BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918586 przez Nefri
to sa aktualne zdjecia mojego bandziora;-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918614 przez mała82
Nefri mamy taką samą czapę:) a próbiowałaś zaznaczyć zdjęcie i kliknąć "ukryj tekst" zanim zatwierdziłaś odpowiedź? jest w tej samej linijce co pogrubienie pochylenie podkreślenie itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918624 przez moofka
Kristi u nas jest tylko jazda z ubieraniem bo się Zośka wyrywa, no i zmiana pieluchy też nie jest najłatwiejsza :pinch: joggera dostaniemy jakoś pod koniec września (mąż taki kolor wybrał że dystrybutor chwilowo go nie ma :pinch: ) i jak zacznę używać to zdam relację :)

marti na mnie wrażenie robi jak dziewczyny piszą, że któryś maluch waży 9kg a Twój ma 11 na liczniku :blink:

Nefri ooo to będziemy Ci tu kibicować i czekać na fotkę 2 kresek :) ze zdjęciem to ja klikam wstaw a później wycinam link i wstawiam w widełki ukrytego tekstu :) Twój bandzior widać że rozrabiaka ;)

a Zośka właśnie zalicza drugą drzemkę :) beznadziejna pogoda dzisiaj u nas i nie byłyśmy wcale na dworze i pewnie już nie pójdziemy bo leje i leje :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918702 przez Natala
Hej laski
Mała82 gratulujemy pierwszych samodzielnych kroczkow !

Moofka mamy te same portki, tylko, ze krótkie, kupione w Tesco :P Sofi śliczna :-)

Asiula zdrowia dla Waszej godzinki

Marti witamy :-). Tez długo zwlekalam żeby się odezwac :-) pochwał się jeszcze skąd jesteś :-) synus słodki :-) przy okazji, jeśli jakaś mamusia nas podczytuje to śmiało się odzywać ! In nas więcej tym lepiej :-)

Nefri ojjj będziesz miała kłopoty z tym małym przystojniaczkiem :P na te oczka to nie jedna poderwie :P skąd jesteś ? Na zdjęciu zauwazylam piasek wiec może z nad morza ? :-)

A ja standardowo przemeczona :-) do tego doszedł bol zęba i muszę jutro iść do dentysty a tak tego nie lubięe :( juz się denerwuje :(
Z nowości, od dzisiaj Marysia w kółko powtarza tatatatatata, wczoraj kilka razy powiedziała ,, tak'' to dopiero był ubaw :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918728 przez marti1234
Natala mieszkam aktualnie w Mysłowicach, więc Śląsk :) współczuje jutrzejszej wizyty. Mnie też niedługo czeka, wyrwanie ósemki,, tak się złożyło, że jak Adaś dawał czadu z ząbkowaniem to mi też wychodziła ta nieszczęsna 8. Żele na bolesne ząbkowanie poszły w ruch :-P
Nefri tez polowałam na ten dres szaro-zielony w lidlu, ale się spóźniłam i został mi granatowy. Jestem zadowolona z tych "lidlowych"ubranek, dobrej jakości bawełna.
Co do wagi Adama to urodził się stosunkowo mały, bo ważył 3200 i 56 cm. Ale od początku mial super apetyt. Teraz je "książkowe"porcje ale przybiera równo...nasza pediatra uspokaja że jest ok, bo jest po prostu duży i lada dzień zacznie sie "wyciągać". Też słyszałam, że dziecko przerasta swoich rodziców także nasz synek świetnie zaczyna ( ja 175cm, T.186cm). Spokojnej nocy Wam wszystkim!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918732 przez motylek270
Witaj marti. Super że do nas dołączylas.:-)

U nas od wczoraj babcia. Jan bardzo dobrze na nią zareagował. Babcia dużo się z nim bawi, usnąl jej w czasie zabawy. Już wczoraj zostawiłam ich samych i jak wróciłam synek spał. Dziś bylam w pracy i okazało się że będę miała pełny etet. Będę też uczyła w weekendy więc na tygodniu będę miała wolny dzień. Bedac w szkole poczulam wiatr w żaglach, chęć działania. To będzie dobry rok...stres też dał się we znaki i jak wróciłam zabrałam się za rozkłady materiału... mąż stwierdził ze nieżle panikuję.

Pogoda dziś była szkaradna, nie byliśmy na spacerze.Filmik na fb z udziałem Jana dobry jest. Mi najbardziej podoba się jego śmiech. Śmiesznie teź raczkuje. Obecnie jedną nogę zgina a drugą ciągnie żeby w każdej chwili moc usiąść.
Miłej nocki Mamusie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918743 przez Nefri
Chyba udalo mi się ukryć zdjęcia, dzięki za pomoc.
Natala jestem z Warszawy, a właściwie od dwóch lat mieszkam w Pruszkowie pod Wawą, ale pod koniec czerwca bylismy nad morzem stąd ten piasek B)
Dzięki za miłe słowa na temat mojego łobuza ;)
Marti też bardzo lubię te ubranka z lidla, granatowy mam w rozmiarze większym, czeka na zimę.
Fajne też dorwałam ostatnio bodziaki w biedronce.
spadam, bo muszę iść spać, bo nigdy nie wiem co mnie czeka w nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918765 przez Brukselka
Nefri, no co ty, ja jestem z Pruszkowa i wcześniej się nie zgadałyśmy?
marti - witamy! U mnie na początku też było ciężko z karmieniem, mleko było różowe, ale się udało, po wielu tygodniach. Fajny chłopaczek, wcale nie duży, moja Ola pewnie już ponad 10, a jest z 10 grudnia.
My w lidlu ostatnio kupiliśmy spodnie sztruksowe, sztruks wprawdzie cieniutki, ale do domu wystarczy, poza tym nieuciskowe, co dla nas ma znaczenie :P
Z niedawnych zakupów (wszystko na allegro) mamy sukieneczkę do chrztu - szarą, już czekam na komentarze rodziny, heh, he :P - różne spodnie i tuniczki. Teraz szukam jakiejś kurtki lub kombinezonu. Co do zakupów - macie jakieś najnowsze propozycje zabawek? U nas najciekawsze ostatnio mieszadełko do miodu :)

A tak ogólnie, to Olcia ma pierwszy katar i nie powiem, ciężko jest. Męczy się, marudzi i ciężko oddycha przez sen.
Moja bidulka:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918769 przez piranetka
Cześć dziewczyny :)

Kristi z tymi fochami to u nas jest dokładnie to samo!! :D jaką pastę kupiłaś?? my też już mamy szczoteczkę, ale z takimi gumowymi "włoskami". Może już pora zmienić na bardziej dorosłą :D Ale Martynka już fajnie stoi :)

Gosica to Szymek ładnie się rozgadał :) u nas co najwyżej, powie ma-ma jak jest bardzo rozżalony, śpiący albo głodny :D Wie u kogo się upomnieć, jak coś chce :D

Marti witaj :) Nigdy nie słyszałam o tym, że dzieci przerastają rodziców. Ale w moim przypadku sprawdzi się w 100% bo mam 157cm :D

motylek zazdroszczę takiej niani :) filmik jest świetny :D mój Kuba też uwielbia swoje odbicie w lustrze, a miny takie sam do siebie strzela że szok :D

Brukselka zdrówka dla Oli :)

Dzieciaczki na zdjęciach super! :D

Oj popsuła się u nas pogoda i też dzisiaj siedzieliśmy w domu. Czuć już jesień w powietrzu.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No i u nas się zaczęło, Kuba dopadł szuflady :D Cwaniak jeden łapie za gałkę, otwiera, łapie za szufladę i się podciąga. No i buszuje ile się da :D Masakra, muszę przeorganizować teraz wszystko bo tam sama drobnica i lekarstwa. Wiecie co dzisiaj moje dziecko zażyczyło sobie do jedzenia? moją bułkę z masłem! :D Z początku myślałam że ugryzie i wypluje, ale nie zjadł i chciał jeszcze :D Co będę dziecku żałować, skończył jeść za mnie :D

Pochwalę się wam co zrobiłam (z dedykacją dla teściów i nie tylko :D ) Reszta zdjęć to nowa umiejętność Kuby :)








Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918827 przez Gosica
Hej :)
Moofka ja coś fajnego też chcę Szymkowi kupić,tylko jeszcze nie wiem co ;) z bieżących potrzeb to czapka i buty jakieś cieplejsze a skończy się pewnie na ubraniu go od góry do dołu ;)
Kristi u nas takie fochy to codzienność :unsure:
Marti1234 śliczny synek :) Maatko tyle zębów w tak krótkim czasie.Ale obawiam się że u nas może być podobnie,bo na razie nie ma ani jednego i nawet lekarz nam powiedział że pewnie będą szły wszystkie na raz :unsure: Co do karmienia to u nas od początku było mieszane,a piersią karmiłam tylko 3 tyg.Miałam mało pokarmu,Szymek źle przybierał na wadze i w końcu trzeba było przejść na mm.Ale nie obwiniam się o nic itd bo nic mojemu dziecku nie brakuje,a że nie było karmione piersią to trudno,nie on pierwszy i nie ostatni.
Nefri Twój synuś to kawał przystojniaka,będzie łamacz serc :)
Natala współczuje dentysty.Ja się panicznie balam,ale trafiłam na fajny gabinet gdzie dobrze robią no i znieczulenie to rzecz święta ;) Też mam się wybrać,choć tylko na kontrolę,ale zebrać się nie mogę ;)
Brukselka u nas łyżka drewniana często się sprawdza ;) mała piękna :)
Piranetka on gada jak mu się chce,wczoraj np dnia na gadanie nie miał i po swojemu gaworzył.To się teść obrońca mniejszych znalazł nagle,a kij mu w oko ;) Body fantastyczne,Kuba jeszcze bardziej :)

Ja dziś chodzę na rzęsach.Wczoraj Szymek dał popalić,cały dzień się darł,5 min się sam pobawił a potem syrena.Na rękach trzeba było nosić a i wtedy buczał.W nocy oczywiście po rak kolejny ok godz 1 się obudził wyspany i trzeba było od nowa usypiać,poza tym 2-pobudki dodatkowe.Masakra.Dziś też się nie zapowiada lepszy dzień,ale mimo brzydkiej pogody chyba się wybierzemy do przyjaciółki mojej bo siedzieć samej do wieczora mi się nie uśmiecha.
Pozdrawiamy :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918829 przez Nefri
Brukselka a gdzie rodziłaś? w Pruszkowie? ja rodzilam w św. Zofii w Warszawie, bo sama też się tam urodziłam i mój mąż, siostra męża, moja siostra, szwagier i dzieci siostry, więc taka tradycja, zresztą szpital super, drugie jak się uda to też tam będę rodzić.
Ciekawe, może się kiedyś minęłyśmy na spacerze w parku:) ja chodzę na spacery do tego parku ze stawami albo do Komorowa, bo mieszkam dość blisko Komorowa. Ogólnie to mieszkam tu dopiero dwa lata, tak to całe życie w Wawie, tam mam też mamę i siostrę, więc tu jestem dosyć samotna, ale ogólnie podoba mi się bardzo, generalnie im dalej Warszawy tym fajniej, stąd też plan ucieczki całkowicie na wieś :)

Gosica ja też miałam wystawiać ubranka małego na allegro, ale jak postanowiliśmy, że chcemy mieć drugie, to na razie czekają, może też będzie chlopak:)

Rany, mój mały tak okropnie marudny ostatnio, że szok, nic mu się nie podoba, i tak jak zdaje się Kristi pisała, jak czegoś chce to od razu krzyczy, żeby mu to dać. założyć mu pieluchę to też nie lada wyczyn, ogolnie strasznie dużo się rusza, karmię go na leżąco, to nawet podczas karmienia ciągle odrywa się od piersi, żeby sobie "pobiegać". Masakra ;)
ale coś cisza zaległa w sypialni, chyba usnął, bo juz nie mogłam, odlożyłam go do łóżeczka i chyba usnął, nawet na pewno, szok, cudownie, chyba napiję się kawy na tę okoliczność :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918839 przez mała82
Natala strasznie nie lubię wizyt u dentysty, a też czeka mnie kontrola i pewnie na niej się nie skończy :(

motylek270
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Nasz mały raczkuje identycznie z tego co opisujesz :)

Nefri też słyszałam, że lidlowe ciuszki są całkiem fajne ale jeszcze tam nie dotarliśmy. JA głównie zamawiam przez internet, allegro i inne sklepy internetowe.

Brukselka u nas sprawdza się stoliczek Fisher Price, zwierzątka z zestawów Lego Duplo (jego ulubione to żyrafka i krokodyl), poza tym lubi rozwalać to co zbudujemy :) poza tym przyjacielem małego już od dawna jest miś www.boskasteddies.com/sklep/zabawki/goto...oly-smutek-turkusowy nie wiem co w sobie mają te misie ale jego kuzyn i on je uwielbiają. Sprawdza się też u nas autko Smily allegro.pl/smily-play-interaktywne-autko...659-i4540574842.html A ostatnio mąż kupił mu piłkę allegro.pl/pilka-puma-mini-ekstraklasa-p...cat-i4476898529.html i mały tez lubi się nią bawić, choć marudziłam, że taka piłka mu jeszcze nie potrzebna.
A miesiąc temu jak byliśmy u mojego brata to wsadziliśmy małego w autko na akumulator, które wcześniej daliśmy jego kuzynowi na chrzest. Ale mały był zadowolony, nie chciał wysiąść, a jeździł cały czas z uśmiechem na twarzy :) Chyba musimy mu też niedługo takie kupić. Poza tym uwielbia się bawić skarpetkami które sam sobie ściąga, pustymi plastikowymi butelkami, klawiaturą, pilotem, myszką i telefonem.
Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś pchacza, może Wy coś polecicie fajnego?
Mały ma już chyba swoje pierwsze ulubione piosenki, kaczuszki i jadą misie. Zawsze przerywa zabawę jak je słyszy.

U nas tak samo masakra z przebieraniem i przewijaniem, czasem to aż szlag mnie trafia :)

piranetka ja mama cały centymetr wzrostu więcej niż ty :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosica nam kurtka jakaś by się przydała i czapeczka też. A na zimę jakie ciuszki kupujecie? Kombinezony? Etam ja też walczyłam o karmienie piersią, a naszemu małemu szkodziło moje mleko. Moim zdaniem nie ma sensu się upierać przy karmieniu piersią, ważne, że dzieci najedzone i szczęśliwe :)
Może ząbki wkońcu małemu idą, mój przy pierwszym ząbku był strasznie marudny.

U nas się właśnie zachmurzyło, a było słoneczko jeszcze 10 minut temu i liczyłam na spacerek :(

Nefri zazdroszczę ;) naszemu małemu jeszcze nigdy nie udało się zasnąć samemu! CHoć cały czas mam nadzieję, że się to zmieni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918856 przez Nefri
Mała82 jeszcze fajne i tanie ciuszki są w F&F, czyli w Tesco i jeszcze w Wawie mają swój sklep w bluecity.
Ja chyba na zimę kupię kombinezon ale dwuczęściowy, tylko jeszcze nie teraz, bo nie wiem jaki będzie nosił rozmiar.
Mój tez ma swoje ulubione piosenki, ja mu włączam MTV Rocks, ogólnie lubi takie rockowe balladki dla zakochanych panienek:) no ale mały jest, więc mu wybaczam, bo i tak gust ma niezły ;) lubi np. piosenkę Kings of Leon "Temple", też zamiera jak ją słyszy, okropnie to smiesznie wygląda i jest jeszcze taka piosenka zespołu Twin Atlantic "Brothers and sisters" i to jest jego ulubiona, mam wrażenie, ze się przy niej wzrusza, uroczy jest a najbardziej jak śpi tak jak teraz, bosko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918919 przez Kristi
Hejka:)

Naskrobałyście aż miło:) Mój mały oszołom już wszędzie staje o wszystko się podpiera.... Wczoraj złapała się za szafkę i jej się otworzyła to było zdziwienie ;)
Kupiliśmy nocnik wczoraj ale coś nie mogę zdąłyć żeby się załatwiła do niego.

marti1234 My też mieliśmy problem z karmieniem i ja pozostałam przy samym odciąganiu i dawaniu z butelki ale skoro czytałaś nas to pewnie wiesz:) Adaś duży chłopak:)

Nefri To trzymamy kciukasy za drugiego bobasa i czekamy na zdjęcia z USG:) Śliczny maluszek:)

moofka To co to za kolor że go nie ma dostępnego? JA bym chciala różowy oczywiście ale widziałam że nie ma takiego...

Natala Ja też muszę iść do dentysty ale też panicznie się boję dlatego wymysliłam sobie że zrobię wszystkie za jednym razem pod narkozą po 8 września wraca dentysta z urlopu to się dowiem jak to wygląda...

motylek270 To życzymy powodzenia w szkole:) To teraz pewnie rzadziej będziesz tu zaglądać..;/

Brukselka Spróbuj masć majerankową ja od wczoraj używam i nawet ok jest trochę lepiej w nocy zwłaszcza było. Olcia słodziutka:)

piranetka Pastę i szczoteczkę kupiłam aquafresh chciałąm elmex ale nie było to jest taka w wieki 0-2 lat i szczoteczka też Ale już z normalnymi włoskami taką gumową też miałąm ale teraz czas na tą:) Body genialne:) Ja widziałam kiedyś na demotywatorach coś takiego : ,,Droga teściowo nie potrzebuję twoich rad co do wychowywania dzieci żyję z jednym z twoich i wierz mi ze jest w nim wiele do poprawy,,:) Martynka też mi o bujaczek się podnosi jak Kubuś:)

Gosica U nas też pogoda straszna i nie wydchodzimy z domu bo jeszcze ten katar... szału w domu można dostać no ale co zrobić...

Uciekam bo oszołomek mój mały szaleju się najaadł i drze się niesamowicie miłoego dnia :)
Podziękowania: Brukselka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919028 przez moofka
odzywam się tradycyjnie podczas drugiej Zośkowej drzemki :)

Natala współczuje bólu zęba :pinch: to Twoja Marysia mówi "tak" a Zośka do kompletu mówi "nie" :) wczoraj pytam czy zrobiła kupę bo coś śmierdzi a ona że nie ;)

motylek porządna z Ciebie nauczycielka - ja to pamiętam jak przychodzili nauczyciele na lekcje i się nas pytali co dzisiaj robimy/na czym skończyliśmy :blink:

Brukselka my na razie nie kupujemy nowych zabawek bo i tak najfajniejsze jest zwalanie książek z półek i tym podobne atrakcje :pinch:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mała82 Zośka na zimę ma na razie kurtkę czy też raczej kurtki w liczbie mnogiej ( :woohoo: ), buty nam potrzebne i chyba kupię emu. nad kombinezonem się zastanawiam czy brać jakiś ale jeśli już to pewnie dwuczęściowy jak nefri.

Kristi mąż wybrał turkusowy (teal/gray). mają fajny fioletowy ale mąż stwierdził że dziewczynka w turkusie może jeździć a chłopak w fiolecie to nie bardzo :side: a przecież my planujemy drugiego dziecia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl