)
Co jest jeszcze dogodniejsze i łatwo sie demontuje to wedrówka po schodach nie bedzie dla mnie taka straszna juz ze bede musiała dzwigac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662062 przez Groszek
Dla Misia miałam po 2 dzieci, bo teściowa krzykneła że kupi, więc się zgodziłam. Wściekła byłam na maksa, bo był ciężki, wielki i mało wygodny. Teraz dla bobasa planuje x-landera kupić, ale większość i tak w chuście będę nosić, bo młodego do przedszkola zaprowadzić czy na zakupy to wózek zimą mi zbędny :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662344 przez Agusiak
Paula ja myślę dokładnie tak jak Ty, że kupić sam głęboki a potem na wiosnę już lekką spacerówkę, wiem po córce że tego 3w1 bardzo krótko używaliśmy. Też mam w zakładkach ten Twój głęboki tylko że musiałabym do niego kupić jeszcze fotelik do samochodu.
A dziś zakochałam się w takich dwóch, wiem że w tym jednym koła nie wielkie ale mam teraz taką spacerówkę i świetnie sobie radzi na każdych dziurach, w lesie i nawet na niedużym śniegu:

allegro.pl/promocja-wozek-hauck-malibu-a...one-i3248622070.html

allegro.pl/wozek-hauck-viper-trioset-3-w...own-i3265743581.html

Ale jaki ostatecznie kupimy to się jeszcze w praniu okaże ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662389 przez P@ul@
Agusiak tak się składa, że fotelik do samochodu dostaliśmy, więc o to nie muszę się martwić, że będę musiała dokupić. To był też jeden z powodów dla którego raczej zrezygnujemy z wózka wielofunkcyjnego.

Aktualnie zastanawiam się nad kupnem w przyszłości oczywiście leżaczka (bujaczka). Co o tym myślicie? Przydaje się czy raczej zbędny wydatek?
Myślę o czymś takim allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujacze...583-i3271508998.html Chyba że będzie chłopiec to oczywiście w innym kolorze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662423 przez Agusiak
jak ja bym miała nosidło samochodowe to też odpadł by problem z szukaniem wózka z nosidłem a osobno kupować to jednak dodatkowy wydatek.

Bujaczek u nas bardzo się sprawdził, ale mieliśmy taki zwykły a teraz właśnie mamy zamiar kupić dokładnie taki tylko inny kolor lub taki :

allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujacze...145-i3239187827.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl