BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

11 lata 2 tygodni temu #639032 przez monisia100100
cześć dziewczyny
Trochę ostatnio zaniedbałam forum ale obiecuję poprawę :lol: Nadal Męczy mnie to paskudne przeziębienie , gardło juz nie boli karar też już ustaje ale za to kaszel się przykleił. Dziś postanowiłam że leżę cały dzień w łóżeczku.
Gosia82, Justysia witam w grudnióweczkach, co do plamień nie wiem nic na ten temat ale może warto skonsultować się z innym lekarzem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #639034 przez monisia100100
przedstawiam obiecane zdj. maluszka :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639163 przez szymonka
Witam wszystkie grudnióweczki :)

"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka" ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639179 przez monisia100100
dziewczyny czy wszystkie wyjechałyście już na majóweczki , że taki spokój?
szymonka witaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639200 przez moofka
ja jeszcze nie wyjechałam ale jutro zmykam z mamą na działkę nad jezioro, zamierzam wypoczywać z książką na huśtawce a mama planuje mnie rozpieszczać i już od tygodnia robi dla mnie zakupy :woohoo:

witam wszystkie nowe mamuśki!

monisia ja cały czas zazdroszczę Wam tych zdjęć, chociaż dopóki nie zobaczę swojego to ten widok który przedstawiają jest dla mnie niejasny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639221 przez aniusiabzyk87
Hej, jakiś czas mnie nie było. Ale obiecuję poprawę. Od tygodnia po każdym posiłku odwiedzam kibelek. Masakra. Moje poranne mdłości to mdłości całodniowe. Mam nadzieje, że nieprzyjmowanie pokarmów nie wpłynie źle na moją małą pestkę.
Moofka nie martw się tym USG. Ja mam już swoje ale przedstawia 2 mm człowieczka. Następne mam dopiero 14 maja, więc też muszę trochę poczekać.
Na tą chwilę dziewczyny kończę mój krótki wywód bo chyba znowu spotkanie z kibelkiem mnie czeka. Chyba zwariuję!!! Przynajmniej wiem, że jestem w ciąży. HEH.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639294 przez monisia100100
moofka aż zazdroszczę planów z mamą , tylko aby pogoda przypisała. Niedługo już będziesz cieszyła się widokiem swojego maluszka.

aniusiabzyk87 trzymamy wszystkie za słowo że nas częściej będziesz odwiedzała. Ja nie bardzo wiem co to nudności bo męczyły mnie tylko kilka dni, a wymioty mnie ominęły. Zachęcam do wklejenia zdjęcia maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639454 przez jeta
Hej!

Niedawno wróciłam z wizyty. Jesteśmy cali i zdrowi. Wszystko jest ok. Upławy okazały się niegroźne.
Widzieliśmy nasze maleństwo i jego serduszko!!!! Piękne!
Wiem już, że jestem w 7tygodniu i 1 dniu. Termin mam na 15 grudnia. Kolejna wizyta za miesiąc. Później pochwalę się zdjęciem :) Ale jestem szczęśliwa!!!

Witam wszystkie nowe grudnióweczki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639489 przez monisia100100
Jeta super wieści.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #639527 przez mefiana
Cześć dzieczynki, troche mnie tu nie było, ale chyba nie tylko mnie :blink: Zrobiłam sobie dziś morfologie i przeciwciała na toxoplasmoze, bo zdaje mi się, że przechorowałam to, w każdym razie wynik z morf. miałam juz dziś ale toxo może jutro po 15, ale najprędzej za tydzień w poniedziałek. Ogólnie mam lekko podwyższone granulocyty i lekko obniżone limfocyty, ponoć w ciąży lekkie odchylenia mogą mieć miejsce. Najważniejsze, że nie ma anemii. Jeśli chodzi o kibelek to u mnie na razie tylko to mulenie wieczorne dalej. i na twarzy mi sie jakieś plamki czerwone porobiły, chyba nie moge używac swojego płynu do demakijażu :angry:

gosia82, justysia- witam cieplutko dziewczynki :) Moje gratulacje i spokojnych miesięcy :lol:

Milady- ja też mam dalej głupie sny jakieś, sniło mi sie ostatnio, że mój krwiak jest 2x większy i w ogóle mama(zm.1.09.12) moja wróciła do domu jakby nigdy nic, a ja miałam do niej pretensje, że czemu wróciła skoro we wrześniu ją pochowaliśmy i już ją przepłakaliśmy :( nie wiem już sama.

Monisia- no fotka cudo :lol:

Jeta- bardzo miłe wieści :kiss: Czekamy na fotke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639570 przez Justysia
Dziewczyny dziękuję za miłe powitanie i przyjęcie mnie do Waszego grona:) Mam nadzieje,ze zagoszczę tu i będę mogła się dzielić z Wami wszystkimi radościami związanymi z moim błogosławionym stanem:)
Na razie postanowiłam przyjmować dalej duphaston i czekać czy się nie pogorszy lub nie poprawi. Dziś plamień nie miałam w ogóle, ale właśnie ja tak mam, że nieraz się pojawi nieraz nie, także czekam:)
A czy Wy też macie takie uczucie wypchanego brzuszka? Ja tak mam i zastanawiam się czy to normalne, kiedyś gdzieś czytałam, że to jeden z objawów ciąży ale sama nie wiem :unsure:
Ja jeszcze tylko jutro do pracy i weekend :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #639941 przez Dorotka
Witam serdecznie ! Jestem szczęśliwą mamą pięciomiesięcznej Oliwii, która urodziła się w grudniu ubiegłego roku. Obecnie spodziewam się kolejnego dzieciaczka, jestem w siódmym tygodniu ciąży i przewidywany termin porodu znowu grudzień 17 :laugh: Narazie czuję się świetnie, moje maleństwo ma już 6mm. Na ostatniej wizycie u lekarza prowadzącego ciążę mogłam posłuchać bicia Jego serduszka Tak!!! Mój maleńki Skarb ma już serduszko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #640262 przez jeta
Hej dziewczynki.

Oto moja kruszynka! :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640287 przez ankazd
Witajcie dziewczyny :)
Termin przewidywanego porodu mam na 20 grudnia.
To jest moja druga ciąża :)
Obecnie jestem w 7 tygodniu.
Muszę zrobić badania na toksoplazmozę, Cmv i różyczke.
Następna wizytę mam 15 maja i już się doczekać nie mogę.
To jest moja druga ciążę.
Mam już córeczkę Karolinkę która skończy 26 sierpnia 7 lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640657 przez monisia100100
Hej hej
Jeta ja mogę godzinami wpatrywać się w te zdjęcia, są niesamowite. Nie wiem czy Was dziewczyny tak wzruszają bo mi to od razu łezki lecą, i to nie ważne czy to moje czy Wasze, wszystko jedno. :kiss:

Justysia u mnie też brzuszek taki jakby wypchany, spodnie to już przeszkadzają, ale kilogramy stoją w miejscu narazie.

Dorotka gratuluję, zawsze mówiłam że super mieć dzieci w nie dużej różnicy wieku, a u Ciebie wyszło cudnie.

Ankazd witaj u Nas.

Jak się dziewczyny czujecie, jak dolegliwości ciążowe? Jakie badania zlecał wam lekarz od początku ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl