BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 6 miesiąc temu #773488 przez kicia
Witajcie w ten słoneczno-mglisty dzionek (u mnie jest i mgła i słońce)
Dzisiaj rano sukces - ciśnienie 127/83. Jest już nieźle, zobaczymy w południe...
Lakier dzisiaj zmyłam z paznokci u rąk, na stopach już dawno i nie chciało mi się znowu malować, i tak nikt tego już teraz nie ogląda a mężowi wszystko jedno.

Agnieszkazst ale miałaś sen :laugh: W końcu i tak wszystkie urodzimy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773491 przez kicia
Znalazłam dzisiaj fajnego bloga i podzielę się z wami
www.hafija.pl/
Dużo o karmieniu piersią, takie zdrowe podejście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773492 przez kasia085
Cześć dziewczynki!
No to jest mi raźniej z tymi kolanami. Dziś w nocy to tak mnie bolały, że myślałam że się wykończę. Dziś chyba podjadę i kupię taki balsam z perfecty mama na bolące nogi. Może coś pomoże.

Kaśkus nie martw się na pewno zdążysz wyleczyć to świństwo. Najważniejsze że nie jest to nic groźnego.

Kicia wiesz co ja też jakoś nie piję tej herbatki od czasu jak miałam te ciśnienie takie wysokie. Jakoś teraz jest cały czas w normie. Ale nie wiem czy to jest zależne od niej. Stwierdziłam że co ma być to będzie.

Mam nadzieję dziewczynki że w przyszłym tygodniu i ja do Was dołącze jak w środę lekarz podejmie decyzję ostateczną o cc. Mam nadzieje że wtedy zdecyduje się na rozwiązanie w przyszłym tygodniu a nie będzie czekał jeszcze na kolejny. Tylko najgorsze że jest 1 listopada i nie wiem jak w taki dzień odbywa się to w szpitalach. Tak już chcę mieć przy sobie mojego okruszka:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773496 przez kicia
Kasia085 nie martw się cc. Jak będzie trzeba to ci zrobią, czy święto czy nie. Zresztą mogą ci cc zaplanować na 31 października.
Maści na bolące nogi używałam trochę przed ciążą (takie zwykłe nie dla mam) i powiem ci że nawet niezłe były chociaż na początku nie wierzyłam że pomogą. Także myślę że na pewno przyniesie ci ulgę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773510 przez kasia085
Kicia to dzis w takim razie napewno się w nie zaopatrzę. Tylko tak myślę że jak mam tego paciorkowca to pewnie muszą mnie dzień wcześniej położyć żeby dać ten antybiotyk. Tak mi pisała Wielomama. ciekawe czy sprawdzą się moje przepowiednie - Zawsze mówiłam że urodzę 1 albo 2 listopada:-) Naprawdę juz chyba jestem nastawiona na te cc i mam nadzieję że Jasio naprawdę ostro przybrał na wadze.

Rano było tak słonecznie a teraz pochmurno strasznie. A dzis zaplanowaliśmy sobie dzień zęby objechać wszystkie cmentarze i zapalić świeczki u bliskich, bo już 1 listopada nawet gdybym nie urodziła to dam sobie spokój z przepychaniem się przez tłumy. A wieczorkiem mamy zaplanowany romantyczny wieczór - mam nadzieję że ostatni we dwójkę:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773548 przez wredota1
O 12 odeszly mi wody. Zadzwonilam juz po meza. Zaraz jedziemy do szpitala. Zyczcie mi powodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773550 przez majeczka22
Czekamy na wieści i trzymamy kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773551 przez kaśkus
Wredota, powodzenia kochana! Wszystko bedzie dobrze. Daj znać, jak już bedzie po wszystkim i będziesz miała siły. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773556 przez JustynaNL
Trzymamy kciuki. Powodzenia i szybkiego porodu! :) Kolejna dziewczynka będzie zaraz z Nami :) Czas na chłopca wiec która chętna? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773557 przez kicia
NO I SKĄD JA WIEDZIAŁAM? Napisałam wczoraj że chyba Wredota będzie po Nefretete i się sprawdziło :laugh:
POWODZENIA WREDOTA!!! :laugh: :laugh: :laugh: Trzymamy kciuki. Odezwij się jak już będziesz mogła. Myślimy o Tobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773559 przez cortezia
Wredota, kochana trzymam kciuki, bądź dzielna!!!!!!

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773563 przez Izulaa
hej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773576 przez Izaa.
WREDOTA, TRZYMAMY KCIUKI!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773578 przez oki222
Hej Kochane
Wredota trzymam kciuki koniecznie daj nam znać.
Agnieszkazst ale mialas sen , cholercia a ja dzis mam iprezke tzn urodziny brata i zamierzam sie wybrac .wprawdzie brat powiedział ze byłoby zaje*iscie gdybym zaczela rodzic jak to nazwal bylaby ever impreza hehe ale wole poczekac do jutra :-)
Jesli chodzi o krem perfekty ja mam i jak mnie nogi bolaly to bardzo mi pomagal tzn zimny prysznic na nogi, krem i lezenie z nogami do gory - wybawienie.
A ja nadal w łóżku takiego mam lenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773587 przez małopolanka
Wredota trzymam kciuki. Powodzenia ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl