BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 6 miesiąc temu #781760 przez bozenas
Hej dziewczyny! Gratulacje dla mamuś!!!! Ale się powiększa nasze grono o maluszki :)
my jutro jedziemy do szpitala na cewnikowanie, a w piątek prawdopodobnie będę miała oksytocynę. Jakoś tak jak wiem, że to jutro czy pojutrze, to się boję :( Ale z drugiej strony niedługo mała będzie już z nami :)
życzę wszystkim miłej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781804 przez oki222
Bozenaschyba myślami Cię ściągnęłam, właśnie rano wstałam i pomyślałam ,że ty jakoś dzisiaj miałaś się zgłosić do szpitala. Powodzenia i koniecznie Dawaj znać co u Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781814 przez kicia
bozenas trzymam kciuki żeby wszystko się udało.

Ja też dzisiaj do szpitala. Zobaczymy co powiedzą. Myślę że mnie zostawią, chociaż mój mąż mówi że jak nic się nie dzieje to nie mają po co. No ale właśnie NIC się nie dzieje i to jest problem. Już naprawdę wolałabym tą oksytocynę i z głowy. Wiem że bardziej boli ale ja już nie mam siły i cierpliwości. Dzisiaj kończę 41 tydzień, jak Oki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781825 przez baksik6661
hej dziewuszki :*:*:*
w nocy mialam takie sny ze rano musialam sprawdzic czy mam jeszcze brzuch bo w snie juz urodzilam :):) a to przez moja kolezanke ktora ost mi opowiadala swoj porod bo w naszym szpitalu zaczynaja podawac gaz rozweselajacy przy porodzie i jestem strasznie ciekawa czy to cos daje hmmm kolezanke to denerwowalo a wrecz mowila ze wcale ja to nie bawilo hehe

oki222 doskonale cie rozumiem ja sie smieje ze rodze przeterminowane dzieci ale wiem ze ten czas po terminie jest naprawde okropny ja urodzilam synka w 41tc+3 d ale znam i takie co po 42 tc rodza :( ja prm wszystkich sposobow na wywolania w 1 ciazy np curry strasznie nie polecam wymiotowalam cala noc :(:( do samego porodu nie mialam nawet szyjki skroconej :(:(

suzi001 ja tez sie zastanawiam czy w moj termin wierzyc bo ja tez mialam strasznie nieregularny okres nawet co 40 dni ale srednio 33 wg roznych wyliczen mam terminy od 23listopada do 3 grudnia i moge powiedziec teraz ze dzidzia zdecyduje sama kiedy chce wyjsc bo zadnego terminu nie biore na powaznie ://

:*:* :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781845 przez kaśkus
Dziewczyny, wiadomość od Małopolanki - wczoraj skoczyło jej ciśnienie, wieczorem pojechali do szpitala. Tam okazało się, że ma 2 cm rozwarcia. Przebili wody i czekają na akcję. Trzymajmy kciuki za przyszłą mamę, Kamilka i dzielnego tatę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781853 przez baksik6661
malopolanka to trzymamy kciuki za szybka akcje ale ja to chyba powinnam wrozyc wykrakalam sobie dopiero pod nosem ze pewnie cossie u niej zaczelo :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781856 przez kicia
baksik to wywróż i mnie proooooszęęęę....

Myślałam o Małopolance od wczoraj bo mało się odzywała. A tu proszę :laugh: Oby szybko się uwinęła i Kamilek był już z rodzicami. Trzymam kciuki :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781878 przez wredota1
Ja mialam podawany gaz rozweselajacy chociaz wcale nie mialam go w planach. Jak Cie juz konkretnie boli to ciezko sie skupic na wdychaniu go w odpowiednim momencie. Ja nie odczulam zeby mi cos pomogl aczkolwiek maz twierdzi ze mialam po tym slabsze skurcze. Ale jak daja to mozna brac. Nie zaszkodzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781884 przez suzi001
teraz trzymamy kciuki za malopolanke i kamilka :-D napewno bedzie oki :-)

baksik troszke masz do terminu wiec nie ma sie cio martwic,gorzej maja te ktore juz sa po terminie,a od dzis ja sie do nich dolaczam eh tez mam glupie sny snilo mi sie ze urodzilam najpierw figurke slonia a potem leciala mi krew chcialam zadzwonic po pogotowie ale wszystkie tel byly odlaczone :'( mam juz koszmary :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781885 przez baksik6661
wredota wlasnie wydaje mi sie ze w czasie porodu to mi chyba by tylko zawracalo to glowe wlasnie to wdychanie gazu ja to nie pozwalalam mezowi sie dotknac nawet i caly czas: idz stad !! nie wracaj masz tu stac!! wroc!!! i nie pamietam kiedy wkoncu wyszedl ale widzial pierwszy synka :P:P ale sprobujemy moze akurat cos mi pomoze ale do smiechu mi nie bedzieto na pewno ::P:P


kicia
j to teraz stawiam na pani_p albo patrycje21 :P:P niewiem czemu ale zgaduje :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781893 przez baksik6661
oj suzi001 to rzeczywiscie masz koszmary hehe :P:P
ja sie narazie nie stresuje bo mam czas do terminu ale naprawde chcialabym drugi raz tego nie przezywac poterminowego stresu i te czeste badania z nadzieja na rozwarcie ://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781942 przez hania703
Gratulacje dla Kasi i Nat :)
Piękne te wszystkie maluszki, które można na Fb zobaczyć :)
Trzymam kciuki za Małopolankę, żeby i u niej poszło lekko i sprawnie.

Co do gazu rozweselającego, to mi koleżanka powiedziała, że jej pomógł o tyle, że musiała się skupiać na odpowiednim go łykaniu i przez te chwile nie miała już czasu na myślenie o tym, że boli :P U mnie w szpitalu też jest dostępny, więc spróbować nie zaszkodzi ;)

A tak ogólnie to lenia mam i chyba wracam do łóżka - choć właśnie leżenie jest ostatnio najmniej dla mnie wygodne - w nocy nawet na lewym boku źle mi się oddychało :/ A podobno pod koniec ciąży miało być z tym lepiej :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781952 przez kaśkus
Suzi, ja słyszałam, że jeśli chodzi o datę porodu, to przy nieregularnych miesiączkach (ja też takie miałam) najlepiej sugerować się datą z badań z 12 tygodnia ciąży, kiedy robili te wszystkie pomiary i szacowali ryzyko wad wrodzonych. Ale ponoć tylko 5% dzieciaczków jest terminowych, więc... A sen miałaś cudowny! :D Urodziłaś figurkę słonia?! No nie mogę. Bosko!

Hania, leń jest teraz wskazany. Trzeba odpocząć. Jak nie w łóżku to na kanapie. :)

baksik, już nawet nie pytam, co mi mogłabyś wywróżyć, bo boję się, że będzie to własnie przenoszenie..hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781974 przez wielomama
Dziewczyny ja tylko z wiadomością od Psotki, bo nie wiem czy wchodziłyście na fb a prosiła, żeby przekazać.

Niestety dopiero jutro będzie miała robione cc, ponieważ wczoraj nie dali rady z powodu napiętego grafiku. Niestety nie wie o której godzinie jej zrobią, ale to już pewne na 100%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #782006 przez suzi001
o widzisz kaskus to u mnie jeszcze lepiej bo znalazlam usg z 12 tyg i jest tam data porodu na 5 listopad wiec juz zglupialAm :-) niech sie dzieje wola Nieba co ma byc to bedzie :-) tylko ze ja sie czuje juz tak bardzo wykonczona bo jednak dziecko wszustkie sily zabiera :-( o normalnym spaniu moge zapomniec klade sie o 23 a wstaje przed 4 wyspana i nie moge zasnac do 7 pozniej na chwile zasne to budza mnie autobusy jezdzace pod moim oknem :-( ehh.a sen mialam rewelacja w dodatku jak urodzilam ta figurke slonia to leciala ze mnie krew i czekalam na dziecko dzwoniac po karetke ale niestety tel byly odlaczone,glupoty iedza mi w tej glowie juz..

baksik nie stresuj sie kazda ciaza jest inna :-) moze przy tej ruszy cie troszke wczesniej :-D trzeba byc dobrej mysli :-)

psotka trzymam kciuki za synka :-) czasem tak jest ze duzo babeczek ma lub ewentualnie musi miec cc ale juz blizej niz dalej :-) jutro utulisz malego

dzis chyba dzien malopolanki trzymamy za nia mocno kciukaski :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl