BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 5 miesiąc temu #1019971 przez Sylka1984
Tez mam tydzien zeby urodzic......gorzej jak sie nie uda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020088 przez Zuzu19
Co tu taka cisza dziś, rodzicie czy co? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020091 przez Nefri
Ja się melduje, że nie rodze i mam nadzieje, że do wtorku nie urodze ;) chyba dziewczyny pierogi na wigilię lepia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020095 przez balbina
a gdzie tam... u mnie to się w ogóle nie zanosi.... Ani czop mi nie odszedł, ani sie nie otwiera nic. Tylko postępuje dewastacja mojego ciała.... Ten 9 miesiąc jest pod tym względem u mnie koszmarny... Skok wagi nagle, apetytu też, te hemoroidy, krocze, brzuch swędzi i chyba zwyczajnie pęka bo nagle widzę całą masę rozstępów... Czuję się bardzo zniszczona:/
Jednocześnie wiem że to głupoty a nie poważne problemy, ale jednak troche przykro...
Paalinkaa to u Ciebie jak w tym serialu 600 gramów szczęścia, bo to w tym szpitalu tak? Jak się trzymasz??? Wypisujecie małego na żądanie?
Mała jak się goisz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020096 przez mała82
Balbina ja to czuję się super. Wczoraj ok 10 jak próbowałam wstać to w głowie mi się kręciło i wracałam. Ok 13-14 dopiero wstałam.i od tego czasu śmigam ;-) nacięcie czuje tylko jak.siadam, qle siedzieć mogę od początku. Lekarz mówił.ze super się goi rana. To jedyny dyskomfort jaki czuję. Tylko nie wyspana jestem jeszcze dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020102 przez Sylka1984
Nic a nic się nie rusza, ja byłam się trochę poruszać, co by przyspieszyć może cos.....Mała....zazdroszczę ze już po no i super ze szybko wszystko sie goi:)to teraz najwazniejsze by wrocic szybko do formy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020129 przez balbina
Dobra, zaczynam akcję dziecko pod choinkę!
Wczoraj cały dzień zakupów i sprawunków. Czułam mocno w kościach. To musi coś dać!
Przed chwilą równą godzinę ćwiczyłam jakieś dla cieżarnych treningi.
Zaraz się objem owsianki i biorę się za porządki gruntowne całego domu, męża nie ma to mi nie będzie truł. Jutro już tylko choinka, prezenty, itp. Może długi spacer.
Jestem wykończona ale bardzo pozytywnie nakręcona!
URODZIMY TE DZIECI, KOCHANE MOJE!!!
Paalinkaa, Mała, Magda - jakie te Wasze dzieciaczki są? Fajne? Tak sobie wyobrażałyscie? Podobne do rodzeństwa? Jak się zachowują, jakie są?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020130 przez mała82
A w ogóle to witaj sylka1984 ;-) fajnie ze ktoś jeszcze dołączył do nas ;-)
Ja w sumie już w formie jestem, tylko szwy mi do ściągnięcia zostały i pozbycie się brzucha i kilogramów. Swoją drogą ciekawe ile mi zostało do zrzucenia :-o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020132 przez Zuzu19
ej, ja to juz odpuszczam, nie mam siły latać po schodach , sprzatac co chwilę, wszystko mnie boli, i nie chce mi się, już "odkreciło" mi się rodzenie, brakuje pomysłu, poleże poczekam... .... :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020137 przez MagdaM
Balbina hah :) Antosia jest mniejsza niż jej siostra i niż dzieci w rodzinie, więc jestem w lekkim szoku i byłam trochę wystraszona taka malizna, ale już ok ;) Jest spokojniejsza od siostry, praktycznie spi, mało je chociaż z tym walczymy, cudnie się uśmiecha <3 Grzeczna, spokojna, póki co nie płacze i daje trochę wytchnienia ;) I jest inna niż Emilka, minki robi podobne, ale z wyglądu póki co się różnią :)

Pewnie, że dacie radę! Już nie dlugo jak maluchy rusza, to urodzicie zbiorowo :D

Zuzu tańcz! ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020140 przez Zuzu19
ćwiczę stepowanie jak muszę siku a jak mi sie zachce to muszę juz, natychmiast więc z tancem jestem blisko :evil:
jeszcze taka pogoda ,że uch, tylko spać.
Taki mam zresztą plan na dziś. nic nic nie kiwne palcem, jeszcze po wczorajszym od meza "przecież ty nic nie robisz w domu" ... :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020145 przez Mastynka
Wczoraj piekłam pól dnia pierniki wieczór myślałam,że mi nogi odpadną , a dziś choinka
.Zuzu u mnie to samo-mąż zawsze umi dowartościować ;) mój wraca wieczorem ma obiad,wyprane,czysto w domu a powie mi jeszcze,że ja nic nie robię...
Młody się tak rozpycha zwłaszcza na żebra nie daje mi pospać jedynie w pozycji półsiedzącej jest lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020150 przez MagdaM
Lo jeżu uwielbiam tekst "przecież Ty nic nie robisz w domu" No jacha. Siedzę, pierdze w kanapę i odpoczywam. Obiad i te inne wszystko samo się robi heh

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020179 przez Sylka1984
Ach dziewczyny, tu można chociąz trochę optymizmu złapać. Ja to jestem z natury pesymistką, nie pomaga mi to w zyciu. teraz moje nakrecenie porodowe minelo....nic juz nie działa, lekarz tylko mowi ze mam okna myc w całej rodzinie i z mezem "gadać" wieczorami....ale to nic nie daje. 23 jakby co bezwzglednie do szpitala...no juz trudno co ma byc to bedzie, uparty maluch.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020183 przez Sylka1984
A tez juz mam w domu choinke i wszystkie ozdoby. Bo kiedy tu w ten nastrój wpaść jak opcja świat w szpitalu. A z męzami to tak jest....mój teraz to mi zadania nawet zaczyna wymyslać no bo przeciez lekarz sprzatac kazał;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl