BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 6 miesiąc temu #777393 przez oki222
Hejka

Brunetkajak się czujesz??

Gravityśliczny brzusio w ogóle laska z Ciebie :)brzusio już opadł ale wydaje mi się, że jeszcze sie obniży , zresztą ty masz termin jakoś na 20 więc zobaczysz jeszcze na kolanach będzie :P

Małopolanka ale mnie rozbawiłaś z tą przeprowadzką noo no ale może rzeczywiscie warte zastanowienia hehe moze pościel sobie w wannie jak masz :)

IzaaTrzymamy kciuki Za Ciebie i Julka

Kiciaoszczędzaj się i pilnuj ciśnienia ,cieszę się że na razie w normie, no i z tego co piszesz to rzeczywiście masz to genetyczne, dziedzicznie :)

Miłego Dnia Dziewczynki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777396 przez wredota1
WYCHODZIMY DZIS! WYCHODZIMY DZIS! Hihihi :) Po 13 powinnysmy opuscic szpital :D Malej spadla bilirubina, przybiera na wadze wiec mozemy uciekac ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777397 przez kasia085
Cześć dziewczynki!
Ja już po wizycie u lekarza i postanowione. 5 listopada 2013 r. na świat przyjdzie nasz synek :-) Długo wczoraj rozmawialiśmy z lekarzem na temat tego co będzie najkorzystniejsze dla nas i w końcu zadecydowaliśmy o cc. Po pierwsze lekarz spodziewa się dużego maluszka, no ale usg może kłamać i w tej sytuacji mogłabym jeszcze próbować rodzić naturalnie, ale powiedział, że mam te nagłe skoki ciśnienia co może być niebezpieczne i do tego długoletnie leczenie niepłodności. Powiedział że jeśli się bardzo upieram to możemy spróbować rodzić naturalnie, ale ja powiedziałam że najważniejsze jest dla mnie zdrowie mojego dziecka, bo walczyłam o niego tyle lat i zniosę wszystko żeby było z nim dobrze. Więc powiedział że jego zdaniem powinnam zdecydować się na cc. Więc zostało postanowione. Jestem szczęśliwa bo powiedział że osobiście się tym zajmie. Mam tylko wytrzymać do 5 listopada bo wcześniej nie ma go w mieście. Więc najlepiej leżeć i się oszczędzać bo jest już lekkie rozwarcie. Mam wstawić się na oddział na czczo na godz. 7. Dziś już się zapisałam na termin. Wogóle ta wizyta była tak przyjemna, że miałam wrażenie że nie rozmawiam z lekarzem tylko z kimś bliskim.Potrafił i pożartować z nami żeby znieść z nas strach. A jak na koniec zapisał mi karteczkę z tą datą. To spojrzałam się na mojego M. i powiedziałam, że już za tydzień będziemy mieli naszego okruszka i jakoś samoczynnie poleciały mi łzy, to wziął moje ręce i tak życzliwie je objął i się szczerze uśmiechnął. Naprawdę zaskoczył mnie takim podejściem, bo zawsze miałam wrażenie że jest takim raczej stonowanym profesorem, który stara się nie okazywać za bardzo uczuć. A jednak można się pomylić.
A i poza tym co do paciorkowca to mimo cc będę miała podany antybiotyk przed jego wykonaniem. Dziecko zaraża się przez styczność z wodami płodowymi, a one są niezależnie czy przy sn czy cc.
Dziś zrobiłam już wszystkie potrzebne badania do cięcia czyli świeżą morfologię, krzepliwość i elektrolity. I teraz odliczamy czas.

Małopolanka co do tego usg to nic bym nie mówiła gdybym zapłaciła 80 zł, ale zapłaciliśmy 200 zł. Ale nie ważne było minęło :-)

Patrycja to u Ciebie synek podobny wagowo do mojego. Ciekawe ile w rzeczywistości będzie mieć.

Brunetka lez i się kuruj. Najlepiej domowymi sposobami, czosnek , cytrna, maliny. Albo kup ten syrop Prenalen wielu dziewczynom juz pomógł. Ja też go ostatnio łykałam bo wydawało mi się że coś mnie pobiera. I jest ok.

Gravity duży masz brzusio jak na ten tydzień.

Wredota juz niedługo będziecie w domku, dobrze że małej już spada ten poziom. Fajnie że możesz karmić, ja się o to modlę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777445 przez Gravity
oki222 on juz na kolanach jak siedze od 2 tyg :kiss: :kiss:

wredota1super wiesci!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

kasia085 to super wiesci i rewelacyjne podejscie Gina do sprawy!!nie straszy a wspiera i malenstwo juz nie dlugo będziecie tulic :lol: a brzusio hmm wielki ale jak siedze to lezy i na kolanach :side: :side:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777446 przez pani_p
Hej :-)

Malopolanka no witaj w klubie, normalnie nie ma sensu klasc sie do łóżka a później z niego turlac co chwilę. Masakra jakaś!

Gravity piękny brzuszek :-)

Wredota ale super! Będziecie w domku to dopiero się lepiej poczujecie :-) cieszę się razem z Wami :-)

Brunetka mnie na nogi w jeden dzień postawiło lezenie w łóżku i picie tej wody z imbirem, miodem i cytryna. Może Tobie też by pomogło.

Kasia ahhh jak cudownie! Jeszcze tylko kilka dni i będziesz mamą z prawdziwego zdarzenia :-) wspaniałego masz lekarza i na pewno obejmie Was doskonałą opieką. Ogromnie się cieszę :-)

A u mnie nic ciekawego. Mam na dziś zaplanowane wypucowanie chałupy, zupę z dyni a wieczorem maz wymyslil wycieczke do znajomych. To ostatnie wcale mi się nie usmiecha... Poza tym mąż ma drugą żonę od wczoraj- play station... :-/ sama sobie współczuję chociaż zarzeka mi się, że nie będzie to na pierwszym miejscu. Pozyjemy, zobaczymy.

Ciekawe co u Wielomamy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777503 przez Gravity
pani_p nie przejmuj sie druga zona meza:) u mnie tez tak bylo xbox 360 tylko przez 1 tydzien i sie znudzil stoi teraz nieodpalany gdzies od jakiegoś roku albo i lepiej tylko sie na nim kurz zbiera:)stwierdzil ze jest nudny.Nawet konto online nie pomoglo wygaasa chyba za miesiac:) wiec tym sie nie przejmuj :lol: :lol:
Najlepsze ze moj wczoraj do mnie ze idziemy w piatek na party halowen spytalam czy sie dobrze czuje a on ze tak :lol: :lol: :lol: malo tego za tydzien jest niedalko koncert Boysow i tez sie ponoc tam wybieramy :huh: ja mam robic za szofera dla calej paczki i juz wczoraj powiedzilam ze nic z tego :kiss: nie mam zamiaru urodzic na koncercie w innym miescie :blink: :blink:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777521 przez natB
kicia pokoik Wladka dokonczony :). Szukam jeszcze jakiegos ladnego zegara :), a tak lubie siedziec w jego pokoju i sobie myslec, ze niedlugo bedzie juz z nami :) :)

Wredota, jak ja sie ciesze, ze dzisiaj wychodzicie. To zaczynacie zycie we trojke :) :) Gabi, Ty i Tatus :), ale Wam zazdroszcze :)
Daj potem znac, jak pierwsze chwile razem :)

Kasia 5.11 wow :D 3mam kciuki, zebys donosila :), bo u Ciebie termin juz tuz tuz :)
Fajnie, ze masz takiego kochanego lekarza z powolania, a nie z przymusu :). Jestes pod najlepsza opieka :)

Pani_P a skad to playstation? wczoraj o tym rozmawialysmy i jeszcze go nie bylo :D... zapomnialam sie za Ciebie pomodlic, dlatego kochana dzisiaj u Ciebie sie nic nie ruszy :P

A ja kolejny dzien porzadkow, prania, prasowania :D
Wyniki moczu i morfologii mam w normie uf, wiec wizyta w pon na oddziale :)

Dziekuje bardzo kochane za komplementy dot. pokoiku :), zapraszamy z Wladem wszystkie maluszki na roczek :D ale by sie zjechala ekipa :)... co do urzadzenia duza zasluga tez mojego kochanego meza :) razem staralismy sie stworzyc dla naszego synka kawalek nieba na ziemi heh :) mysle, ze mu sie spodoba :)

Ide sie przekimac, bo popoludniu jade jeszcze do miasta na zakupy i wywolac zdjecia do ramek :)

Gravity, Pani_P no macie zakreconych mezczyzn imprezki, spotkania :D heh musieliby byc w ciazy, zeby nas zrozumiec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777530 przez Gravity
Ja jestem zdania ze facet nigdy nie dorasta :lol: nawet ja mu jaja obrosna :lol: :lol: to tylko pozory :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777541 przez pani_p
Nat a widzisz bo to niby mnie tak męczył a on już wszystko miał zaplanowane. Umowę przedłużył w play i zamiast nowego tel wziął playstation. Taki kombinator. A teraz to się módl żeby dopiero w niedzielę ruszyło bo teraz mi nie na rękę :P hehe

Gravity no obyś miała rację, aczkolwiek ma w planach kupić najnowsze GTA i obawiam się, że szybko mu się nie znudzi. I popieram, że nasi panowie to wieczne dzieci. Ale co zrobić, z nimi ciężko bez nich jeszcze gorzej ;) hehe

Najadłam się i idę się kimnąć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777551 przez bozenas
a ja juz po wizycie i 7.11 mnie klada a 8.11 rodze!!!! aaaaaa!!!! jakos tak blisko sie robi i wychodzi na to ze za poltora tygidnia bejest szansa ze w domku bedziemy z Dominisia :) czekam jeszcze na ktg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777609 przez natB
Bozenas super wieści!!!! :) :) :) kolejny dzieciaczek za niedługo się pojawi :)...

Pani_P ale Ty masz męża kombinatora, poradził sobie chłopak :D heh :P...
Ok pomodlę się po wknd :), chociaż jutro idę do Kościoła, więc zrobię to jutro a co :D

Ok po drzemce mogę jechać do miasta, ale szczerze nie chce mi się bu... no nic czas wybrać zdjęcia do ramek Władka :)

Coś cisza u nas na forum, wszystkie na porodówkach, czy jak ;D?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777617 przez pani_p
Bozenas o jak super, jesteś kolejna, która wie, że jej maluszek będzie z nią na dniach :)

Przyszły tydz widzę będzie owocny w dzidziusie :)

Nat No spryciura jest, nie? :P Hehe to jutro obie się będziemy modlić :D

Mi jest znowu niedobrze bleee. Muli mnie, ale na wymioty nie ciągnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777633 przez kaśkus
NatB, heh, na porodówkę jeszcze nie trafiłam. Siedzę w domu i Was podczytuję, ale zupełnie nie wiem, co pisać, bo jakiś leń się do mnie przypałętał i wszystko przychodzi mi z wielkim trudem (nawet pisanie na klawiaturze). :( Pokoik dla Władka faktycznie wygląda jak kawałek nieba.

Bozenas, Kasia, jak cudownie, że znacie datę przyjścia na świat Waszych pociech. Jesteście w dobrych rękach. :D Widzę, że Listopadówki z końca miesiąca (Iza, Bozenas...) jakoś tak wcześniej rodzą, a u mnie nic się nie dzieje. Termin mam na 26 i coś czuję, że zostanę na sam koniec. Haha

Pani_p, ja przez długi czas walczyłam z plejką mojego M. aż ostatecznie sama zaczęłam pogrywać (zaczęło się od Little Big Planet) albo chociaż obserwować jego grę. Obecnie gramy w Mafię II (ja jeżdżę tylko samochodem, nikogo nie zabijam ;) ), a w planach również jest nowe GTA.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777641 przez Gravity
pani_p GTA uwierz tez mu sie szybko znudzi :kiss: :kiss:

bozenas to juz nie dlugo utulisz Skarbeczka :lol: :lol:


Ja wlonczylam film na necei i mi sie kimlo,miala byc komedia chyba byla drentwa :woohoo: :woohoo: :woohoo: powiedziala bym ze to przygodowka :woohoo: :woohoo: :woohoo: ale dobrze przespalam sie chociaz :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777654 przez kaśkus
i zapomniałam...Wredota, super, że wracacie do domku! :D Napisz nam potem, jak wyglądały u Was pierwsze chwile razem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl