BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu #660046 przez Agusiak
Karo kochana ciesz się ,przeżywaj, aż miło poczytać :)
I po to tu jesteśmy :blink:

Dobranoc mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660053 przez Agusiak
Marti kurcze mam dokładnie to samo. Swędzą mnie ręce od słońca a na dekolcie mam zaczerwienieni i wysypkę :(
Z tego co mi wiadomo to można pić wapno w ciąży, bo polecano mi je na alergię na pyłki właśnie, jako jedyna dozwolona metoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660087 przez nuśka09
Marti ja chodzę od tygodnia zasmarkana chodzę bo trawy pylą ;/ w aptece farmaceutka powiedziała że w ciąży tylko i wyłącznie wapno można:( które mi i tak mało daje no ale pije, bo coś pomaga. Trzeba przemęczyć ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660127 przez chivas
Agusiak , mnie tez sie bardzo podoba Anna :) I tez mam podobny dylemat z tym imieniem jak Ty, bo tak ma na imię moja teściowa, natomiast imię to tak bardzo mi się podoba i mojemu P. tez, że nie zrezygnujemy. I tak bedziemy o starszej Ani mówić "babcia" a o córci Ania więc nie widzimy problemu :) A i babcia będzie dumna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660216 przez Agusiak
dzień dobry :)

Chivas bardzo dobrze, że decydujecie się na to imię skoro Wam się podoba :)
Mnie się właśnie też podoba imię mojej teściowej- EWA, no ale jakbym tak dała córce to mojej mamie zaś mogłoby być przykro, że czemu imię po teściowej a nie po niej i tak koło się zamyka.
Staram się tak kombinować żeby danego imienia nie było przynajmniej w najbliższej rodzinie i żeby też nie dawać właśnie imion po np. zmarłych babciach czy dziadkach :silly:

Ale znam bardzo dużo ludzi którzy tak dają imiona i jakoś dziadkowie się nie "biją" hehe :silly:

U nas słonko ale to nie znaczy że nie będzie burzy. Wczoraj przeszła taka nawałnica z gradobiciem i burza, że na parę godzin sparaliżowało całe miasta. Piorun strzelił w podstację i nie jeździły tramwaje, ulice pozalewane, u nas w domu też była awaria prądu ale na szczęście udało się go prawie wszędzie odzyskać poza piwnicą i naszą łazienką na górze. Na szczęście mamy założone tam na razie prowizoryczne światło, ale jest :P Dziś będą dalej walczyć z usterką bo wczoraj już późno było.

Miłego i spokojnego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660429 przez nuśka09
Dzień dobry ;)
Chivas- Anna piękne imię a osoby o tym imieniu są super :P no w końcu ja mam tak na imię i ponoć byłam najgrzeczniejszym dzieckiem z całej gromadki :P Jaś też bardzo fajnie :) mam brata Jasia :) znam kilku Jasiów i są bardzo sympatyczni i ciepli ale bardzo uparci. Musi być
po ich myśli bo inaczej mega foch :P

ja dla dziewczynki wybrałam Kornelia, od zawsze mi się podobało, jeszcze Zosia bardzo mi się podoba no ale mam siostrę Zosię a podobnie jak Agusiak nie chcę imion z najbliższej rodziny i otoczenia :) A dla chłopca na 80% Mateusz :)

Agusiak u nas też wczoraj gradem waliło ale przez jakieś 10 min. Burza też była chwilowa a potem słoneczko świeciło do wieczora i na szczęście nie było takich skutków jak u Was. Dziś od rana słoneczko świeci :) dla mnie to nie do końca na rękę bo jak ładna pogoda to pyłki są ;/ehh cholerna alergia. Myślałam że będę mieć spokój w tym roku no ale jednak nie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660460 przez chivas
Aguś u mnie takiego problemu nie będzie, bo moja mama mnie dobrze zna i wie, że imie Ania sobie upatrzyłam juz jako nastolatka.. a to ze moja tesciowa ma tak na imie to zupełny zbieg okolicznosci :) Poza tym moja mama ma na imie Krystyna i uważa, że to jedne z gorszych imion ale musi jakos z tym życ i jakby mi przyszło do glowy nazwac tak córkę to by mi pierwsza tego odradzała :) .. tak, śmiesznie jest w mojej rodzinie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660464 przez Agusiak
chivas to nasze mamy mają imieniny tego samego dnia bo moja mama jest Bożena i też jakoś nie wyobrażam sobie nazwać tak dziecko :P hahaha

Mnie się od dziecka podobało imię Joanna ale mam dobrą kumpelę od podstawówki o tym imieniu i pewnie by pomyślała że to ze względu na nią a nic bardziej mylnego, a pewnie obrosła by w piórka więc to imię też odpada :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660495 przez Karo290392
No z wyborem imienia to ciezka sprawa to fakt :)
Ale Kornelia to Aniu piękne imie :) Ja miałam mieć na imie Milena a wyszła Karolina Melanii :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660501 przez @g@t@
My dla synka wybraliśmy imię Jacek. Moja mama uważa, że maleństwo powinno mieć inne imię, ale Nam się tak bardzo podoba, że nie mamy zamiaru zmieniać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660511 przez Karo290392
@g@t@

Ja też uważam że imię powinno dziecko mieć jakie mu rodzice wybiorą i nie brac innych zdania pod uwagę bo to tylko i wylacznie wasza decyzja :)

A tak wogóle widze że jesteś jeden dzień za mną a przypomnij mi na kiedy masz termin ? Wybacz jeśli juz pisałaś ale zapomniało mi się a tak sie zastanawiam bo to powinien byc ten sam nie ? tzn . jak nasze dzieci sie zgraja to moze w tym samym czasie postanowia wyjsc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660569 przez @g@t@
Termin z Karty Ciąży wypada na 07.10 a według ostatniego usg na 13.10 a znając życie pewnie Jacuś postanowi wyjść w innym terminie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660575 przez P@ul@
Witam!
Jakoś późno wpadłam na pomysł, żeby dołączyć na forum, aż wstyd. Termin nam na 11 października, więc postanowiłam w końcu dołączyć. Przecież to już połowa ciąży :)

W najbliższym otoczeniu nie mam nikogo kto by się aż tak zainteresował moim stanem jak ja to może tutaj znajdę jakieś bratnie dusze, które nie będą uważały, że wciąż tylko o tej ciąży i dziecku myślę :P
A przyznam się bez bicia, że chyba trochę sfiksowałam na punkcie naszego przyszłego maleństwa.

A jeśli chodzi o imię, to dla dziewczynki na 100% będzie Agata, a nad chłopcem dyskusja trwa. Może jak się okaże że będzie dziewczynka to nie trzeba będzie dalej kombinować :)

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie.
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660600 przez @g@t@
Witaj P@ul@! Miło Cię gościć na forum. Nie przejmuj się tym, że rozmawiasz tylko o ciąży. Dla Ciebie jest to stan niezwykły i masz do tego całkowite prawo! To forum jest temu poświęcone więc myślę, że znajdziesz wsparcie, którego szukasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660650 przez nuśka09
P@ul@ witaj :) rozgość się i nie krępuj gadamy tu o wszystkim :)
co do imion moja mama kręci nosem na Kornelię bo ona wolałaby Magdę,wrr no trudno ja chcę takie imię, mojemu też się podoba, ale ja rodzę ja wybieram :P w ogóle w niektórych kwestiach mama mnie denerwuje, wiem że chce dla mnie jak najlepiej no ale pewne decyzję należą tylko do mnie. Tak jak było z porodem, mama stwierdziła, że ona mi opłaci cesarkę bo to lepsze itd itp, sama rodziła tylko cesarkami więc nie ma porównania. A ja nie chcę nic na siłę, co ma być do będzie :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl