BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

11 lata 1 tydzień temu #626943 przez moofka
moja beta jest z 40 dc, tylko że ja miałam owu w 23 dc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626944 przez monisia100100
śliczny wynik tylko gratulować. Jak dobrze pójdzie to dzidziuś akurat w prezencie pod choinkę. Ja mam terminale w mikołajki,ale już się cieszę że w święta będziemy razem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626952 przez jeta
Ale będziemy miały super święta dziewczyny! Z malutkimi dzidziami na rękach!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #626972 przez Nutka
Jeta trzymam kciuki żeby tak właśnie było jak piszesz :)
Ja już się nie mogę doczekać przyszłego tygodnia :) dokładnie za tydzień jadę ma USG.

Co do przytulania w ciąży to u nas na razie zawieszenie broni. Może dopiero jak lekarz powie że wszystko jest ok i możemy to może dopiero wtedy.

monisia ja się ostatnio do mojego M śmiałam, że może maluch zrobi nam taki prezent i się urodzi w wigilię co bym nie musiała jej spędzać z teściową :lol: bo niestety moja teściowa to taka wypisz wymaluj z kawałów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626973 przez Paradise1982
Moofka witaj w naszym skromnym gronie :)

Ja owszem uprawiam sex, i tez w sumie sie zdarzylo, ze plamilam troszeczke, ale bez paniki, to ponoc jest normalne, bo szyjka macicy jest ukrwiona ;-)

Za to wczoraj mialam nie fajna historie, jak by to opisac...hmmm.... po moim orgazmie dostalam takich boli brzucha, ze myslalam, ze to juz koniec, ale po 10 minutach przeszlo, moj biedny sie przestraszyl :-/ ale zero plamienia :)

Tak to juz jest niestety, chyba bedziemy sie dziewczynki stresowac az do 40 tygodnia...

Trzymajcie sie! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #627003 przez moofka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627053 przez jeta
Moofka - kolejna z moich stron. Skąd dokładnie - jeśli można zapytać.

Paradise - chyba masz rację. Wczoraj tak sobie myślałam - takie maleństwo tam jest a strach taki ogromny! Oby nam to szybko zleciało!

Nutka - teściowej nie zazdroszczę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627062 przez moofka
najpierw się stresujemy żeby zajść, później żeby urodzić.... nie ma lekko.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627065 przez jeta
O jak blisko Moofka! Może się okaże, że jeszcze w szpitalu na siebie wpadniemy, bo póki co nie wiem gdzie będę rodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627075 przez Paradise1982
Masz racje Jeta, oby szybko zlecialo. Niech juz bedzie ten 12 tydzien, co bede czula sie psychicznie bezpieczniej. Dziewczyny, czy Wy dzis tez macie ssanie na jedzenie? Ja pochlaniam, ale chwala bogu niskokalorycznie, marchewki, owoce itp....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627099 przez jeta
Dziewczyny, a jak z kosmetykami na rozstępy? Od kiedy planujecie używać? Macie jakieś typy?

Ja póki co smaruję brzuch, piersi i uda oliwką rossmanowską. Wyczytałam, że kosmetyki konkretnie na rozstępy powinno się zacząć wsmarowywać od 3-4 miesiąca. Polecona mi została mustela. Nie jest najtańsza, kosmicznie droga też nie, ale podobno warto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627111 przez Paradise1982
Jeta - ja wlasnie przymierzam sie kupic Bio-Oil, ponoc jest rewelacyjny, ale dosc drogi. Nie wiem, czy on jest w Polsce. Mysle, zeby juz przynajmniej zaczac sobie piersi smarowac, bo juz mi urosly, a zapewne jeszcze nie przestaly hihihi ;-)

Brzusio cos mnie boli dzisiaj, a jeszcze 2 godziny w pracy, chcialabym juz sie polozyc na kanapie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627113 przez jeta
Moje też się sporo powiększyły i też jestem pewna, że to nie koniec. Bio-oil chyba jest. Zaraz sobie o nim poczytam.

Chętnie i ja bym wróciła do domu. Słoneczko za oknem, pospacerowałabym po dworku. Dziś po pracy jadę po kwiatuszki w doniczki na balkon! Będę miała zajęcie na weekend. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627125 przez Paradise1982
A u nas jak to w Anglii... pochmurno... Ale ma sie rozpogodzic na weekend, to wezme rodzinke na spacer nad morzem.

Ha, ja tez planuje kupic jakies kwiatki i zasadzic w koncu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627135 przez jeta
Jest ten bio-oil. Za 60 ml około 30 zł. Podobnie jak mustela - za 150 ml około 70 zł. I teraz dylemat!
Paradise - Tobie ktoś polecił to? Sprawdzone już?

Pijecie kawkę? Bo ja nie mogłam z niej zrezygnować. Szczególnie nie mogę sobie odmówić porannej kawki. Przed ciążą piłam 2-3 kubki. Ale teraz pozwalam sobie na jedną małą filiżankę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl