BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920202 przez Kristi
Gosica ja nie wiem w sumie od kiedy dzieci mogą przodem jeździć zasugerowałam się wagą fotelika;P i jeździ przodem.

Wiecie co ostatnio moje dziecko kąpie się samo np teraz wanna jest w brodziku ona się bawi siedzi na gąbce a ja siedzę obok i piszę teraz do Was:) Szok normalnie:)

A co się dzieje z Anitka90 wie ktoś dawno jej nie było?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920333 przez anitka90
hej Dziewczyny.

Nie odzywałam się bo nagle tyle zaczęło się u mnie dziać... zaczęłam pracować i ruszyliśmy z budową pełną parą i co chwilę coś, nie wspominając już o wyjściach.
Moje dziecko zaczęło mówić bababa :) oczywiście nie da się go spuścić z oka, bo co chwilę coś rusza, oczywiście najbrdziej lubi otwierać szafki, szuflady i oczywiście bić rączkami o telewizor.... zbój mały :)
Nefri widzę, że Tobie teżudało się dorwać deresik z Lidla :)

Kristi jestem jestem :)

Monisia doczytałam, że pytasz o wagę, mój Kamilek waży 9.600!

dziewczyny przepraszam, że nie odpisze każdej, ale moje dziecko juz coś kombinuje, obiecuje nadrobić zaległości ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920361 przez Natala
Cześć dziewczyny

Ciotki, w końcu wystartowałyśmy ! Marysia zaczęła raczkowac :-)
Uff udało sienam przeprowadzić, jeszcze masa dorozpakowania ale juz na swoim :-)


Nefri niestety znalazłam je tylko w archiwum archiwum.allegro.pl/oferta/ewd-nauszniki...eci-i4286531680.html my mamy takie, poza tym, ze są dla bezpieczeństwa , Marysia wygląda w nich świetnie :-)

Monisia z ciekawości właśnie zważyłam moje dziecię i my mamy 7,9 kg , i ja znowu się zastanawiał czy aby moja za drobna nie jest...

Asiula co do przeprowadzki to ciężko bardzo, zwłasza jak ma się niewiele rąk do pomocy... Mojej kuzynki mała też mocno gorączkowała przy ząbkowaniu.. Tulimy mocno

Gosica u mnie na NFZ białe wypełnienie 120 zł, znieczulenie 20 zł, prześwietlenie 20 zł , darmowy w zasadzie jest tylko przegląd i srebrne wypełnienie więc śmiech na sali :-) u nas też nocki do dupy, dzisiaj np wstałam do małej5 razy :(

Kristi my mamy bebiko i u nas się sprawdza :-) co do gotowania to ostatnio dalam jej klopsiki mielone gotowane w sosie pomidorowym z makaronem , pychota , oczywiście bez chemicznych kostek i bardzo delikatnie doprawione, my sobie doprawiamy na tależu :-) śliczny uśmiech ma Twoja Martynika :-)

Anitka pochwał się co to za praca, co z małym zrobiłaś? Budowa to nasz następny etap ale za kilka lat, piki co mam dość przeprowadzek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920399 przez Gosica
Hej :)
Ja tak na szybkiego,bo padam z nóg ;) Byliśmy wczoraj na imprezie,fajnie było,przyjechała cała banda znajomych.Trochę się zirytowałam bo mieliśmy zostać na imprezie po koncercie,ale znajomym się umyślało jechać na jedzenie,a jako że byliśmy z nimi ich samochodem to trzeba było się dostosować,nie pasowało nam zostać i wrócić z kimś innym.
Szymek spał w pokoju z babcią i o dziwo przespał całą noc,aż się zdziwiłam.Za to ja chodzę nieprzytomna,bo mimo wszystko nie odespałam

Natala tam gdzie ja chodzę to znieczulenie jest za darmo,wypełnienie białe tez za free dostałam,nie wiem jak z resztą bo nie było potrzeby robić,ale też wydaje mi się że bez kosztów,więc widzę że bardzo dobrze trafiłam

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920405 przez anitka90
Natala jestem recepcjonistką na siłowni :) praca w sumie na dwie zmiany od 9-17 i 14-22. Dziś idę na 14. A z małym to jest tak, że ciągle ktoś jest w domu, a mój m też pracuje na zmiany wiec staram się tak wymieniać, żeby Kamilek był tylko z kimś na chwilkę tzn do godzinki. WIęc jakoś się ułożyło. nie dziwie się, że masz dość przeprowadzek. Ja mam nadzieję, że uda nam się w przyszłym roku przeprowadzić i wtedy drugiego bobaska może zdziałamy:)


Kristi co do piersi to u mnie rozmiar mniejsze się zrobiły :( a tak się cieszyłam, że w końcu tam coś jest :D to Martynka przy tatusiu szaleje :)

a tak w ogóle to chyba nam zęby próbują wychodzić, bo takie napuchnięte dziąsełka na dolnych jedynkach ma, że szkoda gadać ;/

marti1234 witaj :)
monisia miałyście przygody, ale najważniejsze że wszystko ju ż jest dobrze :)

Dziewczynki, świetne macie dzieciaczki. Ja się pochwalę swoim z wczorajszych chrzcin :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920433 przez Asiula315
Hej...na szczęście gorączka odpuscila.....ale wczoraj trzy razy troche zwróciła i nie wiem.....dzisiaj znów marudna a nocki straszne chyba sie z 10 razy budziła ...masakra jakaś ....juz straciłam nadzieje ze kiedyś będzie lepiej....teraz na chwile usnela ciekawe jak dlugo ehh....żadnej wysypki nie zauważyłam wiec to chyba nie trzydniówka a gorączka trwała dwa dni...juz sama nie wiem.....zobaczymy obserwuje dalej....
Kristi....super ze juz sama sie kąpie....coraz samodzielniejsze te dzieciaczki....:) moja tez juz jeździ przodem do kierunku jazdy w foteliku....o wiele wygodniej....:)
Natala....na swoim najlepiej....pomalutku i resztę rozpakujesz ....dacie radę :) moja tez dopiero co zaczęła pełzać....a dzis juz z salonu do kuchni za mna przylazla hehehe
Gosica....fajnie ze wypad sie udał....i Szymus pięknie spał....super :)
Anitka...fajnie ze praca sie trafiła....a Kamilek przystojniaczek....super wyglada w tej muszce :)
A i dzis udało sie Liliance samej usiąść :)
Ok spadam ogarnąć mieszkanie troche póki jeszcze śpi....:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920449 przez moofka
hej dziewczyny :) Zośka kima to się melduję :)

monisia u mnie z @ odwrotnie bo teraz mam krótsze, boli mnie tylko przez jeden dzień więc narzekać nie mogę. jedyny minus to że nie wiem kiedy spodziewać się następnej bo łapie znienacka :pinch: Zośka waży coś koło 7700, chyba jest tu najmniejsza cooo? :blush:

jak tak czytam, że nasze forumowe dzieci mają taki rozstrzał w rozmiarach to stwierdzam, że powinnyśmy jakiś handel wymienny na wątku założyć B)

Natala nasze córy to takie dwie kruszyny forumowe ;) moja jeszcze drobniejsza bo jak pisałam wyżej ma 7700g. ubranka też nosi 68 a 74 ma luźne. ostatnio słabo jadła kasze i obiadki przez zęby a rusza się coraz więcej, więc ta waga nie szła zbytnio w górę.... dzisiaj zjadła całą porcję kaszy to mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i zaczniemy tyć ;)

Asiula jak ciumka w nocy cycka a nie je normalnie to chyba nie głód.... może jej przejdzie samo, a jak nie to czytałam że to tatuś powinien odzwyczajać dziecko w nocy bo jak mama bierze na ręce to dziecko czuje piersi i mleko. no więc powiedz mężowi żeby ruszał do boju :evil:

Kristi ja już chyba pisałam, że u nas właśnie ten bebilon w użyciu :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosica ta jazda tyłem to chyba tylko ze względu na bezpieczeństwo bo tak jest lepiej a wiek dziecka nie ma znaczenia. nasi znajomi kupili synkowi ten drugi fotelik też wpinany tyłem i sami się zastanawiamy czy w taki nie zainwestować.

a u nas kolejna faza ząbkowania i w nocy była jedna płaczliwa pobudka ale daliśmy Zośce ibum, chwilę poprzytulałam i poszła spać dalej. dzisiaj już widać górną prawą dwójkę, czyli mamy już 4 zęby :)

w sobotę zaliczyliśmy zakupy, w h&mie kupiliśmy Zośce dżinsy, 3 pary spodni dresowych i butki emu :) a jakby któraś miała ochotę na zakupy to mają teraz rabat 20% na cały dział dziecięcy :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920703 przez Nefri
Natala dzięku za linka. właśnie takie kiedyś znalazłam na allegro i planowałam kupić, tylko same różowe, dla chłopaka tak niebardzo ;)
ja przeprowadzałam się raz w życiu i bardzo mi się to podobało, urządzanie mieszkania, zmiana otoczenia, super sprawa, teraz już czekam z niecierpliwością jak będę przeprowadzać się do mojego wymarzonego domu na wsi, to najwcześniej pewnie za 2 lata a ja już planuję jak urządzić dom i ogród.
Gratuluję raczkowania, a tak się żaliłaś, że Twoja córcia wszystko później a tu proszę... :)
Kristi moje piersi w ogóle nie zmienily rozmiaru podczas całej ciąży jak i po porodzie, pomimo, że karmię cały czas, mam więc nadzieję, że skoro się nie powiększyły to też nie zmaleją :laugh:
Gosica mnie to się wydaje, że takie maluszki muszą jeździć tyłem do świata, bo mają niestabilną główkę i np. przy mocnym hamowaniu mogłoby im się coś stać, ale nasze dzieciaki już raczej trzymają mocno głowę, więc mogą jeździć przodem. Ja też muszę zmienić niebawem, bo małemu ciasno już, nogi mu wystają. W ogóle dziwne, bo od kilku miesięcy przybierał na wadze jakieś 600 g na miesiąc a w ostatnim miesiącu przytył 1kg, teraz waży 9,700kg.
Anitka mały super słodziak, a jaką ma fryzurkę fajną :) mam dwa takie dresiki z lidla a ostatnio mój mąż, idąc na swoje zakupy ubraniowe wrócił z przepięknym dresikiem conversa dla Tymcia, takim fajnym, oldschoolowym, ogólnie zawsze jak wychodzi na jakieś zakupy dla siebie, to kupuje coś dla małego, a chyba na ogół mamuśki tak mają. Ogólnie zbzikował na jego punkcie ;)

a my wczoraj mieliśmy straszną noc. Tymonek nawet jak wciągu dnia bywa marudny, to w nocy zawsze całkiem ładnie spał, a wczoraj dwie pobudki, ale z tak potwornym płaczem, ze łzami, że coś okropnego i tylko cycek był ukojeniem, ale ewidentnie coś go bolało, strasznie cierpiał i chyba to kolejne zęby idą. strasznie mi go szkoda było, mam nadzieję, że dzisiaj prześpi spokojniej, dostał pedicetamol, zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920705 przez Nefri
a to moj Tymcio na wczorajszych zakupach;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920707 przez Nefri

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


sorki, że w takim formacie, ale to z telefonu i tak się głupio wkleja :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920821 przez Natala
Anitka synkek przystojniak , ślicznie wygląda w tej muszce :-) chyba do mamusi bardziej podobny :-) praca tez fajna, pewnie masz jakieś zniżki to i sama możesz potrenowac :D

Moofka podoba mi się pomysł z handlem wymiennym :D nasza chyba po teściowej taka drobna bo po nas na pewno nie :P tez myslalam o butlach emu, chyba najłatwiejsze do ubrania , wygodne i cieple, drogie były?

Nefri no w różowych to chyba nie bardzo :D ale widziałam chyba jeszcze zielone... Co do urządzania mieszkania, wybierania kolorow, dodatków, mebli tez bardzo lubię, ale samo pakowanie , transport, rozpakowanie i sprzątanie to juz niekoniecznie :-) zwłaszcza jak ma się u boku małego broja :-) a Tymcio już piwka wybiera, wie chłopak co dobre :D przystojniak:-)

Zmykam bo młoda właśnie rozkoszuje się smakiem notesu , Wasze maluchy tez tak lubią papier ? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #921124 przez moofka
nefri fajne foto :)

Natala emu kosztowały niecałe 24 zł z tym rabatem :) też mi się wydaje że ciepłe i łatwe do założenia :) Zośka to uwielbia książki, zwłaszcza "zaklinaczkę dzieci" - chyba sama chce się wychować :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #921137 przez Kristi
Hejka

Ja tak szybko bo Moje dziecko zamieniło się w terrorystę:P Noc była koszmarna i cały dzień też... Padam już...

anitka90 Super że udało Ci się pracę znaleźć :)

NatalaNo właśnie też chciałam bebiko bo u mojej siostry się sprawdzało ale mój P wyczytał że to bebilon niby lepsze jest i go juz nie przegadasz...Papier to ulubiony smakołyk Martynki:P

moofka Hhehe handel wymienny czemu nie?:) Ale Wy juz macie zębów a u nas jak były 2 tak dalej są;/ Pokaż fotkę butów ja też mam jakieś takie dostaliśmy w tamtym roku teraz chyba będą dobre:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kupiliśmy małej adidasy i od dzisiaj śmiga w nich i zaczyna się odpychac od tego czegoś czego akurat się trzyma i leeeci ... Ja tylko musze lapać a nie zawsze się uda i jest płacz siedzieć nie chce o leżenoiu to już nie wspomnę masakra jakaś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #921144 przez moofka
Kristi właśnie dzisiaj odkryłam że idzie nam dolna jedynka do pary więc lada dzień będzie już 5 zębów :whistle: na pierwszego trza było długo czekać a teraz jakoś hurtowo lecą :side: może i u Was tak ruszy po przerwie :) butki chciałam Zośce kupić na grubszej podeszwie takie usztywniane ale rozmiary zaczynały się 18/19 a to sporo za duże na tego mojego kurdupelka ;) więc kupiłam takie miękkie. butki wrzucam z całym zestawem na chłodniejsze dni bo się nim chwaliłam już wcześniej dziewczynom na wątku testów owu i takie mam foto gotowe :side:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #921180 przez marti1234
Cześć dziewczyny :) my od niedzieli wczasujemy się nad morzem :cheer: mimo krótkiego pobytu mogę już napisać, że podoba nam się bardzo - Adaś śpi tu rekordowo do 6:30 :woohoo: więc super, super. Adam nad morze jechał już przodem. My fotelik dostaliśmy od znajomych, więc chociaż ten zakup nas ominął :cheer:
monisia100100 - mój Adam waży 11kg . Współczuje Wam tego wypadku z rączką. My mieliśmy na razie tylko jeden upadek z nocnika na twarz, ale nie ma co tu porównywać...najważniejsze, że palce nie są połamane i wszystko się goi.
Kristi ja podaję hipp bio combiotik. Trochę żałuję, że nie zdecydowałam się na bardziej dostępne mleko ale już nie zmieniam. Po prostu kupuje większe ilości, a Adaś od samego początku bardzo dobrze je przyswoił. Co do piersi to szkoda gadać, podobnie jak Gosica też karmiłam krótko, ale najpierw zrobiły się małe, a teraz niby wróciły do swojego rozmiaru, ale są miękkie i takie byle jakie :huh:
pozdrawiamy !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl