BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

11 lata 4 tygodni temu #628117 przez Nutka
jeta piękna Beta :)

Smacznego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628203 przez monisia100100
Cześć dziewczyny
Ja dziś sprezentowałam sobie pół dnia wyłącznie dla swojej przyjemności, zrobiłam paznokietki, oczyściłam skórę na buzi, czuję się o niebo lepiej tego mi było trzeba. Teraz zjeść obiadek i trzeba się zdrzemnąć. :side: Zajrzę później po drzemce :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628229 przez jeta
Monisia jak ja Ci zazdroszczę! Siedzę w pracy. Zjadłam już całe moje jedzenie a do domu jeszcze prawie 3 godz... Chyba muszę jedną kanapkę więcej zacząć brać.

Nutka - jak Ci się ładnie zrymowało! ;)

Kurde, już bym chciała tego lekarza. Wiedzieć który tydzień, kiedy poród. A tu czekać muszę jeszcze 3 tygodnie... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628274 przez Paradise1982
Jeta - ja tez siedze w pracy i wszystko zjadlam haha, na dodatek znowu burczy mi w brzuchu :-O

Nutka - fajny rym hehe!

Monisia - ja rowniez Ci zazdroszcze, ja za to jutro mam wolne, bo nowe lozko do sypialni do nas przyjedzie, wiec bede wie byczyc w domu. W sumie to moze nie byczyc, bo chce pomyc okna i ugotowac obiady na dwa, trzy dni, co nie bede musiala do garow zagladac, ale to sie zobaczy, jak ja sie jutro bede czula.

Brzuch juz mnie nie boli, wiec super :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628291 przez Nutka
Nieświadomie mi się zrymowało :)

Ja nie wycinam wszystkiego ale męczy mnie zgaga no i niestety od wczoraj zaparcia :/ wczoraj do tego stopnia mi dokuczało że zaczęło mnie kłuć to z prawej to z lewej strony. Mówią że to tzw kolka jelitowa, więc siedzę sobię i wycinam suszone śliwki :)

Jak tak was podczytuje to coraz bardziej cieszy mnie fakt że ja pracuję w weekendy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628316 przez moofka
jeta no Twoja beta rzeczywiście śliczna :) ja jutro idę na drugą i się zastanawiam jaki będzie wynik.

chyba niedługo zacznę chodzić po domu w staniku, a najlepiej w jakimś pancerzu ochronnym bo jak się niechcący gdzieś stuknę to tragedia :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #628323 przez jeta
Ja też mam zaparcia. Od dłuższego czasu. Tyle że mnie nie kłuje nigdzie. Ale coś wydalić z siebie to ostatnio nie lada wyczyn. Aż się czasem boję, że jak zacznę za mocno się zapierać, to coś mi się odklei, wyleci i stanie się coś złego. :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #628331 przez Milady_de_Winter
No pięknie... najpierw wspólne problemy ze spaniem a teraz "jedna kanapka do pracy więcej" :D Ja dziś nawet zapakowałam sobie do pracy wczorajszy makaron ze szpinakiem a i tak było mi mało. Chyba plecak zacznę nosić bo mi się śniadanie w torebce nie zmieści ;)

A jutro już PIĄTEK ! Uwielbiam weekendy! Co prawda cały już mam zaplanowany z gościnami i sprzątaniem wiosennym na czele!

Zaparcia też mi ostatnio dokuczają :/ Na szczęście są śliweczki, maślanki i inne pyszności.

Moofka - co do chodzenia po domu w staniku to też się powoli przymierzam... odwlekam jak mogę ale nieuchronnie zbliża się ten moment.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #628332 przez jeta
To wy po domu bez stanika chodzicie? Czy ja czegoś nie rozumiem... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #628353 przez monisia100100
he he heh ale nas wszystkie po kolei te same problemy dosięgają, najpierw bezsenność, później ból piersi, teraz wilczy apetyt i problemy z wypróżnianiem, aż strach się bać co będzie dalej :huh:

Zobaczcie co dla Was przyniosłąm
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #628358 przez jeta
Monisia :lol:

Z tymi problemami to dobrze, że jesteśmy w gronie, które się nawzajem rozumie :)

Jeszcze chwilka i spadam :laugh:

Dziewczynki, jak będziecie miały zdjęcia z usg to się chwalcie koniecznie! Będziemy oglądać nasze bachorki i się zachwycać. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #628359 przez Nutka
Zobaczymy co mi jutro na USG wyjdzie... Mam nadzieje że się bombelek pokaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #628379 przez moofka
jeta napisał:

To wy po domu bez stanika chodzicie? Czy ja czegoś nie rozumiem... :unsure:


no proste! jak wracam z pracy to od razu wrzucam na siebie dresik i pozbywam się stanika. wygoda musi być :)

czekam na Wasze zdjęcia usg z niecierpliwością, ja idę w przyszłym tygodniu.

zaparcia też mnie męczą, w brzuchu mi się nieraz tak przewala jakby tam stado dzieci się ganiało a nie jedna mała fasolka była....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #628400 przez Paradise1982
Dziewczyny, jak tutaj czytam Wasze wpisy, to doslownie smieje sie na glos :-D Az mnie w biurze bylo slychac, niedobrze ;-)

A ja nie mam problamow z wyproznianiem, ekhm.... moze jem duzo blonnika???

Ja na moje USG sobie poczekam, jak wiecie, do 12 tygodnia.

Monisia, ale pychotke nam przynioslas, mniam, mniam!

Co do stanika, to ja tez pierwsz co robie w domu, to zdejmuje stanik, ale mnie wtedy piersi boja przez pierwsze 5 minut, ze ho ho ! A potem juz lepiej, dopoki J. nie zechce sobie polozyc glowy, ale ja wtedy zaesze zawyje jak wilk ;-)

Jeszcze 15 minut i do domu, a jutro jeden dzien urlopu, hurra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #628423 przez jeta
Nutka - to jutro zachwycamy się nad Twoim maluchem!

Paradise - tu nie ma się co śmiać. My tu poważne mamy objawy ciążowe! ;)

Ja nie ściągam stanika bo mnie za bardzo boli. Dopiero przed snem. W staniku nawet jak jestem i za mocno stąpne na podłogę, to mnie bolą, a co mówić bez. Fakt, że mnie już nieco uciska, ale zamówiłam sobie takie sportowe, myślę, że będą lepsze.

Ja już w domku - najedzona :)
Idziemy na spacerek z psem.

Miłego wieczoru i do jutra!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl