BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 9 miesiąc temu #996994 przez MagdaM
Tez nie wiem jak ułożony dzidziuś, chociaż głównie czuje go po lewej stronie i bardzo na dole, czasem aż w pachwinie. Chyba to dzidziuś, ale od tygodnia powtarza się takie odczucie co jakiś czas ;)

Przelozylam prenatalne na poniedziałek. Zobaczymy jak się maluch miewa, a póki co trzeba coś z pokojem cory zrobić...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997392 przez paalinkaa
Bedziecie remoncik robic? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997410 przez mała82
Hej dziewczyny ja tak na chwilkę bo po wizytach gości zabrałam.się. Na weekend do rodziców. Dzisiaj 2 urodzinki bratanka, jutro imieniny taty. Nadrobie was po weekendzie i już będę na bieżąco ;-) miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997411 przez mała82
Właśnie nadrabiam fotkę brzuchola, taki mam jeszcze przed śniadaniem :-D

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997423 przez MagdaM
Paalinkaa nie, nie zdążymy bo mąż do Belgii wraca za chwilę
montowalismy dodatkowe półki bo jakoś musimy pomieścić maluchy ;) jeszcze przestawić o będzie git.

Hej :)
My dziś wesele mamy a upał taki, że nie wyrabiam... Przelozyli mi prenatalne na poniedziałek... Stres mam :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997461 przez Nefri
Mała no brzuch masz duży, większy od mojego, widać , że chłopak rośnie.
Ja dziś miałam prenatalne. Z Erykiem wszystko dobrze, wszystkie narządy prawidłowe, torbiele się zupełnie wchłonęły, więc nie ma sensu robić tego echa serca. Ta moja od usg też mi powiedziała, że jej syn miał te torbiele w 16 tygodniu i potwierdziła to, co mówiła moja prowadząca, że gdyby wszystkie kobiety miały usg w okolicach 16 tygodnia, to pewnie u ponad 80% przypadków byłyby torbiele, dlatego lekarze często o tym nie mówią. Grunt, że jest zdrowy i duży. Ma długą kość udową, więc pewnie będzie taki dryblas jak Tymek a w przyszłości jak mój mąż :cheer: Ogólnie jestem bardzo szczęśliwa. Szkoda tylko, że takie upały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997680 przez balbina
Ladne zdjecie buziaczka! Ja juz za dwa dni mam usg, wreszcie, bo zdążyłam sie naczytac jak to na pierwszym usg "genetycznym" wszystko było pięknie a na połówkowym nagle sie okazalo ze nie tak pięknie jednak, ze moze lekarz źle odczytał na tym pierwszym itd itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997684 przez balbina
Mala82 piękny brzuchol! Ja wygladam jak bym po prostu byla gruba albo miala wielkie wzdecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997687 przez balbina
Cos mi sie forum zacina i zamiesCza tylko fragmenty:/
Magda M jak Twoje usg?
A czemu lepiej spac na lewym boku? Ja narazie spie jak popadnie bo jestesmy na wczasach i takie jakies waskie lózko mamy, a jeszcze synek do nas wędruje nad razem wiec probuje przetrwac jakkolwiek. I jeszcze maz zaczal pochrapywac! Albo zawsze chrapal tylko dopiero teraz niespiaąc sie o tym dowiedzialam?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997706 przez paalinkaa
Nefri to super ze wszystko na usg ok:)

Powiem Wam ze mam juz dosc tych upalow... Zimny prysznic, wiatrak, zamkniete okna i opuszczone rolety...to nic nie daje:( dramat jakis

Mowi sie o spaniu na lewym boku bo odbarczasz zyle glowna.. chodzi tu o powrot krwi z dolnej partii ciala, kwestie zylakow, hemoroidow, obrzekow i ogolnie natlenienia. Natomiast wiadomo zeby ze skrajnosci w skrajnosc nie popadac i zmieniac pozycje, a jak tylko masz okazje to kladz sie na ten lewy bok. Ja uwielbialam spac na brzuchu a teraz jak probuje sie ulozyc na takim boko-brzuchu a la czolgajacy zolnierz to mlody sie odzywa bo mu chyba ciasno...i dopoki sie nie obroce to on nie skonczy:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997708 przez paalinkaa
mala82 sliczny brzuszek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997710 przez MagdaM
Balbina bo ponoć żyły głównej nie uciskasz, ale jak Ci nie słabo spiac na prawym to ok. Ja tylko na lewym bym nie dała rady ;)

Mamy na 100% Antosie <3 zdrowa, piękna, duża :) jestem przeszczesliwa :)

Dajcie deszcz!! Bleeeee...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997719 przez paalinkaa
MagdaM to super:) patrzac na Twoj suwaczek to my mozemy sie spotkac na Ujastku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997994 przez mała82
Nefri cieszę się że na badaniu wszystko dobrze było. Niepotrzebnie cie ta wstręt baba ostatnio nastraszyla trochę! No drugi synek ma po kim wzrost dziedziczyc ;-)

Balbina no ja z tym brzuchem to się czuję jak pod koniec ciąży z Filipem ;-) Ja też.się często nazywam.jakichś bzdur na necie i potem przeżywam niepotrzebnie! Najważniejsze zestaw okazał się niepotrzebny!

Palaainkaa mi ogólnie lepiej się śpi na lewym boku, łatwiej mi się oddycha. Ja też czekam na chłodniejsze dni. Nawet na plaży czasem ten upał nie do zniesienia jest! Kuzynka mi dzisiaj pisała że jeszcze do końca następnego tygodnia upały zapowiadają bo ja to nie wiem wogole co w tv mówią ;-)


Ja właśnie siedzę na plaży, Filip z tatą się kapie a drugi mały w brzuchu szaleje ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998002 przez paalinkaa
codziennie sprawdzam prognoze czy moze jakis deszcz sie pojawi ale to jest dramat :D chyba bede w piwnicy siedziala :D nie da sie oddychac!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl