BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 6 miesiąc temu #776711 przez pani_p
Hej :)

Gratulacje jeszcze raz dla Wielomamy :) i dla Izy, która nas wszystkich zaskoczyła :)

Kicia no mierzę ciśnienie mierzę bo nawet mój mąż mi przypomina, tym bardziej jak wie, że niektóre z nas mają podwyższone :)Pilnuje mnie hihi :)

Asiulek no odzywaj się kochana częściej :) Musiałaś mieć stracha. Te wszystkie sprzęty do mierzenia to o dupe rostrzaść, się później okazuje, że wszystko w porządku. Dobrze, że już jesteś w domku :)

Suzi Kochana szkoda mi Ciebie normalnie. Mi też jest ciężko, ale jeszcze w deprechę nie popadam. Jeszcze troszeczkę musimy wytrzymać. Też już jesteś na ostatniej prostej. Głowa do góry i zrób coś co sprawi Ci przyjemność :)

Brunetka :kiss: Ja nie mam wypożyczone, ale jest u mnie dostępne to urządzenie na czas porodu. Podobno super działa, ale właśnie na bóle z krzyża :) Jednak wolałabym nie sprawdzać jego działania i obejść się bez bóli krzyżowych hehe

Bozenas Dziołcha nie czytaj nic na necie :) Może jednak aparatura się myli i malutka owszem będzie drobna, ale cała i zdrowa. Zobacz jakie maleństwa się rodzą i radzą sobie świetnie. Dominisia na pewno też sobie poradzi :) Grunt to się nie denerwuj bo to może mieć wpływ, tak mi się wydaje, na jej rozwój :)

Nat z tymi szczeniakami to Ci nie zazdroszczę przygody. Szczenięta, choćby nie wiem jakiej rasy, są tak słodkie, że na sam widok serce pęka a co dopiero jak są porzucone... :(

Izaa no poród niespodziewany i w niebezpieczeństwie mieliście. Współczuję a zarazem zazdroszczę, że ominął Cię dolegliwości ostatniego miesiąca ciąży :P Dużo zdrówka i sił życzę Tobie i synkowi :kiss: :kiss: :kiss:

Małopolanka daj znać jak po wizycie. I ogólnie jak się czujesz :)

Kasia widzisz, nie ma co czytać głupot albo po prostu trzeba brać poprawkę na to co piszą, powiem Ci, że zaskoczona byłam, że w tej książce takie bzdety piszą, też ją mam, ale jakoś nie trafiłam na ten artykuł. A wagą się nie przejmuj, taka prawda, że dopiero jak urodzimy to się dowiemy ile nasze maleństwa ważą.

Kicia jak będziesz musiała iść do szpitala to trudno, będzie ciężko, ale z Twoim problemem i wysokim ciśnieniem lepiej być pod kontrolą. Widzisz jakie skutki może mieć wysokie ciśnienie na przykładzie Izy. Bedzie dobrze a my będziemy z Tobą :kiss:

Patrycja no nie ładnie się tak nie odzywać:P Super, że synek zdrowy :) I chyba będzie sporym dzieciaczkiem :) Ciekawe...

Wredota mocna babka z Ciebie :) Jak czytam Twój opis porodu, pobytu w szpitalu i w ogóle to mocno podnoszę się na duchu :) Dziękuję :) Życzę Wam szybkiego powrotu do domku :)

Zrobiłam sobie drzemkę popołudniową i wstałam i piję sobie kawkę :) Jakoś brzuch pobolewa jak na miesiączkę... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776754 przez natB
Wredota kochana cieszę się, że tak ładnie Wam idzie... pewnie tęsknisz za Gabi, ale 3mamy mocno kciuki, żebyście przed piątek wylądowały w domku :D, w końcu piękny pokoik czeka :D:) i ustękniony Tatuś :)

Pani_P :D Ty to jesteś najlepsza :D... wiesz, co dzisiaj się pomodlę, żebyś była kolejna, bo widzę, że się męczysz :P... nie dajesz się zastanowić Zuźce, czy ma wyjść, czy nie :D... przecież wiesz, że kobiety są bardzo niezdecydowane :)...

Patrycjapowiem CI, że dużego maluszka nosisz w brzuszku :), słuchaj męża i leż, żebyście mogli dokończyć szybciutko remont :)... chociaż ja przy pokoju Włada muszę być przy skręcaniu każdej półki, szafki, szafeczki, łóżeczka heh :) lubię robić takie rzeczy :)


Ja po drzemce wróciłam do żywych, mam ochotę na hmmm kakao :D
Idę zmierzyć sobie ciśnienie, bo popołudniu miałam 140/81... czekam na wyniki z moczu i morfologii, mam nadzieję, że jest ok... Jak nie jutro przejadę się na oddział do mojej Doktórki, żeby je przejrzała... bo teraz ten długi wknd i nie chcę czekać niepotrzebnie do pon.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776822 przez pani_p
Nat :-D to samo mnie tak tylko straszy i nic się nie dzieje, no co ja mogę :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776852 przez wredota1
Jak was czytam to nie moge wyjsc z podziwu ze jeszcze niedawno ja mialam brzuszek i czekalam na swojego maluszka. Teraz jak jest Gabi zyje w innym swiecie ;) Wyprobowalam laktator i o dziwo moj TATA potrafil go prawidlowo zlozyc. ;) Elegancko sie jego uzywa. Zajmuje mniej czasu i pokarm mi sie nie wylewa jak to jest przy ssaniu przez mala. Do tego wiem ile Gabi zjadla. Wkur* tylko polozne ktore wszystko co robia matki inaczej niz by one chcialy krytykuja i ochrzaniaja. I dlatego najlepiej bedzie namWdomu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776904 przez Psotka
Wredota, czytam Twojego posta i zrozumiałam ze Twoj tata też umie założyć laktator. Hihihi
No pomeczysz się jeszcze troszkę w szpitalu i będziecie niedługo w domku. Nie bierz do głowy komentarzy położnych, Ty jako mama wiesz intuicyjnie co jest najlepsze dla Twojego dziecka.

Dzisiaj dzwoniła do mnie położna środowiskowa i powiedziała że jak ktoś w szpitalu mnie zdenerwuje to mam do niej dzwonić i się pożalić. Kochana jest. Ja nienawidzę szpitali wrrrrrrr.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777039 przez bronchilda85
Puk! Puk!

Mamusie! Tak na przyszłość - Jeśli byłybyście zainteresowane tanimi zaproszeniami na Chrzest, to zapraszam do mnie. Można znaleźć mnie na allegro allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2974654 lub też na blogu malyszkrab.blog.pl/ Nawet jeśli w danym czasie nie będzie aukcji na allegro, to wystarczy wysłać do mnie wiadomość Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wówczas specjalnie wystawię zaproszenia na allegro, żebyście miały pewność zakupu ;) Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777145 przez Brunetka
Dziewczyny chyba mnie łapie jakieś choróbsko:( Czuję,że mam jakiś stan podgorączkowy, cały czas kicham i prycham, do tego katar. Tak mi gorąco,że chyba zaraz mi głowę rozsadzi. Jak sobie radziłyście w takiej sytuacji? Czym się leczyłyście oprócz herbatki z miodem i cytryną?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777156 przez oki222
Hejka
Ja tylko na chwilkę bo padam już,dawno nie byłam w tak kiepskiej kondycji (dostaje zadyszki i bóli idąc 10 m do łazienki masakra jakaś)tak bardzo chciałabym już wracać do formy .

Brunetka NIe dobrze :( że coś CIę łapie, herbatka z miodem i cytrynką i dodatkowo imbir który zabija zarazki jest pomocny, ja będąc u lekarki pozwoliła mi 3 X dziennie pić syrop hedelix łykać rutinoskorbin 3X po 1 tabletce i w przypadku gorączki co 6 godz. brać apap ale gdyby gorączka była wysoka miałam zgłosić się do szpitala do tego robiłam te inhalacje, jadłam też czosnek ale z białym serem bo ogólnie czosnek jest ciężko strawny - to tyle co mogę CI pomóc , nie groźnie i po konsultacji z lekarzem. Ja na szczęście nie miałam gorączki ale też zlewałam się potem było mi gorąco. Trzymaj się :*

Wredotacudnie ,że u CIebie w porządku mam nadzieję że wyjdziecie do soboty i będziecie już w domku

Ciekawe co Wielomamy ????

Izaa- no zrobiłaś wszystkim niespodziankę,nikt by się nie spodziewał :) ja też nie sądziłam ,ze ciśnienie tak może pokomplikować sprawę.Najważniejsze ,ze wszystko ok ,super ,że niunio dostał 10 pkt. mimo tego że jest wcześniakiem to rzadko się zdarza.Napisz jak się czujesz po cc i jak Julek :)

Ciekawe czy jutro czeka nas jakaś niespodzianka w postaci kolejnego Maleństwa :P

MIłej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777231 przez kicia
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy.Moja mama ma cale zycie problem z cisnieniem,w ciazy caly czas sie tez z nim borykala.Takze u mnie to dziedziczne.Dzisiaj mi na szczescie juz troche spadlo i miesci sie w normie.Bede najpierw dzwonic do szpitala i pytac sie czy mam przyjechac skoro jest lepiej.I tak porod na dniach...
:)

Patrycja dobrze ze sie odezwalas.Mnie tez lekarz mowil2tyg. temu ze na dniach moge rodzic a tu nic ;)

Wredota mam nadzieje ze was wypuszcza przed weekendem,te polozne moga wkurzac bo inaczej nie znaczy zle.A ty jako mama wiesz najlepiej co dla twojego dziecka jest najlepsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777232 przez kicia
Brunetka lecz sie i trzymaj dzielnie.Bierz to co pisala Oki, mnie tez lekarz mowil ze mozna spokojnie brac rutinoscorbin,do tego cholinex i plukanie gardla jak boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777342 przez Gravity
elo

Patrycja21 to mezus ma racje oszczedzaj sie jak chcesz by Maluszek poczkal do konca remontu :lol: :lol: :lol:

wredota1 i wszystko pomalutu wrac do normalnosci tylko sie cieszyc :silly: trzymam kciuki byscie Wyszly jak najszybciej :kiss: :kiss: :kiss:

natB bedzie dobrze nie stresuj sie :kiss: :kiss: :kiss:

Psotka fajna masz polozna pogratulowac :woohoo: a Ty niedaj sie zdenerwowac :kiss: :kiss:

Brunetka mleko z miodem tez dobre :kiss: :kiss: soczek malinowy w herbatce :kiss: :kiss:


A daje Wam foteczke dzisiaj zrobilam jak siedze brzuch leży na nogach juz ta opadl od 2 tyg :(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777360 przez małopolanka
hej dziewczyny witam Was po koszmarnej nocy ;-/ mój pęcherz nie dał mi spać ;-/ zastanawiam się nad zamieszkaniem w toalecie bo bez sensu wstawać w nocy co 10 min haha

Kasia085 dobrze że wyjaśniłaś jak to jest z tą czkawką. Waga synka imponująca ;-) z tą rozbieżnością w pomiarach zawsze trzeba się liczyć najważniejsze że wszystko jest ok. Co do tego badania 4d to ja pomiary tez miałam wszystkie robione na zwykłym a ostatnie może 5-10 min mogłam zobaczyć synka w 4d. Inaczej nie da się chyba zrobić pomiarów ale u mnie to było tak że poszłam i zapłaciłam za zwykłe USG a w trakcie badania lekarz przełączył na 4D dał nam płytke do domu, zdjęcia i cały opis pomiarów i badania wydrukowany chyba z 3 strony opisane komory itp. Badanie kosztowało 80 zł ;-)

Kicia straszne to ciśnienie i w dodatku jesteś już na lekach. Dobrze że się Tobą zajmą. Nie wiem czy nie doczytałam ale Ty masz mieć cesarkę ? Przy takim ciśnieniu to chyba nie ma wyjścia.

Patrycja dobrze że się odezwałaś i wszystko u Ciebie ok. Duzy synek się zapowiada. Obyscie zdąrzyli ze wszystkim.

Wredota szkoda że pobyt w szpitalu Wam się przedłużył ale co poradzić ;-( spróbuj na ile to możliwe dojść do siebie i zregenerować siły. Oby malutkiej szybko przeszła ta żółtaczka.

Brunetka nie dobrze że złapało Cię teraz to choróbsko. Obyś szybko się wyleczyła.

Gravity piękny brzuszek ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777373 przez kicia
Gravity mnie tez juz od2tyg brzuszek lezy na kolanach jak siedze.

NatB ty sie nie stresuj bo widze po sobie ze wtedy cisnienie jest wyzsze.A jak tam pokoik Wladka?

Wredota fajnie masz ze juz po wszystkim.Ja jutro zamierzam rano piec murzynka,moze nie o 5-6 rano,ale pamietam jak ty przed porodem pisalas ze zrobilas ciasto a na drugi chyba dzien pojechalas na porodowke.Moze u mnie skutek bedzie ten sam :laugh:

A ja dziewczyny mierzylam cisnienie i wczoraj wieczorem i dzisiaj rano bylo juz w normie.W sumie leki zadzialaly...Dzwonilam do tej pani dr co mi skierowanie wypisala i powiedziala mi ze nie ma na razie potrzeby jechac za Ip.Na razie mierzyc i dopiero jak cos sie bedzie dzialo to jechac.Na razie nie czuje kompletnie zadnych objawow...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777386 przez kicia
Gravity w ogole to sliczny brzuszek :laugh:

Malopolanka ja nie mam miec cc.Co to to nie!No chyba ze bedzie koniecznosc, z Krakowa to Psotka ma planowane cc. Moja mama miala wyzsze cisnienie a mnie i brata urodzila naruralnie wiec nie zawsze jest koniecznosc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777387 przez Gravity
Wlasnie lezy nisko i co z tego ja 2 w 1 :silly:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl