BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 5 miesiąc temu #783255 przez Patrycja21
Dokładnie...co raz więcej dzidziusiów się pojawia i mamy nie mają czasu, żeby zajrzeć.

Jeszcze mam pytanko: Na facebooku jest jakiś profil związany z tym forum? Czy poprostu jesteście w gronie znajomych, że widziałyście już dzidziusie, które się pojawiły??




url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=63435 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783257 przez MONIŚ 26
;) macie Racje. to Tylko ja taka cwana bo meża nie ma w domu wszystko zrobione , wczoraj ostatnie prasowanie. wykąpałam się i się madrze :P na kiedy Macie terminy?????


ja byłam ostatnio na KTG z ciekawości poszłam ;-)) jakieś 2 tyg temu i Dr mowiła że mam krótką i miękką szyjkę , ale zatkana na 4 spusty ;-) he

ja już okna wymyte firanki i wiele inych porządków. więc teraz tylko czekać
Jutro uczelnia więc tez zleci .

Wy to już jak rodzina , jak Was tak poczytać . fajnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783265 przez MONIŚ 26
majeczka22 napisał:

AKTUALNA TABELKA NA DZIEŃ 8 LISTOPADA 2013





PS. Mamusie które mają już swoje maluszki proszę o potwierdzenie danych czy się zgadzają w tabelce :kiss:




wow :lol: ale Wy tu macie obcykane wszystko ;-))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783310 przez pani_p
Cześć Monis ;-) teraz to aż takiego ruchu nie ma :-P raz na jakiś czas ktoś zajrzy.

Patrycja jest taka grupa, ona jest całkowicie tajna, widoczna tylko dla nas. Musialabys podac link do swojego konta na fb lub imie i nazwisko zeby Cie znalazla, dodala do znajomych i do grupy. Ja klikam z tel wiec nie dam rady tego zrobic :-)

A w ogóle Kicia urodziła synka przez cc, bo tetno spadło i na szybko, dostał 10 pkt. Tyle wiem bo oki napisała na fb :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #783323 przez majeczka22
MONIŚ 26 wszystko musi być uporządkowane w tabelce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783328 przez kaśkus
Hej Moniś! Witamy wśród listopadówek. :) Wiesz, teraz już każda oczekuje na dzieciątko albo już się nim zajmuje, bo przyszło na świat i dlatego taki mały ruch tutaj.

Gratulacje dla Kici!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783345 przez Izaa.
Majeczka,u mnie wszystko sie zgadza. Brakuje jedynie inf ze przez cc.
Witamy Cie Monis. Napisz cos wiecej o sobie;-) imie dla synka wybrane. Ja juz mam swoje malenstwo. Jeszcze w szpitalu jestesmy-10 dzien,ale moze w niedziele wyjdziemy!
Mam wrazenie,ze jestem tu rok:-) nazwali mnie nawet weteranka:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783351 przez majeczka22
Izaa - zaraz dopisze do tabelki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783359 przez Patrycja21
pani_p
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783367 przez MONIŚ 26
hej podam fb zaraz , bądz jutro mam baaardzo starego laptopa który Nk i Fb nie raczy otworzyc zacina się 10000 razy ale spróbuje .jutro bede na uczelni to wejde na kompa. mąż zabiera ze sobą nowego i tak koczuje na tym gracie. ale lepiej taki niż wcale.

jest może Ktoś z Lublina???
imie dla chłopca.... Gabryś. miała być cały czas dziewczynka he Gabrysia i został chłopiec :laugh:

fajnie , że wogóle tu zaglądacie, ja mowie Wy to jak jedna wielka rodzinka :)

ja już po kąpieli wysmarowana umyta ledwo z wanny wychodze bo wąska , dziś dzien leniucha a kostek nie widać u stóp tak puchną dzis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783370 przez MONIŚ 26
Izaa. napisał:

Majeczka,u mnie wszystko sie zgadza. Brakuje jedynie inf ze przez cc.
Witamy Cie Monis. Napisz cos wiecej o sobie;-) imie dla synka wybrane. Ja juz mam swoje malenstwo. Jeszcze w szpitalu jestesmy-10 dzien,ale moze w niedziele wyjdziemy!
Mam wrazenie,ze jestem tu rok:-) nazwali mnie nawet weteranka:-)


oj to długo . nie lubie szpitali bo tam jest tak goraco. u mnie nawet w zimie mam okno uchylone , każdy mowi że przesadzam . a teraz w ciaży to wogóle nie używam żadnego przykrycia i budze sie z bluzką podniesioną na piersi , widocznie gorąco. kiedyś aż robiłam badania ale ok

a Wy wychodzcie już, mój mąż chciał Majkę jak bedzie dziewczynka :) ale wyszedł synio 3 w rodzinie mojej. u niego 1 dziecko 1 wnuk teściów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783376 przez MONIŚ 26
www.facebook.com/

nie wiem czy tyle wystarczy.. bo zalogowałam sie i się na tym zatrzymało. jak coś to jutro podeśle nowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783404 przez Patrycja21
Moniś na facebooku otwiera się strona główna na moim profilu, więc musisz wejść na swój profil i wtedy skopiować link :)



A ja już kurde zgłupiałam...na wkładce jest troszkę śluzu, ledwo widać a cała jest mokra. Niewiem co to jest...kurde :angry:




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783411 przez majeczka22
Pati może to już :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #783422 przez Gravity
Witam Kochane

Czytam Was i staram sie nadrobic Dziekuje za gratulacje:)))Mala jak narazie spokojna spi nawet po 5h w nocy wiec nie moge nazekac ze sie nei wysypiam.U mnie mial byc porod w wodzie i braklo czasu:(


suzi001 mnie to po wszystkim piecze :((( :dry: :dry:


Izaa. ze z Julkiem juz ok ,najważniejsze jest dziecko i jego zdrowie :lol: :lol:


NatB, Gratuluje mam nadziej ze czujecie sie dobrze . :woohoo: :woohoo: Zoltaczke maja wszystkie dzieci jedne taka co widac drugie taka co nie widac.Wiec sie nei martw Wladziowi przejdzie szybko i pojdziecie do domku. :kiss:



Malopolanka Gratuluje!! :lol: :lol:


Psotka Gratuluje :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl