BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 6 miesiąc temu #782844 przez natB
jery ile tutaj sie dzieje :). Stestknilam sie za Wami dziewczynki :)... co chwile mi sie wylogowuje wszystko, jak pisze posta.. Pani_P kochana jeeeery stresuje sie tym Twoim pobytem w szpitalu :) dalej rodz ta Zuzinke slicznote czekam na nia :D... Psotka, Kicia dacie rade czekam na foty slodziakow :D... porod juz przezylam, dlatego domyslam sie, jakiego macie stresa :)... kochane za Was wszystkie nierozpakowane 3mamy kciuki :)

A moj Wladzio dostal zoltaczke :(, lezy pod lampami... zobaczymy, co Pani Doktor z oddzialu noworodkow powie, czy i kiedy wychodzimy... strasznie juz chcemy byc w domku... serducho mi sie kraja na widok mojego malenstwa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782901 przez Izaa.
Dzien dobry w dniu 10 pobytu w szpitalu. Dali mi dzis Julka na sale! Boze,jak sie ciesze! Pojadl po 15 min z kazdej piersi i spi teraz. Jak cudnie jest miec go przy sobie!!!! Moje cudenko. Ma tylko jeszcze jedna kroplowke z antybiotykiem wieczorem i koniec. Wyjdziemy gdzies za 3 dni,bo oczywiscie nikt mi nie powie kiedy,sama sie domyslam. Julko to maly glodomorek. Jak sie zainstaluje do piessi,to tak ladnie ssie i zaraz zasypia,wiec nie odbija. KOCHAM GO!!!

Wszystkim rodzacym mamuska zycze powodzenia!!!!!

A Wy trzymajcie kciuki,zebysmy szybko wyszli do domku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782946 przez Patrycja21
Jak ja zazdroszczę wam dziewczyny, że macie swoje maleństwa przy sobie. Przeglądałam swoją kartę ciąży i żyłam w nieświadomości hehe :laugh: Termin mam na 9 listopada, czyli JUTRO , a 13 listopad wyszedł z pierwszego usg. Lekarz też się kieruje 9 listopada, dlatego powiedział, że jeśli nie urodzę do 12 to mam przyjść i pewnie wypisze skierowanie do szpitala. Nasz Igorek jest duży już, wszystko ma rozwinięte. Podejrzewam, że teraz waży z 4kg.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chyba jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782972 przez wielomama
TYMOTEUSZ PSOTKI PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT O 10.40 WAŻY 3600 I MA 53CM.
Mąż psotki jest z małym a mamusia dochodzi do siebie, wiadomo jak to po cc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782982 przez pani_p
Kicia no właśnie gdyby nie mój mąż panikarz to też bym później pojechala... Dasz rade kochana i ja też, już mało zostało ;-)

No i tak: pobadali mnie, szyjka lekko skrócona, pozamykane. Usg ok, mala ma 3300. Ktg mialam. I tyle. Zostaje na obserwacji bo do 41 tyg nic nie robią. Każdy mówi, że za szybko przyszłam i jestem zła na doktorka... Jak bedzie jakis obchod czy cus to zapytam czy musze tu kisnac lub czy ew jak wszystko jest ok, na własne żądanie wyjść. A jak się nie da to trudno, dam rade.

Nat hehe tak przezywasz jak ja Twój :-P no ja sobie jeszcze poczekam ;-) a Władek szybko wydobrzeje i bedzie ok :-)

Iza cudownie! Nareszcie maluszek z Toba. I też niby zapalenie płuc straszna sprawa, a on taki silny i sobie ladnie wyzdrowial :-)

Patrycja hehe u mnie baraszkowanie nic nie dało :-P takze dla przyjemnosci polecam, w innym wypadku nie działa hehe przynajmniej u mnie :-)

Gratulacje ogromne dla Psotki!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #782991 przez majeczka22
AKTUALNA TABELKA NA DZIEŃ 8 LISTOPADA 2013





PS. Mamusie które mają już swoje maluszki proszę o potwierdzenie danych czy się zgadzają w tabelce :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782995 przez kaśkus
Izaa, cieszymy się razem z Tobą! :)

Psotka, gratulacje dla Ciebie, Tymka i męża!!! Trzymajcie się ciepło. :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #783075 przez suzi001
psotka wielkie gratki :-) zycze szybkiego powrotu do siebie po cc :-)

patrycja ja wczoraj tez namowilam mojego meza na baraszkowanie ale tez nic sie nie dzieje,smiac mi sie juz chce ze na moje dziecko nic nie dziala :-) ale coz ona wie lepiej kiedy wyjsc :-) jedne dzieci potrzebuja mniej czasu a inne troszke dluzej :-) takze trzeba sobie troche poczekac ;-) jak jest wszystko wporzadku to nie ma co na sile dziecka zmuszac do wyjscia hehe :-)

ja jutro ruszam sobie na imprezke a co mi tam,troche sie wyluzuje bo zglupiec mozna kiszac sie w domu i ciagle czekajac na godzine 0 :-)
Pani p jak wszystko jest ok z zuzia to nie ma sensu zebys kwitla w tym szpitalu :-) poprostu przyjdziezz sobie wtedy kiedy bedzie czas i podadza kroplowke zeby sie cos zaczelo :-) a nie odszedl ci czop ?? bo mi odszedl 2 tyg temu i tak myslalam ze ruszy sie po tym czopie a tu jedno wielkie g :-)
w ogole czy ktoras z was przekonala sie do masazu krocza??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #783086 przez pani_p
Suzi mi ten czop raczej nie odszedl, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Ale to też z tym różnie bywa, wlasnie moze odejść dwa tyg przed a moze i przed samym porodem. Takie to też niewiadome jest.

Narazie nie ma źle w tym szpitalu, leze sobie i odpoczywam hehe ;-) brzuch mnie tylko po tym całym badaniu boli :-/ tak mnie doktorka wymacala, że może cos przyspieszy :-D hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #783122 przez majeczka22
pani_p trzymaj się dzielnie w szpitalu :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #783187 przez pani_p
Kicia mi napisała, że leży pod ktg i ma podłączona oksytocyne, skurcze lekkie czuje. Trzymamy za nią kciuki i być może niedługo kolejny skarbek bedzie na świecie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #783201 przez MONIŚ 26
hej dziewczyny . Jestem tu nowa . Ucze się obsługiwać tym portalem , wiec jak strzele jakąś Gafe to nie śmieć się i wybaczyć ;-) mam nadzieje , że mnie przyjmiecie. tak czytam czytam Was i żałuje ze wcześniej nie dołączułam

po kolei
Mam na imię MoNIKA JESTEM Z lUBLINA i bedę miała Synia <3
termin z USG mam na 16 listopada. a z miesiączki 26. tak czy tak , w listopadzie powinnam urodzić he . pozdrawiam Was :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #783244 przez MONIŚ 26
zagląda tu jeszcze ktoś???? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #783247 przez Patrycja21
Witam nową użytkowniczkę naszego forum :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #783250 przez majeczka22
MONIŚ 26 - dziewczyn jest tu dużo ale wiesz jak to jest przed porodem :) każdy ma mniej czasu na pisanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl