BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

9 lata 9 miesiąc temu #903222 przez Gosica
Hej:)
Iwona23 super metamorfoza :)
Agacior jeszcze białka nie dawałam,teraz po tej akcji to się w ogóle mu boję jajo dać,nawet to swojskie
Asiula315 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy,dłuuuugich lat w miłości(Zarówno tej duchowej jak i fizycznej :P )

Szymek wczoraj miał gorszy dzień,marudził cały czas.Te dziąsła dają mu popalić,szkoda mi go niesamowicie,tak go swędzi.Smarowanie pomaga tylko na chwile.Wyszły by już te zęby i dały spokój mojemu dziecku :)
Od dziś mój mąż ma urlop. Jedziemy dziś mame odwieźć bo chce sobie u siebie coś porobić i zostajemy sami.jak nie będę się dłuższy czas udzielać to będzie znaczyć że strzeliłam sobie w łeb z nadmiaru jego obecności :laugh:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903252 przez WhiteBlackberry
Hej dziewczyny :D
Ja jak zwykle do tyłu jestem na forum... :blush:
No ale to dlatego, że zapierdziel mam ostry. Praca, dom, Amelka :D Wyszły nam już 2 dolne jedynki :D
Marudna jest, ale kochana :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903284 przez Brukselka
Iwona - super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903293 przez motylek270
Agacior ja Jaśkowi podaję całe jajko przepiórcze, a jak daję kurze to tylko żółtko, a właściewie połowę żółtka. No i na szczęście Jan nie jest wybradny i jak mu jajko wdrobię to nie grymasi tylko wcina;)

piranetka mój Jasiek wypadł z kolei ale z leżaczka-bujaczka i od tamtej pory go przypinam. Niewiele to daje bo i tak się wychyla że rękami sięga podłogi, ale przynajmniej nie upada.

Kristi miałam materac na kokosie w piątym miesiącu przekręciłam na gryką a teraz znów mamy na kokosie. No i tak zmieniam.

Iwona fryzura super. Jak ostatnio byłam u fryzjera to wygoliłam maszynką boki, a górę stawiam sobie na irokeza. Jak mnie zobaczył tata to zapytał kto mi spierniczył włosy, a inny wujek skomentował zę coraz to krótsze mam włosy. Mnie jeszcze marzy się rudy kolor, ale mąż orzekł, że jak zmienię kolor to nie mieszkam w domu (ciekawe jakby dał sobie radę z Jaśkiem). Wg niego rudy to nie kolor a sposób bycia;) Uwielbiam taki kolor. Dziś kupiłam czerwień za to- będzie sie działo!!!

Asiula kupiliśmy Jaśkowi okulary przeciwsłoneczne- czerwone oprawki, zabawkę o nazwie kula-hula, włącza się ją o ona szaleje i świeci, gra, więc może skłoni Jana do raczkowania. Od dziadków dostał kierownicę z funkcjami dźwiękowymi. 26 lipca kolejny taki odpust;) W moich stronach obligatoryjnie z odpustu przywozi się obwarzanki, u męża szczypy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903307 przez Iwona23
Cieszę się że moja metamorfoza wam się podoba warto jest zrobić coś dla siebie człowiek od razu lepiej się czuje mój szanowny Maz powiedział że nie widzi większej różnicy on jest dobry chop bo nie patrzy na wygląd kocha mnie nawet bez makijażu akceptuję każdy zbędny kilogram

Eh dziś mnie szwagier wkurwil moja siostra i mąż są moimi zmiennikami w pracy kiedy nie mogę ją któreś z nich mnie zastępuje ale akurat teraz moja siostra jedzie na dwa tygodnie na urlop a mąż ma drugą zmianę a ja pracuje wieczorami w imgw i nie ma kto z Maćkiem zostać a opieka potrzebna jest na 1.5 H no to poprosiłam teściowa ona się zgodziła ale problem powstał z dziećmi szwagierki teściowa siedzi z nimi nom stop codziennie po 9 H bo jedno i drugie pracuje w szwagier dziś do mnie ze był zmuszony w pracy się zamienić bo matka musi z naszym skrzatem zostać strasznie mnie to zabolało bo oni traktują teściowa jak swoją własność I tylko ich dzieci są najważniejsze teściowa sama powiedział że nam pomoże przez 3 dni ja jej nie zmuszalam zapytałam tylko czy może teraz zastanawiam się co zrobić w najgorszym wypadku mogę go wziąć ze sobą a teściowej powiedzieć dziękuję za pomoc i powiedzieć dlaczego? ?nie wiem zupełnie jak to rozwiązać ale chyba skończy się nie miło choć tym razem jest kobieta niewinna ale niech ona sobie ze swoją córką to wyjaśni bo mam dość tego że moje dziecko jest traktowane jak PROBLEM a tam te ciągle są pod opieką babci oni mogą sobie wyjść na zakupy do kina do knajpy a my mamy problem żeby oddać Maćka na godzinę lub dwie
Przykro mi musiałam się wyzalic a do tego jeszcze nazywanie Maćka skrzatem ale mnie zabolało

My właśnie na spacerze mój królewicz ma teraz spiace dni wczoraj o 19.00 usnol o 8.30 dopiero się obudził teraz spacer I znowu śpi a po południu pewnie włączy się opcja maruda na podwórzu anioł a w domu sam nie wie czego chce czy podłoga czy Bujak czy zabawki czy zabawa w akuku za dużo możliwość i mu się w dupie miesza heh. .. od 3 nocy śpi spokojnie ale widzę że zaczyna się slinic może w końcu i my doczekamy się zabka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903432 przez moofka
motylek mama tych trojaczków jest na wątku sierpniówek :) odpustowe szczypki bym zjadła :woohoo:

Iwona super zmiana! pięknie Ci w tej fryzurze :) strasznie, że wnuki dzielą się na lepsze i gorsze, moi dziadkowie mają 4 wnuczki no i zawsze najlepiej miała ta najstarsza a najgorzej najmłodsza....

to blw to brzmi niby fajnie ale ja tam wolę jak Zośka zje cały obiadek :)

melduję, że już mamy zaliczone 4 nocy bez karmienia także teraz już jestem napalona że tak zostanie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #903486 przez Asiula315
Hej..u nas dziś gorąco..... Byłyśmy dziś na spotkaniu mam ze swoimi bobaskami do 1 roczku...fajna sprawa ok 15 mam...prowadzi to położna wymieniamy się doświadczeniami bawimy z dziećmi śpiewamy itp... Naprawdę fajnie trwa to 2h i jest co tydzień... Napewno będziemy chodzić bo można się ciekawych rzeczy dowiedzieć....np. Dziś usłyszałam o kulkach homeopatycznych na ząbkowanie... Bardzo je polecają wiec mam zamiar je kupić i wypróbować... :) a Lilka jadła ostatnio brzoskwinie...heh ale jej smakowała....wbiła się w nią jak pijawka hehe
A mam pytanie co myślicie o tatuowaniu podczas karmienia piersią.... Miała któraś z was taki przypadek albo słyszała ?
Gosica... Napewno nie będzie tak zle i dogadacie się z mezulkiem....:) i dzięki za życzonka ;)
Motylek...no to się Jaś oblowil....super
moofka co to te szczypy.....pierwsze słyszę ? oby nocki takie zostały tego wam życzę i trochę zazdroszczę hehe
Iwona...to nie fajnie jak tamte dzieci są tak faworyzowane..napewno to bardzo przykre...oby sytuacja się jakoś polubownie wyjaśniła :)
Whiteblackberry...gratulacje ząbków....odzywaj się częściej.... :)
Aha i udało mi się dzisiaj kupić chodzik i pchacz w świetnym stanie oba za 30€ ....także jestem zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903502 przez motylek270
Asiula masz link: thearmyofblackcats.blogspot.com/2013/08/szczypy-i-maliny.html tu jest o szczypach. To takie cukierasy! Fajne macie takie spotkania! Myślę że leiej się nie tatuować podczas karmieia a to dlatego, że jak zrobisz tatuaż to przez 6 miesięcy nie można oddawać krwi. Więc peweni to szkodliwe dla dziecka. Osobiście ma tatuaż;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904124 przez monisia100100
Asiula widziałam zdj z tego spotkania super sprawa. U nas dopytywałam już czy coś takiego organizują i najmłodsza grupa to dzieci już chodzące. Ale od września rusza grupa najmłodsza od 6 mies, więc z Lili się zapisujemy.
Ale upolowałaś okazje, gdzie robisz zakupy , masz jakąś stronę ciekawą. Ja poluję na wózek chciałabym używkę w dobrej cenie bo na polskich tj. allegro, gratka itp to ceny takie prawie jak nowych w sklepie. Gdybyś coś poleciła to byłabym wdzieczna.

Gosica naprawdę ot ych smoczkach nie słyszałam, a czasem zanim coś wybiorę i kupię to stoję pół dnia przy pułkach w smyku no i aż dziwne że nie zauważyłam, Widocznie za mało czasu jeszcze poświęcam

WhiteBlackberry gratuluję ząbków, teraz tak spojrzałam na twój suwaczek, i się uśmiałąm. Kochana termin już minął. No jakby nie patrzeć


dziewczyny są w różnych miastach warsztaty świadoma mama jak macie ochotę to przesyłam link. My z Lilianką się oczywiście wybieramy, trzeba wyjść do ludzi www.swiadomamama.pl/events

No to już koniec pisania terrorystka wstała :P
Zajrze wieczorem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904207 przez Asiula315
Hej...
Monisia100100...wiesz ja mieszkam we Frankfurcie i na Facebooku jest taka grupa Frankfurt(sprzedam, oddam, wymienię) i tam w tej grupie są mamusie z tego miasta i dodają rożne ogłoszenia....sprzedają tam zabawki, ubranka, wszystkie akcesoria dziecięce...... Ja np. Napisałam ze szukam chodzika i aż 4 panie się do mnie zgłosiły i mogłam sobie nawet wybrać hehe także bardzo fajna ta grupa...bo już nie raz na niej coś kupiłam...np udało mi się kiedyś tez kupić matę firmy fisher price za 25€ a nowa tu kosztuje 50€ i była w ekstra stanie wogole nie zniszczona....to naprawdę fajna sprawa...a może byś tak utworzyła grupę na Facebooku ze swojego miasta i pozapraszala mamuśki ....mogłoby coś z tego wyjść....bo dużo jest kobiet które maja pełno rzeczy po swoich pociechach gdzie im to leży i niszczeje a tak to można to posprzedawac albo się czymś wymienić...
Pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904234 przez monisia100100
Asiula właśnie pisałąm na dwóch wątkach na fb że poszukuję wózka ale jak usłyszałam cenę używki to jedna Pani chciała tylko 200zł mniej jak w sklepie a jedna w ogóle o 500 zł więcej, i najlepsze jej tłumaczenie jak zapytałam czy to używka i dlaczego tak drogo.to usłyszałam że ona jak kupowała dziecku to zapłaciła prawie 3 tys i to nie z allegro tylko sklepu stacjonarnego. A na allegro to z księżyca ufoludki sprzedają? To są te same stacjonarne sklepy. Jakiegoś łosia szukała.
Co do kota to sfinks ale taki choruszek. Czasem to mam go serdecznie dosyć bo sam się nie umyje jak normalny kot, ciągle trzeba go kąpać, poci się strasznie , więc i śmierdzi, jedzenie trzeba moczyć bo zostało mu chyba ze trzy zęby. Ja się śmieje że to taki koci down ;) Tyle dobrze że jemu można wszystko zrobić wszystkie zabiegi znosi spokojnie, mała go szarpie kładzie się na niego a on leży spokojnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904366 przez Kristi
Hejka:)

Ale tu cisza...

Te upały to mnie wykończą i Martynkę chyba też biedactwo spać nie może ostatnio obudziła się przed 21 i do 24 nie mogła zasnąć musieliśmy klimatyzator z piwnicy przynieść to teraz trochę lepiej...
Niestety z oczkiem nie ma poprawy w środę będę dzwonić ale obawiam się że usłyszę,, że trzeba powtórzyć zabieg,, :(( Aż się dzwonić nie chce...
Ostatnio się wkurzyłam bo 4 słoiczki mi poszły w diabły... Zastanawiam się czemu bo były zaciśnięte... a mimo tego skiśnięte a jeden to nawet wybuchł...
Wiecie jaką miałam hostorię straszną.... Szłam z siostrą na spacer i nagle jakiś robak wleciał mi w dekolt i odruchowo puściłam wózek dobrze że jakiś Pan go zatrzymał... bo akurat było z górki i droga kawałek dalej .. Takie miałam wyrzuty ale to odruch był niby i tak by się nic nie stało bo akurat przed nami 3 słupy były bo lampa i 2 od świateł ale mimo wszystko się wystraszyłam...

A to żółtko to dajecie ugotowane? Może głupie pytanie ale słyszałam że surowe też się dawało kiedyś...

Moja ,,glizda,, już tak sie przemieszcza że nie nadążam... Najbardziej się jej podoba walenie głową we wszystko...

Asiula315
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ja to chodzika będę używać tylko u siostry bo ona akurat ma a ja u siebie nie mam miejsca... Fajne te zajęcia widziałam zdjęcia nafb:) U nas takiego czegoś nie ma... Martynka też jak się dorwie do nektarynki albo brzoskwini to jak wampir wyrwać nie można:) Ja właśnie jestem w kilku takich grupach na fb można czasem fajne rzeczy niedrogo kupić:)

moofka My ostatnio byliśmy nas jeziorem i Martynka też jak się dorwała do piasku to aż się trzęsła nie zdążyłam pomyśleć do końca żeby tylko do buzi nie wzieła to już miała pełną buzie :P No to gratulijemy przespanych nocy oby tak dalej:)

Iwona23
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Metamorfoza super:)

Brukselka Gratuluję ząbka szukaj drugiego bo one to lubią podwójnie wychodzić:)

piranetka U nas pilot to też najlepsza zabawka :0 Nawet już jeden przeznaczyliśmy ,, na straty,, wyciągnleliśmy baterie ale to też nie jest to najlepsze są te których my używamy:)

monisia100100 Ja też narazie odpuściłam sobie zółtko nie chce jeść to trudno... To już macie coraz pełniejszy uśmiech:) Hehe biedny kotek My naszego narazie wywieźliśmy na wieś do rodziców bo lato to gubi sierśc strasznie a mała teraz pełza to ciężko cały czas odkurzać...

Agacior Ja jajko próbowałam i samo żółtko i razem z białkiem i żaden sposób jej nie pasuje...

Gosica

Gosica napisał: Hej:)

Od dziś mój mąż ma urlop. Jedziemy dziś mame odwieźć bo chce sobie u siebie coś porobić i zostajemy sami.jak nie będę się dłuższy czas udzielać to będzie znaczyć że strzeliłam sobie w łeb z nadmiaru jego obecności :laugh:

Te twoje posty zawsze mi humor poprawiają:)

WhiteBlackberry Również Gratulacje ząbków:)

motylek270 A jak Jasiu reaguje na okulary? Martynka też mi ściąga moje ale nie daje sobie założyć..

Anitka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uciekam bo mój pełzak ucieka:)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904397 przez Natala
Hej B)
U nas zawitał pierwszy w życiu katar, akurat w noc przed tym jak mieliśmy iść na wesele, na szczęście temp nie miała wiec z całym zestawem medycznym i pełni obaw oddalismy mała na noc mojej siostrze i mamie.. Pobawilismy się, popiliśmy, pojedliśmy i troszkę odpoczeliśmy. Oczywiście dzwonilam chyba 10 razy jak tam co tam, ale i tak powiem Wam szczerze, ze fajnie tak troszkę odpocząć, chociaż jak już po nią jechalismy to nie mogłam się doczekać jak ją wyściskam :-) a wiec Marysia swoje pierwsze wakacje u babci ma za sobą , była grzeczna jak aniołek a i katarek przeszedł.

W piątek byliśmy też na kontroli po skończonych 6 miesiącach, moja ociupinka waży 7 600 i ma 67 cm. Wszystko w normie, do zębów jeszcze daleka droga..

Jutro juz koniec urlopu, ależ mi się nie chce wracać do pracy...

Piętro w łóżeczku obniżone, a biszkopciki zasmakowały aż za bardzo :D jak daję Marysi do wyboru chrupek-biszkopt to oczywiście zawsze wybiera biszkopta :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904416 przez Brukselka
Melduję, że moje maleństwo waży już 9500 g. Szczepienia nawet nie zauważyła. Wczoraj cały dzień na dworze z babcią. Jak nam padła, tak obudziła się dopiero nad ranem. A dziś główną zabawką była mandolina. Jak będę miała chwilę, opowiem naszą historię muzyczną :P

Tymczasem wracam do pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904419 przez anitka90
hej Dziewczyny!
Dziękuję za życzenia!
Nie odzywałam się, bo nie miałam zbyt wiele czasu a na dodatek mój mąż daje nieźle popalić ostatnio...
Kamilek już sam siada, ale to było zaskoczenie!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asiula tak jak Iwona pisze, każda z nas zapewne ma jakieś słabsze chwile...

Iwona świetnie wyglądasz w nowej fryzurce!

mała u nas przewijak już na strych trafił i czeka na kolejne dzieciątko

piranetka nasze dzieciaki to akrobaci! Na całe szczęście, że nic się nie stało. Ale jeszcze nie jeden raz sobie guzy ponabijają ;)

a co do żółtka to u nas daje co drugi dzień połowę do zupki

Agacior ja podaje samo żółtko

Kristi nie, nic nie przyszło :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl