BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 6 miesiąc temu #782390 przez majeczka22
Kicia - trzymam kciuki - w tracie pisania nudnej pracy inż ) ale cały czas jestem myślami z Wami wszystkimi. W końcu jestem u Was cały czas i na bieżąco z każdym dniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782391 przez kaśkus
kicia, super, że bardzo dobrze się Tobą zaopiekowali. :) Może dzieciątko, jak wyczuje, że jesteście już w szpitalu, zdecyduje się na natychmiastowe wyjście. :D Życzę Ci tego z całego serca.

bozenas, bidulka. Ja byłam pewna, że lada moment zobaczysz swój skarb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782393 przez Patrycja21
Boże drogi nie wytrzymam...Teściowa już na posterunku. Siostra przyszła do mnie to nawet nie ma jak porozmawiać :angry:




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782395 przez Patrycja21
Oczywiście GRATULACJĘ MALOPOLANCE SYNUSIA !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782427 przez pani_p
Kicia będę się z Tobą łączyć w bólu od jutra ;-) damy jakos rade.

Brzuch mi się spina co jakiś czas, ale nie boli nic :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782430 przez Brunetka
Ja mam dzisiaj ciężki dzień. Pojechałam do szpitala na pierwsze ktg i gdy wychodziłam przewróciłam się schodząc ze schodów :( Upadłam na prawy bok. Jestem poobijana...dobrze,że pomogła mi jedna kobieta która wszystko widziala. Zabrala mnie do rejestracji i wezwala mojego lekarza. Bylam w takim szoku i tak się zdenerwowalam,ze nie bylam w stanie rozmawiac ze swoim ginekologiem. Łzy mi podchodziły do oczu, mało brakowało a bym się poryczała jak małe dziecko. Ta niewiadoma czy nic się nie stało Lence...czy może łożysko nie zostało uszkodzone... ehhh straszne uczucie. Mam siebie obserwowac i gdyby coś się działo mam dać zna lekarzowi. Brzuch mam strasznie twardy, jak go dotknę po tej stronie na którą upadłam pobolewa. Narobiłam sobie biedy przed samym rozwiązaniem :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782432 przez majeczka22
pani_p też za Ciebie trzymam kciuki bardzo bardzo mocno :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782467 przez pani_p
Brunetka o rany! Ale okropne przeżycie, domyślam się, że strasznie się wystraszylas. Obserwuj się i nie martw. Na pewno nic poważnego się nie stało. Buziakuje :-)

Majeczka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782518 przez oki222
Brunetka Cholercia ale pech , ale nie martw się i nie stresuj podobno takiemu maleństwu mimo wszystko najbezpieczniej jest w brzuszku, najgorsze ,ze się poobijałaś,nie dość ze już ledwo chodzimy i wszystko nas boli to jeszcze takie stłuczenie.... bidaku. Obserwuj się bo na pewno organizm da ci znać jak coś się będzie działo i nie martw się - odpoczywaj i KONIECZNIE DAJ ZNAĆ JUTRO JAK SIĘ CZUJESZ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782535 przez suzi001
brunetka bardzo ci wspolczuje :-( mam nadzieje ze Lence nic nie jest :-( bedzie dobrze nie stresuh sir na zapas :-* ja pamietam na moim weselu jakis stary dziad pijany wlazl we mnie i tracil brzuch i to nie lekko oczywiscie niechcacy no ale tracil i na szczescir z niunia wporzadku,takzr nie stresuj sie na zapas :-* juz niedlugo ja zobaczysz caluska i zdrowa :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782682 przez bozenas
Gratulacje dla małopolanki!!! Super, że już po!
dziewczyny w szpitalu - ja też powinnam już tam być, ale dopiero jednak we wtorek. Cieszcie się, bo skoro już Was przyjęli, to pewnie lada chwila :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782734 przez gusiek_kom
Witam Mamuśki
Jestem z Majówek 2013, mam cudownego synka Maksia.
W październiku otworzyłam sklep internetowy www.maksiowo.com
Serdecznie zapraszam do odwiedzania sklepu. Asortyment cały czas poszerzamy
Dla zarejestrowanych Klientów 10% rabatu na pierwsze zakupy :)

pozdrawiamy
Agata i Maksio

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782744 przez pani_p
Hej:-)

Nic się samo nie zaczęło dziać więc zgodnie z planem czekam na przyjęcie. Pomodlcie się za mnie o spokoj bo głupia jestem posrana :-D

BuuuZi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782790 przez kicia
Brunetka nie martw sie na zapas, mysle ze nic sie nie stalo a boli cie siniak.Tak jak dziewczyny pisza maluszkom jest najlepiej i najbezpieczniej w naszych brzuszkach.
Patrycja wspolczuje tesciowej.Powiedz jej wprost ze potrzebujesz czasu zeby cos zrobic w domu albo odpoczac.Co ona domu swojego nie ma?
Pani_p no to ty dzisiaj do szpitala.I tez pewnie polezysz przez weekend,dlatego radze jechac jak najpozniej.Ja juz mam dosc,nudy takie ze masakra.Jest nas 3 na sali,ale jedna dzis wychodzi.Przynajmniej nie zostane sama.Teraz czekam na meza.Musi mi wode przyniesc bo tu jest tak goraco i suche powietrze ze ciagle mi sie pic chce...Na razi zero skurczy,cisnienie spado ale teraz daja mi po dwie tabletki.Jak dlugo jeszcze... :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782806 przez wielomama
Psotka podpięta pod kroplówkę nawadniającą. Do 12 raczej będzie już miała małego przy sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl