BezpiecznaCiaza112023

niespokojne dziecko

12 lata 8 miesiąc temu #169032 przez gosia880
Mam pytanie czym moze byc spowodowane to ze dziecko 3 tygodniowe nie moze spać tylko budzi sie co chwile , nawet gdy jest nakarmione i przebrane to próbuje zasnąc lecz cos mi je utrudnia zaczyna plakac.Czasem nawet nie przespi godziny bo sie budzi jakby cos je bolalo hm?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169049 przez bombel779
Może brzuszek dokucza..? A może jeszcze odreagowuje poród..??


Nie chciałabym się czepiać ale sugerowałabym na przyszłość tworzenie nowych tematów w odpowiednich wątkach,jak np. "Rozwój niemowląt i dzieci" bądź "Pielęgnacja i zdrowie maluszka" ...


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #169051 przez bombel779
Może brzuszek dokucza..? A może jeszcze odreagowuje poród..??


Nie chciałabym się czepiać ale sugerowałabym na przyszłość tworzenie nowych tematów w odpowiednich wątkach,jak np. "Rozwój niemowląt i dzieci" bądź "Pielęgnacja i zdrowie maluszka" ...

Upsss pojawił się Error :angry: i wbiło mi 2x tego samego posta :S


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #172121 przez makaja
ja ma niespokojne dziecko troszke zaczynam sie niepokoić np. Miły nie może w spokoju zjesc kaszy tak macha rączkami ze zawsze jakas jej częśc ląduje na mnie lub na scianie :( leżec sam nie chce tylko ja musze byc przy nim w pokoju, hmmm robi się to naprawdę męczące nic praktycznie w domu zrobic nie mogę no chyba ze spi..... A przy okazi jest mega glosny. nie wiem co z nim robic dziewczyny , doświadczone mamusie pomóżcie !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #172671 przez natmur11
makaja to normalne ze dziecko coraz wiecej dostrzega i chce byc tylko z mama. To moze minac niedlugo a moze sie ciagnac jeszcze troche czasu. zalezy od dziecka. Klaudii w sumie ten stan trwa do teraz a nawet ostatnio sie nasilil:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223683 przez gosiakw
a co zrobic zeby 11 miesieczne dziecko przesypialo cala noc, dodam ze w nocy nie je jedynie pije

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224023 przez iwonek27
Nie wiem, czy można coś zrobic... mój synek zaczął przesypiać całe noce jak miał 1,5 roku - wtedy odstawiłam zupełnie od piersi i zaczęłam i ja przesypiac całe nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224030 przez justine
Moja Zuzia ma dopiero miesiąc , w nocy średnio co 3 godzinki się budzi na jedzenie i śpi dalej.. ale zauważyłam,że gdy ją wieczorkiem wykąpiemy i troszkę "przemęczymy" żeby nie spała , a przed spaniem dostanie jeść to potrafi przespac nawet 6godzin.. ważna jest moim zdaniem regularność, czyli zeby kłaść dziecko spac o tej samej porze każdego dnia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224052 przez iwonek27
Oj z tym spaniem to różnie bywa, moje dzieci do 3 miesiaca budziły się raz, max 2 razy w nocy, a później było i co 2 godziny, doradca laktacyjny mowi, że to ze względu na intensywny rozwój mózgu, a wiadomo, mleczko w nocy bardziej tłuste;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224090 przez justine
a ja gdzies ostatnio wyczytałam, że dziecko powinno spać coraz dłużej w nocy , bo zwiększa się pojemność żołądka.. i kiedy nakarmisz dziecko dobrze wieczorkiem to powinno dłużej wytrzymać bez jedzenia w nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243253 przez matusia281
U mnie było to samo. To na milion procent kolka. Mi zajęło ponad 3 miesiące żeby dopuścić do siebie tę myśl i nauczyć się postępować w tej sytuacji.
Dominik miał dokładnie te same objawy: nie mógł spać, jak zasypiał to na 5-10-15 min i budził sie z płaczem, przez sen kwękał itd.
Kupiliśmy a Niemczech Lefax i pomógł mu od razu, teraz też podajemy PL Infacol, który też jest niezły, można też Delicol, ale Delicol podaje się z jeszcze jakimś innym lekiem.
Ogólna zasada jest taka że nie ma dopuszczalnej maksymalnej dawki na te leki, jak boli to podaje się nawet do każdego karmienia po dawce (2,5 ml). Nam to pomogło. Odkąd nauczyliśmy się postępować z kolkami wszyscy jesteśmy szczęśliwsi ;)
Teraz dokuczają nam opuchnięta dziąsełka w których pewnie lada moment pojawi się ząbek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl