BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 6 miesiąc temu #773606 przez suzi001
hej dziewuszki :-) kolejna dziewczynka w drodze super :-D wredotka zycze duzo duzo sily i zdrowka dla Ciebie i malenstwa :-) teraz bedzie chyba czas na Oki :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773648 przez natB
aaaAA aż nie jestem w stanie odpisywać na posty :D...

WREDOTA :D:D:D:D jesteśmy myślami i duszą z Tobą kochana :*:) mam nadzieję, że poród masz łatwy i szybki :)... a maluszek zdrowy... czekamy na dalsze wieści..

Aż się wzruszyłam ach :D


A ja w Poznaniu z moim S. on na uczelni, a ja zajmowałam się moją bratanicą Emi... Mama ją teraz wzięła na wystawę psów, więc mam chwilę odpoczynku...Ok biorę się za czytanie postów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773665 przez pani_p
Hejo:-)

Wredota ja też jestem z Toba myślami i czekam z niecierpliwością na wiadomości. Trzymaj się dzielnie kochana! :kiss:

Kasia a po co mają Ci podawać dzień wcześniej ten antybiotyk? Przecież go podają przy porodzie naturalnym bo wtedy dziecko może zarazić się paciorkowcem, przechodząc przez kanał rodny. Przy cc to się w ogóle zastanawiam czy to ma jakiekolwiek znaczenie posiadanie tego paciorkowca.

My też dzisiaj z mężem planujemy romantyczny wieczór :-)

Buziaki:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773680 przez Psotka
Ale super Wredota oddychaj gleboko, jak juz wody odeszly to kruszyna jest jedna noga na naszym swiecie. Mam nadzieje ze poród bedzie szybki. Trzymam kciuki

Kasia jesli bedziesz miala cc to paciorkowiec nie zagraża dziecku bo nie przychodzi przez drogi rodne.

JA wczoraj miałam usg i ktg. U mnie spokojnie, syn jeszcze do Nas sie nie spieszy, ale za to znowu przybrał na wadze, waży 3800 gram. Za tydzień Tymon bedzie ważył 4 kg, ale dobrze że będę miała cc, ufff. Jeszcze wczoraj mialam siłę poszaleć na imprezie firmowej mojego m. Spotkalam sie z dziewczynami (żonami kolegow z pracy mojego m). Wieki dziewczyn nie widziałam, ale sobie pogadalysmy plus dobre jedzonko.
Bawily mnie miny ludzi którzy mieli strach w oczach jak sie przemieszczalam po sali. Ku mojemu zaskiczeniu spotkałam się również z komplementami, ale ja wiem swoje, jestem słonikim jak na zaawansowaną ciążę przystało. No nic czekamy na wiesci od Wredoty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773713 przez wielomama
Wredota cały dzień jestem myślami z Tobą. Mam nadzieję, że mała jest już wami tylko po prostu nie masz siły pisać.

Psotka dobrze, że cc, bo to już jednak spora waga.
Jeżeli chodzi o paciorkowca to moja gin powiedziała, że pomimo cc jak jest dodatni to pacjentka musi przyjść dzień wcześniej i podają antybiotyk.

Na resztę niestety nie odpowiem, bo mnie ściska. Od rana miałam huśtawkę nastroju, od wczoraj jakieś lęki. Od 17 czuję że coś mi się rozwiera. Teraz ból z tyłu pleców i pod brzuchem. Skurcze są co 15-20 min. Mój D teraz szybko pojechał po moją mamę. Wzięłam już nospę i magnez. Naprawdę modlę się, żeby to jeszcze nie było to i mam taką nadzieję, ponieważ moja gin będzie dopiero w poniedziałek. A najgorsze, że noc przed nami a najczęściej zaczyna się w nocy. Ja muszę wytrzymać do poniedziałku!!!

Kurcze oddaję mocz co 3-10 minut, to raczej nie jest normalne, ale wody to też chyba nie są, ponieważ umiem to powstrzymać. Chyba mała tak jest nisko i mi cały czas naciska.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773725 przez małopolanka
kochane probuje Was nadrobić ale od wczoraj aż 4 strony ? haha szalejecie

Kaśkus ja tak myślałam że to może być to bo moja koleżanka z tym walczyła przez pierwsze mies ciaży. Miała podobne objawy. Obyś szybko się tego pozbyła.

majeczka22 dzięki że czuwasz i jesteś z nami ;-)

Okii super że załatwiłaś wszystko z tym ZUSem. W twoim poście jest błąd urodziła Nefretete i Justyna ja jeszcze nie ale chciałabym haha

Gravity słodkie te skarpetki ;-) ja kupiłam dzisiaj maluszkowi śpioszki na święta ;-) nie mogłam się powstrzymać. Te święta będą wyjątkowe ;-)

kicia ciekawe czy to ta herbatka powoduje to ciśnienie ale w sumie rano jej nie piłam przed szpitalem a też miałam podwyższone.

Agnieszkaszt ale miałaś sen ;-) ja bym bardzo chciała już urodzić ;-)

Izulaa hej ;-)

Psotka spora waga synka ja tez bym się cieszyła w takim wypadku z cc bo urodzić takiego smoka to musi być ciężko ;-)

wielomama czyżby u Ciebie też się coś zaczynało? Kurczę jeśli masz takie objawy to ja się objawy to jak Ty kochana do pon wytrzymasz?? Trzymam kciuki żeby jakoś się udało.

Ja dzisiaj byłam za zakupach i powiem Wam że też coś mnie brzuch ciągnie i plecy zaczynają boleć. Nie najlepiej się czuje ale było już gorzej więc pewnie to z przemęczenia a nie że coś się zaczyna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773733 przez Gravity
wredota1 ladnie juz na szpitalu a ja nie zagladalm a pisalam ze sie ciekawie wekend zapowiada:) Jestesmy z Tobo byle poszlo szybko i w miare bezbolesnie :lol: :lol: :lol:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773800 przez Psotka
Wielomama to zaciskaj nogi, chodź nie wiem czy to pomoże jesli masz skurcze w miare regularne.
Jak zaczniesz wczesniej rodzic przed termjnem 29 to i tak zrobią ci cc. Przynajmniej mi tak tłumaczyli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #773854 przez nefretete666
Wielomama musisz kochana jakos wytrzymac ale moim zdaniem to oznaka porodu w krotkim czasie bo ja tez tak latałam do kibelka,
Wredota mam nadzieje ze sie nie meczysz i masz juz swojego skarba przy sobie:*
U nas wszytsko ok Max jest bardzo grzeczny tylko je i spi w nocy spi sobie w swoim koszyczku i budze go na jedzonko bo sam sie nie dopomina dzis nawet bylismy na spacerku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #773857 przez wredota1
O 19:20 na swiat przyszla Gabriela :) 3680 g i 56 cm. Troche to trwalo ale dalam rade. Moj maz sie poplakal jak krzyczalam juz przy partych skurczach. Mialam byc cicho ale jakos samo tak wyszlo. ;) Mala dwa razy byla owinieta pepowina, dostala 9 pkt. W koncu zasnela. Ale mamusia nie wie czy da rade sie zdrzemnac-tyle emocji. Polozna powiedziala ze trzymaja u nas 3-4 doby. Dlugo ;/ W czasie porodu mialam straszna ochote na kabanosy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #773864 przez majeczka22
Tabelka uzupełniona pod koniec tygodnia wstawię aktualną- chyba się nie obrazicie jak pod koniec każdego tygodnia listopada będę dodawać tabelkę - nie chce zbytnio zaśmiecać wątku tylko tabelką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #773866 przez małopolanka
Wredota gratulacje ;-) zdrowia dla Ciebie i malutkiej ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #773872 przez oki222
Hejka
Ja po imprezie u brata dalam rade :-) zaraz ide spac ale musiałam tu zajrzeć.
Malopolanka sorki za blad to pewnie z tych emocji hehe
Wredota -GRATULACJE z calego serducha zazdroszcze ci ze juz jestes po teraz wychodzi na to ze powinnam byc ja :-) ale chetnie przepuszcze jeszcze wielomame. Napisz cos wiecej jak bedziesz miala sily bo jestes pierwsza pierworodka :-) odpoczywaj i wracaj szybko do formy.
Wielomama - cholercia ..... daj koniecznie znac co i jak trzymam kciuki i tak jak psotka pisze jesli masz wskazania do cc to je bedziesz miec tobie pewnie zalezy na obecnosci twojej lekarki .no coz mozliwe ze twoja corcia postanowila inaczej.:-) kochana jestem myslami z Tobą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #773873 przez oki222
No to zaczelam 40 tydzień :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #773879 przez kaśkus
Wredota, gratulacje dla Ciebie, męża i małej! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl